Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Loving

Testesteron doğal üretimi tetikleme tedavisinde triptorelin kullanımı (pct)

Önerilen İletiler

Loving    9.196

Merhaba;

"PCT için triptorelin hakkındaki düşünceniz nedir? Veya, bunu testosteron üretimi için kullanabilir miyim? " sorularına cevap olması babında hazırlanan bir başlıktır umarım bir çok kişiye faydalı olur. :) 

Triptorelin bir GnRH analoğudur: diğer bir deyişle, hipotalamus tarafından üretilen, hipofizi LH yapmak için uyaran hormon gibi davranır. Triptorelin tıbben kullanılan seviyelerde dozlandığında hipofizi aşırı uyarır. İlk sonuç LH üretiminde artışa veya aşırı yüksekliğe neden olur.

Triptorelin 100 mcg'lik tek bir enjeksiyonun, testosteron üretimini iyileştirmek için kullanılabileceği konusunda bir teori var ortada ve bir çok Avrupa tabanlı platformda bu tartışılıyor. Muhtemelen kısa bir sürede hipofiz uyarısını sağlayabileceğini düşünüyorum görüp okuduklarım dan yola çıkacak olursak..

PCT başlangıcında bu tedavinin tek başına kullanımından yola çıkarak daha iyi olup olmayacağına yanıt vermem çok zor. (Denemedim çünkü henüz.) Triptorelin'in değerini belirlemedeki bir diğer en büyük sorun, satılan araştırma materyalinin (ürünün) büyük kısmı sahte olmasıdır. (piyasadaki - Türkiye dekiler den hiç bahsetmiyorum bile.)

Önerilen dozaj : 100 mcg'den daha düşük bir dozda deneme yapılabilir.

İşe yaradığına dair bir deneysel paylaşım sonuçlarıyla;

Doktorlar x bir kişiyi kür sonrası GnRH analog triptorelin ile tedavi etmeye karar verirler. GnRH, sadece 10 amino asitten oluşan bir hormondur. Hipotalamus tarafından beyinde üretilir ve FSH ve LH üretimini hipofiz bezi tarafından uyarır. Hormonlar kanda testesteron üretmek için çalışmaya başlar. Ufak tanımlama dan sonra konumuza tekrar dönecek olursak vücut geliştirmecimiz hormon tedavisine hemen yanıt verdiği gözleniyor. Birkaç dakika içinde kanındaki LH ve FSH konsantrasyonu artış yapıyor.

Doktorlar tedavi uygulanan vücutçu arkadaşımızı 10 gün sonra tekrar kontrole tabi tutar. Enerjisinin geri döndüğü ve kanındaki testosteron konsantrasyonu 7 ng / ml'ye yükseldiğini fark eder. Bu süreci takip eden diğer haftalar soransında (3 hafta) testosteron seviyesi hala normaldi ve libido da geri döndüğü saptandı tam anlamı ile.

Not : Test kısmında geçmişte okuduğum ve not aldığım bir çok kaynaktan faydalandım.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

HallOfFame    62
gecceanduana, 10 saat önce yazdı:

Pct'de favori ürün olabilir diyebilir miyiz peki? Tabi ürün ve de orjinali bulunabilirse

Eczane'den başka bi yerde satılmıyor zaten asd:dsADS:sd:asd:dsaSD:D:sAD:sdDS:ADS:asd:ds:asd.ds:Ads:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478

Triptorelin pct yerine geçmez.Teoride var olduğu söylenen uyartım etkisi bende gerçekleşmedi.Tek dozda dahi kimyasal kastrasyona sebep oluyor.Ben tavsiye etmiyorum...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaczal    17
metinav, 16 saat önce yazdı:

Triptorelin pct yerine geçmez.Teoride var olduğu söylenen uyartım etkisi bende gerçekleşmedi.Tek dozda dahi kimyasal kastrasyona sebep oluyor.Ben tavsiye etmiyorum...

kullandığın markayı öğrenebilirmiyim?Yakın bir tanıdığımda ortalama referans değerlerine çıkardı yalnız sonrasında dalgalanmalar oldu şimdi bilmiyoeum teste gircek tekrar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
kaczal, ‎09‎.‎05‎.‎2018 - 14:32 yazdı:

kullandığın markayı öğrenebilirmiyim?Yakın bir tanıdığımda ortalama referans değerlerine çıkardı yalnız sonrasında dalgalanmalar oldu şimdi bilmiyoeum teste gircek tekrar.

Eczaneden aldım ganopeptyl diye geçiyor.İlk bir hafta gayet iyi uyarı veriyor hipofize ama sonra süratle düşüyor.Benim düşüncem 100 mg tek iğne bile hipofizi doyuma ulaştırıp kapatıyor.Belki 20-30 mg vurulsa çalışabilir...Denemek lazım fakat herşeyde olduğu gibi ölçüde de, tek doz 100 mg vurulmalı düşüncesi var yabancı forumlarda.Bozuk plak gibi herkes aynı şeyi tekrarlıyor.Kimse üzerinde deneyip de düşünmüyor gözlemlemiyor.Hep biz mi anlatıcaz deneyimlerimizi ? Şu enjeksiyon iğnesini bile türkiyede ben soktum bu ortama.Turuncu uçlu 25 g enjektörü kimse bilmezdi ilk ben kullanıp paylaştım deneyimimi...Bu sporun handikapı bu kimse deneyip yorumlamıyor.Kulaktan duyma bilgilerin hayatta hiç bir anlamı olmaz.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 2
  • Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
metinav, Bir saat önce yazdı:

Eczaneden aldım ganopeptyl diye geçiyor.İlk bir hafta gayet iyi uyarı veriyor hipofize ama sonra süratle düşüyor.Benim düşüncem 100 mg tek iğne bile hipofizi doyuma ulaştırıp kapatıyor.Belki 20-30 mg vurulsa çalışabilir...Denemek lazım fakat herşeyde olduğu gibi ölçüde de, tek doz 100 mg vurulmalı düşüncesi var yabancı forumlarda.Bozuk plak gibi herkes aynı şeyi tekrarlıyor.Kimse üzerinde deneyip de düşünmüyor gözlemlemiyor.Hep biz mi anlatıcaz deneyimlerimizi ? Şu enjeksiyon iğnesini bile türkiyede ben soktum bu ortama.Turuncu uçlu 25 g enjektörü kimse bilmezdi ilk ben kullanıp paylaştım deneyimimi...Bu sporun handikapı bu kimse deneyip yorumlamıyor.Kulaktan duyma bilgilerin hayatta hiç bir anlamı olmaz.

+1500... tecrübe 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaczal    17

16 haftalık 19 nor dan sonra esterler kandan tamamen çıkıncı 10 gün boyunca 1000iu hcg vuruldu 3 gün sonra 100mcg psr triptorelin tek seferde yapıldı, nolva ve klomid yok. ertesi gün libido ve dopamin sistemi gayet iyiydi triptorelinden 10 yada 15  gün sonra lh,fsh referans aralıklarında idi.Yalnız 1 ay sonra libido ve dopaminde düşüş farkedildi, testo ve dopamin hasarında oluşan anksiyete ve mutsuzluk halleri geri döndü.

Yabancı forumlarda da triptrlnden  2 ay sonra değerlerin tekrar düştüğü yazıyordu.teste girmemiş daha yalnız düşüşü var ama hpta açık.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaczal    17
kuntkral, 06.07.2018 - 06:45 yazdı:

Deneyimi olan paylaşabilir mi? 1-2 hafta içerisinde 18 aylık kürümün pctsine başlayacağım aklımda triptorelin var.

Triptorelin çalışıyor 2 ay sonra bi düşüş oldu ama 4 ay sonra tamamen düzeldi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kuntkral    34
kaczal, 3 saat önce yazdı:

@kuntkral triptorelin denedin mi sonuçlarını paylaşabilirmisin?

Merhaba, 5000 iu pregnyl, klomen ve nolvadex ile hallettim değerlerim çok güzel şu an, lh ve fsh 3 küsürlerde (zamanla artacaktır), total testo ise 7.86

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Brk.D.    0
kuntkral, 12.09.2018 - 22:36 yazdı:

Merhaba, 5000 iu pregnyl, klomen ve nolvadex ile hallettim değerlerim çok güzel şu an, lh ve fsh 3 küsürlerde (zamanla artacaktır), total testo ise 7.86

Tam pct detayını verebilir misin? kürde ne kullandın? en son enjeksiyondan kaç gün sonra pct ye başladın? pct'de neyi kaç mg ve kaç gün süre ile kullandığını belirtirsen harika olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Loving, 9/8/2017 - 00:38 yazdı:

Merhaba;

"PCT için triptorelin hakkındaki düşünceniz nedir? Veya, bunu testosteron üretimi için kullanabilir miyim? " sorularına cevap olması babında hazırlanan bir başlıktır umarım bir çok kişiye faydalı olur. :) 

Triptorelin bir GnRH analoğudur: diğer bir deyişle, hipotalamus tarafından üretilen, hipofizi LH yapmak için uyaran hormon gibi davranır. Triptorelin tıbben kullanılan seviyelerde dozlandığında hipofizi aşırı uyarır. İlk sonuç LH üretiminde artışa veya aşırı yüksekliğe neden olur.

Triptorelin 100 mcg'lik tek bir enjeksiyonun, testosteron üretimini iyileştirmek için kullanılabileceği konusunda bir teori var ortada ve bir çok Avrupa tabanlı platformda bu tartışılıyor. Muhtemelen kısa bir sürede hipofiz uyarısını sağlayabileceğini düşünüyorum görüp okuduklarım dan yola çıkacak olursak..

PCT başlangıcında bu tedavinin tek başına kullanımından yola çıkarak daha iyi olup olmayacağına yanıt vermem çok zor. (Denemedim çünkü henüz.) Triptorelin'in değerini belirlemedeki bir diğer en büyük sorun, satılan araştırma materyalinin (ürünün) büyük kısmı sahte olmasıdır. (piyasadaki - Türkiye dekiler den hiç bahsetmiyorum bile.)

Önerilen dozaj : 100 mcg'den daha düşük bir dozda deneme yapılabilir.

İşe yaradığına dair bir deneysel paylaşım sonuçlarıyla;

Doktorlar x bir kişiyi kür sonrası GnRH analog triptorelin ile tedavi etmeye karar verirler. GnRH, sadece 10 amino asitten oluşan bir hormondur. Hipotalamus tarafından beyinde üretilir ve FSH ve LH üretimini hipofiz bezi tarafından uyarır. Hormonlar kanda testesteron üretmek için çalışmaya başlar. Ufak tanımlama dan sonra konumuza tekrar dönecek olursak vücut geliştirmecimiz hormon tedavisine hemen yanıt verdiği gözleniyor. Birkaç dakika içinde kanındaki LH ve FSH konsantrasyonu artış yapıyor.

Doktorlar tedavi uygulanan vücutçu arkadaşımızı 10 gün sonra tekrar kontrole tabi tutar. Enerjisinin geri döndüğü ve kanındaki testosteron konsantrasyonu 7 ng / ml'ye yükseldiğini fark eder. Bu süreci takip eden diğer haftalar soransında (3 hafta) testosteron seviyesi hala normaldi ve libido da geri döndüğü saptandı tam anlamı ile.

Not : Test kısmında geçmişte okuduğum ve not aldığım bir çok kaynaktan faydalandım.

eczanede 7 adet 0.1 mg/ml şeklinde satılıyor . Çok forum gezdim ne zaman ne kadar süre de kullanılacağı hakkında bir bilgiye rastlayamadım . Burak hocam siz tecrübe ettiniz mi ? Üzerinden epey zaman geçmiş açılan konunun ..Tüm esterler kandan çıktığı takdirde tek bir şırınga kullandık diyelim yerine dönmedi diyelim değerler . Ardından ne zaman tekrar kullanabiliriz . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.196
PowerWave, 1 saat önce yazdı:

eczanede 7 adet 0.1 mg/ml şeklinde satılıyor . Çok forum gezdim ne zaman ne kadar süre de kullanılacağı hakkında bir bilgiye rastlayamadım . Burak hocam siz tecrübe ettiniz mi ? Üzerinden epey zaman geçmiş açılan konunun ..Tüm esterler kandan çıktığı takdirde tek bir şırınga kullandık diyelim yerine dönmedi diyelim değerler . Ardından ne zaman tekrar kullanabiliriz . 

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104

Uzun kurden ciktiysaniz kullanabilirsiniz, HCG den farklı olarak hem LH hemde FSH daha fazla urarir ve daha fazla etkiye sahiptir.

Priptorelin kullanırken HCG clomid nolvadex vsvs gibi ilaçlar kullanmayada gerek yoktur tek atış mis 😁

Eğer benim gibi yıl boyu kürde iseniz 4 ay arayla 100 mcg yeterlidir. 

HCG testo üretimini başlatır , tripterolin direk lh ve FSH üretimini... 

Ben 18 aylık kurden çıkınca yaptığım tek şey 7 gün arayla 100 mcg toplam 2 kere 😁😁

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Loving, 14.03.2022 - 22:00 yazdı:

Burak Hocam gonapeptly için yazmıştım sanırım bu ürün muadili galiba . İlk defa pct yapacağım

Çok teşekkür ediyorum hocam ..

Müfit Can, 14.03.2022 - 23:14 yazdı:

Uzun kurden ciktiysaniz kullanabilirsiniz, HCG den farklı olarak hem LH hemde FSH daha fazla urarir ve daha fazla etkiye sahiptir.

Priptorelin kullanırken HCG clomid nolvadex vsvs gibi ilaçlar kullanmayada gerek yoktur tek atış mis 😁

Eğer benim gibi yıl boyu kürde iseniz 4 ay arayla 100 mcg yeterlidir. 

HCG testo üretimini başlatır , tripterolin direk lh ve FSH üretimini... 

Ben 18 aylık kurden çıkınca yaptığım tek şey 7 gün arayla 100 mcg toplam 2 kere 😁😁

12 haftalık yaptım ilk kürümdü .. Umarım nokta atışı olur eczaneden temin ettim 

çok teşekkür ediyorum hocam size de .

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    840
PowerWave, 10 saat önce yazdı:

12 haftalık yaptım ilk kürümdü .. Umarım nokta atışı olur eczaneden temin ettim 

çok teşekkür ediyorum hocam size de .

Dostum 12 haftalık kür yaptıysan ben geleneksel yollarla pct yapmanı öneririm. Pazartesi çarşamba cuma günleri 500 İÜ HCG enjekte et. Sonra ki pazartesi itibaren 4 hafta boyunca günlük 40 mg tamoksifen 50 mg klomen öneririm. Ben kendi pctimde günlük 0,5 Mg arimidex alıyorum ilk 3 hafta istersen sende kullana bilirsin. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.