Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tehlike

Bulk küründe 6000 kalori ?

Önerilen İletiler

Tehlike    26

16 hafta 500 testo,500 bolde kürüne başladım

Vücudum yağlanmaya müsait sizce 6000 kalori civarı alırsam göbek vs çok yağlanma olur mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

caner06    21

6000 kalorinin hepsini sağlıklı besinlerden alsan bile çok fazla yağlanma olacaktır bazal metabolizma hızının +500-1000 kalori eklemeniz yeterlidir gerisi kas kütlesi olarak değil, yağ olarak size geri dönecektir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175

6k kaloriyi yiyebilcek ne mide var sizde 3.5 ustu goremiyorum :D canerin dedigi gibi cok ileri duzey sporcu degilseniz + 1k ustu gereksiz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219
Tehlike, 29 dakika önce yazdı:

16 hafta 500 testo,500 bolde kürüne başladım

Vücudum yağlanmaya müsait sizce 6000 kalori civarı alırsam göbek vs çok yağlanma olur mu ?

Hayırlı olsun bu kürde faydanıza olacaktır ama sadece yemek yeterli değil güzel idman ve kardiyo ile desteklemeniz şart ayrıca temiz 6000 zor ama araya shake vs ile ben 8000-10000 leride gördüm avrupada fazlasını gören a++ sporcularda var. Yüksek kal. shake düşünün günde 3 servis yapsanız 2000 x 3 = 6000 zaten. Geri kalanınada temiz yiyerek almaya çalılsan fazlasını bile alırsın. Ama amaç hedef çok önemli. Zira güzel ve temiz kür sürede yeterli çok aceleci olmayın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21
Bay-T, 11 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun bu kürde faydanıza olacaktır ama sadece yemek yeterli değil güzel idman ve kardiyo ile desteklemeniz şart ayrıca temiz 6000 zor ama araya shake vs ile ben 8000-10000 leride gördüm avrupada fazlasını gören a++ sporcularda var. Yüksek kal. shake düşünün günde 3 servis yapsanız 2000 x 3 = 6000 zaten. Geri kalanınada temiz yiyerek almaya çalılsan fazlasını bile alırsın. Ama amaç hedef çok önemli. Zira güzel ve temiz kür sürede yeterli çok aceleci olmayın.

Hocam adamı sumo güreşçişi yapacaksın kürün sonunda😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tehlike    26

@Bay-T dediği gibi kür sürem 4 ay ve bu çok uzun  bir süre  acele etmicem.Bugün 3000-3500 civarı kalori almayı düşünüyorum.Kilom 78.5 bu arada.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219
caner06, 3 saat önce yazdı:

Hocam adamı sumo güreşçişi yapacaksın kürün sonunda😂

@Loving 2017 olduğu gelişim konusu var 6000-8000 arası beslendiğini çok net biliyorum 83-86 kg dan 110 kg geldi ve bulk tayken bile define halindeydi bu nasıl olabiliyor ? Tamam ektomorf mezo yada endo olsa çok daha başka olabilirdi belki ama Türkiyede zaten tavuk ekmek tost 1000-2000 kal ile bulk girildiği için herkes trabzon tavuğu gibi. Var mı dolu adamlar ? Evet var işte onları bir incele bakalım beslenmelerini. Ayrıca hedef çok önemli dedim burada beslenme çok önemli ilaç en ufak detay en az ilaçla en fazla verimi beslenme ile alabilirsin idmanda cabası. En nihahayetinde mesajda dedim acele etme diye bana plja vücudu yeter yeaaaaaaa diyenlerden isen devammm sorun yok :D 

BÖYLEDE OLMAK SENİN ELİNDE

pGXvBJ.png

BÖYLE OLMAKTA SENİN ELİNDE

1398575.jpg

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    844

@Bay-T Tayfun abi resmen kahkaha attım ne adamsın ya :D Valla şu yazdıklarına hayranım. Öyle güzel ayar veriyorsun ki acı tatlı karışık. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21
Bay-T, 4 dakika önce yazdı:

@Loving 2017 olduğu gelişim konusu var 6000-8000 arası beslendiğini çok net biliyorum 83-86 kg dan 110 kg geldi ve bulk tayken bile define halindeydi bu nasıl olabiliyor ? Tamam ektomorf mezo yada endo olsa çok daha başka olabilirdi belki ama Türkiyede zaten tavuk ekmek tost 1000-2000 kal ile bulk girildiği için herkes trabzon tavuğu gibi. Var mı dolu adamlar ? Evet var işte onları bir incele bakalım beslenmelerini. Ayrıca hedef çok önemli dedim burada beslenme çok önemli ilaç en ufak detay en az ilaçla en fazla verimi beslenme ile alabilirsin idmanda cabası. En nihahayetinde mesajda dedim acele etme diye bana plja vücudu yeter yeaaaaaaa diyenlerden isen devammm sorun yok :D 

BÖYLEDE OLMAK SENİN ELİNDE

pGXvBJ.png

BÖYLE OLMAKTA SENİN ELİNDE

1398575.jpg

Sevgili Burak Hocam o vücudu 500 mg testo 500 mg boldenon ile mi yapmış hocam? :) Sanki ilaçlar aynı gibi bak Loving 6000-8000 bin kalori besleniyordu öyle yaptı o vücudu demek son derece gülünç. Bmw ile Ferrariyi kıyaslıyorsun resmen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219
caner06, 2 dakika önce yazdı:

Sevgili Burak Hocam o vücudu 500 mg testo 500 mg boldenon ile mi yapmış hocam? :) Sanki ilaçlar aynı gibi bak Loving 6000-8000 bin kalori besleniyordu öyle yaptı o vücudu demek son derece gülünç. Bmw ile Ferrariyi kıyaslıyorsun resmen.

Ne alakası var ? Hayır ne alakası var ? :) Bmw mişte ferrariymişte gülünçmüşte anlatta herkes gülsün hadi. Beslenme zayıf olmayacak arkadaşım yok sumucou olurmuşta şişko olurmuşta 100 tane adam geldi geçti sağımızdan solumuzdan hiç sumo olanı görmedim ben dediklerimiz doğrultusunda. Clean bulk nedir ? Dirty bulk nedir ? Bana bunları açıklar mısın ? Neden vardır bunlar büyüme döneminde ? Dirty olursa evet senin dediğine çıkar ama clean olursa en sistemli şekilde bunu idman ve kardiyolar ile desteklerse beklentisin çok üstünde sonuçlar ile çıkar bu kürden hepsi bu. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21
Bay-T, 13 dakika önce yazdı:

Ne alakası var ? Hayır ne alakası var ? :) Bmw mişte ferrariymişte gülünçmüşte anlatta herkes gülsün hadi. Beslenme zayıf olmayacak arkadaşım yok sumucou olurmuşta şişko olurmuşta 100 tane adam geldi geçti sağımızdan solumuzdan hiç sumo olanı görmedim ben dediklerimiz doğrultusunda. Clean bulk nedir ? Dirty bulk nedir ? Bana bunları açıklar mısın ? Neden vardır bunlar büyüme döneminde ? Dirty olursa evet senin dediğine çıkar ama clean olursa en sistemli şekilde bunu idman ve kardiyolar ile desteklerse beklentisin çok üstünde sonuçlar ile çıkar bu kürden hepsi bu. 

Biz neden streoid kullanıyoruz? Protein sentezimiz artsın, daha fazla kas yapalım diye. Peki 500 mg testo 500 mg boldenon kürüyle içinde peptidlerin,yüksek doz trenbelon un olduğu kür bir mi? O zaman prolar neden o kadar ilaçla uğraşıyor gitsinler 500 mg testo 500 mg boldenon alsınlar bide 8000 bin kalori beslensinler tamam oldu bitti :) senin dediğin 2000 bin kalorilik shake in içinde gainerde var muzda var yer fıstığıda var çoğunu yağdan alıyorsun zaten o 2000 bin kalorilik shake in. Burak hocam geçen yazdı banada çoğu şeker ve yağ. Sen zannediyorsun ki o kadar şekeri yağı sokunca kaslar büyüyecek, kaslar değil gluteus maxsimus büyüyeceğini söylüyorum bende bununda ispatını bilimsel araştırmaları konu alan makalelerin linkini atarım okur okur anlarsın shake ile falan olmadığını bu işin.

tarihinde caner06 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.226
caner06, 7 dakika önce yazdı:

Biz neden streoid kullanıyoruz? Protein sentezimiz artsın, daha fazla kas yapalım diye. Peki 500 mg testo 500 mg boldenon kürüyle içinde peptidlerin,yüksek doz trenbelon un olduğu kür bir mi? O zaman prolar neden o kadar ilaçla uğraşıyor gitsinler 500 mg testo 500 mg boldenon alsınlar bide 8000 bin kalori beslensinler tamam oldu bitti :) senin dediğin 2000 bin kalorilik shake in içinde gainerde var muzda var yer fıstığıda var çoğunu yağdan alıyorsun zaten o 2000 bin kalorilik shake in. Burak hocam geçen yazdı banada çoğu şeker ve yağ. Sen zannediyorsun ki o kadar şekeri yağı sokunca kaslar büyüyecek, kaslar değil gluteus maxsimus büyüyeceğini söylüyorum bende bununda ispatını bilimsel araştırmaları konu alan makalelerin linkini atarım okur okur anlarsın shake ile falan olmadığını bu işin.

Bu konu saygı çerçevesinden kalsın yoksa @Bay-T ikinci uyarıyı yapmayacağım ki @caner06 seni kusurlu bir hareketinden uyardım zamanında ikincisi olmayacak sen konuyu hatırlarsın sanalcoach başlığından. Birine karşı anti patin varsa profiline girip onu engelleyebilirsin bilgin olsun diye söylüyorum. Ayrıca O kg ve vücuda günde 3 porsiyon shek 2000 kal. 'Den ve maks 2,3 kere de kendi öğünlerimi yeyip geldim kimse kimsenin bilgisini sınamasın derim (ilaçlar başka bir dünya) bildiği bir şey varsa kaynaklarla konuşursunuz resmi kaynaklar söyleşiler değil. @Bay-T dedikleri doğrudur @caner06 dedikleri de kendine göre doğrudur farklı noktalardan konuyu yakalamaya çalışmışsınız hepsi bu. 

Spora yeni başlayan bir adam 10 farklı ilaçta girse hepsinden 1 gr da alsa beslenme anlamında 1 kamyon üründe yese sonuç hüsran olur ama her zaman çıtayı yüksek tutmak lazım ben müşterilerime şunu derim yeni başlayanda olsa vücut tipi ne olursa olsun hedefleri çerçevesinde ve spor tecrübeleri doğrultusunda hep çok yüksek rakamları veririm beslenmede idman yaparken yüksek set sayıları vsler zaten onları yiyemeyeceğini yapamayacağını bilirim en azından o rakamlara en yakın değerlerde kendini stabilize etsin diye. Uzun lafın kısası önünüzde bir boş bir bardak varsa o bardağa ancak derinliği ve çapı kadar su doldurabilirsiniz fazlasını doldurursanız taşar.

Keyifli forumlar. (Konu sapmasın başlıkla alakalı paylaşımlara devam edilsin.)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
Bay-T, 3 saat önce yazdı:

Tayfun Abi shake in tarifini alabilir miyim sana zahmet belki işime yarayabilir :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219
JrRommel, 2 dakika önce yazdı:

Tayfun Abi shake in tarifini alabilir miyim sana zahmet belki işime yarayabilir :D

@Loving hoca da tarifin kıralı var benimkiler bilimsel değil sorun olmasın şimdi :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
Bay-T, 9 dakika önce yazdı:

@Loving hoca da tarifin kıralı var benimkiler bilimsel değil sorun olmasın şimdi :) 

:D estafurullah olur mu öyle şey abi , ikiniz de bilgili adamlarsınız. Burak Bey zaten bin çeşit şeyle tek başına ilgilendiği için elimden geldiğince onu kitlememeye çalışıyorum :x

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GetShredded    5

@Bay-T hocam shake dediğiniz bildiğimiz gainer mi yoksa kendinizin yaptığı farklı bir karışım mı mevcut? Bilgilendirirseniz çok menun olurum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.