Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Takashi

Kür planlamam

Önerilen İletiler

Takashi    119

Merhabalar değerli hocalarım, arkadaşlarım;

Planladığım kür planımda kullanacağım mct/supplement takviyelerini toparlamaya başladım, artık küre başlamama sayılı günler kaldı bir aksilik olmazsa...

Planlamam ve kullanacağım takviyeleri sizlerle paylaşmak istiyorum, yorumlarınıza, tavsiyelerinize, sizlerin kür içinde kullandığınız paylaşacağınız ürünlere ihtiyacım var...

1-5 danabol (40mg)

1-15 testosteron enanthate
500 500 500 750 750 750 750 750 750 750 750 750 1000 750 500  (10500mg)

1-15 Boldenone
400 400 400 400 500 500 500 500 500 600 600 600 700 700 700 (8000mg)

6-15 Trenbolone Enanthate
300 300 400 400 400 400 400 400 400 400 (3800mg)

13-20 IGF 1 LR3
100mcg (4900mcg)

Supplement / Mct / Pct ürünlerim

(Fiyatlarını yazma sebebim; Daha uygun fiyata temin eden varsa tavsiye almak amacıyla, bu fiyatlar detaylı fiyat ve kalite araştırması sonucunda çıkarılmıştır.)

(6 kutu nac900 20 efervesan) 108₺
(11 kutu proviron) 121 ₺
(1 kutu arimidex) 72 ₺
(1 kutu cabaser) 60 ₺
(3 kutu magnezinc 30 mg çinko 300mg magnezyum 40 tablet) 45 ₺
(1 paket myprotein impact whey 100 servis) 230 ₺
(1 kutu nutrade arginine 72 servis) 140 ₺
(2 kutu c4 50x 45 servis) 360₺
(1 kutu scitec bcaa 100 servis) 110₺ (1 kutu vitargo carbo loader 2kg) 160  ₺
(1 kutu nop deve dikeni 930mg 200 kapsül) 
28₺
(3 kutu balen tribulus 620mg 60 kapsül) 70 ₺
(1 kutu balen omega3 1000mg 200 kapsül) 35 ₺
(3 kutu supradyn allday 90 kapsül) 80 ₺
(1 kutu evicap fort vitamin E 400iu 60 tablet) 27 ₺

(1 paket alfasol vitamin C 250gr) 41 ₺

Planlamam bu şekilde kür içi beslenme ve antrenman gibi detayları küre başladığım zaman kür günlükleri başlığı altında paylaşıyor olacağım...

Hepinize sevgiler saygılar, esen kalın...

tarihinde Takashi tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Takashi    119

Edit: Kürümde B grubu vitaminleri kullanmama sebebim boldenon'un kırmızı kan hücrelerini aşırı yükseltmesi, dalağım olmadığı için bu durum bana rahatsızlık verebilir daha önceki kürümde edindiğim bu tecrübeyi 1-2 ay önce kürde b vitamini alımı hakkında düşüncelerimi bir arkadaşımızın başlığında belirtmiştim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Big Muscle    12

Güzel kür başarılar takipteyim. Boldenonu 1 hafta önce bitir istersen  veya testoyu 16 hafta yap. Pct  için

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Hocam yanlis anlamayin ama neden bu kadar yüksez doz alicaksiniz? Diyelim 1000mg gibi bir doz almaya kararlisiniz, kür içinde bu dozlari bir azaltmanin bir yükseltmenin mantigi nedir? ben olsam 1000mg başlar 1000mg bitirirdim. Ayrica sizi yakindan takip ediyorum sanirim bu 2. Kürünüz olucak, bu kürde böyle bir doz plani yaptiginiza göre 3. Kürünüzde minimum 1000mg testo almayi düşünüyorsunuz sanırım. Beni sakin yanlis anlamayin hevesinizi kirmak gibi bir dusuncem yok sadece fikirlerimi belirttim. Bu arada koruyucular vb. herşey 10 numara gözüküyor. Küre başladiginiz zaman ise bir günlük açıp paylaşım yaparsaniz muazzam olur.

Bol şans..👍👍

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yabgu    27

Hocam öncelikle kürünüzde başarılar dilerim.

İnternetten takip ettiğim bir çok profesyonel sporcu kür içerisinde piramit yapmanın gereksiz olduğunu söylemişti ve şöyle örneklendirmişlerdi: 500mg testo ile başlarsın 10-15 hafta gidersin eğer ki kür içerisinde verim düşer yada gelişme duraksarsa o zaman dozajı arttırırsın.

Benim de kendi fikrim piramit gitmemeniz yönünde, onun haricinde kür planı gayet verimli gözüküyor, kür günlüğünüzü de takip ediyor olacağım. başarılar..

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

O 1 haftalik alacagin 1g testin muhtemelen hic bi etkisi olmayacak hocam, 3. Haftada testi arttirmaninda bi anlami olmayacak cunku 500luk kutleyi daha tamamlamadan 750lik gereksiz bi artis olacak ki 6. Haftada zaten tren giriyor isin icine. Ben olsam 6-7. Haftaya kadar 500 sonra 750 devam ederdim eger illa arttiracaksan cunku testin etkisini goremeyeceksin muhtemelen tren fisek gibi itecek seni. Sonlara dogru indirmenin bence mantigi yok giden arabayi neden frenliyorsun?

Kur icinde sahsen creatin ve kafein kullanimi da gereksiz buluyorum ama sadece fikrim bu bi arastirma yapmadim, cunku kurdeyken zaten nabiz yukseliyor kafein alipta ucmanin anlami yok ve zaten guc ve pump sikintisi olmuyor creatin alipta bosuna bobrekleri ekstra yormanin da anlami yok.

tarihinde xeaven tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Takashi    119

Merhabalar,

Öncelikle birbirinden değerli yorumlarınız için teşekkür ederim,

@Big Muscle hocam kabataslak bir çizelge yaptım tavsiyenize katılıyorum pct'yi düşünerek ilaçların yarılanma ömrünü baz alarak gerekli dokunuşlar yapılacaktır.

@Delipanter00 estağfurullah hocam sizlerin yorumu altın niteliğinde yanlış anlaşılacak bir durum yok ortada. Evet ikinci kürüm, ilk kürümde ilk 2 hafta 250mg ile alıştırma yapıp 500mg çıkmıştım ve 8. 9. Haftadan sonra yükselemedim gelişim hep sabit kaldı, o nedenle 500mg ile alıştırıp sonraki 3 haftada 1000 750 500 düşünüyorum testosteronun aniden düşmemesi için... @Yabgu

@xeaven hocam 4 kutu testosteron kullanacağım kür sonunda elimde kalmasını istemiyorum, sondaki 1000 750 500 inişin sebebi ise 120 ile giden bir arabayı aniden mi durdururuz yoksa kademe kademe düşürerek mi? Birden düşüşe geçmek istemiyorum yanlışım varsa düzeltin 1 hafta 1000 testoyuda sadece etki bakımından merak ettiğim için 1 hafta yüklemek istedim. Ayrıca kürümde ek olarak kreatin ve kafein kullanmıyorum c4 pre workoutun içerisinde yalnızca 1500mg kreatin nitrat bulunuyor...

Tavsiye ve görüşlerinizi değerlendireceğim birbirinden değerli fikirleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum...

İlaçları @Loving hocadan temin edeceğim gerekli profesyonel dokunuşu yapacağını düşünüyorum...

Sevgi ve saygılarımla esen kalın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Ben kürdeyken çok fazla hastalandım grip oldum. Bunun için c vitaminiyle ilgili konuşabilirim. C vitamini solgar ester c kullanıyorum günlük 1500 2000 mg civarında. Sizin bu yazdığınızı dürüst olmak gerekirse kullanmadım aldığım multivitaminde de c vitamini vardır fakat ; C sandoz kullanımına başladıktan sonra ciddi derece hastalanmalarım kırgınlıklarım azaldı. Ben normal şartlarda da çok hastalanan biri olarak size sandoz kullanımını da öneriyorum. 

Redoxon C sandoz kullandım ve hala kullanmaktayım. Günde iki tane kullanıyorum. 178 boyunda 79 80 kiloda biriyim. Kürüm hala devam etmekte küre başlamadan önce 64 65 kilo aralıklarındaydım. Şu an definasyonda olmama rağmen kilomu koruyabiliyorum (yani kazandıklarımdan çok yağımdan yiyorum sanırım) Kürüm boyunca bir 3 4 hafta gidemedim toplam olarak. 

Biraz devrik bölük bölük anlattım daha tam ayılamadığımdan :D , paylaşmak istediğim umarım anlaşılmıştır. 

Küründe başarılar dilerim , umarım güzel ve keyif aldığın sağlıklı bir kür olur :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Takashi    119

Merhaba dostum,

Öncelikle güzel dileklerin için teşekkür ederim, 1 gün evvel c vitamini önemi ve kullandığım ürün hakkında bir paylaşım yaptım;

Sevgi ve saygılarımla

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Takashi    119

Merhabalar,

@curious Okan hocam siz bu konuda nasıl tavsiyeler verebilirsiniz? 

Yağ oranımdan dolayı aromatize olup kürü çöpe atmak istemiyorum hala göbekle dolaşıyorum çok küçülmeme rağmen.

6 hafta propiyonat ile yağı düşürüp bu küre girmem uygun olur mu sizce? 6 hafta propiyonat kullanımı sonrasında ufak bir pct ve bu küre başlamak sizce nasıl fikir? 6 haftalık propiyonat kullanımı reseptörleri aşırı bloke eder mi? Daha sonrasında yapacağım bu kürdeki verim düşer mi? Yahutta direk bu küremi başlamalıyım, karbonhidratı dalgalandırıcam ve sabah kardiyolarımı 1 saate çıkarıcam...

Yardımlarınızı bekliyorum tam bir çıkmazdayım...

Sevgi ve saygılarımla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
curious    36

Ahmet sabırla diyete devam etmeni ve en azından üstteki 2 karın kasını görünür kıldığın yerde küre girmeni tavsiye ediyorum. Kürün bile yeri var amacı var. Eğer diyet konusunda kendini tembel hissediyorsan en azından kalorik açıkla cutting kürü gibi başla, kürü uzun tut ki zaten bayağı uzun görünüyorve yağsız göründüğün an kaloriyi yükseltip kütle kazanmaya başla derim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101

küründe başarılar öncelikle , pek bi eksik yok gibi sadece supradiyn konusuna deyincem ,sporcular için değil kesinlikle mg ları inanılmaz düşük boşuna para verme , onun yerine animal pak kullanabilirsin , içinden b complexi cıkarıp kullanırsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
curious, 2 saat önce yazdı:

Ahmet sabırla diyete devam etmeni ve en azından üstteki 2 karın kasını görünür kıldığın yerde küre girmeni tavsiye ediyorum. Kürün bile yeri var amacı var. Eğer diyet konusunda kendini tembel hissediyorsan en azından kalorik açıkla cutting kürü gibi başla, kürü uzun tut ki zaten bayağı uzun görünüyorve yağsız göründüğün an kaloriyi yükseltip kütle kazanmaya başla derim.

Hocam küre devam ediyorum . 4.haftam 250deca 500 testo cyp ilerliyorum . Bu haftadan itibaren 500 deca 600testo cyp plus(500cypionate 100propionate) alsam dozajlamada problem yaşarmıyım 3:2.5 oranla ilerlemiş oluyorum.  500DECA 500CYP 100PROP 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Takashi    119

Merhabalar,

Birbirinden değerli yorumlarınız için öncelikle hepinize teşekkürlerimi sunuyorum...

@curious Okan hocam beni kırmayıp konuya dahil olduğunuz için ayrıca teşekkür ederim. Yorum yapan diğer değerli hocalarımız gibi sizin görüşleriniz ve yönlendirmeleriniz benim için çok kıymetli. Bu şekilde diyet ile çok yavaş ilerliyorum, kesinlikle diyetimden memnuniyetsizlik söz konusu değil her şey çok şükür harikulade gidiyor, özellikle sabah aç karna yaptığım kardiyolar beni inanılmaz ateşliyor ve motive ediyor... Süreci hızlandırmak adına kür planımı şu şekilde düzelttim yorumlarsanız sevinirim...

1-6 Testosterone propiyonat
300 300 300 300 400 400mg

1-6 IGF1 LR3

5-19 Testosterone enanthate
500 500 500 750 750 750 750  750 750 750 750 750 750 750 750

5-18 Boldenone
500 500 500 500 500 500 600 600 600 600 600 600 700 700

10-19 Trenbolone enanthate
300 300 400 400 400 400 400 400 400 400

ilk 6 hafta sabah kardiyolarımı 1 saate çıkarıp bu süreci hızlandırmayı düşünüyorum, hatalarım varsa düzeltebilirsiniz...

Son formumu aşağıya bırakıyorum;

59A9C2F1-967B-470A-B520-E3C9A980F879.thumb.jpg.dc73843b713987a3c87a30125c26a8ea.jpg

96AAEBDC-C618-42D7-9B43-D43C8FED4B8E.thumb.jpg.54b75ead1119c9afea441274d6a0953e.jpg

@fvx Değerli hocam öncelikle değerlendirmeniz ve uyarınız için teşekkür ederim, pct'de bana yardımcı olmuştunuz, sizde değerli hocalarımızdansınız. Hocam şu soruyu soracağım animal pak içeriğine baktığımız zaman aşırı yoğun ve miktarlar fazla şöyle izah edeyim;

IMG_1199.thumb.PNG.7e8d24c540eb7ce3cf7429010d717373.PNGIMG_1200.thumb.PNG.725c3b7d55153e6ff10b238802c6150f.PNG

Hocam günlük ihtiyacı karşılama oranları gördüğünüz gibi çok uçuk, %175 %5429 gerçekten korkunç oranlar faydadan ziyade zararı olacağını karaciğer için toksit içerdiğini düşünüyorum yanlışım varsa düzeltin... Piyasadaki tüm ürünler ya plesebo ya da içeriği çok düşük haklısınız bizler için yetersiz kalıyor, geçen kürümde Dr.Quicks kullanmıştım amerika menşeili diye oda sahteymiş Uğur Dündar açıkladı en son... Önerebileceğiniz başka bir ürün varsa onu kullanabilirim...

@devtycon1211 Değerli arkadaşım açtığım konuya dahil oluyorsunuz, paylaşımımla ilgili ne bir hayırlı olsun dileği ne bir yorum yapmadan benim konumu saptırıyorsunuz? Yani bu yaptığınız sizce etik mi? Varsa bir sorunuz probleminiz konu açıp direk şahısa sorabilirsiniz yani benim kür planımla sizin yapmış olduğunuz kürün ne alakası var? 

Sevgi ve saygılarımla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Takashi, 31 dakika önce yazdı:

Merhabalar,

Birbirinden değerli yorumlarınız için öncelikle hepinize teşekkürlerimi sunuyorum...

@curious Okan hocam beni kırmayıp konuya dahil olduğunuz için ayrıca teşekkür ederim. Yorum yapan diğer değerli hocalarımız gibi sizin görüşleriniz ve yönlendirmeleriniz benim için çok kıymetli. Bu şekilde diyet ile çok yavaş ilerliyorum, kesinlikle diyetimden memnuniyetsizlik söz konusu değil her şey çok şükür harikulade gidiyor, özellikle sabah aç karna yaptığım kardiyolar beni inanılmaz ateşliyor ve motive ediyor... Süreci hızlandırmak adına kür planımı şu şekilde düzelttim yorumlarsanız sevinirim...

1-6 Testosterone propiyonat
300 300 300 300 400 400mg

1-6 IGF1 LR3

5-19 Testosterone enanthate
500 500 500 750 750 750 750  750 750 750 750 750 750 750 750

5-18 Boldenone
500 500 500 500 500 500 600 600 600 600 600 600 700 700

10-19 Trenbolone enanthate
300 300 400 400 400 400 400 400 400 400

ilk 6 hafta sabah kardiyolarımı 1 saate çıkarıp bu süreci hızlandırmayı düşünüyorum, hatalarım varsa düzeltebilirsiniz...

Son formumu aşağıya bırakıyorum;

59A9C2F1-967B-470A-B520-E3C9A980F879.thumb.jpg.dc73843b713987a3c87a30125c26a8ea.jpg

96AAEBDC-C618-42D7-9B43-D43C8FED4B8E.thumb.jpg.54b75ead1119c9afea441274d6a0953e.jpg

@fvx Değerli hocam öncelikle değerlendirmeniz ve uyarınız için teşekkür ederim, pct'de bana yardımcı olmuştunuz, sizde değerli hocalarımızdansınız. Hocam şu soruyu soracağım animal pak içeriğine baktığımız zaman aşırı yoğun ve miktarlar fazla şöyle izah edeyim;

IMG_1199.thumb.PNG.7e8d24c540eb7ce3cf7429010d717373.PNGIMG_1200.thumb.PNG.725c3b7d55153e6ff10b238802c6150f.PNG

Hocam günlük ihtiyacı karşılama oranları gördüğünüz gibi çok uçuk, %175 %5429 gerçekten korkunç oranlar faydadan ziyade zararı olacağını karaciğer için toksit içerdiğini düşünüyorum yanlışım varsa düzeltin... Piyasadaki tüm ürünler ya plesebo ya da içeriği çok düşük haklısınız bizler için yetersiz kalıyor, geçen kürümde Dr.Quicks kullanmıştım amerika menşeili diye oda sahteymiş Uğur Dündar açıkladı en son... Önerebileceğiniz başka bir ürün varsa onu kullanabilirim...

@devtycon1211 Değerli arkadaşım açtığım konuya dahil oluyorsunuz, paylaşımımla ilgili ne bir hayırlı olsun dileği ne bir yorum yapmadan benim konumu saptırıyorsunuz? Yani bu yaptığınız sizce etik mi? Varsa bir sorunuz probleminiz konu açıp direk şahısa sorabilirsiniz yani benim kür planımla sizin yapmış olduğunuz kürün ne alakası var? 

Sevgi ve saygılarımla

Hocam kusuruma bakmayın kafam baya yoğundu bugün daha sonra bende pek etik olmadığını farkettim ve az önce yorumu siliyordum , af buyrun yazılarınızı sürekli takip eder okurum. Kür bilgim yeterli düzeyde olmadığından pek bir şey söyleyemeyeceğim hayırlı ve sağlıklı bir kür dileğiyle

tarihinde devtycon1211 tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

@Takashi öncelikle yeni kürün de başarılar. Eklemek istediğim bir kaç şey var. 

kısa ester testosteron ile başlamışsın, zannedersem kick start amaçlı. şu şekilde dizayn etmen daha doğru olur

1-5 hafta gün aşırı 50mg Test P.

1-5 hafta haftalık 250mg Test E.

6-8 hafta haftalık 500mg Test E

9-15 hafta 750mg Test E

6-15 hafta 400mg Trenbolon

boldenon ekleme, Trenbolon gibi bir kral varken boldenin sana katacakları devede kulak. gereksiz para harcamış, fazladan ilaç girecek vücuduna (şahsi düşüncem)

kürü uzatıp üzerine definisyon yapmak istersen ayrıca onunla ilgilide ekleme yaparım.

igf 1'i yazmadım, peptid tecrübem yok. onun süresi ve kullanım zamanını belirlersin.

not: konunun tamamını okumadım, benzer şeyler yazmış olabilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Takashi    119

Hocam teşekkür ederim değerli zamanınızdan ayırıp tavsiye sunduğunuz için, kick start değilde ilk 6 hafta hali hazırda olan yağ miktarımı minimal seviyelere indirip esas kürüme başlamaktı planımın amacı, yani kısa ester ile karbonhidratı biraz daha azaltıp glikojen tüketip maksimum yağ yakımını hedefliyorum adele kaybetmeden, uzun ester ilaçları saf temiz adele kazanmak amacıyla ekledim. Boldenon konusunda haklısınız belkide fazladan yormuş olacağım bünyemi, dalağımında olmadığını varsayarsak karaciğerim için ekstra yük demek tüm bunlar. Boldenonu 700mg baremlerinde değilde düşük doz kullansam ekstradan adele kazancım olur mu sizce. Çünkü bu kürden sonra önümüzdeki kış sezonuna kadar kür yapamam diye düşünüyorum tüm silahlarımı bu kürde kullanıcam tamamen motiveyim yaklaşık 1 aydır vücudumu korumaya almış durumdayım ekstra takviyeler ile. Temiz diyet pis çalışma ile sınırlarımı zorlayıp tüm kozlarımı kullanacağım bu kür benim için dönüm noktası olacak hedefim beklentim çok daha yüksek. İlk kürümde kullanmış olduğum ilaçlar bana çerez gibi gelmişti...

@merkar konuya dahil olup güzel fikirlerinizi aktardığınız için en içten samimi duygularımla teşekkür ediyorum, bahsettiğim gidişat üzerinden farklı bir öneriniz var mı? Ne gibi değişikliğe gidilebilir, define kürü düşünmüyorum şuan zaten -9 kilodayım acaip küçüldüm ama vücudumun gittikçe estetik hal alması bana çok keyif veriyor...

Sevgi ve saygılarımla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175

Arginine yerine citrulline göz at derim.Nac varken milk thistle ne kadar gerek var tartışılır.Yabancı forumlarda hiç önerene rastlamadım anca nacın iştahını kestiğini söyleyenler kullanıyor.omega 3 olarak insana faydası kanıtlanmış olan form trigliserid formu.Balen baktım fakat tri forum olup olmadığı yazmıyor sizde bakarsınız dilerseniz.

Supradyn mv olarak sadece hypelanmış bi marka gözümde.Medigard genel olarak sporcular için çok daha iyi bir seçenek.

Tribulus için belki karşı çıkanlar olcak ama overrated ürün.Çalıştığını gösteren araştırma yok olsa klasik pctlerde direk yerini alırdı,kullanan çoğu yerli ve yabancı kişinin görüşlerini okudum.Herhangi bir fark olmadığını söylüyorlar tercih yine sizin tabi.

Overdose suda çözülen vitaminler için B complex,c gibi vitaminlerde pekte sorun değil.Zaten sindirilme oranları çok düşük gerisi idrarla atılıyor.Toxic olma riski yok denecek kadar az.Günlük verilen değerler zaten genelde kişiden kişiye çok fazla değiştiği için pekte aldırış etmemek lazım.örnegin günlük potasyumu almak için tonla bitki yemek lazım ki o kadar da gerekli değil.C vitaminide günlük 100mgydi sanırsam o da çok düşük bir değer(Etrafımızdaki havanın yiyeceğin toksitiseni düşününce)

Kürde gayet iyi görünüyor başarılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Takashi    119

@HalfNatty öncelikle güzel dilekleriniz ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim, aramızdaki yanlış anlamadan dolayı yaşanan diyalogtan sonra bu şekilde bana yardımcı olup katılım göstermeniz beni gerçekten çok sevindirdi.

1-) bigjoy marka l-citrulline kullanıyorum şuan fakat pek beğenmedim...

2-) geçen kürümde nac600 ve nop marka deve dikeni kullandım kür sonu karaciğer değerlerim hızla normale dönmüştü ama tavsiyeni dikkate alacağım.

3-) trigliserid omega3 formunu hiç araştırmadım doğrusu, kullandığınız ve önerebileceğiniz bir ürün varsa değerlendiririm. Ayrıca bu şekilde detay ve inceliklere odaklanmanız hoşuma gidiyor bende sosyal hayatımda ve bu işte titizim.

4-) medigardı geçen sene İzmir'den yarışmacı bir arkadaşım önermişti bir ara 60 tabletini kullandım, hatırlatmanız için teşekkürler uygun fiyat alınabilir.

5-) balen tribulus denemenizi tavsiye ederim daha ilaçlarla tanışmadan önce kullandım ve libido yükselmesi doğal testo artışı gayet makul, kürden sonra 2 ay boyunca kullandım ve bu süreçlerde gerçekten faydasını gördüm plesebo olamaz çünkü 2 ayrı dönemde aynı etkileri hissettim, uygun fiyatlı bir deneyin derim.

6-) c vitamini normal bir bireyin ihtiyacı 60mg sigara ve alkol kullanımında bu 150-180mg çıkabiliyor absorbe etmek için, ben günlük 1-2 gram tüketiyorum tabi vücut ne kadarını kullanıyor bilemem. Ben vereyimde kullanıp kullanmamak onun insiyatifi :)

Sevgi ve saygılarımla...

tarihinde Takashi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Takashi    119

Önemi yok değerli arkadaşım bu platformda benden eskisin bu tarz davranışlar önemlidir, belki benim konum aksamadı yön değiştirmedi fakat her sorunun yeri ve zamanı ayrı olmalı diye düşünüyorum, güzel dileklerin için teşekkür eder gözlerinden öperim genç kardeşim... @devtycon1211 

Sevgi ve saygılarımla

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

Ozaman şöyle yapalım 

1-6 hafta 250mg test E.

1-6 hafta 50-100mg gün aşırı test P.

1-6 hafta turinabol 40-50mg günlük 

1-6 hafta proviron 50mg 

7-15 hafta Tren 400mg

7-15 hafta 750mg test E

7-14 igf-1 

Böyle bir kürün hakkını verirsen 

öncesi ve sonrasında ciddi fark yakalarsın.

boldenon konusunda ısrarcıyım 

gerek yok. Tren kurutarak büyütecek seni :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hbertunc    66

Yalnız çok güzel kurumuşsun ya maşallah diyet işe yaramış bayağı. O mavi arka planlı fotoğraflarına göre ciddi fark var. Şahsen ben de @merkara katılıyorum boldenon para kaybı bence hacim anlamında.

Yabancı forumlarda özellikle test tren anapolon (anadrol, drol diye geçer) kürünün en iyi bulk kürü olduğuna yönelik bir sürü konu gördüm ve günlük tutanların da sonuçları bayağı iyiydi. Oral istemiyorum çok sulandırıyor dersen  o parayı peptide yatır bence daha iyi sonuç alırsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Takashi    119

Değerli arkadaşım @Hbertunc övgü dolu sözlerin iltifatların için teşekkür ederim. Henüz yolun başındayız, dediğim gibi 6 haftalık maksimum yağ yakımından sonra uzun ester ilaçlar ile temiz adele kazanımı hedefliyorum amacım kesinlikle bulk veya kalitesiz hacim değil, belki 8 hafta kadar deca kullanımıda yapabilirim bu konuyla ilgili daha detaylı araştırmalar yapıyorum fakat öncesinde ilk hedefim 6 haftalık bu süreçte propiyonat ile diyetimi daha katı hale getirip yağ oranımı minimalize edeceğim...

Sevgi ve saygılarımla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Takashi    119

@merkar teşekkür ederim değerli hocam verdiğiniz tavsiyeler üzerine yoğunlaşacağım, hayırlısı bakalım herşey gönlümüzce olur umarım...

Sevgi ve saygılarımla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.