Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Loving

Balkan pharma ve sp '' neden bu iki markayı satıyoruz ? '' (analiz)

Önerilen İletiler

OKAN    0

Peptid grubundaki Med Pharma ve AlleyGH için ne düşünüyorsunuz? Bu markaların testleri mevcut mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

cominic    0

Parabolan’ın 1 ml’inde 100 mg olmasının imkanı yok kimse kimseyi kandırmasın biraz araştırma yapın. Parabolan’ın 1ml’de tamamen dolu olduğu hali 76.5 mg’dır. Çünkü 1 ml’e bu kadar sığabiliyor kimyası gereği.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pavel    42
cominic, 2 saat önce yazdı:

Parabolan’ın 1 ml’inde 100 mg olmasının imkanı yok kimse kimseyi kandırmasın biraz araştırma yapın. Parabolan’ın 1ml’de tamamen dolu olduğu hali 76.5 mg’dır. Çünkü 1 ml’e bu kadar sığabiliyor kimyası gereği.

Bu işlerden çok anlamam ama sonuçlar tarafsız bir sitenin laboratuar test  sonuçlarıdır.aşagıdaki linkte dökümanları var bakabilirsin.Ayrıca olamıyacağına dair kanıtların varsa paylaşmanı bekleriz.

https://anaboliclab.com/lab-results/brand-name/balkan-pharmaceuticals/balkan-pharma-parabolan-lab-test-results-2016-05-27/

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M00n    0

La pharma hakkında görüşleriniz nedir aceba cok iyi diyorlar kimisi yaramaz diyor 

bilgisi olan varsa lütfen yazabilirmi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xeaven    126
cominic, 14.12.2017 - 10:07 yazdı:

Dostum bu iş biraz sanat 1ml'de çeşitli esterlerde toplamda 747 mg testosteron barındıran ilaç gördüm. 747 mg şaka gibi bi rakam ama var

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pavel    42
M00n, 10 saat önce yazdı:

La pharma hakkında görüşleriniz nedir aceba cok iyi diyorlar kimisi yaramaz diyor 

bilgisi olan varsa lütfen yazabilirmi 

hiç duymadım ve ama banko markalarda şaşmamak lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adm    4

Merhaba @Loving hocam, size msj atamıyorum . İletişim bilgisi yada dize ulaşıcağımız irtibat numarası msj ile atabilirmisiniz. Fiyat ve kür konusunda bilgi almak istiyordum . Teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    487
Adm, 17 dakika önce yazdı:

Merhaba @Loving hocam, size msj atamıyorum . İletişim bilgisi yada dize ulaşıcağımız irtibat numarası msj ile atabilirmisiniz. Fiyat ve kür konusunda bilgi almak istiyordum . Teşekkürler 

Bilgi verildi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    487
murat159, Bir saat önce yazdı:

Hocam irtibat verebilir misiniz

Bilgi verildi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İyi günler değerli hocalarım Admin 

Acil bir sorum olacak size ;

Arkadaşım bioniche phrama deca-med almıs ilacın uzerınde check kodu dahi var check yapıp sonra almıs check onaylamıs yanı dogru demıs fakat ılacın ınternettekı resımlerınden farklı detayları ve yazımda farklılıkları var sahte orjınallık konusunda yardımcı olabılır mısınız daha once ben kullanmadım hıc o yuzden bılmıyorum resım atabılırım mıyım yardımcı olursanız cok ıyı olur saygılarımla...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xeaven    126
anabolizanhelp, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşım bioniche phrama deca-med almıs ilacın uzerınde check kodu dahi var check yapıp sonra almıs check onaylamıs yanı dogru demıs fakat ılacın ınternettekı resımlerınden farklı detayları ve yazımda farklılıkları var sahte orjınallık konusunda yardımcı olabılır mısınız daha once ben kullanmadım hıc o yuzden bılmıyorum resım atabılırım mıyım yardımcı olursanız cok ıyı olur saygılarımla...

Sorunun yeri burası değil fakat 2017 haziran gibi benim elime geçmişti bioniche çok güvenilir bi satıcıdan, check kodları çalışıyordu ilaç tasarımı sitedekinden farklıydı dediğiniz gibi susta-med ti benim kullandığım kan tahlillerim de çalıştığını gösteriyordu. Bioniche bu sene sanırım kutu tasarımını değiştirmiş piyasada hala eski seri ürünleri dolaşmakta bu yüzden check çalışıyorsa %99 sıkıntısızdır. 

Ayrı bir başlık altında sorsaydınız daha uygun olurdu.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    487
anabolizanhelp, 2 saat önce yazdı:

Ürün detay ve fotoğrafları ile '' MARKA ANALİZLERİ '' kategorisine başlık açabilirsiniz.

https://peptidturkiye.com/forum/forum/41-marka-analizleri

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xeaven, 4 saat önce yazdı:

Sorunun yeri burası değil fakat 2017 haziran gibi benim elime geçmişti bioniche çok güvenilir bi satıcıdan, check kodları çalışıyordu ilaç tasarımı sitedekinden farklıydı dediğiniz gibi susta-med ti benim kullandığım kan tahlillerim de çalıştığını gösteriyordu. Bioniche bu sene sanırım kutu tasarımını değiştirmiş piyasada hala eski seri ürünleri dolaşmakta bu yüzden check çalışıyorsa %99 sıkıntısızdır. 

Ayrı bir başlık altında sorsaydınız daha uygun olurdu.

kusura bakmayın kardesım Adminin yönlendirdiği sayfaya konu açtım yardımlarınızı rica ediyorum , Saygılarımla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    487
cermetci, 6 saat önce yazdı:

Hocam iletişim verebilir misiniz? 

Bilgi verildi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@LovingHocam kolay gelsin. arkadasimla konustum bioniche pharma yi geri yollamiş adam once generics pharma yollayacagim demis sonra arkadasim cok sahtesi oldugunu soylemis gamma pharmaya donmus kabul etmis . Anlayacaginiz durum ortada hem paraya yazik oldu hem sagliga olacakti.Yine de ben bu siteden,sizden bahsettim degerli arkadaslar sag olsun.arkadasim icin urun siparis bilgisi verebilir misiniz ? . Saygilarimla. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    487
anabolizanhelp, 23 dakika önce yazdı:

@LovingHocam kolay gelsin. arkadasimla konustum bioniche pharma yi geri yollamiş adam once generics pharma yollayacagim demis sonra arkadasim cok sahtesi oldugunu soylemis gamma pharmaya donmus kabul etmis . Anlayacaginiz durum ortada hem paraya yazik oldu hem sagliga olacakti.Yine de ben bu siteden,sizden bahsettim degerli arkadaslar sag olsun.arkadasim icin urun siparis bilgisi verebilir misiniz ? . Saygilarimla. 

Merhaba ; bilgi verildi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2013 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.