Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Dj_Blue

Bolde + testo e + gh kuru

Önerilen İletiler

Dj_Blue    5

Herkeze merhabalar Bolde testo E Gh kurune girmeyi planliyorum..forumda Gh kuru ile ilgili pek cok baslik ve yorumlara baktim.Gercekten cok guzel destek ve yorumlar var, umarim ayni sekilde banada yardimci olursunuz.. daha onceki yorumlarinizdan esinlenerek bende GH u gece degilde sabah kalkinca vurmeyi planliyorum.Ayri eten kur gunlugude acmayi planliyorum herkezle birlikte paylasir istisare ederiz niyetindeyim..

haftalik  pztesi persembe olmak uzre 2 vurus 250 ml +500

Gh 4iu dusunuyorum. (Marka soracak olanlar icin ; Genopharm hgh somatropin amino acid 191)

armidex vb eklemelimiyim 3 gunde 1 tablet? yada baska oneriniz?

Ek olarak birsey eklememi dusunen varsa lutfen yorumlarini ekleyinsin..

suplement olarak hemen hemen hepsini kullaniyorum, bcaa glutamin,whey,creati vb

vitamin destegi olarak en sevdigimi animal pack dusunuyorum..yada baska ek olarak ne ekliyeyim dersiniz?

eger yardimlarinizla eklemem gerekenleri tamamlar isem yarin ctesi den hemen vuruslara baslamaya dusunuyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dj_Blue, 3 saat önce yazdı:

Herkeze merhabalar Bolde testo E Gh kurune girmeyi planliyorum..forumda Gh kuru ile ilgili pek cok baslik ve yorumlara baktim.Gercekten cok guzel destek ve yorumlar var, umarim ayni sekilde banada yardimci olursunuz.. daha onceki yorumlarinizdan esinlenerek bende GH u gece degilde sabah kalkinca vurmeyi planliyorum.Ayri eten kur gunlugude acmayi planliyorum herkezle birlikte paylasir istisare ederiz niyetindeyim..

Gh 4iu dusunuyorum. (Marka soracak olanlar icin ; Genopharm hgh somatropin amino acid 191)

vitamin destegi olarak en sevdigimi animal pack dusunuyorum..yada baska ek olarak ne ekliyeyim dersiniz?

eger yardimlarinizla eklemem gerekenleri tamamlar isem yarin ctesi den hemen vuruslara baslamaya dusunuyorum.

Hocam bu yaz bende Tren acetat,Testo prop , Masteron  ve GH düşünüyorum . Fakat yaşımdan ötürü akromegaliden çekiniyorum 18 yaşındayım , akromegali riskini ortadan nasıl kaldırabilirim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dj_Blue    5
devtycon1211, 21 saat önce yazdı:

Hocam bu yaz bende Tren acetat,Testo prop , Masteron  ve GH düşünüyorum . Fakat yaşımdan ötürü akromegaliden çekiniyorum 18 yaşındayım , akromegali riskini ortadan nasıl kaldırabilirim?

Dostum akromegali'den acikcasi bende biraz cekinmiyor degilim..o yuzden GH ye fazla miktar girmeyi dusunmuyorum.Ve inaniyorum buradaki daha bilgili arkadaslar ikimizide bu konularda aydinlatacaktir..

Sahsi fikrim senin o yaslarda katiyen girmemen, vucudunun zaten gerekli testo yu rahatlikla karsiliyordur.Haa diyorsan Ileride harbi Pro olacagim  yine daha bilgili arkadaslar yardimci olur.o denli bilgiye sahip degilim.Senide yaniltmak istemem..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dj_Blue    5

Neden kimse yardimci olmuyor acaba? Herkeze saygim sonsuzdur, lakin kimse yardimci olmayacaksa bu forumun anlami nedir? Yoksa sadece peptit aliminda mi yardim ediyorsunuz? eger oyleyse bence uyarilara not birakibilirsiniz, peptit alicilarina her turlu yardim edilir diye..Sahsen hayalkirikligina ugradim..Belkide ulkede Ertugrul hoca gibi gercek degerli hocalara daha cok ihtiyac var..

Herneyse bosuna burada vakit kaybedip sizlerden bir bilgi ihtiyacinda olmusum..101 okuma ve yoruma ayri bir yardim mesaji ama kimse bir sey yazmamis.

herkese iyi gunler..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.195
Dj_Blue, 10.02.2018 - 21:05 yazdı:

Merhaba; 

Öncelikle konunuza cevap vereceğim akabinde nezaketsizliğinize gerektiği gibi cevap alacaksınız benden.

Konunuza gelirsek ben GH yarışma düzeyinde olmayanlara kesinlikle tavsiye etmiyorum para israfı olarak görüyorum. Çünkü GH bu işin altın vuruşu dur yorumuna katılsam da bir hobicinin bu ürüne ihtiyaç duyması anlamsız. Çünkü min. 6 ay ve üzerinde istenilen hacim anlamında sonuçlar verebilmekte. Ama sadece gh almakla bitiyor mu ? Hayır. Çünlü ilacı çalıştırabilmek için o bilince tecrübeye sahip olmak lazım. Bugün sporcularımız PCT daha doğrusu doğru PCT yapmayı bile bilmiyorlar neredeyse. Şöyle düşünün ehliyeti aldınız ilk günden size ferrari f430 verdik ?! Ne yaparsınız günün sonunda çıkarsınız bir duvara. İlaçlar'da öyle gerçekten uzun süreler ve tecrübeler gerektirmektedir. Gelelim gh çalıştırma prensiplerine 

1. Kan şekeriniz mutlaka yerlerde olmalı
  2. Süt ve süt ürünlerinden kaçınmalısınız
  3. Min 4-6 iu tavsiye ettiğim miktarlar
  4. Agresif olmalısınız ki ilacı en güzel çalıştıran yöntemlerden birisi '' bozuk psikoloji ''
  5. İnsulin kullanımı
  6. Pro'lar uyguladığı kesinlikle tavsiye edilmeyen koka..n kullanımı ki ilacı 400-500 kat oranında çalıştırmakta. (Son dönemlerdeki ölümlere dikkat : rick pina)
  7. Şeker kullanımı kesinlikle olmamalı

Misal günlük 4 iu girseniz 365 gün kesmeseniz 1.460 iu yapar. Bugün gh rakamsal değerleri 100 ünite üzerinden varsaysak eczane ve kaliteli ürünler için  1200-1500 tl arasında değişmekte. Yani ortalama 14-15 kutu ürün almalısınız 1000 tl dibin dibi hesaplasak 15 bin tl yapar. Bir hobici buna neden gerek duysun ????

O yüzden GH unutun derim. Çok param var illede deneyeceğim derseniz ona saygı duyarım bir kere tadına bakılmalı.

Testo : 500 mg başlanıp 750 ile devam edilip finale doğru 500 mg ile bitirilebilir.

Bolde : Çok temiz ilaçtır ve min 500 mg girilmesini tavsiye ederim ki 750-800 mg bareminde dahi start alınabilir.

Dianabol : 1-5 hafta boyunca kür başlangıcın 'da 40 mg kullanılabilir güzel çıkış yakalamanıza sebep verecektir.

GH : Hem rakamsal etkilenmemek adına hemde örnek kullanılmlar göz önünde bulundurulduğunda 1 on / 1 off yaparak devam edilebilir 24 hafta.

Arimidex ben kür içi tavsiye etmiyorum gerçekten bilinçli bir sporcu iseniz ve devamlı değerlerinizi törpüleme gibi bir takıntınız var ise o ayrı. Çünkü vücuttan su atmasının dışındaki unsurlarla da kürü baltaladığı kanısındayım.

Supplement : Creatin ette bulunan bir şey olduğu için kırmızı ete yoğunlaşın. Bcaa tavsiye ederim. C4 / Granit kullanımı tavsiye ederim.

Mct anlamında : Çinko , c vitamini , omega 3 , kalsiyum , magnezyum , nac 600 , saçlar için minoxill kullanılabilir.

Şimdi yaptığınız terbiyesizliğe istinaden size vermek istediğim cevap şudur;

Dj_Blue, 31 dakika önce yazdı:

Neden kimse yardimci olmuyor acaba? Herkeze saygim sonsuzdur, lakin kimse yardimci olmayacaksa bu forumun anlami nedir? Yoksa sadece peptit aliminda mi yardim ediyorsunuz? eger oyleyse bence uyarilara not birakibilirsiniz, peptit alicilarina her turlu yardim edilir diye..Sahsen hayalkirikligina ugradim..Belkide ulkede Ertugrul hoca gibi gercek degerli hocalara daha cok ihtiyac var..

Herneyse bosuna burada vakit kaybedip sizlerden bir bilgi ihtiyacinda olmusum..101 okuma ve yoruma ayri bir yardim mesaji ama kimse bir sey yazmamis.

herkese iyi gunler..

Burada kimse sizin emir eriniz değil öncelikle bunu bir idrak edin. Buraya üye olurken üye sözleşmesin'de şöyle bir madde var mı ? ''Buraya üye olup konu açmanız dahilinde konunuza tüm üyeler yada yönetim mutlak suret ile katılım göstereceğini teyit eder'' diye ? Herkesin işi gücü ve bir takım bilgi birikimi söz konusu konunuz hakkında saçma sapan bilgi kirliliği yaratacak cevaplar gelse ve sizi yanlış yönlendirseler daha mı iyi ? Sitenin ismi peptid üzerine sembolize edilmiştir hormonlar adına inşa edilen bu platform her konuda kullanıcılarına bilgi sunmuş ve sunmaya da devam edecektir. Sizi hayal kırıklığına uğrattığımız için inanın çok üzgünüz ismini verdiğiniz yada verme teşebbüsü içinde bulunduğunuz kişiler ile iletişim halinde kalmanızı buralarda daha çok vakit kaybı yaşamamanız adına bir daha çirkin ve basiretsiz söylemlerinizle platform üyelerini rahatsız etmemenizi rica edeceğim aksi halde ben gerekeni platform yöneticisi olarak yapıp sizi uzaklaştıracağım.

Keyifli forumlar.

• Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Ayrıca bilgi her zaman armut piş ağzıma düş olarak beklenmez sorduğunuz soruları sadece forumda yarım saat dolaşarak araştırma yaptığınızda her detayına kadar bulabilecek bir platform burası.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dj_Blue    5

@LovingAciklayici bilgileriniz icin cok tesekkur ederim..Sanirsam yanlis anlasildim katiyen emir vaki degilim sevmemde herkez kendi cabasiyla ogreniyor zamanini harcayip ogreniyor yorum yapmamak istiyorsa elbette kendi tercihidir saygim sonsuz..Ve umuyorum siz beni cok iyi anladiniz derdim sadece daha bilgili insanlardan bilgi edinip elimden geldiginde yanlislarimi duzeltmektir..forumda kalmam yada cikarilmam konusunda nasil isterseniz uyguluyabilirsiniz lafim yoktur.bir digeri ise soruya cevap vermeyipte bir admin yorum yaptiginda hemen admine oynamaya gerek yok..varsa yorumun efendi gibi yaparsin ne hakeme oyna nede admine.. soru sormak gayet dogaldir bu platformun amaci zaten paylasim ve yardimlasmak degilmidir, baska birsey degildir kalkip armutun ne kadar uzaga dusecegi hakkinda teori gelistirecek degiliz..

@Loving tekrar tesekkurler soylediklerinizi uyguluyacagim.. iyi calismalar..

tarihinde Dj_Blue tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36

@Loving Hocam minoxil kırmızı kutu ve mavi kutulu hangisini almaliym benm saclarm cok dökülüyor kepek sorunu yaglanma cok cabuk oluyor ne kadar süre ve kac kutu kullanılmalı baska kullanılması gerekilen tavsiye edebilceginiz ilac yada şampuan felan varmi yardımcı olrmusunuz

tarihinde Mucoo tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.195
Mucoo, 1 dakika önce yazdı:

@Loving Hocam minoxil kırmızı kutu ve mavi kutulu hangisini almaliym benm saclarm cok dökülüyor kepek sorunu yaglanma cok cabuk oluyor ne kadar süre ve kac kutu kullanılmalı baska kullanılması gerekilen tavsiye edebilceginiz ilac varmi yardımcı olrmusunuz

Mavi kutu alabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36
Loving, Şimdi yazdı:

Mavi kutu alabilirsiniz.

1 ayda kac kutu gider ve nasıl kullancam yardımcı olurmusunuz hocam hicbir bilgim yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
Mucoo, 2 saat önce yazdı:

@Loving Hocam minoxil kırmızı kutu ve mavi kutulu hangisini almaliym benm saclarm cok dökülüyor kepek sorunu yaglanma cok cabuk oluyor ne kadar süre ve kac kutu kullanılmalı baska kullanılması gerekilen tavsiye edebilceginiz ilac yada şampuan felan varmi yardımcı olrmusunuz

Selamlar eğer seboreik dermatit sorununuz varsa yani kuru , kepekli , pul pul bir cildiniz veya saç deriniz. Minoxil size uygun değildir. Dediğiniz şeyden emin olun normal bir kepekse tamam olabilir. Kepek ve yağlanma birbirine zıt tabirler çünkü... Eğer kepek deride değil sadece saçta birazcık yapıyorsa bu size uygun olmayan şampuan kullanımından dolayı olabilir. Bunun haricinde her ne çeşit saç tipine sahip olursanız olun steroid kullanımında doktorum saç tipi ve deriye bağlı olarak haftada en az 1 gün ketoral kullanımı tavsiye ediyor. Örneğin ben cildi kuru ve saç derisi kuru pul pul olan bir adamım; tren bile sivilce yapmadı siz hesap edin :D . Böyle bir deriyle diğer şampuanlar hariç haftada 1 gün ketoral kullanıyorum. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: 10urack
      Merhabalar 19.10.2022 tarihinde @Loving hocamın planlamasıyla  peptit hgh fragment - efedrin - yohimbe kürüne başlamıştım konu açmaya vaktim olmadı şimdi müsait kaldım ve konu açıyorum ileriki günlerde eklemeler yaparım.
      Beslenmeyi elimden geldiğince bu şekilde tutuyorum.
      MİN 250 PROTEİN İLK 1 AY 50 KARB SONRASI 0 CARB.  yeşillik + salatalık her öğün yanında var. yeşil çay yeşil elma 30-50 gr badem . günlük 1500 calori civarında 250 protein 30-50 karb ve max 50 yağ. ANTRENMAN VE KARDİYO
      sabah-akşam aç kardiyo minimum 50+50 dk 15 eğimde yürüyüş .
      antrenman bölgesel 4-5 hareket 45 saniye dinlenme 4-5 set düşük ağırlık 30-40 dakika da bitirip kardiyo ya geçiyorum.
      İLK HAFTA ÖLÇÜM VE KİLO:
      KİLO:94.7   BEL:102
      https://www.hizliresim.com/rhg8eme
      https://www.hizliresim.com/nctsbys
      https://www.hizliresim.com/7o5wupe
    • Yazan: F.ufacik
      Merhaba arkadaşlar Burak hocamla iyi ki tanışmışım diyeceğim adını kötü bir şekilde değil de harbi adamdır şeklinde anma sebebimi anlatacağım 😂. Küre girmeden  6 aylık bir araştırma yaptım neredeyse. Her gün en az 3 saatimi ayırıp araştırıyordum doğru ilaç orjinal ilaç aramaktan yoruldum. Çevremde bi çok örneği olduğu için  güven pek olmuyor piyasada yığılı sahte ilaç var . Bana denk gelir , ya sahteyse diye  çok kafa yordum  😂 sonunda Burak hocamla tanışma fırsatım oldu.
      Mütevazi bir şekilde davrandı telefonla görüştük onlarca soru sordum  Cidden çok yardımcı oldu benim için. En uygun kürü planladık su an kürümün 8. Haftasındayım. Tam tamına 9 kg aldım. Harika güç artışları yakaladım beslenme ve antrenmanımı olabildiğince güzel yaptım ve harbiden memnun kaldım . Benim gibi araştıran arkadaşlar var ise Burak hocaya danışmadan sormadan riske atmayın dürüstlüğünden ve samimiliğinden dolayı teşekkür ediyorum 👑  fotoğraflarda ufak çıkıyorum ne yazık ki  
      reelde görmeniz dileğiyle takipte kalın 

• Yazan: aykt34
      Burak hocamdan gönül rahatlığı ile peptid vs konularında destek alabilirsiniz kendisi sadece destek vermesinin dışında ürünler konusunda ayrıca ilgileniyor elinden geleni yapıyor teşekkür ederim yardımları için  
    • Yazan: Adm
      Buraya o kadar çok fazla şey yazabilirim ki @Loving hakkında ama biraz kısaltarak yorumumu ve düşüncelerimi paylaşmak isterim. Kendisiyle bu sene tanışma fırsatım oldu gerek bilgisi, gerek karakteri , gerek tecrübesiyle gerçekten müthiş bir adam. 24 saat bilgi paylaşımın da bulunan atılan her mesaja sanki daha önce bir dost ilişkisi varmışçasına cevaplar verip bilgi paylaşan ve kaliteli ürünler temin edebileceğiniz tek kişi diyebilirim.
      Kendisini tanıdığıma gerçekten mutluyum.
      Sadece destek aldınız diye size yazan yada destek almanız için peşinizden gelen insanlarla zerre kadar uzaktan yakından alakası yok!
      Tekrardan kendisine buradan teşekkür etmek isterim . Adamsın Burak Hoca @Loving 🙏👏🙏👏
    • Yazan: Cengiz
      Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım uzun araştırmalar sonrası Burak hocamla tanıştım ve aldığım destek ile 12 haftalık sadece testo kürüne girdim spor salonları Covid19 sebebi ile kapanmadan 4 hafta önce girmiştim. Salonlar kapandıktan sonra 12 haftalık testo kürene devam etmeye karar verdim eve aldığım ağırlıklarla devam ederek evde çalıştım 12 haftalık testo kürünü tamamladım kür sonrası Kan verip Burak hocamla paylaştım pct yapıp bitirdim.
      Öncesi ve sonrası foto paylaşıyorum Yorum sizin.
      Şunu da belirteyim bu süreç sadece evde çalışarak olan süreç Spor salonunda çalışmış olsaydım daha iyi sonuç çıkabilirdi. Bu süreçte bana her konuda destek olan mesaj attığımda bıkmadan usanmadan cevap veren gecenin kaçı olursa olsun aradığımda sorularıma cvp veren benim kahrımı çeken bu koca yürekli adama Burak hocama çok teşekkür ediyorum. 🙏🙏

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.