Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tehlike

16 hafta testo+boldenon kür günlüğüm

Önerilen İletiler

Eğer fazla yağlanmadıysan güzel görünüyor. Tabi fotoğraflardan. Önemli olan kaslarına dokunduğunda senin gelişim görüp göremediğin. Sence nasıl :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tehlike    26

kürümün 11.Haftasındayım daha 4.5 haftam var inAllah üzerine biraz daha koyucaz :) 

HalfNatty, 15 saat önce yazdı:

İlaclar underdose olsaydı bu gelişim olamazdı o kadar diyorum.Tebrikler

İlk kürüm olduğu için kaygı,heyecan ve sabırsızlık var ister istemez.Bu yüzden çok telaşlıyım.Eminim @Loving hocada ilk kürlerinde bu sorunları yaşamıştır.Herkesin bu sporda yorum yapacak kadar iyi olduğunu artık kabullenmiştim ama ilaç konusundada herkesin bir yorumu olacağını düşünmemiştim :) Adam 1 yıllık sporcu ama antreman sistemleri,beslenmeyle ilgiili hep bir yorumu var alıştık bunlara.Ancak ilaç konusunda gerçekten şaşırdım.Herkes farklı birşey söylüyor bukadar bilgili bu insanlar :D Kimi diyor lh sıfırlanmamış ilacın sahte,kimi diyor totan teston makinanın üst sınırını bile görememiş sahte.Kimi diyor östrojen 500 testoda daha yuksek çıkmalıydı sahte,kimi diyor benim 3.haftada testom 86ydı seninki 14 sahte.Ya neler neler başımda okadar çok konuşan var ki kafam allak bullak oldu.

@Loving hoca demiş yorumları zarar veriyor benim asla öyle bir niyetim yok kimsenin ekmeğiyle oynamam kaldıki forumda loving hocadan ilaç alıp test sonuclarını paylaşan 1 ton adam var insanlar onlara baksınlar.Benim kafam allak bullak olmuş yorumlarım sağlıklı değil şuan.Zaten ben burak hocaya inanmasam güvenmesem bana kendisi 2 kere teklifte bulundu tek bir ampul urun dahi kalsa ben senin paranı istersen iade ederim diye.Ben şuanda gidip desemki abi böyle böyle memnun kalmadım yine iade eder :) ticaret karakterli insanlarla yapılır.Kendisi bana ilk kürden tren dayayıp güzel parada kazanabilirdi,yapmadı.İleriki kürlerimizde inş:)

Aziz, 14 saat önce yazdı:

Ölçülere pek fazla takılma hakkını vermişsin güzel gelişim tebrikler 

Teşekkür ederim 4.5 haftam var daha kür bitimine üstüne koyucaz inşAllah.

Big Muscle, 9 saat önce yazdı:

Tebrikler. Pct dönemini de testlerini de bekliyoruz 

Kürüm bitsin pct için herkesin görüşünü alıcam hocam.Teşekkür ederim bu arada.

gecceanduana, 4 saat önce yazdı:

Eğer fazla yağlanmadıysan güzel görünüyor. Tabi fotoğraflardan. Önemli olan kaslarına dokunduğunda senin gelişim görüp göremediğin. Sence nasıl :) 

Hayır yağlanmadım.Kürden önce definisyona girmiştim o yağ oranım 14.5 falandı şuan olsa olsa 15.5 olmuştur.Yağ oranımdan memnunum.Kaslara dokundugumda omuzdan gerçekten memnunum,göğüs adelem çok sert,kollarım ilk defa 42yi gördü spor hayatım boyunca ama bana sorarsan tabiki hala kendimi küçük hissediyorum :) 

tarihinde Tehlike tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tehlike    26

Bu arada kür öncesi fotoğraf olarak definasyon halimi paylaşmıştım.Orda ölçülerim baya düşüktü.Tam bir Before-After olsun diye Naturel bulkumda şuanki ölçülerime yakın olduğum dönem vardı  onu paylaşıcam.Aradaki fark daha iyi yorumlanır. 

Dynvj1.jpg

Aynı atlet,hemen hemen aynı poz :)

Naturel Bulkumda kilo 90,İlaçlı bulkumda 84-85

Ölçüler ;

Kol 41-42

Omuz 132 - ?

Göğüs 107 - 110 

Yap oranı 21 - 15.5 civarı

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tehlike    26

Son form ; İyi-kötü yorumlarınızı bekliyorum.

4aZEbY.jpg

kürüm haftaya perşembe bitiyor.Formum bi bulk kürü daha kaldırır diye düşünüyorum ama kararsızım.Sizce 1 tane daha bulk kürümü yapayım yoksa definemi yapayım ? Küçük görüyorum kendimi hala...

herkese merhaba.2 gündür psikolojik olarak zor bir süreçten geciyorum.Oyuzden kürümü 1 hafta erken bitiricem.En son enjeksiyonumu pazartesi günü yaptım burak hocamın talimatıyla yarın test olucam,cuma günü sonuclar çıkar.Pazartesi günüde pct ye baslıyacagız.

Günlüğümü okuduğunuz için hepinize tesekkür ederim,değişik bir tecrübeydi benim için

Evet arkadaslar testimi oldum,burak hocamla pct kararlastirdik allah nasip ederse pazartesi hcg basliyorum.

10 gun boyunca gunde 1000iu hcg alicam sonrasinda pct sonrasi sonuclarimida buraya atarim isterseniz

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Big Muscle    12

Kardeşim eğer mümkünse senle birebir de konuşmak isterim aynı kürdeyiz bende bazı psikolojik şeyler yaşıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.235
Big Muscle, 11 dakika önce yazdı:

Kardeşim eğer mümkünse senle birebir de konuşmak isterim aynı kürdeyiz bende bazı psikolojik şeyler yaşıyorum.

Tek konu altında başlık oluşturup buradan konuşabilirsiniz böylece sadece siz değil herkes bilgilenmiş olur.

Keyifli forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dj_Blue    5

kurlerdeki pisikolojik dalgalanmalara cok dikkat etmelisiniz..ben tren kurumde yanimdan gecen insanlar neden yuruyor ucmuyor diye giresim geliyordu, inanilmaz agresiftim dokunsalar kafa goz girecektim, surekli tartisiyor farkinda olmadan insanlari kiriyordum, hersey ters geliyorduhep ben dogruydum..Uyuyamamak, uykunun yarisinda terler icinde uyanmak istahsizlik,agresiflik vb gibi durumlarin olmasi normaldir..bence Kur oncesinde kur sirasinda olusabilecek yan etkiler hakkin bolca bilgi alinmasi bu tur dalgalanmalarin azda olsa ustesinden gelicektir..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86
Tehlike, 19.01.2018 - 16:06 yazdı:

Evet arkadaslar testimi oldum,burak hocamla pct kararlastirdik allah nasip ederse pazartesi hcg basliyorum.

10 gun boyunca gunde 1000iu hcg alicam sonrasinda pct sonrasi sonuclarimida buraya atarim isterseniz

Değerli paylaşımların için teşekkür ederim kendi adıma. PCT detaylarını ve pct öncesi/sonrası hormon değerlerini de paylaşabilirsen herkes için faydalı olacaktır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.