Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

frankii

Hgh cesıtlerı

Önerilen İletiler

frankii    16

Arkadaslar selamlar

Humatrope Nordıtropın  Genotrope...

Bu gh ler arasındakı fark nedır. Bırısı daha cok kutle koyma dıgerı bırazdaha yag yakımında guclu vss gıbı bılgıler edındım ancak boyle bır yazı vs arastırmalarda bulamadım hıc. Herhaldr deneyımlı kısılerkn tecrubelerı olsa gerek. Bu Hgh ler arasındakı farkı bılen eden varsa yardımcı olabılırmı. Alırkende ona gore tercıhımızı yapmıs oluruz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    3.229
HallOfFame, 10 dakika önce yazdı:

Hepsinin etken maddesi somatropindir. Hepside aynı etkiyi verir ancak 6 aydan az kullanacaksan hiç alma paran çöpe gider.

Yağ yakımından başka şeye yaramaz desek daha doğru olur aslında 6 ay altı için. :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frankii    16

Evet hepsının etkını aynı madde bende bılıyorumda :) bu sekılde aralarında farklar olduğunu duydum sızın dusuncenız nedır bu konuda?? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame    62
Bay-T, 48 dakika önce yazdı:

Yağ yakımından başka şeye yaramaz desek daha doğru olur aslında 6 ay altı için. :) 

36 IU Genotropin küsüratsız düz 500 TL diyelim. Günlük minimum 5 IU vuracaksa bir kutu 1 hafta gider ve ayda 4 kutu kullanması gerekir buda sadece aylık 2000 TL' ye tekabül eder. Yıllık kullanım ise 24.000 TL.

frankii, 45 dakika önce yazdı:

Evet hepsının etkını aynı madde bende bılıyorumda :) bu sekılde aralarında farklar olduğunu duydum sızın dusuncenız nedır bu konuda?? 

Aralarında en ucuz olanı Genotropin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frankii    16

Aralarındakı tek fark fıyat mı yanı :)) e o zaman ınsanın aklına su gelır dırek. Aynı maddeye sahıp olupta fiyatları farklıysa ıcerıgınde hammaddesınde ürün oranında ıllakı bı farklılık vardır ???  Yanlıs mı dusunuyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame    62
frankii, 24 dakika önce yazdı:

Aralarındakı tek fark fıyat mı yanı :)) e o zaman ınsanın aklına su gelır dırek. Aynı maddeye sahıp olupta fiyatları farklıysa ıcerıgınde hammaddesınde ürün oranında ıllakı bı farklılık vardır ???  Yanlıs mı dusunuyorum

Kimisi kullanıma hazır kalem şeklinde oluyor kimiside sadece flakon. Kimisinin içinde kendi sıvı çözeltisiyle birlikte vs geliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79
gönderildi (düzenlendi)

Eczane satış fiyatından alıyorsanız çok pahalıya gelir fakat depo çıkış fiyatından alabilirsiniz yarı yarıya fiyat farkı var. Düşük doz 2 iu gibi gh kullanıp yağ yakımını gerçekleştirmek çok pahalı bir yağ yakıcı oluyor gidin onun yerine Fragment alın çok daha güzel sonuçlar alırsınız.

tarihinde mhmt22 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101
mhmt22, 10 saat önce yazdı:

Eczane satış fiyatından alıyorsanız çok pahalıya gelir fakat depo çıkış fiyatından alabilirsiniz yarı yarıya fiyat farkı var. Düşük doz 2 iu gibi gh kullanıp yağ yakımını gerçekleştirmek çok pahalı bir yağ yakıcı oluyor gidin onun yerine Fragment alın çok daha güzel sonuçlar alırsınız.

depo çıkış fiyatıyla nasıl alıcaz , millet neden eczaneden alıor madem böle bişey var ve yarı fiyatı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crash47    10
fvx, 2 saat önce yazdı:

depo çıkış fiyatıyla nasıl alıcaz , millet neden eczaneden alıor madem böle bişey var ve yarı fiyatı

çünkü bu işlerde torpil dönüyor. sen ben o depodan gidip bana 6 humatrope sar diyerek olmuyor. Ecza deposunda yüksek makamda tanıdıkları olan ya da orda sözü geçen kişiler alabilir. bu arada yarı fiyatından da daha ucuza alınıyor diye biliyorum. çünkü ilacın eczane fiyatı 1025-1070 tl arası. ama steroid sitelerinde 500-570 tl arası ki bu kişiler de kar kazanıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crash47    10

hazır hgh baslıgı açılmısken aklımda bi soru var onu da sıkıstırıyım buraya :D

kingtropin marka ghlarda bazı kişiler yüksek dozlarda verim aldıgını söylüyor. Sizce hergün 20 uı alsam. verim alabilir miyim ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229
crash47, 18 dakika önce yazdı:

kingtropin marka ghlarda bazı kişiler yüksek dozlarda verim aldıgını söylüyor. Sizce hergün 20 uı alsam. verim alabilir miyim ?

kingtropin + günde 20 iu hımmm iyi olduğunumu söylüyorlar ? Günde 200 iu al yine bir şey olmaz. En az 10 kişi ile satıcısı dahil ürünü tartışmışlığım ve denemişliğim var maalesef 1/10 aldığı puan bu. Tabi para sizin vücut sizin sizi bağlayacak bir şey.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101
crash47, 47 dakika önce yazdı:

çünkü bu işlerde torpil dönüyor. sen ben o depodan gidip bana 6 humatrope sar diyerek olmuyor. Ecza deposunda yüksek makamda tanıdıkları olan ya da orda sözü geçen kişiler alabilir. bu arada yarı fiyatından da daha ucuza alınıyor diye biliyorum. çünkü ilacın eczane fiyatı 1025-1070 tl arası. ama steroid sitelerinde 500-570 tl arası ki bu kişiler de kar kazanıyor

tamam bende onu diorum zaten , arkadaş öle rahat sölemiş ki , git depodan al diye ben ona dedim o zman insnalar enayimi eczaneden alıolar diye 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame    62
crash47, 1 saat önce yazdı:

Ben kullandım her gün 5 uni vurdum hatta kan testi de yaptırdım igf-1 ve gh değerleri yarısına düşmüştü sakın almayın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Depo dan ürün çıkartabilmek için sağlam tanıdık olması lazım o kadar basit işler değil ben her zaman Türkiye deki eczane ürünlerini depodan alıyorum %50-60 fiyat farkı var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.