Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Loving

Yeni bir sürprize hazır mısın peptid türkiye ?

Önerilen İletiler

Loving    819

Arkadaşlar selamlar;

Uzun zamandır planladığım projeler var biliyorsunuz bu sektöre yönelik. Peptid Türkiye yi artık bir yere getirdiğimi ben başında olmasam bile saat gibi çalıştığını çalışacağını biliyorum. Bundan sebep en yakın zamanda bildiğiniz gibi www.steroidturkey.com açıyor oldum ve 1,2 yıl içinde orasıda vaz geçilmez yerlerden olacaktır soru - cevap konusun da. 

Şimdi ise son 2 yıldır planını yaptığım bir şeyi hayata geçirmenin arifesindeyim. 

Online olarak tamamen tarafım'dan dünya standartlarında hazırlanmış profesyonel BESLENME + ANTRENMAN + KÜR programları.

Bunun için çalışmalarım sürüyor bahsi geçen hizmetleri satın alabilecek ve hedefinize ulaşmanız adına pprofesyonel bir adım atmış olacaksınız. Herkes benim işimi nasıl yaptığımı beni tanıyanlar bilir işimi yani bu sporu ne kadar önemsediğimi. Ardımda bıraktığım 10 yıllık tecrübelerin ne tür tepkimeler yaptığını. Tüm bu deneyim ve yaşanmışlıklardan faydalanıp siz 10 yıllık tecrübeyi 1 sezona sığdırmak isterseniz yeni açılacak bu platform tam size göre.

Çok detayda vermek istemiyorum biraz merak edin ve sürpriz olsun istediğimden ön bilgilendirme yapayım dedim. :) 

Sizde görüş öneri ve fikirlerinizi konu altında belirtebilirsiniz.

1100x400_6720.jpg

• Beğen 6
  • Teşekkürler 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    819
HalfNatty, 2 dakika önce yazdı:

Forumda ufak tüyolar almak bize nasip olur umarım Burak hocam :) Hayırlısı olsun

Elimden geldiğince katkıda bulunmaya çalışıyorum biliyorsunuz. :) Ama bireysel soruları artık özellikle bana sorulacak olanları www.steroidturkey.com dan cevaplıyorum. Bu oluşum ile tamamen profesyonel destek alacak tüm bu işe gönül verenler yarışma ya hazırlanacaksanız bunun için beslenme + antrenman + kür programları konusunda kesinlikle profesyonel destek almalısınız ve bunu en ideal en uygun şekli ile sunacağım.

Piyasaya baktığınız da 1 aylık veya şu kadar haftalık programları sırf fenomen diye fahiş fiyatlara verenlerin aksine en ideal sınırlarda sunuyor olacağım.

bakalım hele bir bitsin ortaya neler çıkacak hep birlikte göreceğiz. :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    614

@Loving işte buna varım ben !!!!!!!! efsane bir fikir gibi geliyor bana da o bahsettiğin adamlar 500-1000 tl arası fiyat çekiyorlar ve millet veriyorda veren çocuklardan bir kaç ille konuştum abi 3 arkadaşız 3 muzde farklı ölçü hedeflerdeyiz hepimize aynı programı yollamış dedi :D eee dedim siz ne sanıyorsunuz kopyala yapıştır Allah bereket versin. :) Ne zaman açılacak ? isim misim belli mi hocam ? beklemedeyim :D 

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Deriyi inceltmek, biraz daha damarlı görünüm için profesyonel bir desteğe ihtiyacım var. Antrenman konusunda sıkıntım yok ama beslenme konusunda hiçbir şey bilmiyorum neredeyse o yüzden yerimde sayıyorum. Beslenme desteği için hemen adım atar başvururum size hocam @Loving

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    819
cetinkayaemree, 1 dakika önce yazdı:

Deriyi inceltmek, biraz daha damarlı görünüm için profesyonel bir desteğe ihtiyacım var. Antrenman konusunda sıkıntım yok ama beslenme konusunda hiçbir şey bilmiyorum neredeyse o yüzden yerimde sayıyorum. Beslenme desteği için hemen adım atar başvururum size hocam @Loving

Destek vermeye değil. '' Profesyonel destek vermeye '' hazırız zira proje önce bir kendi hatlarını belli etsin çünkü saat gibi çalışan bir sistem kurulumu söz konusu bir çok detay göz önünde bulunduruluyor. Resimli , videolu anlatımlar vs gibi. Kredi kartı ile ödeme vs. Bayağı emek harcıyoruz 1,2 hafta maks 1 aylık süreç içinde oturur her şey resmi açıklama ile start vermiş olacağız.

Keyifli forumlar. :) 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    84

Beslenme konusunda özellikle ciddi bir bilgi eksikliği var. Birebir ders veren, milli sporcu adamlar bile basit bir makro ve kalori hesabını yapamıyor. Kendilerine göre bir beslenme oturtmuşlar, ezbere gidiyorlar. Kişinin ölçülerine, özelliklerine göre ona özel hazırlanmış bir beslenme + kür programı yapılması gerçekten çok iyi bir hizmet olur ve profesyonelce yürütülürse bence talibi de olur. Başarılar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    211

Herkese aynı copy paste şeklinde beslenme ve antreman programları yollayan vucut geliştirmeciler,online ptler ,dünya şampiyonu sporcuyum ben diyen adamlarda buraya gelip söylenmeye başlamasın sonra :P 

• Haha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    819
tolgacan94, 14 dakika önce yazdı:

Herkese aynı copy paste şeklinde beslenme ve antreman programları yollayan vucut geliştirmeciler,online ptler ,dünya şampiyonu sporcuyum ben diyen adamlarda buraya gelip söylenmeye başlamasın sonra :P 

Daha dur bakalım supplementçilerin de korkulu riyası olacağız :) Upssss. neyse sussam iyi olacak tüm sırlar ortaya çıkıyor. ;) 

• Haha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pavel    45

hocam azminize hayranım ama personel trainer işi biraz rekabetli çok kişi var eğer onların yaptıklarından farklı bişey yaparsanız bu iş olur ve supplement sektörü aşırı rekabet olan bir sektör umarım başarılı olursunuz :)

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    819
pavel, 9 dakika önce yazdı:

hocam azminize hayranım ama personel trainer işi biraz rekabetli çok kişi var eğer onların yaptıklarından farklı bişey yaparsanız bu iş olur ve supplement sektörü aşırı rekabet olan bir sektör umarım başarılı olursunuz :)

İlaç (hormon) sektörünün ŞAMPİYONLAR LİGİ olduğunu unuttun galiba :) Ama yıllardır kupa'nın adresi değişmiyor.

İstanbul'dan bayrağın son dikili olduğu hatta ülke sınırları dışına kadar ismi ulaşmış bir platformda sın mesela bunu nasıl başardık ?

Verdiğimiz hizmet ve ticari ilişkileri 2. hatta 3. aşamaya atarak. Diğer oluşumlarda böyle olacak.

Bizim satış kaygımız yok burada da olmadığı gibi biz pazar da tezgahımızı açarız ihtiyacı olan gelir alır hepsi bu. 

Ve herkes ekmeğini / nasibini yer.

Not : Diğerlerinde olmayan bize olacak olan en güzel sistemlerden birisi tek adres ile ilaç,katkı ve tüm programını alabileceksin. Misal ilaç aldı birisi gıda takviyesi projemizde %x kadar indirim kuponu kazanacak. Eee adam supplement alacaksa elindede indirim kodu var ve aynı ürün aynı rakamları daha ucuza almak varken gider alır mı başka bir yerden ? :) Alırsa da kendi bileceği bir şey parası çokmuş deriz. Veya beslenme / antrenman desteği aldı yine indirim kodu kazanacak veya direk supplement aldı direk diğer projelerde indirim çeki kazanacak :) 

17 Yılımı ticarete ve insan ilişkilerine adadım kim nasıl kazanılır çok iyi biliyorum ;) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SelimTT    20

@Loving Hocam daha önce de fikrimi belirtmiştim, evet ticaretin daha doğrusu paranın arka planda olması iyi niyet göstergesi ancak, dürüst ve doğru yapıldıgı sürece ilk planda olmasının da bir sakıncası yok. İlk planda tutan satıcıları görüyoruz, bari sattıkları ürün dogru düzgün olsa, gerçek bile değil. Hadi kişisel hedefe, fiziksel özelliklere göre değil ezbere ilaç satıyosun bari orjinal gönder. O da yok . peptidturkiye yi bulmadan önce başka forumlarda da vakit geçirdim. Konuların çoğu şu satıcı dolandırıcı bu ilaç sahte derken olaydan soğumak üzereydim ki sizi buldum.

Türkiye'de bu tip işler gerçekten cok zor. Size kolaylıklar ve başarılar diliyorum. Siz kendinizi bozmadıgınız sürece, iyi yaptıgınız sürece zaten her zaman kazanırsınız.

Dolandırıcı adam 10 kişiyi dolandırdı gitti noldu, 5000 mi 10000 mi kazandı. Bidaha zor satar. Burda daha çok dolandırıcı çıkar, mühim olan biz tüketicilerin bilinçlenmesi, özellikle bu alanda, vücuduna ilaç alıyosun, belli riskleri göze alıyorsun,  100 200 tl için zamanını, emeğini ve saglıgını riske atmaya gerek yok. Önüne gelen ilk forumdan, ilk satıcıdan ilaç almaya kalkıyorlar. Ben daha başlamadım küre ancak, 2 aylık araştırma sonunda kim dolandırıcı, kim dogru kişi buluyorsun işte sonucta. En başında da, milletin saglıgını hiçe sayan, elinde ne varsa sokmaya çalışan salon hocaları geliyor. Kaç tane başlık okudum burda, hocam şunu tavsiye etti, ama musabık am şu ama bu. Saçma sapan kürler.(Hepsi için konuşmuyorum yanlış anlaşılmasın) Biraz teorik altyapıyı kurmalı insan sonra fikir sahibi olmalı. Sen ne istedigini, neye ihtiyacın oldugunu bilirsen zaten kimse sana gereksiz birşey satamaz.

Zor işler gerçekten. Allah utandırmasın ne diyelim.

Sevgiler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    614

Vay vay vay hocam demek supplement işide var :D helal olsun ne diyeyim isim falan belli mi :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    819
Bay-T, 5 saat önce yazdı:

Vay vay vay hocam demek supplement işide var :D helal olsun ne diyeyim isim falan belli mi :D 

1,2 haftaya bir çok şey netleşir diyelim Tayfun. :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    211
pavel, 21 saat önce yazdı:

Her zaman daha iyisini yapabilen çıkar ve bu sitenin bir özelliğide her zaman en iyi hizmeti ve memnuniyeti sağlamak. Pt işinde çok rekabet var evet ama içleri ne kadar dolu önemli olan kısım orada yatıyor. Piyasada bilen adam yok değil ama bunu sunan insana ulaşmak büyük dert.

Supplement sektörü piyasanın en geniş olduğu yer herhalde hayatında hiç supplement kullanmamış bir sporcu yoktur bile denemek amaçlı da olsa herzaman oluyor.Güven ve reklam ile işleyen bölüm o yüzden çok rahat sonuç alınacağını düşünüyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    819
freeagle, 19 saat önce yazdı:

@Loving 1 ay demiştiniz 2 ay oldu son durumlar nedir? benim gibi bekleyenler adınada vesile olmuş olalım.. 

Evet bir çok arkadaşımız özelden de sorduğu oluyor ama şu sıralar çok daha önemli işler  var son parti sevkiyat ile alakalı o yüzden önem derecesi daha fazla olan işlerden sonra tamamlanmış olacak iki projede. Zaten projenin %90 bitti ufak detayları var sadece.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    819
MR.Kararlı, 9 dakika önce yazdı:

2 yıl aradan sonra konuyu hortlatmak istemezdim ama @Loving, siteye erişilemiyor. Nasıl irtibata geçeceğiz.

Ürün teknik destek ve satış için info@peptidturkiye.com 

Steroidturey.com yazılımı yeniledik bazı çalışmalar devam ediyor onumuzdeki haftlarda açmayı planlıyorum tekrardan.

Keyifli forumlar. 

• Teşekkürler 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.