Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Darknessot

Pre workout etki alamıyorum sahtemi c4 50x

Önerilen İletiler

Darknessot    27

Merhaba arkadaşlar baya bir ara vermiştim pre workout kullanmayı c4 50x45 aldım bügün 1 ölçek kullanıyım dedim Pek etki göremedim kaşınma gibi kilo olarak 2,5kg fark yaratı eskiden 5,10 kilo fark yaratıyordu terleme kaşınma kalp hızı bende o zamanlarda c4 kullanmıştım neden acaba o etkileri şuan alamıyorum sadece aldığım etki biraz güç biliyorum kalp hızlanıyor terleme oluyor kaşınma 5kg fark olmuyor biliyorum sihirli değnek değil acaba supplement sahtemidir ? 2,3 ölçeğe çıkarsamı acaba ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.195
Darknessot, 2 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar baya bir ara vermiştim pre workout kullanmayı c4 50x45 aldım bügün 1 ölçek kullanıyım dedim Pek etki göremedim kaşınma gibi kilo olarak 2,5kg fark yaratı eskiden 5,10 kilo fark yaratıyordu terleme kaşınma kalp hızı bende o zamanlarda c4 kullanmıştım neden acaba o etkileri şuan alamıyorum sadece aldığım etki biraz güç biliyorum kalp hızlanıyor terleme oluyor kaşınma 5kg fark olmuyor biliyorum sihirli değnek değil acaba supplement sahtemidir ? 2,3 ölçeğe çıkarsamı acaba ?

C4 ve kg almak ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
Loving, 1 dakika önce yazdı:

C4 ve kg almak ?

kg dediğim kaldırmak hocam hani bench filan haraketlerde mesela 10 sa 15 rahat kaldırıyordum yazım hatası kusura bakmayın benim hatam

tarihinde Darknessot tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.195
Darknessot, Şimdi yazdı:

kg dediğim kaldırmak hocam hani bench filan haraketlerde

Anladım. Sahte olacağını sanmam güvenilir bir yerden aldıysanız. Bu etki etmiyor derseniz granit alabilirsiniz o daha ağırdır. Kusma gibi yan etkiler gösterebilir. C4 ölçek arttırmayın fakat karışımı tek seferde ve idmandan 10-15 dk için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
Loving, Şimdi yazdı:

Anladım. Sahte olacağını sanmam güvenilir bir yerden aldıysanız. Bu etki etmiyor derseniz granit alabilirsiniz o daha ağırdır. Kusma gibi yan etkiler gösterebilir. C4 ölçek arttırmayın fakat karışımı tek seferde ve idmandan 10-15 dk için.

Çok teşekkürler hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
freeagle    3
Loving, 2 saat önce yazdı:

granit nedir hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Takashi    119
Darknessot, 3 saat önce yazdı:

Merhabalar,

@Loving hocama katılıyorum ölçek arttırmak sizde olumsuz etki yaratabilir örneğin idmana başlamadan aşırı pump olup konsantreniz bozulabilir idmana odaklanamazsınız...

Size önerim shakera normal ölçeği atıp üzerine iki kalıp buz ekleyin 300ml su ile karıştırın karışımı soğuk tüketmeniz hem daha hızlı etki hem maksimum çalışma sağlayacaktır...

Ayrıca @DeMoNhUnTeR arkadaşımızın dediği gibi boş mideyle tüketmeniz size daha net sonuçlar verecektir...

Ürünü bitirdikten sonra stacker rush  ürününü denemenizi tavsiye ederim...

Sevgi ve saygılarımla...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
DeMoNhUnTeR, 3 saat önce yazdı:

Bir de mide doluysa ürünlerin etkisini yavaslatabiliyor?

Ne çok açtım ne çok toktum hocam :D birde bugun bir arkadaş dedi doğrumu bilmem ama kafein li şeyler içmemek gerekiyormuş kahve cola içmek etkisini azaltıyor dedi ne kadar doğru bilemem de

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
Takashi, 1 saat önce yazdı:

Merhabalar,

@Loving hocama katılıyorum ölçek arttırmak sizde olumsuz etki yaratabilir örneğin idmana başlamadan aşırı pump olup konsantreniz bozulabilir idmana odaklanamazsınız...

Size önerim shakera normal ölçeği atıp üzerine iki kalıp buz ekleyin 300ml su ile karıştırın karışımı soğuk tüketmeniz hem daha hızlı etki hem maksimum çalışma sağlayacaktır...

Ayrıca @DeMoNhUnTeR arkadaşımızın dediği gibi boş mideyle tüketmeniz size daha net sonuçlar verecektir...

Ürünü bitirdikten sonra stacker rush  ürününü denemenizi tavsiye ederim...

Sevgi ve saygılarımla...

Teşekkürler hocam öneriniz için sanırım o yüzden bide kafeinli şeyler  içmemi öneridi 1 arkadaşım pre workout etkisini azaltıyor demişti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
agfitness, 1 saat önce yazdı:

Alakası yok kardeşim. Reseptörlerin adapte olmuştur. Marka değiştir. Örneğin ben kürden önce her pre-workout üründen karıncalanmalar yaşarken kürden bu yana hissetmiyorum. Bunu büyük problem olarak görme. Ayrıca ölçek arttırma olayına gelince, ölçek arttırmak sana performans vermekten ziyade toksisiteyi arttırır karaciğerin için tavsiye etmem. Firma uzun deneyler sonucunda ideal kullanım ölçülerini ortalama olarak belirliyor zaten biyoyararlılık olarak. Marka değiştir ya da kullanma çok da aman aman ürünler değil zaten. Onun yerine arjinin, bcaa ve taurin içeren L-Carnitine karıştırıp 1 saat önceden içerek idman atabilirsin.

Hadi hayırlı traşlar B|

arjinin, bcaa ve taurin içeren L-Carnitine pek sevemedim hocam ben ya 1 kez denedim arkadaşın evinde o karışım hazırlamıştı dediklerinizle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
umutzyzz    3

Herkesde aynı etkiyi yaratmıyor bazende vücut alışıyor hep kullanmamak lazım bana göre bu ürünleri 1 ay kullanıp 1 ay ara vermek en mantıklısı..

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot, 17.01.2018 - 23:00 yazdı:

Sürekli kahve kullanımı da etkiyi azaltır veya yok eder,Mehmet hocam(Demonhunter) bana "kafein sürekli kullanırsan hiçbir pre workout dan etki alamazsın"derdi, ondan olabilir,şuan tamamen kestim ben kahveyi,no xplode kullanıyorum şuan ilk kez etkisi oldu bugünlerde,kahve kullaniyorken no xplode un bana hiç bir etkisi olmamıştı..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byleo    18

kahve vs iciyorsan veya kafein haplari iciyorsan etkisini hissedemezsin mesela bende c4 aldim suan elimde 4-5 kasik olcek atiyorum gram karincalanma yok o yuzden 1 ay ara vericem kahveye ve preworkouta.. vucut alisiyor belli bir sureden sonra

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: eragns
      Herkese Merhaba,
      Total Testosteron düşüklüğü sebebiyle doktor tavsiyesiyle haftada 1 250mg sustanon vurulmaya gün itibariyle başladım. Bu eksikliği tamamlarken ilaca erişim kolaylığı sayesinde sadece sustanon 250mg içeren basit bir kür planı yapıyorum. Sürekli doktor kontrolünde olacağım ve herhangi bir problem durumunda sizlerin de destekleriyle iyi şeyler yapabileceğim düşünüyorum. Güncel durumu ve gelişimimi buradan sizlerle paylaşmak ayrıca değerli bilgilerinizden yararlanmak istiyorum.
      Haftada 1 kez 250mg sustanon + kreatin + bcaa kullanmaya başladım. Bunların yanında tavsiyede bulunacağınız vitamin ve mineral veya supplement önerilerinize açığım.
      Boy:178 Kilo:80 Yağ Oranı:%18 2 sene kadar aralıksız amatör bir şekilde vücut geliştirme ile ilgilenmiştim ancak son 1-2 senedir spor yapmadım desem yeridir. Altyapım çok iyi değil. Fotoğraf atacağım ancak dalga konusu olabilirim  Aktif bir salon üyeliğim mevcut ve haftada 5 gün spor yapmayı planlıyorum. Açıkçası şu an için tam olarak istediğim şey hacim kazanmak, irileşmek, büyümek, kas kütlesini arttırmak.
      Haftada 5 gün spora gidebileceğim için antrenman programımı şu şekilde planladım:
      1. Gün : Göğüs - Biceps 2. Gün : Sırt/Kanat - Triceps 3. Gün : OFF 4. Gün : Omuz - Bacak 5. Gün : Göğüs - Biceps 6. Gün : Sırt/Kanat - Triceps 7. Gün : OFF ve bu şekilde aya vurularak devam eden bir program. İlave olarak haftada 2 gün karın idmanı yapacağım. Bu programa ek olarak kardiyo eklemeli miyim? Salonda yüzme havuzu da mevcut. Bazı günler spor sonrası 30dk kadar yüzme planlıyorum. İlave olarak bu süreçte her bölge için kaç hareket eklemek ve bu hareketleri kaç set, kaç tekrar olarak yapmam büyük verim sağlar desteklerinizi ve bilgilendirmelerinizi bekliyorum. Beslenme konusunda da açıkçası yetersiz olduğumu düşünüyorum. Şu anki beslenme programım şu şekilde ancak tavsiyelerinizle geliştirmek ve yanlışlarımı düzeltmek isterim. 
      Sabah: 
      3 Haşlanmış Yumurta 2 Kibrit kutusu kadar peynir 4 Yemek kaşığı yulaf 1 Yemek kaşığı fıstık ezmesi Domates, Salatalık vs çiğ sebzeler Ara öğün:
      50-100 gram çiğ kuruyemiş 1 adet meyve Öğle: 
      150-200 gram tavuk 1 kase pirinç pilavı Salata Ara öğün:
      50 gram (1 ölçek) pirinç unu - (400ml süt)
      Öğle yemeği ve ara öğünden sonra antrenman,
      Akşam:
      150-200 gram tavuk 1 kase pirinç pilavı 2 Yemek kaşığı yoğurt Salata Eksiklerim, yanlışlarım, hatalarım olduğunu biliyorum. Bu konuyu açma sebebim bunları düzeltebilmektir. Yardımlarınızı ve desteklerinizi bekliyorum. Linç etmenize gerek yok   @Emrahtkty @DeMoNhUnTeR @Rdm @Semih Erarslan @rastlantisal @galicik
      Herkese hayırlı forumlar.
    • Yazan: Hikmett
      Merhabalar bu başlığı açmamın sebebi uygun fiyatlı güzel ürünleri öğrenci kardeşlerime ve sizlere sunmak sizde bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim yardımlaşalım peptid türkiye sayfası ben başlıyorum:
      MARİNCAP(OMEGA-3) Balık yağı 1 kutuda 60 adet var bir kapsülünde 500mg somon balık yağı var EPA=%18 DHA=%12 şuan trendyol fiyatı 32₺
      MELANİGHT(MELATONİN) 3mg 90 tablet uyku sorunum olduğu dönem kullanmıştım 139₺
      BCAA 2.1.1(mysupplement) Aromasız 250gr 50 servis 200₺ her bir servisinde 
      lösin 2500mg izolösin 1250mg valin 1250mg
      WHEY PROTEİN(Muscle Balance) 2400gr 75 servis tropikal meyveli aroması her serviste(32g)(128kcal) 24gr whey proteini, 5.1gr Bcaa ,4gr Glutamin ,2gr Yağ, 2gr Şeker ,3gr Karb sunmakta 809₺
      Dipnot: Aklımdaki ürünler şimdilik bu kadar sizleri de bekliyorum iyi forumlar

• Yazan: qwert
      arkadaşlar tadı acayip kötü ve yeşillik pek tüketemiyorum açıkçası bende green detox aldım tadı aynı ölüm gibi içilecek gibi değil internetten kapsül alıp içine doldursam bi sıkıntı olur mu birde bu kapsüller midede mi çözünüyor yoksa bağırsakta mı bi zararı olur mu ?
    • Yazan: yigitpyz
      17 yaşında gelişim çağına devam eden çocuğum. yaşıtlarıma göre küçük duruyorum. sporu bırakmıştım yeniden başlayacağım. Okuduğum bir makale de arjinin supplementi büyümü hormonunu yüzde 60 arttırıyormuş sizce almak mantıklımı ? @rastlantisal
    • Yazan: xStana
      Öncelikle herkese selamlar son dönemde uçan supplement fiyatları ve kıl gibi türeyen yeni supplement firmaları olunca neye güvenip neyi tercih edeceğimiz epey karışıyor.
      Yüksek bütçelerde durum nispeten basit olsada iş f/p ürünlere gelince bir hayli karışıyor pazar. Bende böyle bir konu açma gereksinimi duydum eğer hepimiz özellikle düşük bütçede verim aldığımız yada almadığımız ürünleri yada alternatif tavsiyeleri eklersek faydalı bir başlık olacağını umuyorum.

Kendi Kullandığım ürünleri ekleyerek başlayayım sizin yorumlarınız geldikçe gerek olur ise başlığı düzenleyerek marka marka yorumlarınızı en üstte toplamış oluruz.

Ronic Whey ve Creatine = Wheyin işe yarayıp yaramadığını söylemek oldukça zor ama Creatine'in boş olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Whey'inde ise beni kuşkuya düşüren aşırı kolay karışması ve shakerde kalsa bile pek koku bırakmaması oldu.

Simple Nutritions Caffein Hapları = Belki en övdüğüm tavsiye ettiğim takviyedir çünkü çok uygun 130TL lik güncel fiyatında tableti 1,40 gibi bir ücrete geliyor ve içeriğinde 200mg kafein 200 mg taurin barındırıyor. Ben kendi bünyeme göre 3 tablet tercih ediyorum ve bir çok preden uyguna daha yüksek verim sağlıyorum

Protouch Whey ve Preworkout = Wheyi asla karışmıyor shake içinde aromalar güzel fakat karıştırması zulüm. İçeriği yine beni şaibeye düşüren bir ürün. Preworkout'u nispeten fena değildi karıncalanma hissi ve enerji açısından isteği karşıladı

Hardine ZMA = 3 hap içermesi yutma açısından çoğu kişiyi yoruyor. İçeriği ortalama bir zma içeriği eczaneden doğrudan çinko ve magnezyum temin etmek daha uygun ve daha mantıklı geliyor ben şu anda magnezinc kullanıyorum 40 tablet fiyatı 80 TL içerik olarak daha cezbedici

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.