Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ahmet_erdem

Ciddi yardıma ihtiyacım var lütfen

Önerilen İletiler

ahmet_erdem    0

arkadaşlar merhabalar . salondaki eleman vesilesi ile steroidle tanıştım kazık yedim veya yemedim herneyse ilk kür carbon pharma danabol testo deca testo sahte veya değildir bilmiyorum testde yaptırmadım su tutttu vücut hoşuma gitti. büyüdüm yani herneyse ikinci küre 1 ay verip devam ettik. testo boldenon tren kürü yanında proviron ve multivitamın birde enginar hapı suplement gerek yok dedi. her neyse arkadaşlar kür 2. haftada patlattı beni sırt omuz boyun ve triceps bölgesi nohut büyüklügünde sulu beyaz sivilce adamı aradım mal iyi pislik attıryo dedi :) hastahaneye gittim tahlil felan doktor karaciger enzim degerlerin bozuk dedi cildiye direk dedi steroid bu dedi testo testi normal 241-1100 olması gerekirken bende 624 idi doktor testo normal  dedi ama östrojen berbat dedi östrojen normal değer 11-38 olması gerekirken bende 70 çıktı ürolojiye gittim hemen kes hormon almayı dedi. bana yardım edin dostlar ben bunu bırakamıycam en azından yardım etsin birileri boy 1.76 kilo 86 sırt iptal antremanda atlet giyemez oldum o derece 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Delipanter00    175

Mumkun oldugunca yesillik ye her ogununde ye ihmal etme. Arimidex e basla ilk hafta 2 gunde 1 tablet al sonrali haftalarda 3 gunde bir yarim tablet al. Nac 900 kullan cinko, magnezyum,nkalsiyim, omega 3 al. b12 ihtiyacin varmi bilemiyorym onun icin birsey diyemem. Enginara devam et olmadi kuru birak. Ne kadar doz kullandiginda onemli tabi. Fotograf atarsan daha iyi olur ben sadece alicaklarini yazdim bu isi bilenler ve bu olayi yasayan tecrubeliler daha iyi yardimci olavilir sana.

tarihinde Delipanter00 tarafından düzenlendi
.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet_erdem    0

Usta çok teşekkür ederim pazartesi testo bolde tren 1 er ml perşembe yine aynı . şişeler 12 şer ml. Kutu üzerinde 250 mg yazıyo heralde 1 ml 250 mg eşdeğer benim anladığım. İşin garip tarafı bu Carbon iş yapıyo onada şahit oldum bende yan etki yaptı orası ayrı. Şilelerde az kaldı bitmeden teste götürecek tarım il müdürlüğüne Carbon pharma hakkında en doğru bilğiyi yazcam arkadaşlar susam yağımı fındık yağımı sahtemi görcez.

Delipanter00 senden ricam bu kürün bana pct sini söylermisin adama dedim adam bana jinokomastı varmı dedi evlilik varmı dedi Yok dedim o zaman tamm dedi bişey almana gerek Yok dedi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60

Sa kardeşim ilaçları bıraktığında o tuttuğun suyun hepsi gidecek 😂😂😂 hata yapmışsın kürü bıraktığında doğal testonda baskilanirsa bir süre vucud kasının bir miktarıda gidecek ürünleri hemen kullanmayi bırak ürünlerin sahte içerisinde nolvadex karıştırmislar nolvadex hipofizi vucudta östrojen yok diye aldatıp doğal testo urettiriyor 😁😁😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet_erdem    0

Aleyküm selam Eğer bunu akıl edecek kadar kafa varsa bizim millette helal olsun okurken beynim yandı. Götürecem ilaçları tahlile en doğru bilgiyi vercem siZe. Bıraktım sayalım şimdi me yapayım o zaman pct felan zamanamı bırakıyım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet_erdem    0
Sayrox, 24 dakika önce yazdı:

Sa kardeşim ilaçları bıraktığında o tuttuğun suyun hepsi gidecek 😂😂😂 hata yapmışsın kürü bıraktığında doğal testonda baskilanirsa bir süre vucud kasının bir miktarıda gidecek ürünleri hemen kullanmayi bırak ürünlerin sahte içerisinde nolvadex karıştırmislar nolvadex hipofizi vucudta östrojen yok diye aldatıp doğal testo urettiriyor 😁😁😁

Birde bişey diycem sahte steroid nasıl bu kadar değiştirir vücudu omuz hatları göğüs fiberleri sırt detayları bacak detayları bile patladı ben o yüzden sahte olma olasılığını hiç düşünmedim en son sivilce patlattı ordan şüphelendim felan. Hiç görmediğim detayları bu kürlerde gördüm omuz basıyorum tarak tarak fiberler lifler patlıyo şok içindeyim şu an 😳

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60

Kardeşim sen eğer kur yapıyorsan total testosteron değerin referanstan yüksek olması lazım senin söylediğin değere göre referansta şuan 

Ah be kardeşim be Sen ne sanıyorsun insanlar  neler yapuyor trdeki ilaçların yüzde 80 i sahtedir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet_erdem    0
Sayrox, 10 dakika önce yazdı:

Kardeşim sen eğer kur yapıyorsan total testosteron değerin referanstan yüksek olması lazım senin söylediğin değere göre referansta şuan 

Ah be kardeşim be Sen ne sanıyorsun insanlar  neler yapuyor trdeki ilaçların yüzde 80 i sahtedir 

Sayrox küçülmeyi göze alamam beni anladığını düşünüyorum. Ben bu işe gönül verenlerdenim saçma bir kür yaptık orası oldu artık. Ben ara verip devam etmek istiyorum hangi markayla kimle yola devam ediyim biraz ilgilen benle sana zahmet. Ben bu işin piskolojik tarafını hiç düşünmedim buna başlayıp bırakabilen varmı merak ediyorum .💪

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60

@Loving Hocam ile görüş sana yardımcı olur yeni kür ve pct konusunda yeni ilaçlarla devam edersen piskolejin hassas ise senin için iyi olur mevcut formunun üstüne orjinal ilaçlarla çıkarsın pct ilede korursun kardeşim başarılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet_erdem    0

@Sayrox ilğin için çok teşekkür ederim söylediklerini dikkata alacağım. Son kez pct yapmama gerek varmı kendi haline bırakıyımmı çünkü vücut yıprandı 3 ay felan dinlendirmek istiyorum yada 4 ay son kez fikrini alıyım kardeşim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60

Kardeşim benim sana şunu yap bunu yap diyemem ama

Vucud yıpranmaz merak etme ama eğer senin yerinde ben olsaydım karaciğer enzimlerini o sahte ilaçlar bozuyor büyük ihtimalle yada oral ilaçların toksik etkisi o zamanla düzelir ama kardeşim şimdi sen sahte tren kullanmışsın hypotalamusun hipofizin ilacı bırakınca çok baskilanacak 

Kirden sonra çok kayıp yaşarsın kardeşim sen bir 3 aylık loving hocadan ürün al vücudu anabolik tut sonrasında bir pct yap pct konusunda burak abi Sana yardımcı olur

Şimdi senin ilaçlar sahte kadınlık hormonunu yükseltmis total t normal aralıkta geziyor biraktinmi çok fazla adale kaybedersin o yüzden önce yeni ilaç 12 hafta sonra pct 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175

Konuya bu kadar uzakken roid kullanmanız hele ki bunu başkasının lafıyla yapmanız ateşle oynamaktan farksız.Carbon çalışıyor demişsiniz ama bunlar çalışmadığını gösteriyor.Testo çöp tren az doz olsa bile o dediğiniz etkileri zaten alırdınız önceki kürdede sırf dbol çalışsa kas yaptığınızı zannedersiniz :) İlla devam edicem diyorsanız düzgün bir pct(pek pct olarak adlandırılamaz ama neyse) sonrasında düzgün bi mola ardından Burak hocayla iletişime geçip devam edin derim.İri olcam diye sağlığınızı bu kadar kolay harcamayın sigaraya benzemez bu işler.Hormonlar dışında bu işin piskoloji boyutu da ayrı dert.Geçmiş olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet_erdem    0

@HalfNatty kardeşim adam geldi sen plato duvarına tosladın dedi sana şunu şunu alalım dedi bak kullananların resmî öncesi sonrası derken tamam dedim ilk kürdeki inanılmaz büyüme müthiş etkiledi beni 74 kg dan 85 e çıktım o kür bitti devam dedim 2. Kürde kilo artışı 1 kilo felan oldu ama vücut parçalandı dedim yine doğru yoldayız derken sırt ve yüz perişan oldu👹  pump etkisi felan baya iyiydi ama 5 vurum kaldı kalçada ödemde yapmadı artık kullanmıycam mahvoldum östrojen nerdeyse 10 kat fazla çıktı ürolojı yuh dedi cildiye bi baktı ben daha konuşmadan steroid dedi Burak dediğiniz loving mi nasıl irtibata geçeriz peki 

Sayrox, 40 dakika önce yazdı:

Kardeşim benim sana şunu yap bunu yap diyemem ama

Vucud yıpranmaz merak etme ama eğer senin yerinde ben olsaydım karaciğer enzimlerini o sahte ilaçlar bozuyor büyük ihtimalle yada oral ilaçların toksik etkisi o zamanla düzelir ama kardeşim şimdi sen sahte tren kullanmışsın hypotalamusun hipofizin ilacı bırakınca çok baskilanacak 

Kirden sonra çok kayıp yaşarsın kardeşim sen bir 3 aylık loving hocadan ürün al vücudu anabolik tut sonrasında bir pct yap pct konusunda burak abi Sana yardımcı olur

Şimdi senin ilaçlar sahte kadınlık hormonunu yükseltmis total t normal aralıkta geziyor biraktinmi çok fazla adale kaybedersin o yüzden önce yeni ilaç 12 hafta sonra pct 

775231E4-6283-47BC-A66D-BA9AAD904305.jpeg

ahmet_erdem, 18 dakika önce yazdı:

775231E4-6283-47BC-A66D-BA9AAD904305.jpeg

933F515A-89AC-4EE1-A625-D6F823F7F2AA.thumb.jpeg.e5914039dd59a6d7eff851ad7075e9a7.jpeg

F3C10107-5377-421F-A74B-55FCA88DACA8.jpeg

6FF43A51-1666-4147-9E34-7D8130A61BAE.jpeg

@HalfNatty @Sayroxizler Ve sivilceler Burda iki kürde bu hale geldim yorum siZin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Garnett    0

@ahmet_erdem Kardeşim öncelikle geçmiş olsun. Bende 
1. kürümde
1-10 testo en 500 mg
1-6 deca 500 mg
6-10 boldenon 500 mg
1-6 dianabol 30 mg
Carbon marka kullandım 77 kg ile başlayıp 87 kg oldum pct sonunda 82 kiloda sabitledim vücudumun tuttuğu suyu attim sadecede kas kütlesi kaldi bana. Suan yine carbon marka 20 haftalik testo bolde kürüne girdim 1 haftam bitti 1.300 gr aldim. Benim Çevrem de kim steroid kullanyorsa karbon kullanyor ve verim aldiklarini görüyorum ama her carbon bir mi onu bilemem. Pct için test yaptırdiğımda benim total testo 1500 dü pctden sonra 543 olarak kaldi. Bende de hafif sivilcelenme oldu enginar özü tableti kullanmaya başladım deve dikeni almani tavsiye ederim ve bol bol yeşillik yemelisin karaciğerini fazla yormuşsun ve 1. Kürü kaç hafta yaptiysan vücudunu o kadar dinlendirmen gerekiyor ama sen 1 ay ara verip 2. Küre girmişsin burda ki tecrubeli hocalarim daha iyi bilir bence pctni yapıp ara vermelisin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet_erdem    0

@Garnett kardeşim teşekkür ederim. Ben adama ne zaman sıkıntı var desem adam devam diyo ara vermeden 3 kür yaparız diyo Halen diyorum azım yüzüm patladı vitamin al enginar hapı al diyo nasıl bi muhabbete düştük anlamadım. Kardeşim ayrıca 20 haftalık kür çok degilmi eminmisin. Muhtemelen malları aynı adamdan alıyoruz 

ahmet_erdem, Bir saat önce yazdı:

@Garnett kardeşim teşekkür ederim. Ben adama ne zaman sıkıntı var desem adam devam diyo ara vermeden 3 kür yaparız diyo Halen diyorum azım yüzüm patladı vitamin al enginar hapı al diyo nasıl bi muhabbete düştük anlamadım. Kardeşim ayrıca 20 haftalık kür çok degilmi eminmisin. Muhtemelen malları aynı adamdan alıyoruz 

Kardeşim ayrıca bunu kimden alıyorsan oda profesyonel olacak adam beni pct yapmadan 3 küre sokacak bi kan tahlili işte şu bu değerleri hastahaneden getir bakalım de. Bu işin ciddiyetini daha yeni anladım ben öyle herkesle girilmez bu işe bu işi temiz yapcam vitaminden mineraline kadar herşey dört dörtlük olcak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Garnett    0

@ahmet_erdem bu tip adamlarlar ilac temin etmiyeceksin sağlık umurlarinda değil vücut yapacam diye iç organlarını bitirirsin. Bu işi cidden iyi yapan bilgili insanlarla yola çık derim.  20 hafta yapmam da ki amaç boldenondan tam verim alabilmek bolde 8 haftadan sonra etkisini gösteriyor temiz kas kütlesi istiyorsan uzun tutmak gerekiyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet_erdem    0
Delipanter00, 6 dakika önce yazdı:

Hocam isim vermek istemiyorum ama ilaçları Batu diye birindenmi aldiniz?

@Delipanter00 Yok üstadım ben istanbuldan aldım Mehmet diye biri soyismini yazmayım. Ya şimdi benim anlamadığım sahte ilaçlar vücudu bu hale nasıl getiriyo fotolar ortada garip degilmi sizcede 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
ahmet_erdem, 44 dakika önce yazdı:

@Delipanter00 Yok üstadım ben istanbuldan aldım Mehmet diye biri soyismini yazmayım. Ya şimdi benim anlamadığım sahte ilaçlar vücudu bu hale nasıl getiriyo fotolar ortada garip degilmi sizcede 

Doz az olması,steril olmaması gibi şeylerde sonuç verir ama daha az ve zararlı şekilde.Kürde ki tek ürün çalışsa yine kas yaparsınız ama tonla yan etki görüp pct süresince hepsini kaybedip üstüne kürden önceki halinizden kötü bi hale gelirsiniz(Test çalışırda gerisi sahte olursa istisna hehe)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
ahmet_erdem, 1 saat önce yazdı:

Ilaclarin hepsinin sahte olduguna eminmisiniz? Misal diyelim sadece testo calismiyor tren calisiyor yine verim alirsiniz. Örnek vereyim gittigim salonda roman(çingene) bir abim var ve biraz bilgisiz kafasina gore yuksek dozlarda kür yapiyor. Birkac ay evvel bu abime kurlerinde kac mg testo aliyorsun diye sordugumda bana ben hic testo kullanmadim demezmi 😃 ama adamdaki kütleyi görmeniz gerek nerden baksaniz 50cm kolu var diyebilirim. Buda ne demek oluyor tren olsun deca olsun dianabol olsun cesitli ilaclari combinleyip küre giriyor ve de verim aliyor. Ama tabi yan etkiler bakimindan onunda sizin gibi sorunlari var(sirtta ve kollarda sivilce ve ek olarak bildigim kadariyla karacigerinde ciddi bir sikinti var son haftalarda gyme bile geldigini zannetmiyorum, ki geldiginide görmedim)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet_erdem    0
Delipanter00, Bir saat önce yazdı:

Ilaclarin hepsinin sahte olduguna eminmisiniz? Misal diyelim sadece testo calismiyor tren calisiyor yine verim alirsiniz. Örnek vereyim gittigim salonda roman(çingene) bir abim var ve biraz bilgisiz kafasina gore yuksek dozlarda kür yapiyor. Birkac ay evvel bu abime kurlerinde kac mg testo aliyorsun diye sordugumda bana ben hic testo kullanmadim demezmi 😃 ama adamdaki kütleyi görmeniz gerek nerden baksaniz 50cm kolu var diyebilirim. Buda ne demek oluyor tren olsun deca olsun dianabol olsun cesitli ilaclari combinleyip küre giriyor ve de verim aliyor. Ama tabi yan etkiler bakimindan onunda sizin gibi sorunlari var(sirtta ve kollarda sivilce ve ek olarak bildigim kadariyla karacigerinde ciddi bir sikinti var son haftalarda gyme bile geldigini zannetmiyorum, ki geldiginide görmedim)

Şişeler birde 12 şer ml bas bas bitmiyoda pazartesi Perşembe 3 er ml basıyorum yine. Bitmedi attım en sonunda 😁 önümüzdeki maçlara bakçaz inşaAllah @Delipanter00 Şimdi loving ilemi görüşcez bir sonraki kürü heralde o baya tecrübeli mail yoluylamı ulaşcaz kral 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
ahmet_erdem, 8 saat önce yazdı:

Şişeler birde 12 şer ml bas bas bitmiyoda pazartesi Perşembe 3 er ml basıyorum yine. Bitmedi attım en sonunda 😁 önümüzdeki maçlara bakçaz inşaAllah @Delipanter00 Şimdi loving ilemi görüşcez bir sonraki kürü heralde o baya tecrübeli mail yoluylamı ulaşcaz kral 

Ya telefon numarasi ile yada e posta ile ulasabilirsin. Orininal urunler icin ulaş derim

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

bir ürünün çalışması demek orjinal olduğu anlamına gelmez gerçekten orjinal bir üründe para verdiğiniz şey 

üzerinde yazanın tam dozajda olması

steril koşullarda üretilip paketlenmesi

her şişede aynı standart kalitenin devam etmesi 

güvenilir içeriğinde başka saçma sapan şeylerin bulunmaması gibi şeylerdir.

güzel bir karaciğer detoksu yapın nac600 ü 2 adet bile kullanabilirsiniz.öğünlerinize enginar eklemelisiniz. internette 2 dakika araştırarak bu karaciğeri temizleyen bitki ve çaylara ulaşabilirsiniz ve bu detoks süresince azot içeren şeylerden biraz kaçınmalı proteini bile çok minimal seviyelere çekmelisiniz. Belki alldığınız kazançlar gidecek fakat hiçbir kazanç bir Karaciğer Satın alamaz malesef. Vucudunuzun verdiği uyarı umarım yararlı olur ve doğru şekil ve ürünlerle devam edersiniz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86

@ahmet_erdem Bir sürü çeşidi yok, farklı üreticiler olabilir. Eczane'den istediğinizde size efervesan tablet olanı verecektir. 

Etken maddesi "asetilsistein" dir. Muadili Asist diye bir ilaç da var onu da alabilirsiniz farketmez. 

Asetilsistein anti-oksidan bir madde. Genelde ülkemizde balgam söktürücü olarak üst solunum yolu enfeksiyonlarında veriliyor. Ancak tıbbi alanda da karaciğer rahatsızlıklarında kullanılan bir ilaç.

http://guncel.tgv.org.tr/journal/48/pdf/100171.pdf

http://tatdtoksikoloji.org/haber/n-asetil-sistein-kullanimi-yalniz-parasetamol-zehirlenmeleri-ile-sinirli-degildir

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/osman-muftuoglu/karaciger-yaglanmasini-sakin-hafife-almayin-40429106

Bitkisel destek olarak Milk Thistle (Deve Dikeni), Enginar kapsülleri de satılıyor. Onlardan alabilirsin. 

nac600 ile ilgili görsel sonucu

tarihinde Atalay tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.