Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Risetopower

Kan tahlilim ve lh sorunum

Önerilen İletiler

Semposezer    1

Bu siteyi cok seviyorum.Steroid hakkinda cogu seyide burdan ogrendim kurumu burdan temin ettim birkac kisiyle tanistim.

Ancak sitedeki en buyuk sorun yardimlasma yok denecek kadar az.2-3 kisi haricinde insanlara yardim eden yok.arkadas pct yapmis lh yuksek cikmis sebebi nedir,tedaviye devammi etmeli,lh yuksek cikmasi bi sorun yaratirmi illaki bunlari bilen var.Sitede tonlarcakez kure girenler var kimse yardimci olmamis arkadasa.Surda boyle bi soru degilde tartisma olsaydi bi 30 tane yorum olmustu sanirim :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Big Muscle    12

Evet bu genel sorun. Artık herkes anladığım kadarıyla işine geleni cevaplıyor. Burak hoca iyiydi bu konuda ama kendisi de ücretli yapmaya başlayınca açıkcası kendisi de yardımı kesti. Etse bile ucu açık kesin birşey demiyor.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Normal pct de biraz fazla abartmışsınız sadece dozajlar fazla gelmiş lh ın fazla olması şuanda size sorun teşkil etmeyecektir. Zamanla kendi doğal aralığına inecektir sorunsuz bir pct olmuş. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213
Semposezer, 13 saat önce yazdı:

Bu siteyi cok seviyorum.Steroid hakkinda cogu seyide burdan ogrendim kurumu burdan temin ettim birkac kisiyle tanistim.

Ancak sitedeki en buyuk sorun yardimlasma yok denecek kadar az.2-3 kisi haricinde insanlara yardim eden yok.arkadas pct yapmis lh yuksek cikmis sebebi nedir,tedaviye devammi etmeli,lh yuksek cikmasi bi sorun yaratirmi illaki bunlari bilen var.Sitede tonlarcakez kure girenler var kimse yardimci olmamis arkadasa.Surda boyle bi soru degilde tartisma olsaydi bi 30 tane yorum olmustu sanirim :)

Big Muscle, Bir saat önce yazdı:

Evet bu genel sorun. Artık herkes anladığım kadarıyla işine geleni cevaplıyor. Burak hoca iyiydi bu konuda ama kendisi de ücretli yapmaya başlayınca açıkcası kendisi de yardımı kesti. Etse bile ucu açık kesin birşey demiyor.

ben bu şekilde olduğunu düşünmüyorum konular gözden kaçıyor alt alta gelince ondan görülmeyip cevaplar gecikebiliyor ve  açıkçası takdir edersiniz ki herkesin işi gücü var 7/24 forumda bekleyemeyiz ben kendi adıma gördüğümde yardımcı olmaya çalışıyorum Burak hocanın da bu konuda yardımcı olmaya çalıştığını biliyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.238
Big Muscle, 2 saat önce yazdı:

Ücretli mi? Bu işe dair ücret aldığımı ibraz edebilir misiniz rica etse ? Ben www.steroidturkey.com açıldıktan sonra sadece oradan cevap veriyorum platformun hızlıca gelişmesi ve bilinmesi adına dedim. Ki açılan soru başlıklarını inceleyin sadece benim cevaplarım vardır. Zaman buldukça hepsini cevaplıyorum.

Benimle çalışan çalışmayan herkese gecenin yarısı dahi olsa cevap verdiğimi herkes bilir para ile iş yapmadığımı hatta parayı almadan kargoyu çıkardığım kişilerde konunun bu kısmına katılım gösterebilir. Yanlış düşünüyorsunuz diyemeyeceğim yanlış konuşuyorsunuz diyeceğim. Sanalcoach kısmı var ise aklınızda orası da aktif değil hala.

Keyifli forumlar.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Risetopower    11

Burak Hoca 7/24 telefon açıp istediğinizi soracağınız biri yanılıyorsunuz.Ben defalarca kafama göre aradım ve her seferinde dakikalarca anlattı da anlattı.. B|

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metin_1990    2

Anaboliklerin alayı çalışmıyor ilk kez kullanan da ilaçlar uçuyor sanıyor. çalışan danabol u su tutup anabolik çalışıyor sanıp asiliyorda aşılıyor sonuc ,sonuç hüsran .

Bitane kanıt koy buraya anabolik calsiiyor diye tek bir kanıt ,çalışan anabolik öyle 3-5 kilo ile bırakmıyor 15-20 hatta fazlası 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
Metin_1990, 2 dakika önce yazdı:

Anaboliklerin alayı çalışmıyor ilk kez kullanan da ilaçlar uçuyor sanıyor. çalışan danabol u su tutup anabolik çalışıyor sanıp asiliyorda aşılıyor sonuc ,sonuç hüsran .

Bitane kanıt koy buraya anabolik calsiiyor diye tek bir kanıt ,çalışan anabolik öyle 3-5 kilo ile bırakmıyor 15-20 hatta fazlası 

Aynen katılıyorum.Piyasa facia her taraf sahte hap ampül dolu...Satıcılara sorunca benimki orjinal diyor hiç toz kondurmuyorlar...Şu meşhur sitedeki elamanda bana çok kaptırdı yarım doz steroidleri. :) Klasik cevap, abi herkes memnun bir sen şikayet ediyon diyor birde gevrek gevrek gülerek...Biz bu işi bilmiyoruz, herkes biliyor herkes tıpçı laborant veya profesör...Hele çoluk çocuk ve acemiler hepten gaza geliyorlar, çalışıyor yok uçtuk yok hayvan gibi olduk diyerek :) 

Eczaneden alın kafanız ağrımaz.Danabol yerine düşük doz anapolon kullan aynı verimi fazlasıyla alırsın.Proviron da östrojenle rekabet ederek etkisini düşürüyor ve free testoya artış yapıyor.Sustanon on numara steroid, her yönden etkili.Parası olan primoyu da 400-500 mg kullanır haftalık istediğini alır.En azından boşa giden ne emek ne de para söz konusu olur...

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metin_1990    2

Kesinlikle hocam çok haklisiniz meşhur sitede ki eleman birebir aynı cevabı verdi banada hemde birebir 😁 dediğiniz gibi ecz eczane harici hikâye yemin ediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
Metin_1990, 59 dakika önce yazdı:

Kesinlikle hocam çok haklisiniz meşhur sitede ki eleman birebir aynı cevabı verdi banada hemde birebir 😁 dediğiniz gibi ecz eczane harici hikâye yemin ediyorum

Onun klasik cevabıdır o :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metin_1990    2

Senin beslenmen patlak demişti birde birgunde yedigimle bir aile doyardi o seviyede beslenme yüksek ve temizdi.antremanlar keza atlanmadan eksiksiz yapıyordum danabolla bir su tuttuk isedik bitti aşkımiz😁😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
Metin_1990, Bir saat önce yazdı:

Senin beslenmen patlak demişti birde birgunde yedigimle bir aile doyardi o seviyede beslenme yüksek ve temizdi.antremanlar keza atlanmadan eksiksiz yapıyordum danabolla bir su tuttuk isedik bitti aşkımiz😁😁

Kürsüz günde 2000 kaloriyle kilo 75 iken, kürde aynı kaloriyi alıyor ve hala 75 lerdeysen açıkçası çalışmadığı nettir.Only testoyla dahi 8-10 kilo almak mümkün, beslenmeyi hiç değiştirmeden.Zaten sindirim sistemi verimsiz, bunu kür sayesinde biraz daha verimli hale getiriyoruz.Ve böylece emilen besinler protein sentezi ve azot tutumu artışıyla gelişme artıyor.Yoksa kaloriyi 4000 yaptıktan sonra bomba olmak lazım :) Kürü niye yapıyor millet ? 

Hem suçlular hem de güçlü, zeytinyağı gibi hep yüzeydeler, kimse ayranım ekşi demiyor :) 

Bir yerden kazık yiyorsanız, bir daha almayın ve her platformda sahtekar üç kağıtçı olduğunu çekinmeden dile getirin.İnsanlar güvenip alıyorsa sonuna kadar arkasında duracak.Adama test sonuçlarını bile atsan yine suçu sende bulur.Böylelerine zırnık vermeyin gidin eczaneden alın ne varsa, başınız ağrımaz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.