Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Loving

Sanal coach - uzakten eğitim / profesonel kür, beslenme, antrenman uygulamaları.

Önerilen İletiler

Loving    484

RU5UIB.png

Merhaba arkadaşlar; ben Burak Y. peptidturkiye.com ‘un kurucusu ve geliştiricisi ortalama 10 yıllık spor geçmişi olan bu spor branşında sıfırdan kendini geliştirmiş ve Türkiye ye ismini duyurmayı başarmış bir projenin yöneticiliğini yapıyorum. Hormonlar konusundan başlarsak beslenme antrenman kabiliyetine kadar bir çok konuda kendimi geliştirdim ve bu birikimi sanırım artık siz değerli sporcularımıza aktarmanın zamanı geldi. Tüm bunlardan sebep sanalcoach.com ‘a hayat veriyor oldum. Sizlerin ilgi alakası ile kısa zamanda çok yol aldık ve bir çok proje ile karşınıza geldim her projede de beğeninizi topladığımı düşünüyorum. Beni tanıyan tanımayan bir çok kişiye bildiklerimi aktardım ve son sürat bu anlayış ile devam etmekteyim. Amaç hiç bir zaman kendi adıma söyleyebilirim ki para / maddiyat olmadı her zaman en değişilmez ilkem olan insan kazanmak üzerine kurguladım tüm manevi ve ticari hayatımı.

Bugüne kadar nice yarışmacılar nice hobi anlamında bu spora adapte olmuş arkadaşların gittikleri yolda ama az ama çok emeğim geçmiştir. Bu sporda kimse ” BEN OLDUM ! ” diyemez bende demiyorum öğrettiğim kadar öğrendiğim şeyleri es geçmemek adına öğrencilerimden yada yoldaşlarımdan.

Uzun zamandır camiada ciddi bir açık söz konusu eğitim, beslenme ve gelişim psikolojisi adına. Bu noktada bana çok dönüş oldu Burak hocam ücretli danışmanlık alabilir miyiz ? Beslenme planı alabilir miyiz ? vb. gibi sorular.. En sonunda böyle bir proje ile tüm arkadaşlara cevap verme gereği duydum. Evet arkadaşlar SANAL COACH ile tamamen benim bilgi birikimim ve daha fazlası ile hedefinize artık beraber koşacağız. Yapmanız gereken kendi isteğinize uygun paket yada paketleri tercih etmek ve sonrasında tarafımdan sadece ama sadece size özel hazırlanan programlar ile hedefe koşmanız.

Bu uzun ve zorlu süreçte sadece ” şampiyonların bildiği para ile satın alınamayacak sırları ” sizlere aktaracağım.

www.sanalcoach.com

alt.png

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    484
pavel, 5 dakika önce yazdı:

tebrikler umarım farklı birşey olur

Teşekkürler. :) Farklı'dan ziyade profesyonel adım atmak isteyenlere artık daha ulaşılır bir hizmet olması dileği ile diyelim.

Keyifli forumlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Takashi    113

Merhabalar,

Değerli hocam hayırlı olsun bizler ve bu spora gönül veren kardeşlerimiz için çok güzel girişimler bunlar. Sizler gibi dürüst, samimi insanların bu işleri yavaş yavaş ele alması gerçekten sevindiriyor insanı. Malum her köşe bucakta online pt dolmaya başladı ticari çıkarlar uğruna neler dönüyor insanların hayalleriyle oynuyorlar.

Hayırlısı olsun Allah utandırmasın merakla bekliyoruz...

Sevgi ve saygılarımla

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pavel    42

zamanında ticaret yapmış biri olarak gözlemlerim güzel bir site olmuş biraz eleştiri yapmam gerekirse, Örnek bir antreman programı koyabilrsiniz.Örnek olarak 27 yaşında birisi 185 boy 80 kilo olan ve vücut yağı %15 civarı spor geçmişi 5 yıl ve istenen amaç olarak hacim yapmak ve hemen buna örnek olarak 3 aylık full beslenme ve antreman planı detaylarıyla verilebilir.Bu yapılırsa birçok kişinin aklındaki soru işaretleri kalkmış olur ve satışlarda artacağından eminim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    484
pavel, 1 dakika önce yazdı:

zamanında ticaret yapmış biri olarak gözlemlerim güzel bir site olmuş biraz eleştiri yapmam gerekirse, Örnek bir antreman programı koyabilrsiniz.Örnek olarak 27 yaşında birisi 185 boy 80 kilo olan ve vücut yağı %15 civarı spor geçmişi 5 yıl ve istenen amaç olarak hacim yapmak ve hemen buna örnek olarak 3 aylık full beslenme ve antreman planı detaylarıyla verilebilir.Bu yapılırsa birçok kişinin aklındaki soru işaretleri kalkmış olur ve satışlarda artacağından eminim.

Merhaba bu güzel eleştiri için teşekkürler ama satış sonrası bir dosya alıyor kullanıcılar ve tüm detayları orada işaretleyip doldurup bize dönüş yapıyorlar ve o oranda hazırlanıyor her şey. Yani istek kg eksiği ister fazlası olsun paketi aldıktan sonraki işlemde o sorunu ortadan kaldırmış oluyoruz. Tekrar tekrar teşekkürler. :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    484
freeagle, 32 dakika önce yazdı:

site offline galiba hocam? @Loving

Selamlar; aslında açıktı fakat çok ciddi bir yatırımla farklı bir projeye döndürüyorum orayı şuanda 1,2 maks 3 ay içinde Türkiye'de ses getirecek bir proje ile açılmış olacak orası da.

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vinsinity    1
Loving, Bir saat önce yazdı:

Selamlar; aslında açıktı fakat çok ciddi bir yatırımla farklı bir projeye döndürüyorum orayı şuanda 1,2 maks 3 ay içinde Türkiye'de ses getirecek bir proje ile açılmış olacak orası da.

Projeye yazılımsal destek sağlamayabilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    484
Vinsinity, 1 saat önce yazdı:

Projeye yazılımsal destek sağlamayabilirim

Ruslar ve hintliler ile iş ortaklığı yaptım zaten son kısmındayız bir kaç aya güzel sürprizler bekliyor herkesi teklif için teşekkürler :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2013 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.