Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

DeMoNhUnTeR

Hacim Kürü Örneği

Önerilen İletiler

DeMoNhUnTeR    233

Henüz anlatılacak birşey yaşamadım hocam, beklemedeyim. :) Sadece proviron kullanmak, rüyalarımı olumsuz yönde etkiliyor. 2 gündür perişanım. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    742

proviron kullanmak ? testoya bağlı mı ? ilk haftada hissetiriyor mu etkisini o kadar :?:shock:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.227
İçtiğim akşamın gecesinde ve sonraki gece durumum hiç iyi değildi. Ancak şuan herşey normal hocam.(Hele şükür) :)

olur öyle şeyler ilk 750 testo girdiğim dönemler aklıma geldi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Arimidex iştahımı fena kesti. Neyse ki diyetim, kür içinde ve dışında hiç değişmediği için beslenmemi tamamlamakta çok fazla zorlanmıyorum ama arada bir midem bulanıyor. :S

Boldenon çalışmaya başladığında iştahımın ve bulantılarımın düzeleceğini ümit ediyorum...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.227
Arimidex iştahımı fena kesti. Neyse ki diyetim, kür içinde ve dışında hiç değişmediği için beslenmemi tamamlamakta çok fazla zorlanmıyorum ama arada bir midem bulanıyor. :S

Boldenon çalışmaya başladığında iştahımın ve bulantılarımın düzeleceğini ümit ediyorum...

boldenon çalışınca 1 tepsi yemek yesen 2. tepsiyi 10 dk sonra istersin :arrow:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

boldenon çalışınca 1 tepsi yemek yesen 2. tepsiyi 10 dk sonra istersin :arrow:

Umarım!.. :sig:|

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.227
D-bol'ün, kemik kırıklarında iyileşme sürecini hızlandırdığını duymuştum. Tendon ve eklem sakatlıklarına da iyi gelir mi sizce?

-Kas kütlesinde hızlı artış

-Güç ve Kuvvette hızlı artış

Deca Durabolin eklem ve tendon ağrılarını gidererek ün kazanmıştır. Kullanıcının kas kütlesinde ve gücünde hızlı bir artış meydana getirir.

Kombine: Testosteron, Trenbolone, Danabol, Boldenon, Masteron, Oxandrolone, Winstrol, Clenbuterol

Kullanım süresi: 8 - 12 hafta

Kullanım: Haftada 1 enjeksiyon

Doz: haftalık 400 - 900 mg

iyi ve keyifli forumlar. :kah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Ben de öyle düşünmüştüm. D-bole gerek yok o zaman. Zaten haftada 400 mg. deca kullanıyorum.

Belki birkaç hafta arimidexi keserim, eklemler su toplasın. :crs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Serbest testosteronum düşük çıktı.

Refarans aralığı: 8.5- 42.5

Bendeki değer: 6.4 :cry:

Not:Kürden önce kan vermiştim sonuç yeni çıktı. Yani bu sonuç naturel.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.227

testesteron kolestrolle alakalıdır ne kadar kolestrol o kadar testesteron beslenme sekliniz ne durumda ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

testesteron kolestrolle alakalıdır ne kadar kolestrol o kadar testesteron beslenme sekliniz ne durumda ?

Az yağlı. :?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Yağ'ın testosteron ile alakalı üretimi ile direkt olarak bağlı olan etmenlerden biri olduğunu belirten araştırmalar mevcut. Bence az yağlı yerine ideal yağlı bir beslenme programı uygulayınız. Ben geçen yıl ideal dan daha fazla yağ alarak, yağlanmadan bulk yapmıştım. Beslenme programınızda tekrardan yağ protein karbonhidrat hesaplayıp bence ona göre hareket edin. Hindistan cevizi yağı ve çerezlerden gelen yağlar gibi kaliteli yağlardan da almanızı öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    15

Libido testesterona bagli ama tek degisken bu degil. Psikolojik durum, dolasim sagligi, vs de bir o kadar onemli. Cok az yag alinirsa steroid hormonlarda dusus oluyor elbette ama cok yag alinca normal ustu olacagini zannetmiyorum. Bence vucuda ihtiyac fazlasi hammadde vermek her zaman sonuclari arttirmiyor. Ornek; benim 100gr protein ihtiyacim varsa ama 200gr alirsam ilave kas uretmeyecegim.

Ama bence de fazla protein aliminin ve/veya doymus yag aliminin en azindan hic bir zarari yok. Toplam kaloriyi abartmadikca bu sekilde gayet saglikli ve aktif yasanabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
gönderildi (düzenlendi)

Kür öncesi kan testi sonuçlarım:

(Referans aralığı altta yazıyor)

FSH: 1.43

1.27 - 19.28

LH: 5.85

1.24 - 8.62

Prolaktin: 6.00

2.64 - 13.13

Total Testosteron: 253.47

330 - 805

Serbest Testosteron: 6.58

8.9 - 42.5

10. haftaya girerken kan testi sonuçlarım:

(Referans aralığı altta yazıyor)

FSH: 0.04

1.27 - 19.28

LH: 0.14

1.24 - 8.62

Prolaktin: 17.33

2.64 - 13.13

Total Testosteron: 1435

330 - 805

Serbest Testosteron: 66.94

8.9 - 42.5

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Gördüğünüz gibi hormonlarım epeyce dalgalanmış ancak maalesef 10 haftaya girmeme rağmen herhangi bir fiziksel değişim yaşamadım. Tahmin ediyorum ancak bu haftadan sonra fiziksel değişim görebilirim.

Boldenon diğer ilaçlardan önce bitti bu hafta 700 mg. Rimobolan enjekte ettim. Pazartesi günü boldenonu 1 gr. kullanıp sonra yine 500 mg. devam edicem. Tabi ki ilacı Mert hocadan aldıktan sonra.. :seyt

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.227

Evet değişimlleri 8-10 hafta sonrasında olur before & after ları bekliyoruz. :kas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
gönderildi (düzenlendi)
Boldenonun etkisini 6 . 7 haftada gormeye baslaman gerek marka olarak ne kullaniyosun

500 Test E.(iran) 500 Boldenon (vermodje) 400 Deca (vermodje)

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tezcan41    0

Dedigim gibi boldenon 6. 7 .hafta hissettirir kendini ozellikle istah acmasi ve cabuk acikmayla ama 12 haftadan once boldenonu kesme ni tavsiye etmem ki en iyi sonucu 12 hafta 15 hafta arasi veriyo bu ilac 15 ten fazlada kullanmani onermem nacizane fikrim bu iki kurumde kullandigim bi ilac oldugundan biraz fikir sahibi oldum bunun hakkinda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
Dedigim gibi boldenon 6. 7 .hafta hissettirir kendini ozellikle istah acmasi ve cabuk acikmayla ama 12 haftadan once boldenonu kesme ni tavsiye etmem ki en iyi sonucu 12 hafta 15 hafta arasi veriyo bu ilac 15 ten fazlada kullanmani onermem nacizane fikrim bu iki kurumde kullandigim bi ilac oldugundan biraz fikir sahibi oldum bunun hakkinda

Selamlar,

İlaçlarımın kullanım süreleri şu şekilde:

Test. E. 16 hafta

Boldenon 16 hafta

Deca 12 hafta

Boldenon bazı kişilerde iştah açmayabiliyor, ben normalde de iştahsız ve yemekleri mideme zorla tıkıştıran birisiyim o yüzden işe yaramamış olabilir. Belki de dozu düşük olduğu içindir bilemiyorum. :cry:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.