Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

ikarus007    0

merhaba arkadaşlar iyi günler

Hemen özet geçeyim size şuanda ilk kürümü yapıyorum 

15 hafta toplam süre

ilk 5 hafta : 500 testo enantat ve danabol kullanıyorum

son 10 hafta : 500 testo ve 400 boldenon kullanıyorum

ilk enjeksiyonları 1 haftam bitti devam ediyorum şuanda 

koruyucu olarak kür sırasında

magnezyum

çinko

armidex

olimp multi vitamin kullanıyorum şuanda 

siz değerli üyerler ve hocalarıma danışacağım yer pct konusu şimdiden ürünlerimi bulmam lazımda sizce elimde neler olmalı ve kür bittikten kaç gün sonra tahlil yaptırmalıyım 

şimdiden vereceğiniz cvpler için teşekkür ederim 

tarihinde ikarus007 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TheNoahSystem    158

paran varsa boldenon al 15 hafta sabit 600 vur testo 500 kalabilir yoksa 15 hafta 500 testo son 10 hafta 400 bolde gereksiz. Eğer para yoksa bence boldeyi hiç bu küre koyma 10 hafta 500 testo yap. sonraki kürüne eklersin kalanları.

Kür içinde haftada 500 pregnyl öneririm kür bitimine kadar. Elinde nolvadex, klomen olsun kür sonunda sonra aramakla zaman kaybetmezsin

tarihinde xeaven tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ikarus007    0
xeaven, 43 dakika önce yazdı:

paran varsa boldenon al 15 hafta sabit 600 vur testo 500 kalabilir yoksa 15 hafta 500 testo son 10 hafta 400 bolde gereksiz. Eğer para yoksa bence boldeyi hiç bu küre koyma 10 hafta 500 testo yap. sonraki kürüne eklersin kalanları.

Kür içinde haftada 500 pregnyl öneririm kür bitimine kadar. Elinde nolvadex, klomen olsun kür sonunda sonra aramakla zaman kaybetmezsin

Kür sırasında pregnly neden öneriyorsunuz acaba öğrenebilirmiyim almış olduğum etkiyi baya azaltır diye düşünüyorum ben armidex yeterli olmaz mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

Arimidex başka hcg başka şey. Kür içinde düşük doz hcg kullanımı ülkemizde pek yaygın olmasada yabancılar basit kür diye tarif ettiğimiz only testo küründe dahi bunu uyguluyorlar. Amacı kür içinde oluşması muhtemel olan testislerin atrofiye uğramasını engellemek. Ayrıca pct esnasında geri dönüşün daha hızlı olmasını sağlamak. Küründen alacağı verimi düşürmez. Fakat dikkatli kullanmak lazım. Bol bol test yaptırmalısın

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: musce16
      Merhabalar, 13 hafta boyunca ilk 3 hafta testo ve anapolon kullandım daha sonrası son 1 aya kadar Testo ve Deca kullandım. Son 1 ayda Testo,Deca,Dianabol kullandım.
      Kür içinde; Her sabah aç karnına Deve dikeni,Kahvaltıdan sonra Supradyn ve Omega 3 Öğleden sonra 2 günde 1 Apikobal Akşam idman bitince Proviron ve yatmadan öncede Bemiks C ve Zinco Kullanıyodum.
      PCT de ise: 14 gün Arimidex ve her idman sonu Proviron kullandım. Şuan 17 gün oldu.
      Karaciğer değerlerim gayet iyi şuan Ama testo pert! açıkçası bu ben çok korkutuyor.
      Değerlerim:
      FSH: 0.06               NORM DEĞR. ARALIĞI 0.95-11.95
      LH: 0.01                 NORM DEĞR. ARALIĞI 0.57-12.07
      TOTAL TESTO: 102. 29   NORM DEĞR. ARALIĞI 4.94-32.02
      Şimdi nasıl bi yol izlemeliyim yardımcı olabilirmisiniz moralim gerçekten çok bozuldu.
      Yaşım:21 Boyum:189 Kilom:82
    • Yazan: umutzyzz
      Arkadaşlarım abilerim herkese selamlar iyi forumlar.
      13 Haftalık kürümün sonuna geldim 1-8 hafta deca & 1-12 hafta bolde & 1-13 hafta testo enanthate
      Sonuçları gördüğümde ilaçların bazılarının sahte olduğunu düşünüyorum ama fsh lh durmuş decadan dolayı sanırım.
      Pct perşembe günü başlamam gerekiyor 14. gün oluyor son enjeksiyonumdan çünkü
      Yardımlarınızı bekliyorum ne yapmam lazım?  İyi forumlar teşekkürler şimdiden..

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.