Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ronniecoleman

Deca küründe kazandığınız ölçüler nelerdir ?

Önerilen İletiler

Valla 1000 testo 350 deca mix kurune giricem decayi ilk defa kullanicam. Decadan alınan etkileri herkes yazarsa söylerse ve tavsiyeleriniz varsa duymak isterim ,yerinde paylaşım olmuş kardesm eyvallah 😂Yalnız ben danabol değil anapolon kullanicam ,o da ilk defa anapolon ile tecrubeleriniz varsa duymak isterim 

tarihinde Tupacmakaveli1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Selamlar deca güzel ilaç öncelikle anapolon değil danabol daha doğru bir seçim daha iyi kombine olduklarını söyleyebilirim.

Deca kullanmanın bazı incelikleri var onlardan bahsedeyim.Ortalıkta gezen deca yağlandırır vb saçmalıkları takmadan yediğiniz besinlere dikkat ederek giderseniz deca çok etkili bir üründür.Bulk yapıyorum cheat üstüne cheat yapıştırırsanız kalori saymazsanız nur topu gibi sularınız,yağlarınız olur.Bu arkadaş trenbolonenin akrabası kendinizi el ile her hafta muayene etmelisiniz gögüs uçlarınızda kitle varmı sertlik varmı acımaya başlıyor mu yanma varmı gibi. Acı ve yanma varsa bu östrojenden değil prolaktinden arimidexe abanmayın geçmez eczaneden dostinex veya cabaser alacaksınız. bir diğer detayda decanın ağırlık arttırma olayı kilonuzun artışını ve sakatlanmayı zorlaştırmasından sebep her antremanda bir sonrakinin fazlasını yapmaya çalışmalısınız çektiğiniz suyun hakkını verirseniz deca sizi ödüllendirir o ağırlıklar artmazsa kür sonunda ceza olarak döner. 

Ölçü konusu çok değişken müneccimlik olur ve yalan söylemiş oluruz burada birde sulu ve yağlı olarak ölçü almaya da uygun bir steroid olduğundan yalancı ölçüler gelme ihtimali de var.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
tolgacan94, 21.09.2017 - 22:19 yazdı:

Selamlar deca güzel ilaç öncelikle anapolon değil danabol daha doğru bir seçim daha iyi kombine olduklarını söyleyebilirim.

Deca kullanmanın bazı incelikleri var onlardan bahsedeyim.Ortalıkta gezen deca yağlandırır vb saçmalıkları takmadan yediğiniz besinlere dikkat ederek giderseniz deca çok etkili bir üründür.Bulk yapıyorum cheat üstüne cheat yapıştırırsanız kalori saymazsanız nur topu gibi sularınız,yağlarınız olur.Bu arkadaş trenbolonenin akrabası kendinizi el ile her hafta muayene etmelisiniz gögüs uçlarınızda kitle varmı sertlik varmı acımaya başlıyor mu yanma varmı gibi. Acı ve yanma varsa bu östrojenden değil prolaktinden arimidexe abanmayın geçmez eczaneden dostinex veya cabaser alacaksınız. bir diğer detayda decanın ağırlık arttırma olayı kilonuzun artışını ve sakatlanmayı zorlaştırmasından sebep her antremanda bir sonrakinin fazlasını yapmaya çalışmalısınız çektiğiniz suyun hakkını verirseniz deca sizi ödüllendirir o ağırlıklar artmazsa kür sonunda ceza olarak döner. 

Ölçü konusu çok değişken müneccimlik olur ve yalan söylemiş oluruz burada birde sulu ve yağlı olarak ölçü almaya da uygun bir steroid olduğundan yalancı ölçüler gelme ihtimali de var.

İlk kürü 16 hafta only testo e 500 mg e  olan biri 2. kürde testo e ve deca'yı kaç mglarda kullanmalı ve deca gerçekten kalıcı kas kütlesi sağlıyor mu temiz ve sağlam bir beslenme  ve doğru bir pct ile yoksa kazandırdığı kütlenin çoğu su mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arkeo9801    0

12hafta 500-750arası testo enanthat 400-600 deca danabol kürüne girmiş biri olarak söyleyeceğim yarı yarıya düzgün beslendim diyebilirim 2öğün iyiyse 2öğün kötü gerçekten kaliteli beslenilirse çok etkili bir ilaç ben yinede ilaçlardan memnun kaldım danabolü bırakınca işiyorsun falan bende olmadı deca testo iyice vücuda karıştığı için galiba güç artışı bende muazzam oldu bıraktıktan sonra çok bir kütle kaybı yaşadım diyemem kesinlikle beslenme ve antrenman sertliğini kaybetmezsen decadan danabolden aldığın su kas herneyse çoğu kısmı duracaktır ölçü olarak en basitinden 44ten 47.5ları gördü kollarım 98kilodan 108kiloya çıktım şuandada enanthat boldenon küründeyim decayı bırakalı 3ay oldu kilom 96larda geziyor kol ölçüm en kötü 46dır bence ilaçlardan sonra antrenman beslenme bırakılmadığı sürece hergün üstüne koyabiliriz saygılar

12hafta enanthat kullan ilk 8 500 son 4 750

deca istersen 10 400mg git istersen son 3 4hafta 600 çıkar ama 600mg koruyucusuz ve bilinçsiz sıkıntı yaratabilir

tarihinde arkeo9801 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
arkeo9801, 5 dakika önce yazdı:

12hafta 500-750arası testo enanthat 400-600 deca danabol kürüne girmiş biri olarak söyleyeceğim yarı yarıya düzgün beslendim diyebilirim 2öğün iyiyse 2öğün kötü gerçekten kaliteli beslenilirse çok etkili bir ilaç ben yinede ilaçlardan memnun kaldım danabolü bırakınca işiyorsun falan bende olmadı deca testo iyice vücuda karıştığı için galiba güç artışı bende muazzam oldu bıraktıktan sonra çok bir kütle kaybı yaşadım diyemem kesinlikle beslenme ve antrenman sertliğini kaybetmezsen decadan danabolden aldığın su kas herneyse çoğu kısmı duracaktır ölçü olarak en basitinden 44ten 47.5ları gördü kollarım 98kilodan 108kiloya çıktım şuandada enanthat boldenon küründeyim decayı bırakalı 3ay oldu kilom 96larda geziyor kol ölçüm en kötü 46dır bence ilaçlardan sonra antrenman beslenme bırakılmadığı sürece hergün üstüne koyabiliriz saygılar

12hafta enanthat kullan ilk 8 500 son 4 750

deca istersen 10 400mg git istersen son 3 4hafta 600 çıkar ama 600mg koruyucusuz ve bilinçsiz sıkıntı yaratabilir

1-12 testo e 500

1-10 deca 400 düşünüyorum kür içinde östrojen etkileri hariç nasıl yan etkilerle karşılaştınız psikolojik vb?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arkeo9801    0

Vallahi ben psikolojik bir etkiyle karşılaşmadım deca nor19grubu psikoloji bozar falan diyen çok oldu bende birşey yapmadı ama arada duygusala bağladığım oluyordu dozajlama güzel duruyor decayı en çok sevdiğim hiçbir eklem kıkırdak ağrım kalmamıştı bırakmama rağmen ağrılarım yine eskiye nazaran yok ama ant öncesi güzel bir pirinç yanına çikolatalı fıstık ezmesi gerçekten çok ağır sert antrenmanlar çıkartıyordum şimdi az da olsa güç kaybı yaşadım sivilceye yatkın hatta sivilceli bir insan olmama rağmen bir artış yada azalma yaşamadım bütün vücut geçerli kesinlikle milk thistle kullanmanı öneririm maddi imkanın varsa probiyotikte al sindirim sıkıntıları yaşayabilirsin kalori artınca

tarihinde arkeo9801 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
arkeo9801, 3 dakika önce yazdı:

Vallahi ben psikolojik bir etkiyle karşılaşmadım deca nor19grubu psikoloji bozar falan diyen çok oldu bende birşey yapmadı ama arada duygusala bağladığım oluyordu dozajlama güzel duruyor decayı en çok sevdiğim hiçbir eklem kıkırdak ağrım kalmamıştı bırakmama rağmen ağrılarım yine eskiye nazaran yok ama ant öncesi güzel bir pirinç yanına çikolatalı fıstık ezmesi gerçekten çok ağır sert antrenmanlar çıkartıyordum şimdi az da olsa güç kaybı yaşadım sivilceye yatkın hatta sivilceli bir insan olmama rağmen bir artış yada azalma yaşamadım bütün vücut geçerli kesinlikle milk thistle kullanmanı öneririm maddi imkanın varsa probiyotikte al sindirim sıkıntıları yaşayabilirsin kalori artınca

Karaciğer için günde 1 tab nac 600 düşünüyorum milk thistlea gerek var mı sizce nac 600 varken?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
arkeo9801, 7 saat önce yazdı:

Milk thistlesız yapmadığım için bilmiyorum maddiyat işi şart değil ama olursa da olur bence

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.