Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Gokten

Haftada 250 mg testo e + günlük 10 mg danabol

Önerilen İletiler

Gokten    6

Merhaba arkadaşlar,

Elimde, Moldova'da eczaneden kendi satın aldığım Testo-E ve Danabol var. Boldenon'da eklemek isterdim ama, geçen yıl Türkiye'de Face üzerinden tanıştığım birinden aldığım ürünlerin hepsi sahte çıktığı için, TR'de ürün satın almak istemiyorum. Bu nedenle elimdeki eczaneden aldığım ürünlerle hafif bir kür yapmak istiyorum.

Haftada 250 mg Testo-E + günde 10 mg Dianabol şeklinde,

Aslında küre girmeye hazır değilim şu sıralar, ama kısa zaman önce sigarayı bıraktım, ve kalori alımım çok ciddi yükseldi (sigara bırakanlar bilir). Bu durumu yağ depolamak yerine, biraz steroidle kasa çevirmek isteğindeyim. Malum, steroidsiz protein sentezi 1 birim olurken, storoidle 2 birim olmakta.

Danabol daha fazla çıkmak istemiyorum, karaciğerler ciddi yorgun. Bahardan beri yurtdışındaydım, neredeyse her gün yarım litreden fazla votka-wiski-kanyak benzeri sert içki tükettim. Onun için bu kış karaciğerlerimide dinlendirmek istiyorum, zira yaza doğru yine yurtdışına çıkacağım, ortamlar yine aynı, alkol tüketimi yine aynı olacak.

Böyle bir kür hakkındaki fikriniz ne olur, kaç hafta yapmalıyım, kür sonunda PCT gerek olur mu. Ayrıca 10 mg danabol için, arimidex vs, anti-öströjen birşey kullanmama gerek var mı? Jinekomasti riski yaratırmı yani bu kür?

Teşekkürler.

tarihinde Gokten tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DeMoNhUnTeR    233

Selamlar,

Maalesef böyle bir ilaç kullanımı size gerçekleşmeyen hayallerden başka birşey getirmez. İnanın zaten düzenli ve hiç değişmeyen  bir idman-beslenme döngüsünün içinde değilseniz, yüksek dozda steroidler bile kas kütlesi kazandırmaz. Kaldı ki 250 mg test ve 10 mg danabol ile sıkı çalışsanız bile, farkı aynada göremezdiniz. Suan sizin vücut geliştirme adına gideceğiniz en verimli yol, kötü alışkanlıkları bırakmak ve sıkı beslenmek olur; hatta bu kürdekinden daha fazla verim alırsınız. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
curious    36
TheKing34, 1 dakika önce yazdı:

Bu kürü 0 hafta olarak yapabilirsin pct gerekmez.

10 hafta demek istediniz herhalde, neye göre pct gerektirmez diye düşünüyorsunuz?

Lütfen insanları yanlış yönlendirmeyin, 10 hafta 250mg testo sonunda fsh-lh mı kalacak ortada?

250mg ne değişiyor sizce? 100mg bile alınsa dışarıdan, hipofiz testo üretimini durdurur. Kürden sonra

12 yaşında bir kız çocuğunun sahip olduğu kadar testo ile hayatına devammı edecek? Evet muhakkak

testo üretimi başlayacak ancak toparlanması ilaçsız birşekilde aylar sürecek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheKing34    17
curious, 15 dakika önce yazdı:

10 hafta demek istediniz herhalde, neye göre pct gerektirmez diye düşünüyorsunuz?

Lütfen insanları yanlış yönlendirmeyin, 10 hafta 250mg testo sonunda fsh-lh mı kalacak ortada?

250mg ne değişiyor sizce? 100mg bile alınsa dışarıdan, hipofiz testo üretimini durdurur. Kürden sonra

12 yaşında bir kız çocuğunun sahip olduğu kadar testo ile hayatına devammı edecek? Evet muhakkak

testo üretimi başlayacak ancak toparlanması ilaçsız birşekilde aylar sürecek.

Yok hayır 0 hafta demek istedim.Hiçbir yan etki ile karşılaşmazsınız.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gokten    6

mesele şeye döndü,

2009'da ablam internetten bu ot-çöpten yapılan, bitkisel zayıflama hapı almış, neyse kullanmış hapı, hiç bir fark yok. Aramış satıcıyı, neden bu ürün zayıflatmadı diye sormuş.

Satıcı: efendim, bunu her gün, sabah ve akşam 12 saat ara ile düzenli şekilde kullanmalısınız, yoksa etki etmez :D

Yani, 11 saat ara ile kullanıldı mı etkisini tamamen kaybediyor gibi bir algı yaratmak istemiş.

Sizin mantıkta aynı mantık, arkadaşlar antibiyotik mi bu, illa şu kadar mg kullanmazsan etki etmez tarzında bir fikir var herkeste.

Şöyle bir hesap yapalım,

Testosteron protein sentezlenmesinde çok önemli rol oynuyor öyle değil mi? 

Öyleyse:

Benim kendi testosteron üretimim haftada 100 mg diyelim ve 100 mg testosteron 500 birim protein sentezlenmesine yardımcı oluyor diyelim, ben haftada 250 ek testosteron aldığımda, kendi üretimimle birlikte 350 mg testesteronum olacak, bu da 1750 birim protein sentezlenmesine yardımcı olacağı anlamına gelmez mi?

Benim anladığım öyle, zira öyle olmasaydı, 20 yaşındaki birinin gelişim hızı ile 35 yaşındaki birinin gelişim hızı aynı olurdu. Ama aynı değil, çünkü 20 yaşındaki biri, günde 50 mg testosteron üretirken, 35 yaşındaki, 20 mg üretiyor. Bu da ne kadar köfte, o kadar ekmek hesabı; ne kadar testo, o kadar fazla birim protein sentezi anlamına gelmez mi?

Ben mi yanlış biliyorum,  bu işler böyle değil mi?

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren    7

1. Bu küre asla girme kardeşim hatta kür bile denilemez bile ama ilaçların etki için standart kullanım oranları bellidir. 500 den aşağı testo yla kür olmaz. Üstelik sadece testoylada kür olmaz bunu bu forumda çoğu kez birçok hocamız anlattı

2. İlla yapacağım dersen jinekomasti riskin yüzde 10 diyebilirim tabi bu kişiden kişiye değişir. Tedavi pct için ise test yaptırmadan pct ile ilgili konuşmak baştan sona yanlıştır. Önce test sonuçları ardından gerek varmı pct ye bakılır .

3. Curious 'un dediklerine gelince , bir sağlıkçı olarak söylemek isterim ki , normal sağlıklı bir insan bugün mastürbasyon yapsın  7 gün sonra testo seviyesi zirvede olur  yani libidosu tavandır.tabi bu mastürbasyon sadece tek seferlik olursa bu süre 2-3 güne düşer ben tahmini 2-3 kere ardarda yapıldığını varsayıyorum. Diyelim ki vücuda testesteron aldık vucüt üretimi biranda kesmez alınan testo oranıma göre üretimi sınırlayacaktır. Ben ilk kürümde 4 hafta 250 mg sustanon kullandım sonraki 8 hafta 500 kullandm . 4. Hafta test sonuçlarımda fsh lh normalin az altındaydı 7. Haftadaki kan testimdede dipleri gördü .ilk 4 haftadada testislerim çok az küçülmüştü ama 7.8. Haftada iyice küçülmüştü ki onun sebebide testoyu arttırmamdı. Diyeceğim o ki herşey teste bakar bünyeden bünyeyede fark vardır . Ama 250 mg testoda proviron ve günlük çinko alımı ve doğal üretimi azda olsa devam ettiren takviyelerle ki zatn bunları birçoğumuz kürde kullanıyorz   lsh lh dipleri görmez normalin altında seyreder. .  Ve bunlar tamamen benim vücudumun tepkileri , herkesin görüşüne saygı duyarım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheKing34    17
Gokten, 5 dakika önce yazdı:

mesele şeye döndü,

2009'da ablam internetten bu ot-çöpten yapılan, bitkisel zayıflama hapı almış, neyse kullanmış hapı, hiç bir fark yok. Aramış satıcıyı, neden bu ürün zayıflatmadı diye sormuş.

Satıcı: efendim, bunu her gün, sabah ve akşam 12 saat ara ile düzenli şekilde kullanmalısınız, yoksa etki etmez :D

Yani, 11 saat ara ile kullanıldı mı etkisini tamamen kaybediyor gibi bir algı yaratmak istemiş.

Sizin mantıkta aynı mantık, arkadaşlar antibiyotik mi bu, illa şu kadar mg kullanmazsan etki etmez tarzında bir fikir var herkeste.

Şöyle bir hesap yapalım,

Testosteron protein sentezlenmesinde çok önemli rol oynuyor öyle değil mi? 

Öyleyse:

Benim kendi testosteron üretimim haftada 100 mg diyelim ve 100 mg testosteron 500 birim protein sentezlenmesine yardımcı oluyor diyelim, ben haftada 250 ek testosteron aldığımda, kendi üretimimle birlikte 350 mg testesteronum olacak, bu da 1750 birim protein sentezlenmesine yardımcı olacağı anlamına gelmez mi?

Benim anladığım öyle, zira öyle olmasaydı, 20 yaşındaki birinin gelişim hızı ile 35 yaşındaki birinin gelişim hızı aynı olurdu. Ama aynı değil, çünkü 20 yaşındaki biri, günde 50 mg testosteron üretirken, 35 yaşındaki, 20 mg üretiyor. Bu da ne kadar köfte, o kadar ekmek hesabı; ne kadar testo, o kadar fazla birim protein sentezi anlamına gelmez mi?

Ben mi yanlış biliyorum,  bu işler böyle değil mi?

Mantık güzelde hesap yanlış.

Diyelimki sen 100mg üretiyorsun, dışarıdan 250mg alıcaksın dışarıdan aldığın için doğal üretimin durucak yani 0mg üreticeksin.

Önceden haftalık : 100mg üretiyordun

Şimdi : 250mg alıyorsun.

250-100:150mg

Yani haftalık 50mg testo fazlan olmuş olucak doğal haline göre.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gokten    6
TheKing34, 2 dakika önce yazdı:

Mantık güzelde hesap yanlış.

Diyelimki sen 100mg üretiyorsun, dışarıdan 250mg alıcaksın dışarıdan aldığın için doğal üretimin durucak yani 0mg üreticeksin.

Önceden haftalık : 100mg üretiyordun

Şimdi : 250mg alıyorsun.

250-100:150mg

Yani haftalık 50mg testo fazlan olmuş olucak doğal haline göre.

evet kendi üretimimin duracağını hesaba katmamışım.

Ancak benim verdiğim rakamlar sallamaydı, bu sallama rakamlarla sizin yaptığınız hesapta haftalık 250 mg testo çok mantıksız görünüyor.

Bunun üzerine google!da yaptığım araştırma sonucunda: "yetişkin bir erkek vücudu günde 2.5 ve 11 mg arası testosteron üretir. " bilgisi ile karşılaştım.

32 yaşında biri olarak, bu 2 rakamın ortalamasını alalım. günlük üretimim 6.75 mg, diyelim, bu da haftada 47,25 mg yapar.

Bu rakam üzerinden hesap yaparsak,

250 - 47,25 mg = 202,75 mg

yani haftalık 250 mg testo takviyesi ile, normal testosteron üretimimin 4 katı testosterona sahip oluyorum. Bu da 4 kata kadar daha hızlı gelişim anlamına gelmez mi?

Tabi tek faktör testo değil, bunun anabolik olayı var, katabolik olayı var, ama en kötü ihtimalde gelişim hızını 2 ye çıkarsa bile, değmez mi, haftada 250 mg için birçok yerde, PCT gerek yok yazılmış, yukarıdaki sağlıkçı olduğunu söyleyen arkadaşta, 250 mg testo alımında, üretimin tamamen kesilmeyeceği, alt seviyelerde devam edeceği görüşünde.

@Tren

Testo - E'de jinekomasti riski var mı ki? yoksa jinekomasti riskin %10 derken, danabol'ü mü kastettiniz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheKing34    17
Gokten, 2 dakika önce yazdı:

Ancak benim verdiğim rakamlar sallamaydı, bu sallama rakamlarla sizin yaptığınız hesapta haftalık 250 mg testo çok mantıksız görünüyor.

Bunun üzerine google!da yaptığım araştırma sonucunda: "yetişkin bir erkek vücudu günde 2.5 ve 11 mg arası testosteron üretir. " bilgisi ile karşılaştım.

32 yaşında biri olarak, bu 2 rakamın ortalamasını alalım. günlük üretimim 6.75 mg, diyelim, bu da haftada 47,25 mg yapar.

yani haftalık 250 mg testo takviyesi ile, normal testosteron üretimimin 4 katı testosterona sahip oluyorum. Bu da 4 kata kadar daha hızlı gelişim anlamına gelmez mi?

Tabi tek faktör testo değil, bunun anabolik olayı var, katabolik olayı var, ama en kötü ihtimalde gelişim hızını 2 ye çıkarsa bile, değmez mi, haftada 250 mg için birçok yerde, PCT gerek yok yazılmış, yukarıdaki sağlıkçı olduğunu söyleyen arkadaşta, 250 mg testo alımında, üretimin tamamen kesilmeyeceği, alt seviyelerde devam edeceği görüşünde.

@Tren

Testo - E'de jinekomasti riski var mı ki? yoksa jinekomasti riskin %10 derken, danabol'ü mü kastettiniz.

Tamamda üretimi sıfırladığınız veya sıfıra yaklaştıracaksanız neden 250mg testo alıyorsunuz. 500mg alırsanda kesinlikle sıfırlanıcak diye birşey yok, ama sıfıra çok yakın olurlar. Yani madem böyle birşeye kalkışıyorsunuz 250mg ile ne vücudunuzu yorun nede vaktinizi harcayın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sonnogoku    7

Hocam ilk kurunuz ise özellikle 250 mg ile başlamakta sıkıntı olmaz, hatta ben danabol u bile sokmam şahsen. Öncelikle bir bakın vücudunuz nasıl tepki veriyor, gyno ya yatkın mı vs. Baktınız 4-5 hafta sonra değişim göremiyorsunuz (ki bence göreceksiniz) devam edersiniz, yada dozu arttirsiniz. 

İlk kür 500 olayıni ilk olarak  kim çıkardı bilmiyorum ama bence doğrusu ilk kür 250-500 arası olmalı diye düşünüyorum. 

Çünkü bana göre  bu sprint değil maraton, vücudu tanıyarak, anabolic leri bir bir ekleyerek neye nasıl cevap verdiğinizi öğrenmek ileri kurler için de yarar sağlayacaktır diye düşünüyorum 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gokten    6
TheKing34, 1 dakika önce yazdı:

Tamamda üretimi sıfırladığınız veya sıfıra yaklaştıracaksanız neden 250mg testo alıyorsunuz. 500mg alırsanda kesinlikle sıfırlanıcak diye birşey yok, ama sıfıra çok yakın olurlar. Yani madem böyle birşeye kalkışıyorsunuz 250mg ile ne vücudunuzu yorun nede vaktinizi harcayın.

250'de de PCT gerekecek se, zaten 500 çakarım, nasıl olsa PCT yapılacaksa, dediğiniz gibi gerek yok 250 ile çaba sarf etmeye. Benim amacım mümkün olduğunca az kimyasalla gelişim hızını arttırmak olduğu için PCT'ye gerek duyulmadan bir olaya girebilirmiyim diye düşündüm.

Malum, PCT'de nolvadex ve klomen vs var. Ayrıca anaboliklerin yanında da jinekomasti riskinden dolayı, arimidex vs kullanıyoruz. Bu oral kimyasallar işi beni oldukça endişelendiriyor, bu arimidex falan ağrı kesici değil, kanser ilacı biliyorsunuz. Naim Süleymanoğlu'nu Karaciğer yetmezliğinden kaybedeli çok olmadı :)

Tüm bu endişelerimden dolayı, mümkün olduğunca orallardan uzak bir gelişim hızlandırma olayına girmek istedim, hepsi bu.

@Tren

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheKing34    17
Gokten, 5 dakika önce yazdı:

250'de de PCT gerekecek se, zaten 500 çakarım, nasıl olsa PCT yapılacaksa, dediğiniz gibi gerek yok 250 ile çaba sarf etmeye. Benim amacım mümkün olduğunca az kimyasalla gelişim hızını arttırmak olduğu için PCT'ye gerek duyulmadan bir olaya girebilirmiyim diye düşündüm.

Malum, PCT'de nolvadex ve klomen vs var. Ayrıca anaboliklerin yanında da jinekomasti riskinden dolayı, arimidex vs kullanıyoruz. Bu oral kimyasallar işi beni oldukça endişelendiriyor, bu arimidex falan ağrı kesici değil, kanser ilacı biliyorsunuz. Naim Süleymanoğlu'nu Karaciğer yetmezliğinden kaybedeli çok olmadı :)

Tüm bu endişelerimden dolayı, mümkün olduğunca orallardan uzak bir gelişim hızlandırma olayına girmek istedim, hepsi bu.

@Tren

Tabikide gerekir sonuçta hormonlarla oynuyorsunuz.Bildiğim kadarıyla karaciğer kendini yenileyen bir organ eğer kronik bir rahatsızlığınız yok ise kür içi korumalarla bu dozlar ile bir sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum. Bildiğim kadarıyla yanlış olmasın Testo jinekomasti yapmıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gokten    6

maalesef, şimdi gördüm testo-e'nin de jinekomasti riski varmış.

O halde en iyisi ya hiç yapmamak, ya tam bir kür yapmak, testo+boldenon+danabol gibi, sonrada PCT'ye girmek.

Yine arimidex kullanacak olduktan ve PCT girecek olduktan sonra...

Orjinal boldenon satan tanıdığı olanvarsa özel mesaj bekliyorum :)

+ yağ oranım %24 şu anda, jinekomasti riski çok mu olur bu yağ oranıyla?

ya da bu yağ oranında birisi için boldenon yerine daha iyi bir alternatif var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Tekrar merhaba,

Söylediğiniz gibi test. Seviyesi tabi ki artacak ancak ben kağıt üzerindeki sonuçlarla aynadaki sonuçların farklı olacağını söylüyorum. 

Ben en ümitsiz durumlarda bile motivasyon kırıcı yorumlar yapmam. Ama size duymak istediklerinizi de söyleyemem. Doğru bildiğimi ve karşılaşacağınız muhtemel sonuçları söylerim; siz içinden istediğinizi alabilirsiniz. Sonuçta hepimizin amacı daha fazla kütle koyabilmek. Bunun için foruma o kadar yazıp çiziyoruz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren    7
Gokten, 9 saat önce yazdı:

@Tren

Jino riski kişiden kişiye elbette değişebilir kardeşim mesela benim ergenlikten beri gögüs uçlarım hep büyüktü , oyüzden beyaz , kırmızı tşörtler giyemiyorum memem hep belli oluyordu, arkadaşlar kaç beden südyen takıon diye çocukken daşşak geçiyorlardı :) ilk kürümün son haftalarına doğru gögüsümde yanma meme uçlarımda kaşıntı hissettim hemen gömdüm nolvadexi geçirdi 1 haftada , elinin altında nolvadex(tamosifen) yahut arimidex varsa korkma jinodan .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren    7

Gökten beni instagramdan ekle kardeşim senle kür içinde yardımlaşırız kafamıza takılanları iştişare yaparız . İnstagram ; ferhatcagatay  profil fotomda babayiğit bir delikanlı var o benim :) 

tarihinde Tren tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.