Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Efeedd

Pct sonrası normale dönüş

Önerilen İletiler

Efeedd    105

daha önce testo bolde kürümü burda paylaşıp test sonuçlarını ve pct sonrası test sonuçlarını paylaşmıştım. pct nin don günü yaptığım tahlilde testo lh refesansdan biraz yüksek lh e2 ortalarda prolaktin düşüktü herşey iyi görünüyordu.

Sorun şurda kürde sertleşme sorunu yaşadım baya kürden sonra topladı biraz ama 3 ay oldu hala sıkıntılıyım eskisi ggibi seks yaşamam haftada 1 oluyo ki eskiden 4-5 di.bunun normale dönmesi için daha beklemelimiyim acaba yoksa kalıcı bi hasara yol açmış olabilirmiyim merak ediyorum .

psikolojik olarak çökertti beni yardımcı olabilecek bilgisi olan yada  başta kürde bu tarz cinsel sertleşmr sorunı vs. yaşayan varsa neler olduğunu paylaşabilir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merkar    132

Okudum diğer konunu.

eğerki testlerde bir yanlışlık yoksa herşey normal görünüyor. Bence bir test daha yaptır şuanki durumu gör.

Kürde falan değildim, bir ara libido da düşüş oldu durduk yere. O dönemde eczacımın önerdiği vonka vonvia diye takviye edici gıda kullandım 1 hafta sonra herşey normale döndü hatta daha iyi seviyeye geldi. Eczaneden alabilirsin kullanmak istersen.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmetsancar    2

Hocam bire bir benzer sorunları yaşıyorum konu açtım bende endrokrine bir ton yere gidiyorum cözüm bulamadım ya sustanon , pripionat , masteron kürü ile dünyada belkide şu sorunu yaşayan tek adamım 8 aydır düzelemiyorum. Senle konuşmak istediğim bi kaç şey var pm atamıyorum cünkü 150 mesaja filan sahip olmam lazımmış wp  filan verebilme şansın varmı veya bi sosyal mecra

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
freeagle    3
ahmetsancar, 30 dakika önce yazdı:

Hocam bire bir benzer sorunları yaşıyorum konu açtım bende endrokrine bir ton yere gidiyorum cözüm bulamadım ya sustanon , pripionat , masteron kürü ile dünyada belkide şu sorunu yaşayan tek adamım 8 aydır düzelemiyorum. Senle konuşmak istediğim bi kaç şey var pm atamıyorum cünkü 150 mesaja filan sahip olmam lazımmış wp  filan verebilme şansın varmı veya bi sosyal mecra

buradan yazabilirsin sorununu tecrübeli kişilerde sorununa yorum yaparlar fikir verirler hem sen faydalanmış olursun hem aynı sorunu yaşayanlar, zaten özel mesaj sınırı bu yüzden foruma katkıda bulunalımki bizden sonrakilerde aynı olaylara rastladığı zaman verilmiş cevaplardan faydalansın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
freeagle, 1 dakika önce yazdı:

buradan yazabilirsin sorununu tecrübeli kişilerde sorununa yorum yaparlar fikir verirler hem sen faydalanmış olursun hem aynı sorunu yaşayanlar, zaten özel mesaj sınırı bu yüzden foruma katkıda bulunalımki bizden sonrakilerde aynı olaylara rastladığı zaman verilmiş cevaplardan faydalansın.

Örnek davranışınızdan sebep kutlarım. Bilgi paylaştıkça çoğalır @ahmetsancar site kuralları gereği öm. ve telefon isteyerek yardım talebinde bulunmak yasaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

hocam böyle çok başlık gördüm ya konuyu  açan bidaha dönmemiş ya da bu tarz sorun yaşayanlar cevap ya da kendilerinde nasıl olduğunu anlatmamış çok büyük oranda.illa bu sorunları yaşayan kişiler vardır ama bu başlıktada açıkcası çok fazla yardımcı olacak bişey yazmadı kimse. arkadaşta o yüzden konuşmak istemiştir sanırım kurallara aykırı olmassa ben arkadaşla paylaşıp konuşmak isterim.Bu tarz sorunlar yaşayanlarda bizimle paylaşsa neler oldu ne sürede düzene girdi ,girdimi ?bunları paylaşsa bizimde biraz fikrimiz olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmetsancar    2
Efeedd, 34 dakika önce yazdı:

hocam böyle çok başlık gördüm ya konuyu  açan bidaha dönmemiş ya da bu tarz sorun yaşayanlar cevap ya da kendilerinde nasıl olduğunu anlatmamış çok büyük oranda.illa bu sorunları yaşayan kişiler vardır ama bu başlıktada açıkcası çok fazla yardımcı olacak bişey yazmadı kimse. arkadaşta o yüzden konuşmak istemiştir sanırım kurallara aykırı olmassa ben arkadaşla paylaşıp konuşmak isterim.Bu tarz sorunlar yaşayanlarda bizimle paylaşsa neler oldu ne sürede düzene girdi ,girdimi ?bunları paylaşsa bizimde biraz fikrimiz olur.

Aynen hocam zaten konu açtım bende ama gelen yorumlar sağolsunlar bilgilendirici ama hep bilinen şeylerdi.  Ben yine buraya atayım sen bi bak  geçen nisan ayında ben  sustanon , pripionat , masteron kürüne girdim kürün son 2 haftasına kadar sorun yoktu ne olduysa son 2 hafta oldu aleti sanki biri bedenimden aldı hissizleşti bilidğin ne  ereksiyon olabilidim ne birşey akabinde 15 günün sonunda pct'ye başladık prengly klomen nolvadex  3 lüsü ile  sadece testis boyutlarımda düzelme oldu ama ereksiyon sorunu devam ediyordu.  Benim tek pişmanlığım şu oldu kür öncesi salak gibi tahlil yaptırmadım en azından o refedans değerlerimi yakalar öyle düzelmeye  calışırdım kür öncesi değerlerim neydi hiç bir şekilde bilmiyorum. Herneyse sonradan biraz düzelme oldu  bi cinsel içerikli videoda veya çok beni cok tahrik eden birşeyde ereksiyon olabiliyorum ama dışarıda 0 bi karşı cinse karşı olamıyorum yok yani. + Olarak şöyle sıkıntılarım var testisim sürekli büzüşüyor sıcakda bile oluyor bu sürekli büzüşüp ufalıyolar günün belli saatlerinde  buna bi türlü cözüm bulamadım. Bundan 2 ay önce böyle olmayacak diyip kalkıp endokrin doktoruna gittim gitmeden önce bi tahlil yaptırdım , Değerlerim referans değerlerini ucu ucuna yakalamıştı aradan  5 6 ay geçmesine rağmen neyse doktor bana değerlerin çok normal korkmana gerek yok sana lh'yi tetiklemek için  klomen vericem dedi , o ara içimden ne alaka klomen filan dedim, haftada 3 gün kullan dedi 1.5 ay kullandım dün tekrar tahlil verdim lh ve total testosteronum gerçekten toparlamış klomen bunu tek başına nasıl sağladı bilmiyorum.  Ama ereksiyon sorunum halen devam ediyor tahlil sonuçlarımda e2 yi filan bekilyorum calışmada bugun yarın gelir onlarda.  Tamamen olamıyorum değil ama eskisi gibi değilim ereksiyon olmak için 2 3 dakka uğraşmam lazım dışarıda. Bu siteden bi kaç kişiyle görüştüm peptidturkiye admini sağolsun wp'den prolaktinin yüksek filan dedi başkalarıda hayır normal diyor doktor prolaktinden söz bile etmedi iki arada bir derede kaldım.

Hayır Doğal değerlerin 8 ay gibi bi sürede toparlaması gerekmiyormuydu 1 2 yılı bulan oluyormu sonuçta ben deca filan kullanmadım niye bu hale geldim anlamış değilim pskolojim berbat durumda kaç aydır bir ton adamla konuşuyorum hepsi farklı birşey diyor biri östrojenin bi tık düşük diyor diğeri prolaktinin yüksek diyor. Doktorun tavsiyesi bi nebze toparlamış gibi beni bi tahlillerime göz gezdirirseniz sevinirim sizlerinde yorumlarını almak isterim.

Cabasere sırf ondan başlayamadım iki arada bi deredeyim 1 ay kullanayım mı acaba. Girdiğim kürün uzaktan yakından prolaktin ile alakası da yk diye biliyorum , ortada tren yok deca yok sustanon veya pripionat bunu sağlayabilir mi ?

İlk tahlil doktorla görüşmeden klomen kullanmadan önce olan tahlildi , 2.ci olan  1.5 ay klomen kullanım sonucu cıkan tahlil serbest testo e-2 calışmada daha yarın gelir onlarda elime.

Screenshot_5.png

sonsonuc.png

tarihinde ahmetsancar tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

benimde aynı senin gibiydi kür içinde bi anda kapandım. pct den sonra 3 ay oldu toparlandı ama yine normal değil sorun var aynı şekilde. toparlanmaya devam edeceğini umuyorum sizinle irtibatta kalmakta isterim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kuntkral    34

Biraz ilginç olacak ama bende enanthate kullanırken aynı durumu yaşadım baktım pct ile düzelmiyor gibi 14 hafta daha propionat girdim ve tekrar pct yaptım tüm değerler toparladı.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

cinsel istek var sıkıntı yok sertleşmede sorun yaşıyorum hala. eskisi kadar sorunlu değil ama sorunlu belirgin bir şekilde. hala canım sıkkın açıkcası 2 ay proviron kullanmayı düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xvampirex    5
kuntkral, 23.07.2018 - 15:05 yazdı:

Biraz ilginç olacak ama bende enanthate kullanırken aynı durumu yaşadım baktım pct ile düzelmiyor gibi 14 hafta daha propionat girdim ve tekrar pct yaptım tüm değerler toparladı.

bu durum ilgimi çekti hocam.... Yani bu durumda propinattan sonra toparlama daha kolay oluyor sonucunu çıkarabililrmiyiz ? 🤔

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ero44    2

Bu konuda ki yansiyan caresizlik insani en basit kurden korkutacak cinsten acikcasi....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
xvampirex, 19 dakika önce yazdı:

bu durum ilgimi çekti hocam.... Yani bu durumda propinattan sonra toparlama daha kolay oluyor sonucunu çıkarabililrmiyiz ? 🤔

Ben kendi tecrübemi söyleyeyim eğer iğneden korkmuyorum diyorsa insan ve düzgün yapan biri varsa etrafında sağolsun hanım ben hemsireyim diyen bir çoğundan daha iyi ben hep kısa esterden yanayim hızlı sonuç ve çok daha az yan etki kendi adıma konuşuyorum elbetteki artı 84 kg başladığım kurde şuan 5 ci hafta 91 kg ye geldim ki ben definasyon küründe olmama rağmen  enanth olmadan olmaz diyen bir çok arkadaşta oldu ama tabi bende oldu diye bir başkasında olacak diyede birşey yok burdaki bir çok değerli arkadaşında dediği gibi genetik diye birşey var bence çok doğru söylüyorlar bu sorulara bizden daha iyi yanıt verecek bir sürüde prof insan var burda nacizane benim fikrim bu yönde saygılar 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xvampirex    5
zafer44, 17 dakika önce yazdı:

Ben kendi tecrübemi söyleyeyim eğer iğneden korkmuyorum diyorsa insan ve düzgün yapan biri varsa etrafında sağolsun hanım ben hemsireyim diyen bir çoğundan daha iyi ben hep kısa esterden yanayim hızlı sonuç ve çok daha az yan etki kendi adıma konuşuyorum elbetteki artı 84 kg başladığım kurde şuan 5 ci hafta 91 kg ye geldim ki ben definasyon küründe olmama rağmen  enanth olmadan olmaz diyen bir çok arkadaşta oldu ama tabi bende oldu diye bir başkasında olacak diyede birşey yok burdaki bir çok değerli arkadaşında dediği gibi genetik diye birşey var bence çok doğru söylüyorlar bu sorulara bizden daha iyi yanıt verecek bir sürüde prof insan var burda nacizane benim fikrim bu yönde saygılar 

kür içinde ester değiştirmek, son 6 haftayı definasyon olarak planladığımıda hesaba katarak sanırım mantıklı bir hareket olacak (sonlara doğru enhante dan  propinate a )

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
xvampirex, 11 saat önce yazdı:

kür içinde ester değiştirmek, son 6 haftayı definasyon olarak planladığımıda hesaba katarak sanırım mantıklı bir hareket olacak (sonlara doğru enhante dan  propinate a )

Tabi define ye geçeceksen illaki propionat ben çok verim aldigimi düşünüyorum umarım sende alırsın emeğinin karşılığını saygılar 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
xvampirex, 11 saat önce yazdı:

Uzun ester ilaçlar birkerek ilerler ve ilaçların yarı ömrü uzadıkça su tutumu da o oranda artacaktır, kür uzun tutularak son 6-8 hafta definasyon amaçlı only propionat kullanılabilir, ancak 12 haftalık planlanan bir kür için 6 hafta enantat ,6 hafta propionat hacim kürünüzü baltalayacaktır.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xvampirex    5
xxgokhanzz21, 10 dakika önce yazdı:

Uzun ester ilaçlar birkerek ilerler ve ilaçların yarı ömrü uzadıkça su tutumu da o oranda artacaktır, kür uzun tutularak son 6-8 hafta definasyon amaçlı only propionat kullanılabilir, ancak 12 haftalık planlanan bir kür için 6 hafta enantat ,6 hafta propionat hacim kürünüzü baltalayacaktır.

16 hafta olarak planlamıştım hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.