Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Takashi

Ikinci kürüm için tavsiyelerinize ihtiyacım var

Önerilen İletiler

Takashi    119

Selamlar birbirinden değerli hocalarım, arkadaşlarım...

Sizlere öncelikle ilk kürümden bahsetmek istiyorum, geçtiğimiz temmuz ayı ilk kür deneyimimi yaşadım...

16 haftalık danabol/testo enant/boldenon markası omega meds idi...

500mg testosteron ve 500mg boldenon

pct yaparken bir ay geciktim ve hocalarımın tavsiyesi üzerine hcg kullanmayıp klomen, arimidex ve cabaser ile tedavimi tamamladım...

Şuanda herşey normal seyrediyor çok şükür herhangi bir problemim yok gerek antrenman şiddeti gerek psikolojik gerekse motivasyon olarak sağlamım...

İki buçuk ay ara verdikten sonra ikinci bulk kürümü yapmayı planlıyorum...

1-15 hafta testosteron enanthate (500mg ile başlayıp 750mg çıkmayı düşünüyorum)

1-8 hafta deca durabolin 400mg

Bunun yanı sıra tren eklemeyi düşünüyorum sizce 6-15 hafta trenbolone enanthate eklesem bir sorun teşkil eder mi? Yahutta 1-16 hafta 500 mg boldenon mu eklemeliyim?...

Ayrıca tavsiye üzerine follistatin,igf1 ve ghrp6 peptidlerini eklemeyi düşünüyorum fakat şunu sormak istiyorum, forumdan olmayan bu konuda profesyonel olan bir arkadaşım '' İlk kürlerde peptid kullanırsan dördüncü beşinci kürlerinde ne yapacaksın kademe kademe yükselt '' dedi...

Bu işe yeterince emek verdiğimi düşünüyorum henüz yolun başındayım iki senelik bir tecrübem var fakat mental olarak ve fiziksel olarak aştığımı düşünüyorum. Beslenme antrenman konusunda günden güne bilincim artıyor... Artık gerçekten emeklerimin karşılığını istiyorum... Tecrübeli arkadaşlarım emeklemeden koşmak istediğimi düşünebilir fakat düşüncem bu değil kimse bir iki kür yapıp mutant olmadı zaten, ben sadece verdiğim emekleri 4/4lük olarak geri almak istiyorum sınırlarımın ötesine gitmek istiyorum...

Öncelikle okuduğunuz için teşekkür ederim, her türlü eleştiriye açığım...

Sevgi ve saygılarımla değerli dostlar esenlikler dilerim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tolgacan94    213

1-15 hafta testosteron enanthate 500mg (isterseniz 750mg)

1-12 hafta deca durabolin 400mg

40mg danabol 

gayet yeterli olacaktır trenbolone geçişleri vs bunlara gerek yok kademe kademe :) 

peptid ekleyebilirsiniz ghrp6 yı ben bütün bulk kürlerine koymanın taraftarıyım.

1 yağlanmayı azaltıyor

2 iştah açıp öğünleri büyütüyor  

onun dışında igf follistatin  olabilir fakat bunlar bütçe meselesi. peptidler hakkındaki şu söylentiye inanmayın 2.kürde kullandın sonra ne yapacaksın? peptidler vucudun zaten halihazırda ürettiği ürünlerin kopyalanmasından elde edilir. vucuduna girdiği anda etkisini 1. kürde de 10. kürde de hemen hemen aynı verir.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Takashi    119
tolgacan94, 3 saat önce yazdı:

1-15 hafta testosteron enanthate 500mg (isterseniz 750mg)

1-12 hafta deca durabolin 400mg

40mg danabol 

gayet yeterli olacaktır trenbolone geçişleri vs bunlara gerek yok kademe kademe :) 

peptid ekleyebilirsiniz ghrp6 yı ben bütün bulk kürlerine koymanın taraftarıyım.

1 yağlanmayı azaltıyor

2 iştah açıp öğünleri büyütüyor  

onun dışında igf follistatin  olabilir fakat bunlar bütçe meselesi. peptidler hakkındaki şu söylentiye inanmayın 2.kürde kullandın sonra ne yapacaksın? peptidler vucudun zaten halihazırda ürettiği ürünlerin kopyalanmasından elde edilir. vucuduna girdiği anda etkisini 1. kürde de 10. kürde de hemen hemen aynı verir.

Değerli Tolgacan hocam öncelikle vakit ayırıp yanıtladığınız için teşekkürlerimi sunarım...

Tavsiyeniz için ayrıca teşekkürler, 4. Haftadan itibaren günlük 50mg provironda eklemeyi düşünüyorum fazla su tutmak istemiyorum...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Takashi    119
gönderildi (düzenlendi)

Değerli arkadaşlarım, hocalarım merhabalar.

Öncelikle yeni yılınızı tüm içten duygularımla kutlar, yeni yılda her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ederim...

Aklımda yeni bir kür planı var ayrıca bir konu açmak istemedim...

Siz değerli hocalarım yorumlarsanız sevinirim...

1-6 hafta danabol (40mg)

1-10 hafta testosteron enanthate (500-750mg)

1-10 hafta rimobolan (300-400mg)

10-16 hafta testosteron propiyonat (400-500mg)

10-16 hafta tren acetat (300mg)

10-16 hafta masteron (300mg)

not: 6-10 hafta ghrp6, 10-16 hafta igf1 kullanmayı planlıyorum...

Öncelikle değerli vaktinizden ayırıp okuduğunuz için teşekkür eder sevgi ve saygılarımı sunarım...

tarihinde Takashi tarafından düzenlendi
Kelime ikileme hatası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

plan gayet güzel bir tek ghrp6 1-10 arası kullanabilirsin, bütçe sorunluysa farklı tabiki. Bir günlük açıp bu kürünüzü uygulayıp gösterebilirsiniz başarılar :) 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Takashi    119
tolgacan94, 3 saat önce yazdı:

plan gayet güzel bir tek ghrp6 1-10 arası kullanabilirsin, bütçe sorunluysa farklı tabiki. Bir günlük açıp bu kürünüzü uygulayıp gösterebilirsiniz başarılar :) 

Değerli zamanınızdan ayırıp yanıtladığınız için teşekkürler sayın Tolgacan hocam...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

yarışma hazırlığımıdır acaba hızlı gidiyorsun gibime geliyor peptidlerle destekleyeceksen bırak tren 1-2 kür sonraya kalsın onun yerine cjc1295 sıkıştır biraz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Takashi    119
Semposezer, 9 saat önce yazdı:

Vucudun yagli gibi duruyor.Bu vucuda deca sokma bence hocam

Merhaba,

Evet %17 yağ oranına sahibim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Takashi    119
M4jeste, 4 saat önce yazdı:

yarışma hazırlığımıdır acaba hızlı gidiyorsun gibime geliyor peptidlerle destekleyeceksen bırak tren 1-2 kür sonraya kalsın onun yerine cjc1295 sıkıştır biraz

Merhaba,

Her şey yolunda giderse Allahın izniyle Eylül ayında ilk podyumu yapmak istiyorum nasip kısmet...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.