Selamlar değerli forum üyeleri.Forumu 1 aydır takip ediyorum gerçekten çok değerli bilgiler paylaşılıyor.Steroidlerimi buradan temin edecektim fakat maalesef ben temin ettikten sonra bu siteyle tanıştım.Stereoid kürüne ( 500 Testo Enanthate---400 Boldenon----40mg Danabol)  başlamıştım geçen ay fakat yaptığım testler sonucu kullandığım ürünlerin danabol harici sahte olduğu kanaatine vardım. Testo Enanthate ve Boldenon Pharma Generics markaydı Danabol ise Balkan Pharmaydı. Ben bu ürünleri aldığım kişi hakkında sahte steroid satımı ve dolandırıcılıktan suç duyurusunda bulunacağım.Elimde yazışmalar telefon kayıtları mevcut.Biliyorum steroid almak da  suç fakat o kısmı düşünmeyin sonuçta adam hem sahte ürün satarak insanların sağlığıyla oynuyor hem paralarını alarak dolandırmış oluyor.Benim sizden ricam daha kesin kanıt olması açısından bu sahte ilaçların içeriğini net olarak öğrenebileceğim bir labarotuvar.Yani ilaçların içeriği hakkında test yaptırmak istiyorum.Bilen varsa yer ve fiyat bilgisi paylaşırsa çok sevinirim.Fiyat olmasa bile en azından yer olarak söyleyebilirsiniz.