Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

fat32

Ilk kürüme başladım

Önerilen İletiler

ozbe"    33

Göğüs ve omuz hatların çok güzel olmuş 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fat32    18
ozbe", 3 saat önce yazdı:

Göğüs ve omuz hatların çok güzel olmuş 

Çok çok teşekkür ederim dostum :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozbe"    33
fat32, Bir saat önce yazdı:

Çok çok teşekkür ederim dostum :)

Ayın 15 sinde bende only testo başıcam 500 mg denicem bakalım nolacak 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18
gönderildi (düzenlendi)

Arkadaşlar 7. haftadayım kilo 77 de kaldı ama nedense su atımı gerçekleşti o şişkin yada hacimli görüntü yerine parçalı sıkı bir vucud yerine aldı hacim almak için yaptık ama define gibi oldu bunu anlayamadım açıkçası ama fena olmadı gibi hacim için yanına kesinlikle birşey eklemek gerekiyor sanırım kür sonu pct de iyi geçerse önümüzdeki kış testo-e 500 ve boldenon kürüne girmeyi planlıyorum son formum bu şekilde arkadaşlar .. 

IMG_2443.PNG

thumbnail_IMG_2445.jpg

tarihinde fat32 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49

Hocam şuan jinekomasti için herhangi bir önlem aliyomusun? arimidex felan, bu arada kür ne durumda 😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18
kenjirro59, 06.03.2018 - 01:58 yazdı:

Hocam şuan jinekomasti için herhangi bir önlem aliyomusun? arimidex felan, bu arada kür ne durumda 😊

IMG_2787.thumb.JPG.5db3968febca6c056b4d982997794bd9.JPGkür içi tamox kullandım şimdi arimidexe geçtim 2 hafta armidex sonra tekrar tamox kullanıcam ve bitiricem 74 kilodan 77 ye ulaştım keşke 500 testo kullansaydım ama olsun yaza kadar plaj vucudunu elde etmiş olurum diye düşünüyorum

tarihinde fat32 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18

son 1 iğne kaldı pazartesi olup only testoyu bitiriyorum arkadaslar. inş bittikten sonra kayıba ugramam kayıp olmaması için ne yapmam gerekli acaba ? profesyonel arkadaslardan hocalardan rica ediyorum bilgilendirirseniz sevinirim ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18

Uzun aradan sonra tekrar yazıyorum arkadaşlar testo dan sonra tutulan su atılmıştı ama yağlı bi görüntü vardı ve kas kütleside çok olmadı ama eskiye göre iyidi amacım zaten bi tık arttırmaktı haziran ayında thiger oxan ile clen kullandım oxanı günlük 20 mg kullandım ve şuanki son halim. En sevindiğim nokta ise genetik saç dökülmem oldugu halde 1 tel saç dokulmedi.

benson.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.