Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

M4jeste

Testo+cjc1295+ghrp6+cardarine

Önerilen İletiler

M4jeste    65

rastlantı sonucu keşfettiğim bir forum. herkes gibi vücut geliştirme sporunda ilerlemenin vites atmanın yollarını ararken tanıştığım steroidleri daha yakından tanıma fırsatım oldu kullanan ve bilgisini deneyimini paylaşan arkadaşlarla diyaloglarımız oldu. içine girdikçe sanal ortam dışında reelde de insanlarla tanışmaya ilaç kullanan kişilerle görüşmeye başladım.

açıkçası bu ilaçlar üzerine piyasadaki en sağlam yerlerden hatta tr piyasasında en sağlamıdır burayı bulduğumda heyecanım dahada arttı hemen kullanmak istiyordum ilaçları ama birçok belirsizlik vardı, kesin olmayan kafamı kurcalayan birçok şey. sormaya başladım birçok kişiye birçok şey sordum biri a diğeri b, biri ak diğeri kara diyordu içinden çıkılmaz bi hal almıştı ve yapılacak en iyi şeyin kendi araştırmamı yapmak olduğuna karar verdim. tüm boş vakitlerim bu ilaçları okuyup anlamak araştırmakla geçiyordu uzun bir süre araştırma yaptım fikirler aldım tabi bu arada sürekli kürler dizayn ediyorum kendime :)
herneyse demem o ki lafım yeni arkadaşlara bu işe hevesle girip bu yazının başındaki yolu takip edenlere :) direk sonuca gelin kendiniz araştırın kendi doğrularınızı oluşturun önce alt yapıyı kurun sorularınızı sonra sorun ki sorduğunuz sorular sizde bi anlam kazansın yoksa forumdakiler fırsat buldukça bilgisi olan herşeyi cevaplıyorlar. onlarca kür dizayn edip o heyecanla hiçbirine başlamadığım için şanslıyım :)
o uzun aradan sonra kullanmam gereken en doğru ilaçları seçtiğime inanıyorum tabiki burada paylaşıp değerli yorumlarınızı alıcam. artık bi yere bağlayıp bitireyim çok uzun oldu :) bazı şeyler için acele edilmemesi gerek özellikle bu ilaçlar için zamana bırakıp iyice içine girip iyice değerlendirmek gerek. "başlangıç bu şekilde herkes böyle yapıyor" değil, neyin neden yapıldığını kavramak çok daha iyi olacak

yurtdışından elime testo c geçti hammadde olarak
aynı şekilde ghrp6, cjc-1295 no dac ve GW501516(cardarine)
kür şu şekilde
1-16 hafta testo c 500mg
6-13 hafta ghrp6 100mcg-günlük
6-13 hafta cjc1295 no dac 100mcg-günlük
1-8  hafta GW501516 10mg-günlük

koruyucular başından itibaren
arimidex - 2-3 günde bir 0,25mg
proviron - günlük 50mg(1tablet)
çinko - günlük 100mg(2kapsül)
c vitamin - günlük 500mg (ester yada normal çok fark eder mi)
omega3 - günlük 1000mg(2kapsül)
b vitamin - günlük 500mg(2tablet)
milk thistle - günlük 300-500mg(1kapsül)

magnezyum ve kalsiyum olmalı mı?

pct için 2 sorum var
nolvadex, klomen konusunda yardım bekliyorum nasıl temin edebilirim :) 
1mg triptorelin var sadece bu tüm pct için yeterli olurmu 100mcg ı
şubat sonu gibi başlıcam bu süreçte kürü yorumlarınızla revize edicem duruma göre daha erkende başlayabilirim saygılar..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vennn    1

Sırf sorunuza cevap vermek için hesap açtım. Kürün bileşenlerini sırayla incelersek:

16 hafta testo c 500 mg güzel bir seçim. İlk kürden 16 haftalık girmeniz ilginç geldi ama bu tamamen sizin seçiminiz.

Peptidleriniz için aynısını söyleyemem. 100 mcg çok az. Büyüme hormonu zaten yüksek dozlarda bile etki görmek aylar geçmesi gereken bir hormon. 8 haftalık düşük doz kullanımın çok az yağ yakımı dışında bir faydası olmaz. Ayrıca daha ilk kürünüzden her gün iğne vuracaksınız.

Cardarine eğer gerçek ürün bulabilmişseniz yağ yakımı için güzel bir seçim. Bana sadece yeri yanlış geldi. Genelde PCT sırasında yağlanma olur. PCT ve önceki 4 hafta sırasında kullanmanız daha iyi olur. 

Genel olarak konuşacak olursam zayıf bir kür. Testodan başka etki gösterecek bir şey yok. Büyük ihitmalle ilk kürde sadece testo okuduğunuz için buna yöneldiniz ama peptid ekleyerek ileri seviye bir kür kadar para harcayacaksınız ve her gün iğne olacaksınız.  Peptidleri çıkartıp artan parayla daha fazla steroid koyarsanız daha iyi sonuçlar alırsınız.

Yardımcı ilaçlardan arimidex yerinde ama provironu neden eklediniz anlamadım

Çinko 30-50 mg yeterli hatta eksik yoksa almasanız bile olur. Her tarafta deli dozlarda çinko öneriliyor.

C vitamini daha yüksek dozlarda kullanılabilir. (2 gram) 400iu da E vitamini de ekleyebilirsiniz.

Omega 3 te durum müsaitse 6 gramı geçmemek şartıyla çıkabildiğiz kadar çıkın.

B vitaminlerinden önemli olan B3. Bulabiliyorsanız sadece onun olduğu bir supplement alın. Günde 1 gram B3 kür sırasında damarlarınızı korur.

Milk thistle a kürde oral olmadığı için ihtiyacınız yok.

Kürünüz uzun olduğu için haftada 2 defa 250 iu hcg çok iyi olur.

PCT ye gelirsek klasik olarak 2 hafta bekleyin sonra 10 gün boyunca her gün 250 iu hcg vurun. Sonra 2 hafta her gün 40 mg nolvadex ve 100 mg clomid. Son olarak 2 hafta daha 20 mg nolvadex ve 50 mg clomid. PCT sonuna kadar arimidex dahil tüm koruyucuları devam ettirin

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
curious    35

Sayın Venn;

Pct esnasında hcg kullanmasını önererek arkadaşımıza kötü bir tavsiye veriyorsunuz. Baskılanmış hipofizi dahada baskılayıp toparlanma süresinin uzamasına sebep olucak bu öneriniz. Yoksa siz daha önce böylemi yaptınız? Hcg kürün son 4 haftasında kullanılabilir. Son enjeksiyondan sonra hcg kullan diyen birinden uzak durun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vennn    1
curious, 10 saat önce yazdı:

Sayın Venn;

Pct esnasında hcg kullanmasını önererek arkadaşımıza kötü bir tavsiye veriyorsunuz. Baskılanmış hipofizi dahada baskılayıp toparlanma süresinin uzamasına sebep olucak bu öneriniz. Yoksa siz daha önce böylemi yaptınız? Hcg kürün son 4 haftasında kullanılabilir. Son enjeksiyondan sonra hcg kullan diyen birinden uzak durun.

Senin gibi söyleyeni ilk defa görüyorum. HCG ye kısa esterlerde son enjeksinyondan 3 gün sonra uzunlarda 10-14 gün sonra başlanır 7 gün ila 14 gün arasında devam ettirilir. Bu heryerde böyledir. Ya okuduklarınızı anlamadınız ya da hiç okumadınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
Vennn, 15 saat önce yazdı:

Sırf sorunuza cevap vermek için hesap açtım. Kürün bileşenlerini sırayla incelersek:

16 hafta testo c 500 mg güzel bir seçim. İlk kürden 16 haftalık girmeniz ilginç geldi ama bu tamamen sizin seçiminiz.

Peptidleriniz için aynısını söyleyemem. 100 mcg çok az. Büyüme hormonu zaten yüksek dozlarda bile etki görmek aylar geçmesi gereken bir hormon. 8 haftalık düşük doz kullanımın çok az yağ yakımı dışında bir faydası olmaz. Ayrıca daha ilk kürünüzden her gün iğne vuracaksınız.

Cardarine eğer gerçek ürün bulabilmişseniz yağ yakımı için güzel bir seçim. Bana sadece yeri yanlış geldi. Genelde PCT sırasında yağlanma olur. PCT ve önceki 4 hafta sırasında kullanmanız daha iyi olur. 

Genel olarak konuşacak olursam zayıf bir kür. Testodan başka etki gösterecek bir şey yok. Büyük ihitmalle ilk kürde sadece testo okuduğunuz için buna yöneldiniz ama peptid ekleyerek ileri seviye bir kür kadar para harcayacaksınız ve her gün iğne olacaksınız.  Peptidleri çıkartıp artan parayla daha fazla steroid koyarsanız daha iyi sonuçlar alırsınız.

Yardımcı ilaçlardan arimidex yerinde ama provironu neden eklediniz anlamadım

Çinko 30-50 mg yeterli hatta eksik yoksa almasanız bile olur. Her tarafta deli dozlarda çinko öneriliyor.

C vitamini daha yüksek dozlarda kullanılabilir. (2 gram) 400iu da E vitamini de ekleyebilirsiniz.

Omega 3 te durum müsaitse 6 gramı geçmemek şartıyla çıkabildiğiz kadar çıkın.

B vitaminlerinden önemli olan B3. Bulabiliyorsanız sadece onun olduğu bir supplement alın. Günde 1 gram B3 kür sırasında damarlarınızı korur.

Milk thistle a kürde oral olmadığı için ihtiyacınız yok.

Kürünüz uzun olduğu için haftada 2 defa 250 iu hcg çok iyi olur.

PCT ye gelirsek klasik olarak 2 hafta bekleyin sonra 10 gün boyunca her gün 250 iu hcg vurun. Sonra 2 hafta her gün 40 mg nolvadex ve 100 mg clomid. Son olarak 2 hafta daha 20 mg nolvadex ve 50 mg clomid. PCT sonuna kadar arimidex dahil tüm koruyucuları devam ettirin

Öncelikle şunu söyleyeyim ideal bi kür süresi peptidler için 6 hafta kullanılan kürler gördüm ve başlangıç için gayet uygun miktarlar yaza doğru aynı kürü yine düşünüyorum ona göre sipariş ettim yani 8er haftalık daha peptid vs var tek seferde testoyla birlikte peptidleri de 16 hafta kullanmam daha mı iyi olur? cardarine için yağ takımı yanında ufak güç artışı verdiğini biliyorum başlangıca bu yüzden koydum pctde aynı miktar ve sürece yine kullanıcam. Kür içi yada sonrası hcg gerek görmedim açıkçası nolvadex ve clomid ile toparlanır. Proviron ise testo verimi artırmak için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vennn    1
M4jeste, Şimdi yazdı:

Öncelikle şunu söyleyeyim ideal bi kür süresi peptidler için 6 hafta kullanılan kürler gördüm ve başlangıç için gayet uygun miktarlar yaza doğru aynı kürü yine düşünüyorum ona göre sipariş ettim yani 8er haftalık daha peptid vs var tek seferde testoyla birlikte peptidleri de 16 hafta kullanmam daha mı iyi olur? cardarine için yağ takımı yanında ufak güç artışı verdiğini biliyorum başlangıca bu yüzden koydum pctde aynı miktar ve sürece yine kullanıcam. Kür içi yada sonrası hcg gerek görmedim açıkçası nolvadex ve clomid ile toparlanır. Proviron ise testo verimi artırmak için

Planınız güzel. HCG şart değil ama 16 haftalık kürde kullanmanız faydanıza olur. Peptidler konusunda fikrim aynı. Olmaları olmamalarından daha iyi ama 8 hafta hem kısa hem de her gün iğne olacaksınız. 14 yaşından 20 ye kadar büyüme hormonu eksikliğinden aralıksız GH kullandım ve arada bir dozu arttırarak deneyler yaptım. Günde 8 iu'nun altında ciddi bir kas gelişimi etkisi yok bu yüzden uzun zamanlar gerekiyor. Bu sebepten dolayı bu forumda bile kullanıp etki görmediğini söyleyen bir sürü kişi var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

Kalem kullanmayı düşünüyorum peptid için  siz bu süre zarfında nasıl etki aldınız gh kullanımından boy uzuvlar vücut vs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
curious    35
Vennn, 1/14/2018 - 12:26 yazdı:

Senin gibi söyleyeni ilk defa görüyorum. HCG ye kısa esterlerde son enjeksinyondan 3 gün sonra uzunlarda 10-14 gün sonra başlanır 7 gün ila 14 gün arasında devam ettirilir. Bu heryerde böyledir. Ya okuduklarınızı anlamadınız ya da hiç okumadınız.

Heryerden kastınız Türkçe makale yada forumlarsa zaten Allah'a emanet iş yapıyorsunuz. Zaten ilkdefa görmeniz beni endişelendiren en önemli husustur.

Saymadım ancak HCG kullanımı ile ilgili 20 den fazla araştırma ve makale okumuşumdur. Bu senin bahsettiğin PCT protokolüdür ve oldukça haklısın. Bilmediğin, hiçbirşekilde merak edip teyit etmediğin ve sana mantıklı gelmeyen nokta ise PCT de HCG nin yeri yoktur. Şu cümlemi tekrar ediyorum, baskılanmış bir hipofiz var ve tekrardan LH FSH salgılanmasını arzu ediyoruz sen ise tam bu noktada PCT ilaçlarının yanına HCG koyarak hipofiz bezini tekrardan baskılıyorsun. Bana inanman güvenmen bundan sonra böyle yapman inanki beni enterese etmiyor. Ancak yarım yamalak bilgin ile insanlarada yanlış bilgi veriyorsun. Bunun sonucundada 4 haftalık PCT ardından yapılan tahlillerde lh-fsh düşük çıkıyor. Bir doğru var birde doğru bilinen. 

Eğer makale okuyabileceğin ingilizcen varsa yada birisinden bu konuda yardım alabiliyorsan çok basit, HCG PROTOCOL FOR TEST CYCLE yada HCG PROTOCOL FOR STEROID CYCLE yazıp aratabilirsin. Herşey google da. 

Konuyla ilgili başka bir cevap vermeyeceğimi beyan eder mutlu kürler dilerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vennn    1
curious, 2 saat önce yazdı:

Heryerden kastınız Türkçe makale yada forumlarsa zaten Allah'a emanet iş yapıyorsunuz. Zaten ilkdefa görmeniz beni endişelendiren en önemli husustur.

Saymadım ancak HCG kullanımı ile ilgili 20 den fazla araştırma ve makale okumuşumdur. Bu senin bahsettiğin PCT protokolüdür ve oldukça haklısın. Bilmediğin, hiçbirşekilde merak edip teyit etmediğin ve sana mantıklı gelmeyen nokta ise PCT de HCG nin yeri yoktur. Şu cümlemi tekrar ediyorum, baskılanmış bir hipofiz var ve tekrardan LH FSH salgılanmasını arzu ediyoruz sen ise tam bu noktada PCT ilaçlarının yanına HCG koyarak hipofiz bezini tekrardan baskılıyorsun. Bana inanman güvenmen bundan sonra böyle yapman inanki beni enterese etmiyor. Ancak yarım yamalak bilgin ile insanlarada yanlış bilgi veriyorsun. Bunun sonucundada 4 haftalık PCT ardından yapılan tahlillerde lh-fsh düşük çıkıyor. Bir doğru var birde doğru bilinen. 

Eğer makale okuyabileceğin ingilizcen varsa yada birisinden bu konuda yardım alabiliyorsan çok basit, HCG PROTOCOL FOR TEST CYCLE yada HCG PROTOCOL FOR STEROID CYCLE yazıp aratabilirsin. Herşey google da. 

Konuyla ilgili başka bir cevap vermeyeceğimi beyan eder mutlu kürler dilerim.

Bu forumda üslup hassiyeti var ama kesin okumuşsundur. Googleda herhangi gibi bir ilacın proflini aradığında çıkan siteler belli. Neredeyse hepsinde bahsedilen kullanım aşağı yukarı aynı. Bu ilacın tıpta nasıl kullanıldığı belli. İnsanların bunu nasıl kullanıp nasıl sonuçlar aldığı belli. PCT de kullanılmaması lazım diyenler de var. Ama senin dediğin gibi kür içideyken son 4 hafta kullan diyenini ilk kez görüyorum. Mantıken işe yarayabilir. Tabi her gün 1000 iu vurulursa 4 haftada ne hale gelinir bilmiyorum.  Bana attığın cevap zaten tamamen benim hakkında varsayım. Bana yarım yamalak bilgi demişsin umarım birisi senin dediğin gibi 4 hafta genelde kullanılan dozlarda kullanıp tek günde 5000 iu vuranlarla aynı kaderi paylaşmaz. Bu arada ilaçlara doz tavsiyelerimi siliyorum. Sırf bu konuya cevap için geldim tartışma içine düştüm.

tarihinde Vennn tarafından düzenlendi
ekleme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vennn    1

Konu sahibinie sesleniyorum. Bence siz bizim HCG tartışmasını umursamayın. Başınıza bir şey gelir sonra pişmanlık yaşarsınız bizi sorumlu bilirsiniz. Bir şey olması durumunda aynı diğer herkes gibi sorumluluk kabul etmiyorum. Ben sadece herkesin yaptığını yazdım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
Vennn, Bir saat önce yazdı:

Konu sahibinie sesleniyorum. Bence siz bizim HCG tartışmasını umursamayın. Başınıza bir şey gelir sonra pişmanlık yaşarsınız bizi sorumlu bilirsiniz. Bir şey olması durumunda aynı diğer herkes gibi sorumluluk kabul etmiyorum. Ben sadece herkesin yaptığını yazdım.

Sıkıntı yok kardeşim hepimiz araştırıyoruz ve doğrularımız var birde gerçekler var tabi herkes fikrini paylaşmakta özgür bilgisi dahilinde mct için söylediklerini düşünüyorum mesela. Herhangi bi aksilik olmazsa 1 hafta gibi bi sürede ilaçlar elime geçecek fotoğrafı atarım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

Olaya bak az önce arkadaşlarla bu konuyu konuştuk :)

hcg ne zaman kullanılmalı !! her tarafta farklı bilgiler. kür başından itibaren-kür ortasından itibaren-kür sonuna doğru-kür sonu pct bekleme sürecinde,

hepsinin bir mantığı var. ama pct de hcg kullanımının hiçbir mantığı yok :) neden yok;

HCG (halk dilinde yumurta çatlatma iğnesi) testlerde baktırdığımız LH varya işte bizim vücudumuzda onu taklit ediyor. testislere üretim yapma uyarısı veriyor.

dikkat edin bunu yapay olarak yapıyor direk Lh yi uyarmıyor. Hatta tam tersi, nasıl sentetik testosteron aldığımızda hipofiz baskılanıyor, Hcg aldığımızda da aynı baskılanma söz konusu. 

Bizim Lh ve Fsh değerlerimizi doğal seviyesine getiren uygulama ise Pct ile oluyor yani Sermler Yani Nolvadeks(temoksifen) ve Klomen

O zaman neden Hcg kullanıyoruz; Uzun süre üretim yapmayan ve Atrofiye uğrayan testisleri normale döndürmek için.

Pct ile de bunun doğal olarak devam etmesini sağlıyoruz.

Sen Pct de Hcg uygularsan kısır bir döngüye girersin. Bir taraftan Uyarı verip Bir taraftan Taklit gönderirsin ve sonuç, İstenilen  Lh ve Fsh düzeylerine ulaşamazsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vennn    1
merkar, 2 saat önce yazdı:

Olaya bak az önce arkadaşlarla bu konuyu konuştuk :)

hcg ne zaman kullanılmalı !! her tarafta farklı bilgiler. kür başından itibaren-kür ortasından itibaren-kür sonuna doğru-kür sonu pct bekleme sürecinde,

hepsinin bir mantığı var. ama pct de hcg kullanımının hiçbir mantığı yok :) neden yok;

HCG (halk dilinde yumurta çatlatma iğnesi) testlerde baktırdığımız LH varya işte bizim vücudumuzda onu taklit ediyor. testislere üretim yapma uyarısı veriyor.

dikkat edin bunu yapay olarak yapıyor direk Lh yi uyarmıyor. Hatta tam tersi, nasıl sentetik testosteron aldığımızda hipofiz baskılanıyor, Hcg aldığımızda da aynı baskılanma söz konusu. 

Bizim Lh ve Fsh değerlerimizi doğal seviyesine getiren uygulama ise Pct ile oluyor yani Sermler Yani Nolvadeks(temoksifen) ve Klomen

O zaman neden Hcg kullanıyoruz; Uzun süre üretim yapmayan ve Atrofiye uğrayan testisleri normale döndürmek için.

Pct ile de bunun doğal olarak devam etmesini sağlıyoruz.

Sen Pct de Hcg uygularsan kısır bir döngüye girersin. Bir taraftan Uyarı verip Bir taraftan Taklit gönderirsin ve sonuç, İstenilen  Lh ve Fsh düzeylerine ulaşamazsın.

Aynen her tarafta farklı fikirler var. Sebebi bu konuların aslında hiç detaylı araştırılmamış ve araştırılmayacak olması. SERMler AI'ler üstüne yapılan araştırmalara bakarsanız çoğunun TRT doz testo kullanımı üstüne olduğunu görürsünüz. Atıyorum haftada 1 g test üstüne 350 mg dbol ve 800 mg deca ile yapılan araştırma yok ki bu bahsettiğim günümüzde çok uçuk bir kür değil. Konuştuğum insanlarda bundan daha zayıf kürlerde testislerin doğal LHa cevap veremez hale geldiğini çok duydum.  Ve sanırım yanlış anlaşıldım ben HCG'yi PCT boyunca kullanın demedim. Kür bitsin, esterler kandan temizlenince bir süre vurun sonra SERMlere başlayın dedim. Bu çok uzun süredir yapılan bir şey zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vennn    1
M4jeste, 15.01.2018 - 06:56 yazdı:

Kalem kullanmayı düşünüyorum peptid için  siz bu süre zarfında nasıl etki aldınız gh kullanımından boy uzuvlar vücut vs

En büyük denemem günde 8 iu 12 hafta oldu. Bunun dışında neredeyse hep 2 iu kullandım. Bu beni normal insan seviyesine getirmek içindi. Tecrübelerim:

1- Normal boylu birisi oldum. Eksiklik farkedilmeseydi büyük ihtimal kısa kalacaktım.

2- Tek başına kas yapıyor. Ama yavaş şekilde. En büyük etkileri antrenmandan antrenmana daha hızlı iyileşmek ve yağ yakımı.

3- Çok uyku yapıyor. Fincan fincan kahve şart olmuştu

4- Çeneme etkisi oldumu bilmiyorum ama ayağım kesinlikle büyüdü. Zaten ayak parmaklarımda uyuşmaları hissediyordum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
Vennn, 21 dakika önce yazdı:

Aynen her tarafta farklı fikirler var. Sebebi bu konuların aslında hiç detaylı araştırılmamış ve araştırılmayacak olması. SERMler AI'ler üstüne yapılan araştırmalara bakarsanız çoğunun TRT doz testo kullanımı üstüne olduğunu görürsünüz. Atıyorum haftada 1 g test üstüne 350 mg dbol ve 800 mg deca ile yapılan araştırma yok ki bu bahsettiğim günümüzde çok uçuk bir kür değil. Konuştuğum insanlarda bundan daha zayıf kürlerde testislerin doğal LHa cevap veremez hale geldiğini çok duydum.  Ve sanırım yanlış anlaşıldım ben HCG'yi PCT boyunca kullanın demedim. Kür bitsin, esterler kandan temizlenince bir süre vurun sonra SERMlere başlayın dedim. Bu çok uzun süredir yapılan bir şey zaten.

Bu şekilde kullanım da varmış. Bende yeni öğrendim açıkcası. Fakat şöyle bir durum var; adı üstünde ilacın yarılanma süresi, Enanthate esteri için 10 gün bekleyince ilaç tam olarak bizden çıkmıyor, yarılanıyor. 10-14 gün beklemenin bir anlamı yok. Bu şekilde süreci uzatmış oluyoruz. Ha olmaz mı mantıksız mı tabiki de hayır. Yapılabilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

Ürünler bugün elime geçti sevinçten havaya uçuyorum paylaşmak istedim:ph34r::D Hazırlamak için 1 ay gibi bi zaman verdim kendime rastgele B|

20180123_185507.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
Yabgu, 4 saat önce yazdı:

hocam testoyu hangi yağ ile karıştırmayı düşünüyorsunuz ?

Üzüm çekirdeği 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vennn    1
M4jeste, 23.01.2018 - 19:48 yazdı:

Ürünler bugün elime geçti sevinçten havaya uçuyorum paylaşmak istedim:ph34r::D Hazırlamak için 1 ay gibi bi zaman verdim kendime rastgele B|

20180123_185507.jpg

Hocam nasıl yurtdışından SARM getirdiniz. Gümrükte sorun oldu mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Bu tarz maddeler şansa geçebiliyor kargo ile gelirken gece vakti ucağı inmiş olursa xrayden geçirmeyebiliyorlar  fakat eğer x rayden geçirirlerse ve şüphelenirlerse hoş sonuçlar ortaya cıkmaz. Gümrükten bu maddeleri geçirmeye çalışırken yakalanmak uyuşturucu madde geçirirken yakalanmakla aynı cezadadır bilginiz olsun. Risk sizin :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
Vennn, 51 dakika önce yazdı:

Hocam nasıl yurtdışından SARM getirdiniz. Gümrükte sorun oldu mu?

Şükür bir sorun olmadı 

tolgacan94, 2 dakika önce yazdı:

Bu tarz maddeler şansa geçebiliyor kargo ile gelirken fakat eğer x rayden geçirirlerse ve şüphelenirlerse hoş sonuçlar ortaya cıkmaz. Gümrükten bu maddeleri geçirmeye çalışırken yakalanmak uyuşturucu madde geçirirken yakalanmakla aynı cezadadır bilginiz olsun. Risk sizin :)

Aynen epey riskli bir iş fakat sağ salim tamamladım :)

Küre bi yorumun olacak mı süreyi 12 hafta tutup cardarine pct de kullanmayı düşünüyorum aynı süre ve mg larda yoksa peptidlerle beraber tam 16 hafta mı yapayım. Peptidler 16 haftalık var fakat uzun kürlerde 14+ hcg şart gibi görünüyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

ben olsam 12-16 haftalar ile uğraşmam eline geçmiş orada en az 100 gram testosteron var. +30 hafta testosteron ile git yanına belki bir 2 anabolik geçişi yaparak anaboliklerin çakıştığı alana da peptidleri kombin et temiz olsun. Hgg den korkmanın luzmu yok belkide kullanacağın ilaçların en masumu hgg :D 

birde önce bi peptidleri al tek enjeksiyonda 500mcg ghrp6+400mcg cjc1295 i bir dene acıkma hissinin yanında  el kolda hissizlik sarhoşluk hisleri herşeyi yavaş hissetme gibi şeyler yaşarsan o peptidleri çöpe at kullanmadan :D İnsülini kesinlikle dayamışlar demektir (yüksek vermemin nedeni insülin koyuyolarsa zaten çok düşük oranda koyuyorlar farketmiyorsun.) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229

Hadi hayırlı olsun sarmlar kategorisinde bizi bilgilendirrsen sevinirim ben muazzam etkili olduğuna inanmıyorum bu ürünlerin ama gelişmeler şaşırtır umarım bizi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
tolgacan94, 2 saat önce yazdı:

ben olsam 12-16 haftalar ile uğraşmam eline geçmiş orada en az 100 gram testosteron var. +30 hafta testosteron ile git yanına belki bir 2 anabolik geçişi yaparak anaboliklerin çakıştığı alana da peptidleri kombin et temiz olsun. Hgg den korkmanın luzmu yok belkide kullanacağın ilaçların en masumu hgg :D 

birde önce bi peptidleri al tek enjeksiyonda 500mcg ghrp6+400mcg cjc1295 i bir dene acıkma hissinin yanında  el kolda hissizlik sarhoşluk hisleri herşeyi yavaş hissetme gibi şeyler yaşarsan o peptidleri çöpe at kullanmadan :D İnsülini kesinlikle dayamışlar demektir (yüksek vermemin nedeni insülin koyuyolarsa zaten çok düşük oranda koyuyorlar farketmiyorsun.) 

Aslında test ettirmeyi düşünüyordum:) bu dozların herhangi bi zararı olur mu?

Bay-T, 44 dakika önce yazdı:

Hadi hayırlı olsun sarmlar kategorisinde bizi bilgilendirrsen sevinirim ben muazzam etkili olduğuna inanmıyorum bu ürünlerin ama gelişmeler şaşırtır umarım bizi.

Hocam özellikle cardarine pct dönemi için anlat anlat bitiremiyorlar günlük doz 20mg tek sefer olarak belirlenmiş ve 2 ay gibi bir süre diyorlar  elimde yeterli ürün olmasına rağmen ben 1ay 10mg kullanmayı düşünüyorum tabi bu düşüncemde değişebilir küre girdikten sonra:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.