Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

anabolizanhelp

Preglyn 5000iu kullanimi

Önerilen İletiler

Hayirli aksamlar arkadaslar pct konusunda arkadaslarimizi bilgilendirme amacli preglyn gereken kurlerde nasil kullanilacagini anlatan bir yazi bulamadim yani 500 iu enjektore nasil cekilir 5000iu liuk paket preglyn de 500 iu nasil ayarlanir bunun yaninda sadece 500 iu dememek lazim 350 iu gereken kurlerde var eger boyle bir konu var ise cevap olarak paylasirsaniz cok iyi olur yetkili arkadaslarin cevap vermesi butun kullanicilar icin daha saglikli ve iyi olacaktir saygilarimla...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merkar    132

hcg (pregnly) 5000iu kutusunun içerisinde 2 adet ampül var. 1 tanesi toz halinde hcg, diğer ampül 1ml çözücü enjeksiyonluk su. karıştırınca elimizde 1ml/5000iu oluyor.

eğerki biz 5000iu tek seferde enjekte etmeyeceksek yapmamız gereken eczaneden enjeksiyonluk su almak

10ml enjesiyonluk su içerisine hcg karıştırdığımız zaman elimizde 10ml/5000iu hcg olur. her 1ml (cc) 500iu hcg içerir, her 0,5ml 250iu hcg içerir.

bu şekilde 10gün kadar buzdolabında saklayabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

hcg kullanımı konusunda her ülkede, her şehirde, her mahallede farklı kullanım şekilleri var. kür sonu, kürün son 2 haftasından itibaren, son 4 haftasından itibaren gibi.

hepsinin kendi içinde bir mantığı var fakat net şudur denilen bir kullanım yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
savasbaris    0

Çok tecrübem yok bu konuda ama bildigim kadariyla 5000iu birden vurulmak  testisleri düzeltmek yerine zarar veriyor die okumuştum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pavel    46

kürden sonra yarılanma ömrünü bitirin ve 2 gün bekleyin sonra 2 günde 1 1000iu kullan toplam 10 gün 5000iu olur genelde önerilen budur tabiki kür sırasında hcg kullanmak pct'nin daha etkili olmasını sağlar 3 aylık aralıksız steroid kullanıyorsa leyding hücrelerini arada yoklamak için kür sırasında arada vurulabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
curious    36

5000iu tek seferde vurmanın leyding hücrelerindeki lh reseptörlerini körelttiği ve ardından testislerin uzunca bir süre lh a tepki vermemesi durumunu yaşattığından bahseden ciddi kaynaklar var. Lütfen araştırın. kürün son 4 haftası (yarılanma ömrü bitip pct ye başlayacağınız zaman asla kullanılmaması gerekiyor) haftalık 500iu kullanımı ile sonuca rahatça ulaşılabilir. Ve lütfen kimse demesinki ben 5000iu vurdum bişey olmadı. Sana bişey olmamıştır bu arkadaş uzunca skntı yaşar. Bilemeyiz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nopanics    2

Hocam hgc yi toz ile karıştırmadan yani ilk alındığı gibi bekleterek ne kadar saklıyabiliriz peptidlerde oldugu gibi buzdolabı dışında saklanırmı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
curious    36
Nopanics, 8 saat önce yazdı:

Hocam hgc yi toz ile karıştırmadan yani ilk alındığı gibi bekleterek ne kadar saklıyabiliriz peptidlerde oldugu gibi buzdolabı dışında saklanırmı

Son kullanım tarihine kadar saklayabilirsin.

Bakteriostatik su ile karıştırdıktan sonra 60gün buzdolabında.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Risetopower    11
curious, 23 saat önce yazdı:

5000iu tek seferde vurmanın leyding hücrelerindeki lh reseptörlerini körelttiği ve ardından testislerin uzunca bir süre lh a tepki vermemesi durumunu yaşattığından bahseden ciddi kaynaklar var. Lütfen araştırın. kürün son 4 haftası (yarılanma ömrü bitip pct ye başlayacağınız zaman asla kullanılmaması gerekiyor) haftalık 500iu kullanımı ile sonuca rahatça ulaşılabilir. Ve lütfen kimse demesinki ben 5000iu vurdum bişey olmadı. Sana bişey olmamıştır bu arkadaş uzunca skntı yaşar. Bilemeyiz.

3 gündür bu konuyu sürekli araştırıyorum ve inanın Curious arkadaşımızın dediklerine kulak vermelisiniz.Yapılan pek çok testte 250-350 iu dozun en güvenli doz olduğu söylenmekte.Düşünün ki Curious arkadaşımızın verdiği oran bile bu aralık dışında kalırken sakın ama sakın tek seferde 5000 gibi bir doza çıkmayın.Ben kendim şahsen böyle bir hataya düşmüş biri olarak bunları buradan yazıyorum.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
freeagle    3
Risetopower, 1 saat önce yazdı:

3 gündür bu konuyu sürekli araştırıyorum ve inanın Curious arkadaşımızın dediklerine kulak vermelisiniz.Yapılan pek çok testte 250-350 iu dozun en güvenli doz olduğu söylenmekte.Düşünün ki Curious arkadaşımızın verdiği oran bile bu aralık dışında kalırken sakın ama sakın tek seferde 5000 gibi bir doza çıkmayın.Ben kendim şahsen böyle bir hataya düşmüş biri olarak bunları buradan yazıyorum.

kesinlikle dikkate alınması gereken bi mesaj,

bende o hataya düşüp tek seferde 5000 gibi bi dozajı tek seferde kullandım 2 yıl geçmesine rağmen hala his kaybı yaşıyorum ilişkide, bu hafta test yaptırıp sonuçları foruma ve doktora danışacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Risetopower    11
freeagle, 23 dakika önce yazdı:

kesinlikle dikkate alınması gereken bi mesaj,

bende o hataya düşüp tek seferde 5000 gibi bi dozajı tek seferde kullandım 2 yıl geçmesine rağmen hala his kaybı yaşıyorum ilişkide, bu hafta test yaptırıp sonuçları foruma ve doktora danışacağım.

Yanlışım varsa düzeltin ama leydig hücrelerinin zarar görmesi sonucu His kaybı oluşmaz.Testisler LH a tepki vermemeye başlar diye biliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
freeagle    3
Risetopower, 3 saat önce yazdı:

Yanlışım varsa düzeltin ama leydig hücrelerinin zarar görmesi sonucu His kaybı oluşmaz.Testisler LH a tepki vermemeye başlar diye biliyorum.

açıkcası tam olarak neyden kaynaklandığını bende bilemiyorum fakat doktora başvurmam gerekiyor hem doktor görüşünü hemde test yaptırıp sonucu foruma konu olarak açıp bilgi alacağım yakın zamanda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jacklorenzo    8

Kullanım Şekli:

Erkekte: Hipogonadotrofik hipogonadizm haftada 2-3 kez 1000-2000 IU, asıl şikayet sterilite ise en az 3 ay süreyle hergün ya da haftada 2-3 kez menotropinle birlikte (75 IU hFSH+75 IU hLH), yetersiz hipofiz gonadotrofik fonksiyonuna bağlı puberte gecikmesinde en az 6 ay boyunca haftada 2 kez 500-1500 IU, anatomik bir engele bağlı olmayan kriptorşizmde 6 yaş altındakilere 6 hafta süreyle haftada 2 kez 500-1000 IU ve 6 yaşın üstündekilere 6 hafta süreyle haftada 2 kez 1500 IU gerekirse bu tedavi tekrarlanabilir. Aşağıdaki siteden alıntı.

http://www.1ilac.com/ilaclar/Organon/PREGNYL.htm

Erkekte tek enjeksiyonda 2000 den fazla vurulur demiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
Risetopower, 17.12.2017 - 21:58 yazdı:

Curious un verdiği değer dışında değil.Haftalık 500 demiş bu da 2x250 ediyor önerilen doz bu

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.