Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mcvakabayasi

2.kur yardımlarınızı bekliyorum

Önerilen İletiler

Merhabalar

Öncelik bu konu hakkında sizlerin bildiklerimizin yüzde 1ini bile bilmiyorum ilk kurumu salondaki hocam yaptı ve ben sadece onu dinledim 250mg testo bunun yanında primobolan ve deca vardi. 8 haftalik Kur boyunca multi vitamin ester c proviron milk thistle ve danabol kullandım beslenme düzeninin çok iyi olduğunu söyleyemem tekduzeydi. Genellikle aşağıdaki gibiydi.

Kahvaltı

6 yumurta

2 bardak lifalif

Ara öğün

Multipower mass gainer

Öğle

Corba

500 gram tavuk ( bazı günler 300 400)

Ve pirinç lapası (ölçek veremeyecegim ama günde 1.5 2 su bardağı pirinç tüketiyordum)

Ara öğün

Tekrar pirinç lapası ve öğlen yemeğinden kalan tavuk varsa o.

Antrenman öncesi

Burada da pirinç lapası veya makarna

+glutamine ve bcaa

Antremanda sonra

Protein tozu

Tavuk ve pirinç lapası

Yatmadan önce

Glutamine

Bazı günler( sadece bir ogun ) normal yemek yediğim zamanlar oldu.

Yan etkiler : sırtım mayın tarlası gibi oldu şuan hala biraz var.

Bu şekilde kazandiklarim 62 kilodan 72 kiloya çıktım ama çok uzun surmedi ve tekrar 70 kiloya

İndim ve 69 70 kiloda uzun bir sure durdum ve hocamin binlerce kez uyarmasina ragmen benim şahsi hatalarim yüzünden 67 kilo ile ramazan ayına başlangıç yaptim. Şuanda baya inceldigimin farkındayım ama korkudan tartiya cikmiyorum ikinci kurume karar verdim maddi açıdan hazır olunca baslayacagim. Bu aşamada öncelikle eğer oluyorsa 6 olmuyorsa da tekrar 8 haftalık kur düşünüyorum ve bu surecte kondisyonumun kesinlikle düşmemesi hatta çıkması lazım. Her konuda Onerilerinizi ve taksiyelerinizi bekliyorum.

Eşit : tedavi sureci hakkında da bilgilerinize ihtiyacım var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

roidmax    52

Öncelikle foruma hoş geldin.

Yaş, boy, kilo, spor geçmişi, yağ oranı, antreman planın gibi temel bilgileri bizimle paylaşabilir misin ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Öncelikle foruma hoş geldin.

Yaş, boy, kilo, spor geçmişi, yağ oranı, antreman planın gibi temel bilgileri bizimle paylaşabilir misin ?

Hoş bulduk

Yaş 23 boyun 169 yaklaşık 3 yıldır düzenli yapiyorum ( bubise başladığımda 52 kiloydum) yağ oranim tanıtan testinde genelde %3-4 çıkıyor bu zamana kadar en fazla 8i gördüm ( alet de hatalı olabilir tabii ) antrenmanları hafta beş gün yapmayı düşünüyorum bunun 2gunu kondisyon ağırlıklı olacak.

Çok tesekkur ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    52

Öncelikle tam ayrıntılı planın olursa daha iyi olur ancak ilk başta önerim hafta 6 gün çalışmak. Yani 3 gün on 1 gün off şeklinde. Göğüs-pazu, bacak-omuz, sırt-arka kol şeklinde çalışmak çok verimli oluyor ama tabi senin kararın.

Beslenme planındaki 6 yumurta, yumurta beyazı değil mi ? Gece yatmadan önce büyük bardak laktozsuz süt veya kazein takviyesi almanı öneririm.

8 haftalık kürden beklentin tam olarak nedir ? Amacın sadece kilo almak mı ? Temiz büyümek mi amacın yoksa tamamen maksimum seviyede büyümek mi ? Bana kalırsa 10 veya 12 hafta en ideal kür süreleri başlangıç hacim kürleri için. Yine de 8 hafta istiyorsan kür süresini ona da uygun kür yapılır tabi. Tedavi için en son konuşuruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Öncelikle tam ayrıntılı planın olursa daha iyi olur ancak ilk başta önerim hafta 6 gün çalışmak. Yani 3 gün on 1 gün off şeklinde. Göğüs-pazu, bacak-omuz, sırt-arka kol şeklinde çalışmak çok verimli oluyor ama tabi senin kararın.

Beslenme planındaki 6 yumurta, yumurta beyazı değil mi ? Gece yatmadan önce büyük bardak laktozsuz süt veya kazein takviyesi almanı öneririm.

8 haftalık kürden beklentin tam olarak nedir ? Amacın sadece kilo almak mı ? Temiz büyümek mi amacın yoksa tamamen maksimum seviyede büyümek mi ? Bana kalırsa 10 veya 12 hafta en ideal kür süreleri başlangıç hacim kürleri için. Yine de 8 hafta istiyorsan kür süresini ona da uygun kür yapılır tabi. Tedavi için en son konuşuruz.

Acikcasi amacım temiz büyümek 72 kilodaki halimi çok Sevmiştim şuanda belli bir su kaybı yaşadığını dusu nuyorum ramazanda dolayı bu kaybı düzenli beslenmeyle kapatıp 65 kiloya çıkabilirim ama eminim ki oradan sonra 100 gr dahi alamayacağım yanı istediğim temiz 7 kilo almak kurden sonra çok kötü bozmuştum düzeninimi ilk kurumde kurden sonra ki beslenme programim surdurulebilir degildi bende motivasyon kaybı ile beraber kazandiklarimida kaybettim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    52

Son olarak hazırladığın bütçe nedir ? Ondan sonra seni bir şekilde yönlendirmeye çalışacağım.

Bir de 12 hafta kür yapmayı düşünüyor musun ? Tavsiyem bu yönde.

İyi günler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk kurumde teso primo deca ayrica danabol proviron ester c multi vitamin milk thistle ve kur bitimi preglyn bunların hepsine 1500 TL verdim. Yine aynı miktarı düşünüyorum beslenme ve supplement sorun değil.

12 haftalık kurun hakkını veremeyebilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rakam biraz yüksek geldi hocam bana

8 haftalık kur için bu fiyata yüksek diyen bir kaç kişi daha oldu ama enjeksiyonlarimi ve diğer tüm İlaçlarının takibini hocam yaptı hatta kur boyunca uyku duzenimi bile takip etti ben ona bu parayı verdim gerisine hiç karismadim. O yüzden hak ettiğini düşünüyorum. Sizce ederi nedir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    52

İçim el vermiyor 8 hafta kür yapmana ama yine de yazayım.

Öncelikle karaciğer, böbrek, kalp gibi önemli organlarında kronik hastalık yaşayanlar kesinlikle bu ve bu tarz steroid kürlerinden uzak durmalıdır. Bunu da belirteyim. Eğer kronik hastalığın olmadığından eminsen karar senindir, ancak bilgin yok ise mutlaka ilgili doktorlara ulaşıp testler olmalısın.

Kullanımları, zamanlamaları hakkında bilgin veya tereddütün var ise mutlaka çevrendeki tecrübeli insanlardan, forumdaki tecrübeli arkadaşlardan bilgi almalısın. Sana örnek paylaşıyorum ancak kullanımı ve doğacak sonuçların sorumluluğu sana aittir.

Testosterone Enanthate ve Dianabol fiyatları için info@peptidturkiye.com adresine mail atıp fiyat isteyebilirsin eğer temin edecek yerin yoksa.

1-8 hafta 500 mg Testosterone Enanthate - Haftalık (Balkan Pharma seri numarası kontrolü olan bir marka. Bunu alman önerimdir.)

1-8 hafta 400 mg Primobolan - Haftalık( 100 mg'ı 18 TL. Haftalık 72. 72 x 8 hafta = 576 TL - Fiyat yüksek geldiyse eczane ürünü olmayan Boldenon alabilirsin. Ama Boldenon en iyi 12 hafta ve üstü kürlerde çalışır.)

1-6 hafta 30 mg Dianabol - Günlük (Balkan Pharma 60-70 TL arası olsa gerek. Kutuda 60 tablet var. Günlük 3 tablet kullanacaksın. Genelde 1 tablet 10 mg olarak satılıyor. 2 kutu lazım olacak sana.)

1-8 hafta 2 günde 1, yarım tablet Arimidex (Eczane ürünü. 70 TL sanırım)

1-8 hafta 50 mg günlük Zinco (Eczane ürünü. 20 TL. Kutuda 40 tablet var. PCT ile beraber de kullanmaya devam edeceksin. 4 kutu lazım olur.)

1-8 hafta Multivitamin - Pharmaton 60 tb 60 TL veya Olimp Vita-Mineral Multiple Sport 60 tb 50 TL - Günlük (Pharmaton'un malzemeleri emilimi daha yüksek formdadır diğer ürüne göre.)

1-8 hafta 600 mg NAC - Asetilsistenin (Eczane ürünü. Bir kutusunda 20 efervesan tablet var. Kutusu 10 TL. Milk Thistle yerine bunu kullanmanı öneririm.)

PCT-Tedavi

Son enjeksiyondan 14-15 gün sonra başlamak üzere

1-4 hafta 20 mg Nolvadex (Eczane ürünü. 20 mg tek tablette 30 tablet bir kutuda. Sana bir kutu yeter 28 günlük tedavi için)

1-2 hafta 50 mg Klomen (Eczane ürünü. 50 mg tek tablette 10 tablet bir kutuda. Sana 2 kutu lazım. 4 haftalık kullanım için 3 kutu gerekir. 4 haftaya uzatılabilir. Opsiyoneldir. Duruma göre hareket edilmeli.)

1-4 hafta 50 mg Zinco (Eczane ürünü. Tek tablette 50 mg 40 tablet bir kutuda.)

1-4 hafta yukarıdaki multivitaminlerden herhangi biri

Pregnyl bana kalırsa sana lazım olmayacak ama test yaptırıp kullanımına kendin karar verebilirsin. Ben Pregnyl'in ezbere kullanılmasını doğru bulmuyorum.

Ayrıca kür başında FSH, LH, E2, Total Testosterone, Free Testosterone değerlerine baktırmalı ve aynı şeyi PCT yaptıktan sonra yapıp karşılaştırmalı ve durumunu incelemelisin. Ekstra olarak Total Testosterone ve Free Testosterone değerlerine ilk testosteron iğnesinden 3 gün sonra yaptırırsan ilk test ile karşılaştığında göreceğin fark ile ilacın sahte olup olmadığını anlayabilirsin. Ayrıca önlem amaçlı PCT öncesi ilk başta saydığım değerlere ek olarak Prolaktin değerlerine de baktırarak tamamen kontrollü bir kür ve PCT dönemi geçirebilirsin.

Beslenme ve antreman planını da üst düzey bir hale getirmen senin yararına olacaktır. PCT'de de beslenme ve antreman planını bozmamaya özen göstermelisin.

Küründe şimdiden başarılar.

İyi günler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.307

@RoidMax hocam yine döktürmüş söylenecek söz kalmamış 8-):lol:

ilaçlar filakon mu tekli ampül mü :?:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    52

Bir arkadaşıma yönlendirdiğimde tekli ampül olarak almıştık. Flakon satılıyorsa da bana hiç denk gelmedi.

Zaten kendi sitesinde de ampül şeklinin fotosu var ve yabancı satış sitelerinde de 5'li kutuları satılıyor.

http://www.balkanpharmaceuticals.com/TESTOSTERON-E.html

http://www.roidsseek.com/injectable-steroids-383/testosterona-e-6966.html

http://www.roidsmall.net/injectable-steroids-sale-509/testosterona-e-8308.html

Primobolan da aynı şekilde ampul bildiğiniz gibi.

Zaten bu 2 ilaç haricinde enjeksiyon yolu ile alınan ilaç yok. Boldenon alırsa yakın zamanda başka bir arkadaşım Vermodje temin etti o flakon ondan dolayı onu da biliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İçim el vermiyor 8 hafta kür yapmana ama yine de yazayım.

Öncelikle karaciğer, böbrek, kalp gibi önemli organlarında kronik hastalık yaşayanlar kesinlikle bu ve bu tarz steroid kürlerinden uzak durmalıdır. Bunu da belirteyim. Eğer kronik hastalığın olmadığından eminsen karar senindir, ancak bilgin yok ise mutlaka ilgili doktorlara ulaşıp testler olmalısın.

Kullanımları, zamanlamaları hakkında bilgin veya tereddütün var ise mutlaka çevrendeki tecrübeli insanlardan, forumdaki tecrübeli arkadaşlardan bilgi almalısın. Sana örnek paylaşıyorum ancak kullanımı ve doğacak sonuçların sorumluluğu sana aittir.

Testosterone Enanthate ve Dianabol fiyatları için info@peptidturkiye.com adresine mail atıp fiyat isteyebilirsin eğer temin edecek yerin yoksa.

1-8 hafta 500 mg Testosterone Enanthate - Haftalık (Balkan Pharma seri numarası kontrolü olan bir marka. Bunu alman önerimdir.)

1-8 hafta 400 mg Primobolan - Haftalık( 100 mg'ı 18 TL. Haftalık 72. 72 x 8 hafta = 576 TL - Fiyat yüksek geldiyse eczane ürünü olmayan Boldenon alabilirsin. Ama Boldenon en iyi 12 hafta ve üstü kürlerde çalışır.)

1-6 hafta 30 mg Dianabol - Günlük (Balkan Pharma 60-70 TL arası olsa gerek. Kutuda 60 tablet var. Günlük 3 tablet kullanacaksın. Genelde 1 tablet 10 mg olarak satılıyor. 2 kutu lazım olacak sana.)

1-8 hafta 2 günde 1, yarım tablet Arimidex (Eczane ürünü. 70 TL sanırım)

1-8 hafta 50 mg günlük Zinco (Eczane ürünü. 20 TL. Kutuda 40 tablet var. PCT ile beraber de kullanmaya devam edeceksin. 4 kutu lazım olur.)

1-8 hafta Multivitamin - Pharmaton 60 tb 60 TL veya Olimp Vita-Mineral Multiple Sport 60 tb 50 TL - Günlük (Pharmaton'un malzemeleri emilimi daha yüksek formdadır diğer ürüne göre.)

1-8 hafta 600 mg NAC - Asetilsistenin (Eczane ürünü. Bir kutusunda 20 efervesan tablet var. Kutusu 10 TL. Milk Thistle yerine bunu kullanmanı öneririm.)

PCT-Tedavi

Son enjeksiyondan 14-15 gün sonra başlamak üzere

1-4 hafta 20 mg Nolvadex (Eczane ürünü. 20 mg tek tablette 30 tablet bir kutuda. Sana bir kutu yeter 28 günlük tedavi için)

1-2 hafta 50 mg Klomen (Eczane ürünü. 50 mg tek tablette 10 tablet bir kutuda. Sana 2 kutu lazım. 4 haftalık kullanım için 3 kutu gerekir. 4 haftaya uzatılabilir. Opsiyoneldir. Duruma göre hareket edilmeli.)

1-4 hafta 50 mg Zinco (Eczane ürünü. Tek tablette 50 mg 40 tablet bir kutuda.)

1-4 hafta yukarıdaki multivitaminlerden herhangi biri

Pregnyl bana kalırsa sana lazım olmayacak ama test yaptırıp kullanımına kendin karar verebilirsin. Ben Pregnyl'in ezbere kullanılmasını doğru bulmuyorum.

Ayrıca kür başında FSH, LH, E2, Total Testosterone, Free Testosterone değerlerine baktırmalı ve aynı şeyi PCT yaptıktan sonra yapıp karşılaştırmalı ve durumunu incelemelisin. Ekstra olarak Total Testosterone ve Free Testosterone değerlerine ilk testosteron iğnesinden 3 gün sonra yaptırırsan ilk test ile karşılaştığında göreceğin fark ile ilacın sahte olup olmadığını anlayabilirsin. Ayrıca önlem amaçlı PCT öncesi ilk başta saydığım değerlere ek olarak Prolaktin değerlerine de baktırarak tamamen kontrollü bir kür ve PCT dönemi geçirebilirsin.

Beslenme ve antreman planını da üst düzey bir hale getirmen senin yararına olacaktır. PCT'de de beslenme ve antreman planını bozmamaya özen göstermelisin.

Küründe şimdiden başarılar.

İyi günler.

Desteginiz icin cok tesekkur ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    52

Kürünle ilgili bizlere de bilgilendirme yaparsan iyi olur. Forumda bir konu açıp bizlerle gelişimini paylaşabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kürünle ilgili bizlere de bilgilendirme yaparsan iyi olur. Forumda bir konu açıp bizlerle gelişimini paylaşabilirsin.

hocam merhabalar,

hastalandığımdan ve işlerden dolayı kür'e bir türlü başlamak nasip olmadı şuan ilk küre başladığım kilodayım (62 kilo) bir kaç hafta natural olarak toparlamaya çalışıp öyle kür yapmam gerektiği söylendi. sizce kaç kiloya çıkıp 2.küre başlamalıyım ? Bilgilendirirseniz seviniim.

çok teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    52

Boyun 169 du sanırım. Bana kalırsa 70-72 kilo civarına ulaşmaya çalış. Tabi bu kilo yağ artmasından dolayı bir kilo olmamalı olabildiğince temiz kilo almaya çalış.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.