Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

murder13

Definasyon ilk kür denemesi

Önerilen İletiler

murder13    0

Merhaba,

32 Yaşındayım 191 boy 126 kiloyum. Obeziteden dolayı tip2 diyabetim var. Karaciğer değerlerim kolesterolüm normal başka herhangi bir sağlık sorunum çok şükür yok. Mart 2017 de 142 kilo olarak yola başladım. Antrenörümle definasyon kürüne girmeyi düşünüyorum. Daha önce supplement dışında hiçbirşey kullanmadım. Amacım sert hatlı yarışmacı vs olmak değil. Kas kazanımım gayet iyi. Yani kastan kilo verme gibi bi saçmalığım yok çok şükür. Gireceğim definasyon kürü sizce bana ne katar? Pek anlamıyorum bu işlerden ama Clen-Masteron-Steroid ve bi kaç bişey daha söyledi konuşmamızda ama winstrol değil farklı bişeyler. Konu hakkında bilgili arkadaşlardan ürün önerisi, bana açıklamalarını rica ederim. Fiyatlar kaliteli ürünlerde nedir maliyeti nedir 12 haftalık bir kür ün? 2.500 tl civarı bir rakam olacağı ön görüldü. 

Yardımlarınızı için şimdiden teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TheNoahSystem    158

2500 çok fazla söylemiş, bence kullanacaksan bi şey clen kullan diğerlerinin pek bi katkısı olmayacakır bu yağ oranında, zaten ben şahsi olacak clen, ventolin gibi şeylerin yanında steroid kullanmayı önermiyorum kalbe yük bindiriyor bunlar üstüne anabolikler de gelince kalp büyümesi çok daha hızlı olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

2500tl fiyat bencede çok. ayrıca mevcut yağ oranın nedir? yüksek oranda ise (%16 üstü) yapacağın kürün sonu hayal kırıklığı olacaktır. %15-17 bandına doğal yollarla inmeye bak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
murder13    0
merkar, 27 dakika önce yazdı:

2500tl fiyat bencede çok. ayrıca mevcut yağ oranın nedir? yüksek oranda ise (%16 üstü) yapacağın kürün sonu hayal kırıklığı olacaktır. %15-17 bandına doğal yollarla inmeye bak.

Yağ oranım %16 nın çok çok üstündedir. tahmini %30 civarında. şişmanım yani özeti bu. resimde ekleyebilrim dilerseniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Bence sen bu yağ oranlarında definasyon kürünü yapmayı bırak bu öneriyi sana yapan ve buna 2500 tl fiyat çeken kötü niyetli saloncuyla bütün ilişkini kesmeni önereceğim. Sanıyor musunuz ki küre girdiğinizde otomatik vucut yağ yakmaya başlıyor ? Hiçbirşey değişmeyecek belki vereceksiniz kiloları fakat kısa sürede vermenin etkisi ile hem çatlak vs oluşacak hemde vucut ilaç bittiğinde hatalara karşı 0 tolerans yapıp eski haline gelmeye çalışacak ufacık bir diyet hatanızda çatır çatır kiloları geri alacaksınız. Ben bu şekilde kür denemesine girip kilo verip bunları koruyabilen anca 10 kişiden 1 kişi olur diyeceğim diğer 9 u eskisinden de kilolu olur.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
murder13, 7 dakika önce yazdı:

Yağ oranım %16 nın çok çok üstündedir. tahmini %30 civarında. şişmanım yani özeti bu. resimde ekleyebilrim dilerseniz.

resim eklemene gerek yok, 191 boy 126kg bir çok şeyi anlatıyor. "her yolu denedim ant-beslenme-idman çeşitlendirerek denedim artık ilerliyemiyorum" dediğinizde steroidlere başvurulmalı. ister bulk ister definisyon olsun, boyunuzun küsüratının 4-5 fazlasında (senin için bu rakam 95kg oluyor) %14-16 yağ oranına gelmenizi öneririm. Ha bu şartmıdır, tabiki de değil 3 aşşağı 5 yukarı rakamlar değişebilir. Fakat sizin için çok erken.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
curious    36

Selçuk hocam inanki fitness ve beslenme temellerini bildikten sonra bahsettiğin 30 lu yağ oranlarından hızlı ve doğal birşekilde birkaç ayda yüzde 20 lere inebilirsin. Bu rakamlarla sana ilaç satmak isteyen yada tavsiye eden hocan-antrenörün ya işi bilmiyor yada ilaç satma derdinde. Bence aklıbaşında birisi akıllıca bir beslenme programı ile 4 ayda ortalama 15-20kg arasında çok temiz yağ yakarsın. Beslenmen akıllıcaysa zaten kas kaybı gibi birşey mümkün olmaz o yağ oranında. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaczal    17

Zaten %30 yağ oranında bir vücut takviyesiz tam yağ yakma modundadır.Alcağınız takviyeler ne olursa olsun etkisi doğala kıyasla cüzzi bişey olacaktır.En azından %15 - %20 yağ oranlarına kadar sudan başka birşey kullanmanıza gerek yok, tabi diyet ve spor müstesna.

Definasyon kürleri %12 hadi olsunda en fazla %15 yağ oranlarına sahip insanlar içindir.Diğer yağ yakıcılarda %20 üstüne kesinlikle anlamsız.Bundan yukarısına sadece cebinden ve sağlığından farkeder, yağ oranına doğal zayıflamaya kıyasla bir fark olmaz.Seni sağlığını korumak için yalan söylediğimizi düşünme, bunlar istismarcıların sakladığı gerçekler.

tarihinde kaczal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
murder13    0
kaczal, 7 2 2018 - 14:15 yazdı:

Zaten %30 yağ oranında bir vücut takviyesiz tam yağ yakma modundadır.Alcağınız takviyeler ne olursa olsun etkisi doğala kıyasla cüzzi bişey olacaktır.En azından %15 - %20 yağ oranlarına kadar sudan başka birşey kullanmanıza gerek yok, tabi diyet ve spor müstesna.

Definasyon kürleri %12 hadi olsunda en fazla %15 yağ oranlarına sahip insanlar içindir.Diğer yağ yakıcılarda %20 üstüne kesinlikle anlamsız.Bundan yukarısına sadece cebinden ve sağlığından farkeder, yağ oranına doğal zayıflamaya kıyasla bir fark olmaz.Seni sağlığını korumak için yalan söylediğimizi düşünme, bunlar istismarcıların sakladığı gerçekler.

hocam peki ben ne yapacağım? biri bana bi yol göstersin ben artık tıkandım gerçekten. kilom 128-126 arası tıkandı 5 aydır öküzler gibi haftada 5 gün spor yapıyorum ağırlıksa deli gibi cardioysa günlük 40 dk nın altına düşürmüyorum daha ne yapayım anlamadım.

beslenme düzeni olarak 4 ay haşlanmış bulgur-pirinç ve haşlanmış etle beslendim. gramajları düşündü riayet ettim yine bişey farketmedi. günde 4 lt su içiyorum min.

antrenörümün beslenmesi işe yarmadı diyip diyetisyene başladım e ona da 3 haftadır uyuyorum 1 gram yol katedemedim. artık cidden çok sıkıldım.

DNp önerdi sağolsun burak hocam ama DNP benim için çok ürkütücü geldi. Yani hastanelik dahi etmiyor. direk ölüm riski bu beni korkuttu. Yani ben ne yapacağım allah aşkına biri bi öneride bulunsun. kür olmaz diyorlar %30 yağ oranıyla e DNP de korkutucu. diyet yapıyorum yapıyorum tüm kan testlerim yapıldı tüm hormon testlerim herşey normal bu b.ktan bünye durdu ne yapacağım ben cidden artık elime bıçak alıp göbeğimi kesme noktasına geldim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86
murder13, Bir saat önce yazdı:

hocam peki ben ne yapacağım? biri bana bi yol göstersin ben artık tıkandım gerçekten. kilom 128-126 arası tıkandı 5 aydır öküzler gibi haftada 5 gün spor yapıyorum ağırlıksa deli gibi cardioysa günlük 40 dk nın altına düşürmüyorum daha ne yapayım anlamadım.

beslenme düzeni olarak 4 ay haşlanmış bulgur-pirinç ve haşlanmış etle beslendim. gramajları düşündü riayet ettim yine bişey farketmedi. günde 4 lt su içiyorum min.

antrenörümün beslenmesi işe yarmadı diyip diyetisyene başladım e ona da 3 haftadır uyuyorum 1 gram yol katedemedim. artık cidden çok sıkıldım.

DNp önerdi sağolsun burak hocam ama DNP benim için çok ürkütücü geldi. Yani hastanelik dahi etmiyor. direk ölüm riski bu beni korkuttu. Yani ben ne yapacağım allah aşkına biri bi öneride bulunsun. kür olmaz diyorlar %30 yağ oranıyla e DNP de korkutucu. diyet yapıyorum yapıyorum tüm kan testlerim yapıldı tüm hormon testlerim herşey normal bu b.ktan bünye durdu ne yapacağım ben cidden artık elime bıçak alıp göbeğimi kesme noktasına geldim.

Hormon testi yaptırmayı denedin mi? Hipotiroid kaynaklı bir durum belki olabilir, T3/T4 düşüklüğü gibi. Bir doktora görünebilirsin. Onun dışında bahsettiğin antrenman temposunda ve dediğin gibi diyet yapıyorsan kilo verememen garip. 

Tabi şu da var; kalori miktarını aşırı düşürdüğünde bazen vücutta bir direnç olabiliyor. Ancak 5 ay sürmemeli tabi bu durum dediğin gibi. Bu arada günlük beslenme kalori ve makrolarını da belirtirsen belki daha sağlıklı bir fikir verilebilir. Kaç kalori alıyorsun günlük?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
murder13    0
Atalay, 30 dakika önce yazdı:

Hormon testi yaptırmayı denedin mi? Hipotiroid kaynaklı bir durum belki olabilir, T3/T4 düşüklüğü gibi. Bir doktora görünebilirsin. Onun dışında bahsettiğin antrenman temposunda ve dediğin gibi diyet yapıyorsan kilo verememen garip. 

Tabi şu da var; kalori miktarını aşırı düşürdüğünde bazen vücutta bir direnç olabiliyor. Ancak 5 ay sürmemeli tabi bu durum dediğin gibi. Bu arada günlük beslenme kalori ve makrolarını da belirtirsen belki daha sağlıklı bir fikir verilebilir. Kaç kalori alıyorsun günlük?

hocam şöyle aktarayım tiroid TSH vs tüm hormon testlerimi yaptırdım. karaciğer yağlanmasından kolesterole testo testine kadar herşeyi yaptırdım herşey normal. Bi tek diyabet tip 2 var kilo kaynaklı onun içinde zaten şeker hapı kullanıyorum endokrinoloji kontrolünde. yani sürekli doktorada gözüken biriyim. beyin mr ından kalp grafisine vs belki 30 sayfa tahlil tetkik yaptırdım son 2 ayda nerde bi arıza var diye yok yok yok. 

beslenmem şu şekilde şu an(diyetisyenimin verdiği liste);

-2 dilim peynir

-10adet tuzsuz zeytin

-3 dilim tam tahıllı ekmek

-2 tam yumurta

-sınırsız yeşillik

-3 adet ceviz

öğlen

-8 yemek kaşığı sebze yemeği

-2 kepçe çorba

-1.5 su bardağı yoğurt

-3 dilim tam tahıllı ekmek

akşam

-250 gr et ve sınırsız yeşillik

öğlen ara öğün olarak 15 adet ceviz-badem ve 1 adet meyve, 16:30 1 porsiyon izole protein tozu akşam idman sonrası 1 porsiyon izole protein tozu ve sabah, idman öncesi, idman sonrası ve yatmadan önce 5 er gr BCAA.

deliricem artık öncesinde de 4 ay şu .şekilde beslendim;

sabah 4 kaşık yulaf 1 tam 3 sade beyaz yumurta ve biraz taze meyve, öğlen 75 gr bulgur 200 gr et, akşam 75 gr bulgur 200 gr et. 

deliricem artık allah aşkına bilen beri gelsin ya. ne yapayım tıkandım 1 yılda döktüğüm para miktarı sırf supplement spor salonu ve pt lere 13000 tl ve verdiğim kilo sadece ilk 6 aylık dönemde 13-14 kilo sonrasında koca bir sıfır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86

@murder13 "bilen biri" bekliyorsun ama bu konuda kimsenin sana "şöyle yapıyorsun bak 1 ayda 5 kilo veriyorsun" demesini beklememelisin. Arkadaşlar makul tavsiyeler vermişler zaten. Testosteron veya başka bir steroid seni zayıflatmayacak ki, zaten AAS grubu ilaçların hiçbirin fonksiyonu direk yağmak değil. Dolaylı yoldan destekliyorlar yağ yakımını. Doğanın kanunu bu yani vücudundan Çıkan Enerji > Giren Enerji ise kilo verirsin zaten. Tabi bunun süresi ve şekli, kişinin genetiği ile, metabolizma hızı ile alakalı.

Yani önce biraz sakin :) Ben de gençken 116kg'dan 69 kg'ya düşmüştüm. Ama bu belki 1,5 senede oldu. Tabi daha düzenli spor yapsaydım belki daha hızlı olurdu.

Bence kendine biraz daha zaman tanımalısın. 14 kilo vermişsin ve bu güzel bir başarı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

Hep aynı diyeti uygulayarak aynı hızda kilo veremezsin,

Hep aynı antrenmanı yaparak aynı hızda gelişemezsin, 

14 kilo vermişsin 6 ayda bu mükemmel bence.

Diyetini ve kardiyo stilini değiştirmen gerekiyor belirli aralıklarla. 14 kilo verdikten sonra mesela 1 hafta boyunca çok abartmadan yüksek kalori beslenip sistemini hızlandırıp daha sonra tekrar biraz daha farklı bi diyetle cut'a girebilirsin. Biraz kafa yormak gerekiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaczal    17

Reis arkadaşların dediği gibi giren enerji çıkan enerji mevzusu bu.Illa kullanıcaksan iştah kesici reductil kullan, o kısmen çok daha zararsız.

Gün içinde çhesabına katmadığın ufak tefek atıştırmalarla kalori açığını kapatıyorsundur.Yoksa vücud aç kalınca hava yakamaz, mecbur yağları kullanıcaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.