Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

MadTürk

Ilk kür düşüncem

Önerilen İletiler

MadTürk    0

Merhaba arkadaşlar yardım ve önerilerinize ihtiyacım var.. 

26 yaşındayım 2 senedir bu sporla ilgileniyorum Vücut ölçülerim

boy; 1,85

kilo; 100

kol; 44 cm

bel; 95 cm

Göğüs ;110cm

omuz; 136cm 

ve vücut yağ oranı 22,3 

araştırdıkça insanın kafası karışıyor ama ilk kür düşüncem 10 haftalık bir kür

1.hafta- 250mg testosteron enant. -200mg primobolon- 30mg dianabol 

2.hafta -250mg testo enant. - 200mg primobolon- 30mg dianabol

3.hafta- 250mg testo enant. - 200mg primobolon- 30mg dianabol

4.hafta- 250mg testo - 200mg primobolon- 30mg dianabol

5.hafta - 250mg testo - 200mg primobolon

6.hafta- 250mg testo - 200mg primobolon

7.hafta - 250mg testo - 200mg primobolon

8.hafta 250mg testo - 200mg primobolon 

9.hafta 250mg testo - 200mg primobolon

10.hafta 250mg testo - 200mg primobolon

ilk 4 hafta kick start danabol koydum. Bu düşündüğüm miktarlar bana göre idealmidir. (İlk kür olduğunu hatırlatayım tekrar) ve yanında alacağım vitaminler çinko magnezyum miktarları ne kadar olmalı. PCT için Pregnyl ve nolvadex düşünüyorum onlarında miktarları konusunda şüphelerim var bilen arkadaşların yorumlarını bekliyorum 

saygılar.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Karslı    0

Yag oranin cok yuksek.Hacim kuru yaparsan daha kotu bi goruntu ortaya cikacak.

Ek olarak bu yazdigin dozajlarda bulk kuru sana hic bisey katmaz.Enanthat kullanicaksan en az 500 olmali.

Benim sana tavsiyem 400 prop - 300 masteron -winstrol kuruma kuru.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MadTürk    0
MadTürk, 30 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar yardım ve önerilerinize ihtiyacım var.. 

26 yaşındayım 2 senedir bu sporla ilgileniyorum Vücut ölçülerim

boy; 1,85

kilo; 100

kol; 44 cm

bel; 95 cm

Göğüs ;110cm

omuz; 136cm 

ve vücut yağ oranı 22,3 

araştırdıkça insanın kafası karışıyor ama ilk kür düşüncem 10 haftalık bir kür

1.hafta- 250mg testosteron enant. -200mg primobolon- 30mg dianabol 

2.hafta -250mg testo enant. - 200mg primobolon- 30mg dianabol

3.hafta- 250mg testo enant. - 200mg primobolon- 30mg dianabol

4.hafta- 250mg testo - 200mg primobolon- 30mg dianabol

5.hafta - 250mg testo - 200mg primobolon

6.hafta- 250mg testo - 200mg primobolon

7.hafta - 250mg testo - 200mg primobolon

8.hafta 250mg testo - 200mg primobolon 

9.hafta 250mg testo - 200mg primobolon

10.hafta 250mg testo - 200mg primobolon

ilk 4 hafta kick start danabol koydum. Bu düşündüğüm miktarlar bana göre idealmidir. (İlk kür olduğunu hatırlatayım tekrar) ve yanında alacağım vitaminler çinko magnezyum miktarları ne kadar olmalı. PCT için Pregnyl ve nolvadex düşünüyorum onlarında miktarları konusunda şüphelerim var bilen arkadaşların yorumlarını bekliyorum 

saygılar.. 

Edit; fikir sahibi olmak açısından görerek daha iyi karar verilebilir diye düşündüm ve bir resim ekliyorum evrt yağ oranı yüksek ama genel bir yağlanma söz konusu değil daha çok bel ve alt karın

5579479B-078C-42D7-9D20-2D7BE11716B9.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Karslı    0

evet fazla bi yaglanma söz konusu değil.Bence o kadar yuksek değil yağ oranınız 17*18 cıvarlarında.

500 testo,400 bolde,danabol başlangıc kürü önerimdir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

Ben olsam bu vücuda ilk kür olarak haftada 250mg testo ve definasyon yaparım . Eğer imkan varsa test p tabi fakat enjeksiyonu öğrenmek amacıyla sık enjeksiyon yapmamak için test e + arimidex yapabilirsin. Zaten fotoğrafta gördüğüm kadarıyla ciddi hacimli bi vücudun var, ilk kürün olduğu için proteini biraz yüksek tutup definasyon yapabilirsin emin ol kas ekleyecektir, eğer ekstra bir şey eklemek istersen tbol ekleyebilirsin ama gerek olduğunu düşünmüyorum. Kişisel olarak antrenman yaparken vücudum defineyken aldığım haz bulklu halimden çok daha fazla oluyor. Çünkü pump görüntüsü çok fark ediyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
curious    36

Yağ oranınız bencede 17-18 gibi görünüyor. 1 ay definisyon yapmanız ve ardından küre başlamanız çok daha mantıklı. Nedeni şudur, kürde ister istemez yağlanacaksınız, kür biticek yarılanma ömrünüde bekleyeceksiniz pct ye başlayacaksınız pct bitecek yani son enjeksiyondan sonra ortalama 2 ay içinde toparlanacaksınız ki, o 2 ay içerisinde definisyon yapamazsınız. Kalori deficit giderseniz zaten olmayan androjen nedeni ile ne varsa kaybedersiniz. Bundan dolayı baştan birazdaha iyi formda başlayınki sonradan pişmanlık olmasın motive devam edin. İlla şimdi başlayacağım dersenizde ozaman bulk yada definisyon değilde bir recomp kürü yapın. Hem yağ oranınız azalacak hemde kütle ekleyeceksiniz. Recomp bana daha az vakit kaybı gibi geliyor. Karar sizin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101

benimde tavsiyem önce biraz naturel defnasyon yapıp bulk kürüne girmen veya küre girilcekse 250 enantat bu kiloda işe yaramaz 400 testo propianot ve 300 masteron olabilir , winstorl için erken yüksek yağ oranında etkisi belli bile olmaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.