Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

pavel

Forum temasındaki bozukluklar

Önerilen İletiler

pavel    42

arkadaşlar forumda gezerken bir hata dikkatimi çekti yada benim tarayıcı bozuldu  konulardaki her cevapta alıntı ve like barı ekranın ortasına geliyor.Belkile benim tarayıcıda sorun vardır bilmiyorum.

Ekran Alıntısı.JPG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    484
pavel, 1 saat önce yazdı:

arkadaşlar forumda gezerken bir hata dikkatimi çekti yada benim tarayıcı bozuldu  konulardaki her cevapta alıntı ve like barı ekranın ortasına geliyor.Belkile benim tarayıcıda sorun vardır bilmiyorum.

Ekran Alıntısı.JPG

Kontrol ettim bende standart herşey başka telefondan deneyin birde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aziz    29
Loving, 50 dakika önce yazdı:

Aynı sorunu bende yaşadım pc den giriyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    484
Aziz, 5 dakika önce yazdı:

Aynı sorunu bende yaşadım pc den giriyorum 

Hala aktif mi sorun peki sizde de ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aziz    29
Loving, 4 dakika önce yazdı:

Hala aktif mi sorun peki sizde de ?

Evet hala devam ediyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    484
Aziz, 6 dakika önce yazdı:

Evet hala devam ediyor 

İlgileneceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pavel    42
Loving, 3 saat önce yazdı:

telefonda sıkıntı yok ama sanırım sadece pc sürümünde bir sorun var

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    484
pavel, 14.12.2017 - 20:09 yazdı:

telefonda sıkıntı yok ama sanırım sadece pc sürümünde bir sorun var

Explorer veya uyumsuz bir tarayıcı kullanıyorlarsa veya Windows XP gibi eski bir sistem öyle sorunlar çıkabilir.

Tema düzenlemesi yapacağım ilerleyen günlerde o zaman tamamen düzelecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pavel    42
Loving, 2 saat önce yazdı:

Explorer veya uyumsuz bir tarayıcı kullanıyorlarsa veya Windows XP gibi eski bir sistem öyle sorunlar çıkabilir.

Tema düzenlemesi yapacağım ilerleyen günlerde o zaman tamamen düzelecektir.

windows 7 ve son sürüm chrome kullanıyorum garip olan iş ve ev bilgisayarların hepsinde bu hata  görünüyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aziz    29
pavel, 1 dakika önce yazdı:

windows 7 ve son sürüm chrome kullanıyorum garip olan iş ve ev bilgisayarların hepsinde bu hata  görünüyor

Şuan bu sorun bende çözülmüş durumda bilgisayardan giriyorum  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    484
Aziz, 9 saat önce yazdı:

Şuan bu sorun bende çözülmüş durumda bilgisayardan giriyorum  

Güzel.  @pavel sizde durum nedir ?

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    484
pavel, 16.12.2017 - 11:02 yazdı:

düzeldi hocam eline sağlık :)

Yeni düzenlemeler yapılıyor güncellemeler bitene kadar o kısımda bozukluk olabilir tekrar ama düzelecek tema güncellemesi sonrası.

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

Copyright © 2013 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.