Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

shsdogangrup

Deneyimli arkadaşlar yardım lütfen.

Önerilen İletiler

Merhabalar

Profesyonel enduro yarışçısıyım askerden başka hayatımda spor yapmadım. 1 defa diyet yaptım motor antremanları çok yorucu geçtiği için spor yapma gereği duymadım hiç.Lakin bir yarışta kolumu kırdım yaklaşık 3 ay boyunca çöp gibi hayat yaşadım.Tüm motivasyonum kayboldu yani.Şu an yaklaşık 14 kilo aldım.Yaş 29 boy 1,73 kg 86 belki diyenler olabilir tekrar motora bin eski esnekliğimi konsantrasyonumu kaybettim.Kilo yüzünden motor süremiyorum çünkü benim sporumda denge ve atik olmak reflesk önemli.Şu an bunların hepsini kaybettim kısacası çok kötü durumdayım yeni bir yarış dönemi başladı.Bu yaptığım sporda çok para da kazanılmıyor zaten.Bana bu konuda ne önerirsiniz? Herşeyimi kaybetme aşamasına geldim.Tekrar fit olup kondüsyonumu kazanıp yok olan kasları geri kazanmam lazım.Yol gösterirseniz sevinirim.Tekrardan herkeze teşekkürler.

vj5yMD.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Azerbaijan    4

geçmiş olsun . sakatlık geçtiyse idmanlara başla ve güzel bir diyetlede istediğin kiloya gelirsin. hiç  ağırlık kaldırmadan ilaç falan sakın düşünme. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azerbaijan, 40 dakika önce yazdı:

geçmiş olsun . sakatlık geçtiyse idmanlara başla ve güzel bir diyetlede istediğin kiloya gelirsin. hiç  ağırlık kaldırmadan ilaç falan sakın düşünme. 

Nasıl bir diyet yapmam lazım nasıl bir antrenman planım olması lazım nette birsürü şey var. Neye inanacağımı şaşırdım yani. Hızlı bir şekilde definasyona girip kilo vermem lazım. Ya da mantıklı bir plan proje ne yapmalıyım. İlginize teşekkür ederim tekrardan @Azerbaijan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

çeşitli kalori hesaplayıcı siteler var oralara girin almanız gereken kalorinin 500 eksiğini düzenli olarak alın yanında da koşu ip atlama vb şeyler yaparsanız çabuk sonuç elde edersiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94, 7 saat önce yazdı:

çeşitli kalori hesaplayıcı siteler var oralara girin almanız gereken kalorinin 500 eksiğini düzenli olarak alın yanında da koşu ip atlama vb şeyler yaparsanız çabuk sonuç elde edersiniz.

Aslında isteğim şu bir program varsa eliniz de hazır şöyle yap gün gün gibi akıl verebilirseniz sevinirim. Ya da bende definasyon gibi birşeye ihtiyaç duymalımıyım. Kür vs gibi @tolgacan94

tarihinde shsdogangrup tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213
shsdogangrup, 46 dakika önce yazdı:

Aslında isteğim şu bir program varsa eliniz de hazır şöyle yap gün gün gibi akıl verebilirseniz sevinirim. Ya da bende definasyon gibi birşeye ihtiyaç duymalımıyım. Kür vs gibi @tolgacan94

Bu dediğiniz direk PT işine girer. Spor geçmişi olmayan ve beslenme işini tam anlamıyla çözmemiş birisini steroide yönlendirmenin manası yok fakat yohimbine tarzı bitkisel yağ yaktığı kanıtlanmış takviyelere yönelebilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94, 11 dakika önce yazdı:

Bu dediğiniz direk PT işine girer. Spor geçmişi olmayan ve beslenme işini tam anlamıyla çözmemiş birisini steroide yönlendirmenin manası yok fakat yohimbine tarzı bitkisel yağ yaktığı kanıtlanmış takviyelere yönelebilirsiniz.

Biraz inceledim ama tam anlamıyla kullanımı ile ilgili birşey bulamadım alsam bunu acaba günde ne kadar nasıl kullanacam? @tolgacan94 İlgin için teşekkür ederim tekrardan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.