Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

M4jeste

Boyun sakatlığı

Önerilen İletiler

M4jeste    65

Geçen perşembe akşamı flat benchte 4 set yaptıktan sonra dec benchte barı alırken boynumu incittim farkında olmadan da biraz zorladım antrenmanı yarıda bırakıp eve geldim kas gevşetici sürdüm ama işe yaramadı ertesi gün acile gittim kas gevşetici ağrı kesici iğne yapıp ilaç yazdı. Bu nuroheat ısı bandı alıp kullandım fakat hala başımı zor çeviriyorum.  Cuma cumartesi izin alıp işe gitmedim fakat iyileşmiş değilim kıyafet giyip çıkarırken bile feci zorlanıyorum yarın işbaşı zaten bilgisi tecrübesi olan varmı ne yapmak gerek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Delipanter00    175

Hocam buna benzer bir olay benim basimdanda gecti. Cocukken bundan 7 8 yil evvel evde artistlik hareketler yaparken yataktan kafamin ustune dusmustum. Boynum inanilmaz derecede agriyordu kafami sag sol bile yapamiyordum. Kafami oynattigim anda inanilmaz bir aci ile karsilasiyordum. Ben doktora gitmemistim ama mumkun oldugunca kafami hareket ettirmemeye calismistim ve boyunluk takmistim. 3 4 gun sonra agri yavasladi ve 1 hafta sonra komple agri kesilmişti. Tabi bu olayi yasadigim zamanlarda aylaktim evde yatiyordum, çalışan bir insan ne yapabilir bu konu hakkinda pek bir bilgim yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
M4jeste, Bir saat önce yazdı:

Geçen perşembe akşamı flat benchte 4 set yaptıktan sonra dec benchte barı alırken boynumu incittim farkında olmadan da biraz zorladım antrenmanı yarıda bırakıp eve geldim kas gevşetici sürdüm ama işe yaramadı ertesi gün acile gittim kas gevşetici ağrı kesici iğne yapıp ilaç yazdı. Bu nuroheat ısı bandı alıp kullandım fakat hala başımı zor çeviriyorum.  Cuma cumartesi izin alıp işe gitmedim fakat iyileşmiş değilim kıyafet giyip çıkarırken bile feci zorlanıyorum yarın işbaşı zaten bilgisi tecrübesi olan varmı ne yapmak gerek 

Pek panik yapacak durum yok muhtemelen sinir sıkışması en yüksek ağırlıklarda ve omur iliğe boyun kısmına yük bindiren hareketlerde bunu yapması doğal o yüzden nefesimizi tutmamamız lazım hareketi yaparken ve genel ağırlığı üst çekiş hareketlerinde tamamen kollar alt itişlerde bel omurilik yerine bacaklara vermemiz lazım. Elbette en doğru tespiti hekimlerimiz yapar ama klasik vücutçu sorunlarından birisi 3,4 maks 1 hafta içinde rayına oturur her şey.

Keyifli forumlar.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

Bende daha fazla hareket ettirmem gerekir diye düşünüyorum aslında O.o inşallah kısa sürer doktor 2 hafta spor yapma dedi. Ben pazartesi giderim diye düşünüyordum ama görünüşe göre iptal oldu. Kızıştırıcı krem işe yarar mı acaba 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hbertunc    66

Benim de başıma geldi çok kez aynısı kas gevşeticilerin hiç yararı olmuyor. Magnezyum içmek çok hızlı iyileştiriyordu ama kendiliğinden de geçiyor hiçbir şey yapmasan da. Normalde antrenman yapılmaması lazım ama ben biraz inatçı olduğum için en azından evde devam ediyordum bu süreçte:D Sırt çalışacaksan row yapma pulldownlara yönel hafif kilolarla. Omuzda da lateralleri yapamıyordum genelde hafif presslerle ağrımadan güzel pump alınabiliyor. Kolda da barberll curl asla yapamıyordum genelde makinelerle ya da scott benchte sıkıntı çıkmıyordu. Overhead extension da çok sıkıntılı yapma bence bu süreçte hatta o hareketi yaparken sakatlanmıştım çalışırken biri seslenmişti kafamı çevirdim sakat kaldım:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
Hbertunc, 7 saat önce yazdı:

Benim de başıma geldi çok kez aynısı kas gevşeticilerin hiç yararı olmuyor. Magnezyum içmek çok hızlı iyileştiriyordu ama kendiliğinden de geçiyor hiçbir şey yapmasan da. Normalde antrenman yapılmaması lazım ama ben biraz inatçı olduğum için en azından evde devam ediyordum bu süreçte:D Sırt çalışacaksan row yapma pulldownlara yönel hafif kilolarla. Omuzda da lateralleri yapamıyordum genelde hafif presslerle ağrımadan güzel pump alınabiliyor. Kolda da barberll curl asla yapamıyordum genelde makinelerle ya da scott benchte sıkıntı çıkmıyordu. Overhead extension da çok sıkıntılı yapma bence bu süreçte hatta o hareketi yaparken sakatlanmıştım çalışırken biri seslenmişti kafamı çevirdim sakat kaldım:D

Alemsin hocam :D çaydanlığı kaldırdığım da bile geriliyor ve acıyor yukarı uzandığımda da aynı şekilde üstümdekileri çıkarırken ipteki cambaz gibi hareket ediyorum sanırım iyileşene kadar hiç antrenman yapmam sonra 1 2 hafta toparlayıp küre girerimB|

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

Ağrı baya hafiflemiş durumda banyoda sıcak duş o bölgeye tazyikli su viks denilen krem ve gevşetici krem masaj yaparak uyguladım efsane işe yaradı böyle bi ağrıyı hafiflettiğine göre her ağrıya uygulanabilir ısı bantları gereksiz pahalı ve işe de yaramıyor açıkçası herkesin işine yarar umarım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yankiFit    2

Kardeşim şaka gibi ya dün machine de bench girerken boynumu sakatladım tavsiye istemek için foruma girdim senin yazını gördüm.Şuan pc başında işteyim boynumu 1 gram çeviremiyorum gecede zar zor yattım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.