Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Affedilmeyen

Sahte steroid

Önerilen İletiler

Selamlar değerli forum üyeleri.Forumu 1 aydır takip ediyorum gerçekten çok değerli bilgiler paylaşılıyor.Steroidlerimi buradan temin edecektim fakat maalesef ben temin ettikten sonra bu siteyle tanıştım.Stereoid kürüne ( 500 Testo Enanthate---400 Boldenon----40mg Danabol)  başlamıştım geçen ay fakat yaptığım testler sonucu kullandığım ürünlerin danabol harici sahte olduğu kanaatine vardım. Testo Enanthate ve Boldenon Pharma Generics markaydı Danabol ise Balkan Pharmaydı. Ben bu ürünleri aldığım kişi hakkında sahte steroid satımı ve dolandırıcılıktan suç duyurusunda bulunacağım.Elimde yazışmalar telefon kayıtları mevcut.Biliyorum steroid almak da  suç fakat o kısmı düşünmeyin sonuçta adam hem sahte ürün satarak insanların sağlığıyla oynuyor hem paralarını alarak dolandırmış oluyor.Benim sizden ricam daha kesin kanıt olması açısından bu sahte ilaçların içeriğini net olarak öğrenebileceğim bir labarotuvar.Yani ilaçların içeriği hakkında test yaptırmak istiyorum.Bilen varsa yer ve fiyat bilgisi paylaşırsa çok sevinirim.Fiyat olmasa bile en azından yer olarak söyleyebilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bradpıt    0

kardeşim bende stereoid aldım dahaca kullanmaya başlamadım. Ya sahteyse diye hep bir korkum var. ama kullanmadanda sahte olup olmadığını anlayamıyorsun. Senin başvuracağın pek bir yer yok gibi duruyor. Ben bu konuda çok yeniyim fakat mantıklı düşünürsek yasak olan bir şeyi alıyorsun ve de bi kurumdan ve kuruluşdan değil. Ama yinede hocalar daha iyi bilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sonuçta ben yasak olan bir şeyi kullanıyorum fakat o insan bu yasak şeyi hem sahte olarak satıyor hem bir dünya para alarak insanları dolandırıyor.Ben cezam neyse çekmeye razıyım bana bugün sahte ilacı satan yarın başkalarına satacak bir sürü insanı dolandıracak.Bilen bir hocam yardımcı olursa çok memnun olurum.Labarotuvar lazım bana ilaçların içeriğini test ettirebileceğim.Sahteliğinden emin olsam direk suç duyurusunda bulunacağım

Bu arada aldığım kişiyle yazışmalar---telefon konuşmaları----birebir yüzyüze konuşurken aldığım ses kaydı----yolladığı kargonun zaman bilgileri---hesap numarasına yolladığım paraların dekontları her şey mevcut.Eğer ilaçları labarotuvarda test ettirip %100 sahte sonucunu alırsam zaten kurtuluşu yok

tarihinde Affedilmeyen tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mrmachine    5
Affedilmeyen, 9 dakika önce yazdı:

Bu arada aldığım kişiyle yazışmalar---telefon konuşmaları----birebir yüzyüze konuşurken aldığım ses kaydı----yolladığı kargonun zaman bilgileri---hesap numarasına yolladığım paraların dekontları her şey mevcut.Eğer ilaçları labarotuvarda test ettirip %100 sahte sonucunu alırsam zaten kurtuluşu yok

İlk önce ürünleri verify etmen gerekiyor , http://www.genericspharma.com/ bu web-sitesinden ürünlerin orjinal olup olmadığını kontrol edebilirsin ve aynı siteden product authenticity kısmından ürünlerin ampul ve kutularını karşılaştırıp orjinalliğinden emin ol, eğer ürünü web-siteden kontrol edip orjinal olduğunu teyit ettiysen satıcının bir suçu yok  eğer ilaç çalışmıyorsa üreticileri suçlayacaksın sonuçta satan adam, ilaci üreten kişi değil, ama ürün sahteyse satıcını suçla, orjinalliğinden emin olmadığı ürünü stokladığı ve sattığı için.

Generics pharma'nın ürünlerini ben severim kaliteli bir ambalaj,ampul ve ödem yapmayan yağ solisyonu kullanıyorlar ürünlerinde beğeniyorum ben şahşen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam siteden çek ettim zaten ilk kontrol diyor.Fakat,zaten forumu inceleyince görürsün bu kod çek etme olayının bir güvenilirliği yok çok kolay sahte üretim yapılabiliyor.6. enjeksiyonumu yaptıktan sonra test yaptırdım. ilk 2 hafta tek enjeksiyon(pazartesi) 250 mg testo enanthate--200 mg boldenon. diğer 2 hafta çift enjeksiyon 500 mg testo enanthate---400 mg boldenon.Ve bunların yanında Danabol kullandım 20-30-40-50 kademeli artacak şekilde. Kürden önce testo baktırmadım fakat karaciğer enzimlerine ve idrara baktırmıştım ne olur ne olmaz diye.Kürün ortasına doğru ilaçların sahte olup olmadığını anlamak için testosteron testi yaptırırım bir de sonunda baktırırım pct için dedim.Çok düzenli bir antrenman ve beslenme programım vardı.5 öğün yiyordum ve her öğün 1 kova yeşillik ve brokoli-ıspanak vs tüketiyordum.Ayrıca çinko--multivitamin--balık yağı--yan etki görürsem diye armidex hazırda vs aklına gelebilecek her türlü koruyucum da vardı.Ve yaptırdığım testler sonucu karaciğerin anası ağlamış kolestrol yerle bir olmuş idrarda kan çıkmış testosteron neredeyse 0 lanmış vaziyette.Danabole çalışmış demek az olur yok etmiş resmen.Aşağıda paylaştım önce ve sonra şeklinde. Lh ve fsh ye bakmamış doktor sadece testosterona bakmış.Zaten bakmasına gerek yok kullandığım ürünün içinde 20 mg testo bile olsa üretim duracağından düşük çıkacak.Testlere de bir yorum yaparsanız çok sevinirim.

5a7e4634e9388_sonrakitestsonular2.png.495146fb67c52b93c9c22ea0cb425058.png 5a7e457dd4c5a_asltestsonular.png.a12c429249d7fe792589010b459128bf.png asıl test sonuçları.png sonraki test sonuçları 2.png idrarda kan.png 5a7e462dd42de_sonrakitestsonular1.png.6cc7b8cc8f35cb0467180fee7303df35.thumb.png.8642370a5d78be50c72d78dacc3ddcca.png 5a7e45866ef4b_testsonular2.png.82ffe9196ca789fe5114fe20b8a5ef84.thumb.png.a603e12ae37856bb805cc1406c5fdde6.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Danabol calisiyor belki boldenon calisip ekstra baskiliyordur fakat testonun calismadigi kesin. Kes kuru daha sacma yerlere gitmeden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kürü kestim hocam zaten 1 haftadır almıyorum hiçbir şey.Zaten hissettim vücudun saçma sapan tepki vermesinden normalde 8. enjeksiyondan sonra test yaptıracaktım beklemedim.Sizlerden ricam bu ilaçların içeriğini test ettirebileceğim bir laboratuvar söylemeniz.Parası önemli değil zaten sahte ilaca bir dünya para verdik buna vermek dokunmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72

Kardeşim öncelikle geçmiş olsun,

testleri devlet hastanesinde yaptırmışsın doktora ne dedin yaptı bu testleri? bende yakın zamanda yaptıracağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    624

Lab  bulman zor bulsanda astarı yüzünü geçer. Testo boş gözüküyor bilgin olsun. Satıcın kimse git al paranı yazık emeğine zamanına.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam görüşünüz için teşekkürler.Merak ettiğim konu şu bu testonun içi boş o konuda hemfikiriz. Fakat boştan kasıt mesela içinde 250 olması gerekirken 20 mg mi testo var ? Yani içinde ne olabilir başka? Düşük doz testo mu yoksa hiç mi testo yok?  Vücuda kaç mg giriyorki 0.30 a kadar baskılanabilsin? 

Bumin, 10.02.2018 - 13:04 yazdı:

Kardeşim öncelikle geçmiş olsun,

testleri devlet hastanesinde yaptırmışsın doktora ne dedin yaptı bu testleri? bende yakın zamanda yaptıracağım.

Teşekkür ediyorum.ben kabızlık ve gaz problemi için gittim.Karaciğer değerleri böyle leş çıkınca doktor karaciğer hastalığından şüphelendi ben steroid kullandığımı onlar yüzünden olduğunu söyledim.Testosterona da bakabilir miyiz onla ilgili de şikayetim var dedim.Adam zaten değerleri görünce acil ultrason--tetkikli kan testleri--idrar testi falan onları hep kendi yazmıştı.LH--FSH onları söylemedim bakmamış ki dediğim gibi çok da gerek yoktu zaten.Testisler falan da küçüldü ufacık kaldı,libido yerlerde, üstüne sertleşme sorunum da var. Allahtan piskolojik olarak güçlü bir insanım yoksa vücut harap halde kafayı yememek elde değil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kuntkral    34
mrmachine, 10.02.2018 - 03:04 yazdı:

İlk önce ürünleri verify etmen gerekiyor , http://www.genericspharma.com/ bu web-sitesinden ürünlerin orjinal olup olmadığını kontrol edebilirsin ve aynı siteden product authenticity kısmından ürünlerin ampul ve kutularını karşılaştırıp orjinalliğinden emin ol, eğer ürünü web-siteden kontrol edip orjinal olduğunu teyit ettiysen satıcının bir suçu yok  eğer ilaç çalışmıyorsa üreticileri suçlayacaksın sonuçta satan adam, ilaci üreten kişi değil, ama ürün sahteyse satıcını suçla, orjinalliğinden emin olmadığı ürünü stokladığı ve sattığı için.

Generics pharma'nın ürünlerini ben severim kaliteli bir ambalaj,ampul ve ödem yapmayan yağ solisyonu kullanıyorlar ürünlerinde beğeniyorum ben şahşen.

Büyük ihtimal satıcısın, generics beyaz kutular komple sahtedir, attığın sitede sahte, orjinal generic “euro generic”tir ve sitesi genericspharm.net’tir.

Özellikle yeni başlayanlara ucuz diye iteliyorlar genericsi, orjinal generic euro diye geçer yurtdışı sitelerinde hep bu satılır. Beyaz kutu sadece türkiyede satılıyor.

934110D3-5DA0-4978-BD16-154E212D7FA0.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kuntkral, 10.02.2018 - 18:02 yazdı:

Özellikle yeni başlayanlara ucuz diye iteliyorlar genericsi, orjinal generic euro diye geçer yurtdışı sitelerinde hep bu satılır. Beyaz kutu sadece türkiyede satılıyor.

Aman hocam bundanda uzak durun , 6pack resimdeki formu bunların deca bolde testosu yüzünden bozdum vücut harap halde testler tırışka , son anda anladım ve kürü yarıladım. Farklı bir marka ile devam ediyorum daha silah dayasalar bulgar,hırvat vs. ülke malları kullanmam. Avrupa , kanada ,amerika , tayland ,hindistan gerisi boş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selamlar tekrar.Hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim.Bir sorum daha olacak.Nasıl bir PCT yapmamı önerirsiniz? ve kaç gün sonra yapmamı önerirsiniz? veya PCT'ye gerek var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

PCT için tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Selamlar değerli hocalarım neredeyse 3 gün olacak sizden ricam bana PCT için yardımcı olmanız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semposezer    1

İlaçlar kandan tamamen çıkana kadar bekle ( testo 15 günde,boldenon 28 günde çıkar )

29.gün 6günx500iu toplamda 3000iu hcg yap.

800iu e vitamini,50mg çinko al.

6gün sonra yani hcg bittikten sonra 40 gün boyunca günde 20mg nolvadex(yoksa tamoxifen) al

e vitamini ve çinkoya aynı şekil devam et.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TC KİMLİK NO YAZIYOR ONU KALDIRIN HEMEN KİMSEYLE PAYLAŞMAYIN TCNİZİ !!!!!!!!!!!!

Hocam çok geçmiş olsun zaten ilk kürde dolandırılmayan yok ,benim size tavsiyem aklınızı kullanın steroidleri bu siteden alın sizde takip ediyorsunuz ZATEN  bu forumu, sahte ürün satsalar hemen başlık açılır forumun ismi lekelenir kimsede kalmaz burda, ben şahsen bu forum sahte ürün satsa durmam forumda  o yüzden düzgün ürün satmak zorunda bu forum,peptid forumdan alın kafanız rahat etsin.Diğer steorid satanların böyle bir zorunluluğu yok o yüzden steroidleri bu forumdan almak bence çok mantıklı.

Malesef steroid satanların %90 D O L A N D I R I C I   

Siz paranızı geri isteyin vermezse dava açacağınızı  ifşa edeceğinizi söylersiniz.  Satan kişide sahte olduğunu bilmiyordur belki yerine size ücretsiz steroid verir orta yolu bulursunuz.

tarihinde büyümehormonu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.195
Affedilmeyen, 19 dakika önce yazdı:

@Loving veya moderatör arkadaşlardan rica ediyorum isim ve tc kimlik bölümünü editleyebilirler mi acaba? uyarınız ve tavsiyeleriniz için teşekkürler @büyümehormonu

Düzenlendi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Affedilmeyen, 17 saat önce yazdı:

Hocam ilaçların içinde etken madde var mı o bile belli değil beklemeye gerek var mı o kadar ?

O kadar beklemene gerek yok.Vucudunda zaten östrojen vardir danabolden dolayı.Bir hafta sonra falan hcg vurmaya başla testislerin normal boyutlara çıksın.Ayriyeten bekleme süresine girmezsin bu sayede.Hcg ile beraber tavsiyem arimidex kullanman.Artacak testonun dönüşümünü engellemiş olursun.Hcg kullanımı bitince klomen ve nolvadexe başlarsın.Bu hapları yada eşdeğerlerini bulmaya çalış şimdiden.Ben triptorelin denilen bir ilaç kullandım sana tavsiye etmiyorum ama profesyoneller kullanabilir.Herzaman aklınızda olsun küre başlamadan pct ilaçlarını temin edin öyle başlayın...Geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
metinav, 1 saat önce yazdı:

O kadar beklemene gerek yok.Vucudunda zaten östrojen vardir danabolden dolayı.Bir hafta sonra falan hcg vurmaya başla testislerin normal boyutlara çıksın.Ayriyeten bekleme süresine girmezsin bu sayede.Hcg ile beraber tavsiyem arimidex kullanman.Artacak testonun dönüşümünü engellemiş olursun.Hcg kullanımı bitince klomen ve nolvadexe başlarsın.Bu hapları yada eşdeğerlerini bulmaya çalış şimdiden.Ben triptorelin denilen bir ilaç kullandım sana tavsiye etmiyorum ama profesyoneller kullanabilir.Herzaman aklınızda olsun küre başlamadan pct ilaçlarını temin edin öyle başlayın...Geçmiş olsun.

hocam triptorelin önce sonra tahlilleri yaptırdınız mı tahlilleri olan pek bi kullanıcı yorumu bulamadım da. Paylaşırsanız çok yardımcı olur merak edenler için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
xeaven, ‎15‎.‎02‎.‎2018 - 16:51 yazdı:

hocam triptorelin önce sonra tahlilleri yaptırdınız mı tahlilleri olan pek bi kullanıcı yorumu bulamadım da. Paylaşırsanız çok yardımcı olur merak edenler için

Maalesef yaptırmadım.Bizim burada özelde 350-400 civarı tutuyor tahliller.Devlette de doktorlara dert anlatmak zor...Tecrübelerime dayanarak düzelip düzelmediğimi libido ereksiyondan anlayabiliyorum.Triptoyu steroidler çıktıktan sonra tek doz kullanım öneririm.İlk bir kaç gün birden zirve yapıyor herşey :) Sonra yavaş yavaş düşüyor yada normalleşiyor.Ama bekleme süresi yine 15 günü buluyor.Yani vücudun tekrar herşeyi rayına oturtması yine zaman alıyor.Yinede hapla uğraşmaktan iyidir.Yabancı forumlarda bununla beraber hiç bir sarm, HCG veya anti aromatiz ilaçları kullanılmaması gerektiği yazılmış.Bende vitamin dışında bir şey kullanmadım.Uzun süre kürde olanlar 7 gün sonra bir tane daha kullanabilirler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar selamlar.Test yaptırdım şu an LH-FSH ve Total Testeron seviyelerim kendiliğinden normal seviyeye döndü.Fakat testislerim küçülmüştü Danabolden ötürü ve hala küçükler.Bunun için bir PCT var mıdır? Kullandığım Testosteron ve Boldenon sahteydi.Son enjeksiyonumu Şubat'ın 7 sinde yaptım fakat içleri bomboş yani su vurmuş gibi düşünün.Danabolu de Şubatın 6 sından beri kullanmıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
metinav, ‎25‎.‎02‎.‎2018 - 12:44 yazdı:

Maalesef yaptırmadım.Bizim burada özelde 350-400 civarı tutuyor tahliller.Devlette de doktorlara dert anlatmak zor...Tecrübelerime dayanarak düzelip düzelmediğimi libido ereksiyondan anlayabiliyorum.Triptoyu steroidler çıktıktan sonra tek doz kullanım öneririm.İlk bir kaç gün birden zirve yapıyor herşey :) Sonra yavaş yavaş düşüyor yada normalleşiyor.Ama bekleme süresi yine 15 günü buluyor.Yani vücudun tekrar herşeyi rayına oturtması yine zaman alıyor.Yinede hapla uğraşmaktan iyidir.Yabancı forumlarda bununla beraber hiç bir sarm, HCG veya anti aromatiz ilaçları kullanılmaması gerektiği yazılmış.Bende vitamin dışında bir şey kullanmadım.Uzun süre kürde olanlar 7 gün sonra bir tane daha kullanabilirler.

Arkadaşlar burada edit yapmak istedim.Pct de klasik ilaçlardan vazgeçmeyin benden tavsiye ! Tripto veya diğerleri teoride istenen faydayı sağlamıyor veya sağlasa bile yeterli değil.Ben nihayet test yaptırdım meraktan ama durum iyi değil açıkçası memnun olmadım.Zaten çoğu yabancı forumu okuduğumda verilen bilgiler 2009 öncesine ait ve aynı şeyleri alıntılamışlar.Kimse alıp kendi üzerinde deneyip sonuçları paylaşmamış ve tavsiye etmemiş.Belirsizlik var tam bir suskunluk ortamı sözkonusu bu konuda...İlkleri deneyen biri olarak gerçekleri ben yazıyorum, kullanmayın faydasız ve amaca uygun değil !!!

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    20
Affedilmeyen, 26.02.2018 - 17:59 yazdı:

Arkadaşlar selamlar.Test yaptırdım şu an LH-FSH ve Total Testeron seviyelerim kendiliğinden normal seviyeye döndü.Fakat testislerim küçülmüştü Danabolden ötürü ve hala küçükler.Bunun için bir PCT var mıdır? Kullandığım Testosteron ve Boldenon sahteydi.Son enjeksiyonumu Şubat'ın 7 sinde yaptım fakat içleri bomboş yani su vurmuş gibi düşünün.Danabolu de Şubatın 6 sından beri kullanmıyorum.

Son durumunuz nedir acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.