Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

devtycon1211

Enjeksiyon problemi

Önerilen İletiler

Değerli hocalarım iyi akşamlar .

Enjeksiyonlarımı sağ ve sol kalçamın dış kısmına yapıyorum fakat 250mg testo bile vursam ödem tutuyor. Haliyle bir sonraki enjeksiyon için ödemden dolayı popomda yer kalmıyor.Yeşil uç kullanıyorum çekerken farklı bir uçla çekiyorum. Nerede hata yapıyorum ya da yanlış uçla felan mı vuruyorum anlamadım. Yardımcı olursanız cok sevinirim gerekirse bacaktan enjeksiyonda yaparım (geçen yaptım fakat 4 gün topalladım).

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TheNoahSystem    158

yapılan yer muhtemelen tam olarak doğru nokta değil kasın az üstüne yapınca ödem topluyor ben bi kere ödem yaptığını farketmeden tekrar aynı yere yaptım 1 hafta zor yürüdüm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xeaven, 21 dakika önce yazdı:

yapılan yer muhtemelen tam olarak doğru nokta değil kasın az üstüne yapınca ödem topluyor ben bi kere ödem yaptığını farketmeden tekrar aynı yere yaptım 1 hafta zor yürüdüm

Hocam bacaktan denedim ilk enjeksiyonumu topallattı biraz beni tekrar bacağa mı dönsem acaba ? ilk defa vurdum diye sanırsam öyle bir acı hissettim . Bide turuncu aşı ucu öneriyorlarmış , bilginiz var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

Kas içi enjeksiyon olması lazım turuncu iğneyle kasa girer mi girmez mi risk. O turuncu uç olayı tatlı canlı insanlar için kasa girmeye korkuyorlar, gereksiz bi olay.

Bacaktan ilk defa olduğu için öyledir kızarma ateş yoksa sorun yok, vücut yağa tepki veriyor olabilir alışma süresi gerekiyor. Mesela ben 2ml testosteron enanthate yapıyorum hiç bi şey hissetmiyorum artık üzüm çekirdeği yağı, ama geçen gün 1ml sustanon vurdum zeytin yağından yapmışlar kalçam ödem yaptı 5 gün

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hbertunc    66

Steriliteye dikkat ediyor musun enjeksiyondan önce ve sonra alkollü pamuk (yoksa kolonya) uygulaması yardımcı olur bayağı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
devtycon1211, 15 saat önce yazdı:

Değerli hocalarım iyi akşamlar .

Enjeksiyonlarımı sağ ve sol kalçamın dış kısmına yapıyorum fakat 250mg testo bile vursam ödem tutuyor. Haliyle bir sonraki enjeksiyon için ödemden dolayı popomda yer kalmıyor.Yeşil uç kullanıyorum çekerken farklı bir uçla çekiyorum. Nerede hata yapıyorum ya da yanlış uçla felan mı vuruyorum anlamadım. Yardımcı olursanız cok sevinirim gerekirse bacaktan enjeksiyonda yaparım (geçen yaptım fakat 4 gün topalladım).

Steroidin içindeki yağa yada koruyucu propilen glikol vb. hassasiyetin olabilir.Kullandığın markayı değiştirme durumun varsa değiştirip deneyebilirsin.Onun dışında yavaş enjeksiyon yapmanı ve aynı yere yapmamanı, kalçaları dönüşümlü kullanmanı tavsiye ederim.Ayrıca ben ilk küre başlarken arayıp keşfettiğim turuncu uçlu 25 g enjektörü kullandım ve çeşitli forumlarda tavsiye ettim.Hiç bir zararı ve olumsuzluğunu görmedim.Kalça veya bacağa yapılırken dik 90 derece bir açıyla yapılması gerekiyor.2,5 santim ucu var ve hertür kasa sorunsuz ulaşıyor vücutta.Ucu çok ince ve acı hissedilmiyor.Özellikle iğneye karşı alerjisi olanlara veya propionat kürü gibi sık enjeksiyonlu kürlerdekilere tavsiye ederim.Yağlı sustanon gibi steroidlerde biraz daha özenli olmak ve çekişi yeşil-siyah uçla yaparak sonra turuncu ucu takmak gerekiyor.Yavaş enjeksiyon ödem oluşmaması için bir artı durumdur.Bu enjektör omuz karın kalça bacak heryere uygun...Zamanla tecrübe kazandıkça daha kolaylaşır bu işler :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
metinav, 15.02.2018 - 15:33 yazdı:

Steroidin içindeki yağa yada koruyucu propilen glikol vb. hassasiyetin olabilir.Kullandığın markayı değiştirme durumun varsa değiştirip deneyebilirsin.Onun dışında yavaş enjeksiyon yapmanı ve aynı yere yapmamanı, kalçaları dönüşümlü kullanmanı tavsiye ederim.Ayrıca ben ilk küre başlarken arayıp keşfettiğim turuncu uçlu 25 g enjektörü kullandım ve çeşitli forumlarda tavsiye ettim.Hiç bir zararı ve olumsuzluğunu görmedim.Kalça veya bacağa yapılırken dik 90 derece bir açıyla yapılması gerekiyor.2,5 santim ucu var ve hertür kasa sorunsuz ulaşıyor vücutta.Ucu çok ince ve acı hissedilmiyor.Özellikle iğneye karşı alerjisi olanlara veya propionat kürü gibi sık enjeksiyonlu kürlerdekilere tavsiye ederim.Yağlı sustanon gibi steroidlerde biraz daha özenli olmak ve çekişi yeşil-siyah uçla yaparak sonra turuncu ucu takmak gerekiyor.Yavaş enjeksiyon ödem oluşmaması için bir artı durumdur.Bu enjektör omuz karın kalça bacak heryere uygun...Zamanla tecrübe kazandıkça daha kolaylaşır bu işler :)

eczanede bulamadım nereden temin edebilirim dedğin iğenyi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam çok komik ama iğne girerken biraz kasıyodum . Cuma günkü enjeksiyonumda yeşil ucla popodan enjeksiyon yaptım ve sıkmamaya calıstım adeleyi ve sonuç mükemmel :) ağrı,sızı,ödem yok ilginç

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
klinux, ‎18‎.‎02‎.‎2018 - 22:21 yazdı:

eczanede bulamadım nereden temin edebilirim dedğin iğenyi

İnternette 25 g enjektör diye arattır.Medikal sitelerinden alıyorum bende.50 li paketler halinde satıyorlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
klinux, Şimdi yazdı:

temin ettim

Kalçadan yaparken dik 90 dereceyle sapla.Bacak içinde aynı.Omuz biceps veya karın bölgesi için biraz daha eğik olarak gerekiyorsa yarım girsin öyle kullan.Çünkü kas veya yağ dokuları her organda fazla değil.2,5 cm uzunluğu göz önünde bulundur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ersin    0
TheNoahSystem, 15.02.2018 - 01:48 yazdı:

Kas içi enjeksiyon olması lazım turuncu iğneyle kasa girer mi girmez mi risk. O turuncu uç olayı tatlı canlı insanlar için kasa girmeye korkuyorlar, gereksiz bi olay.

Bacaktan ilk defa olduğu için öyledir kızarma ateş yoksa sorun yok, vücut yağa tepki veriyor olabilir alışma süresi gerekiyor. Mesela ben 2ml testosteron enanthate yapıyorum hiç bi şey hissetmiyorum artık üzüm çekirdeği yağı, ama geçen gün 1ml sustanon vurdum zeytin yağından yapmışlar kalçam ödem yaptı 5 gün

hocam üzüm çekirdeği yağı hangi ilaç

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    25

enjeksiyon sonrası hareket ve enjeksiyon bölgesine baskı veya yük binmesi bende ödem yapıyor. sana da aynı şeyden dolayı olabilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
necmi45    7

hocam ben omuza siyah uç ile vuruyorum vurduğumdan sonra hafif acıyıp ertesi gün geçiyor dene istertsen bayb uçla 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.