Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

AxtoR

Testonun etkisi nasıl oluyor?

Önerilen İletiler

AxtoR    45

Genel olarak testoya 6. Haftadan sonra etkisini gösterir diyorlar ama bu etki nasıl oluyor? Mesela ben 6. Haftaya kadar 2.5cm kol ölçüsü aldım, 6. Haftadan 12. Haftaya kadar daha mı çok ölçü almaya başlayacağım? Tam anlayamadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk haftalarda testo vucuduna daha yenı karıştıgı için vucudda sürekli olmaz ama 6 haftadan sonra vucudda tam anlamıyla dışardan aldıgın testestoron oldugu için verim alman daha cok kolaylaşıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
ronniecoleman, 8 dakika önce yazdı:

İlk haftalarda testo vucuduna daha yenı karıştıgı için vucudda sürekli olmaz ama 6 haftadan sonra vucudda tam anlamıyla dışardan aldıgın testestoron oldugu için verim alman daha cok kolaylaşıyor

Nasıl anlaşılıyor peki?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eserutkur09    19

istersen en uzun ister olsun etkisi 4-5 gün sonra hissedersin bu kadar açık ve net söylüyorum. Nasıl anlarım diyorsan, idmanda ki pump ve cinsel istek kısa dönemde en kolay anlayabileceğin yoldur, 2. 3. haftadan sonrada su tutumuna bağlı hacim artışlarını hissedeceksin ve kaslarının sert dolu oluşunu hissedeceksin, 4.5. haftalardan sonra ise güç ve dayanıklılık zaten hissetmiş olacaksın, fakat bunlarıda kafanda abartıp çok birşey bekleme.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Torento33    7

İki farklı kişiden iki farklı yorum var hangisi doğru 6.haftadan sonra mı 4-5 gün sonra mı etkisi hissedilir ben 5. İğnemi vuruldum bı fark göremedim 🤔

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yabgu    27
Torento33, 3 saat önce yazdı:

İki farklı kişiden iki farklı yorum var hangisi doğru 6.haftadan sonra mı 4-5 gün sonra mı etkisi hissedilir ben 5. İğnemi vuruldum bı fark göremedim 🤔

İlk enjeksiyonumu olalı tam 1 hafta oldu. 1-2 gündür cinsel isteğim normal'e göre baya arttı. Eğer ürün orjinal ise arkadaşında dediği gibi 1 hafta sonunda cinsel istekde artış ile az buçuk anlayabilirsin. Vücudun daki değişimler ise 4-5 haftadan sonra başlar. (güç-hacim v.s)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Torento33    7

Genelde istekli olduğum için o farkı anlıyamadım 😊görünüm olarakta bı farklılık olmayınca bunu söylemek için erken mi 5 haftada?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175

Güç artisi ne durumda?Sivilce,su tutma,daha az uyuma her hangi bir yan etki gordun mu?

5-6 haftalarda hic fark goremiyorsan urun sahte demektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Montana300    24
Torento33, 5 saat önce yazdı:

Genelde istekli olduğum için o farkı anlıyamadım 😊görünüm olarakta bı farklılık olmayınca bunu söylemek için erken mi 5 haftada?

İlacınızın markası nedir hocam, sahte olabilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Torento33    7

Generics pharma testo e OMEGA meds boldenon hafta da 500 testo 400 bolde şeklinde vuruyorum.sirt bolgemde biraz sivilcelenme oldu uyku gece çok uyanıyorum sadece bunlar oldu bende dediğim gibi güç artışı ve su tutma olmadı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175

Hocam okurken kahkaha attim.Generics pharma test,omega meds  deca kullandim bende.6haftada 0 etki bendede sadece cok az sivilcelenme o kadar.Urunler bos hele generics bosun bosu.bende deca hafif calistigi icin deca dick olayi oldu vucudunda agzina etti malesef

Urunleri kullanmayi birakmanizi oneririm.hangi saticidan aldiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Torento33    7
HalfNatty, 14 saat önce yazdı:

Hocam okurken kahkaha attim.Generics pharma test,omega meds  deca kullandim bende.6haftada 0 etki bendede sadece cok az sivilcelenme o kadar.Urunler bos hele generics bosun bosu.bende deca hafif calistigi icin deca dick olayi oldu vucudunda agzina etti malesef

Urunleri kullanmayi birakmanizi oneririm.hangi saticidan aldiniz?

Antalya'da sağlam birisi olarak bilinen bir satıcıdan aldım generics pharma için Bulgar mali olduğunu söyledi yani İstanbul üretimi değil dedi zaten üzerinde QR kodu bandrolü kabartmalı yazısı içinden çıkan prospektuse benzer bir kağıt hepsi var yani absürt bir durumu yok ama yinede bilemiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175

Hocam aynisi bendede var.Qr okutuyorum orjinal diyor,icinde generics pharma adli kagit cikiyor bilgi vs var.Tuplerin arasinda gp isaretli ayraç falan var ama urun bos :) dedigim gibi ayni iki markayida 6 hafta boyunca kullandim ve doLar 750 test 500 decaydi.etki 0

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34

Generics pharma ben de kullandım 6 haftada 500 testo 400 boldenon ile hiç etki almadım 0 etki kutular orjinal , kağıt çıktı ingilizce testesteron ve boldenon hakkında bilgiler veriyor yan etkilerinden söz ediyor ve çevremden nisandan sonra çalışan bir tane generics pharma yok önceki mesajlarımda anlattığım gibi artık bu piyasada 1-2 yıl hep sahte generics pharma olacak belli piyasada herkes satıyor ve her hafta ha şimdi etki göreceğim sonra ki hafta diyordum ama artık %100 sahte genericsler içinde 50 mg testo bile yoktur bu kadar diyorum bence sizde kullanmayın ben artık bıraktım gerek yok süzgece dönmeye boş yere.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
Bloxq, 20 dakika önce yazdı:

Generics pharma ben de kullandım 6 haftada 500 testo 400 boldenon ile hiç etki almadım 0 etki kutular orjinal , kağıt çıktı ingilizce testesteron ve boldenon hakkında bilgiler veriyor yan etkilerinden söz ediyor ve çevremden nisandan sonra çalışan bir tane generics pharma yok önceki mesajlarımda anlattığım gibi artık bu piyasada 1-2 yıl hep sahte generics pharma olacak belli piyasada herkes satıyor ve her hafta ha şimdi etki göreceğim sonra ki hafta diyordum ama artık %100 sahte genericsler içinde 50 mg testo bile yoktur bu kadar diyorum bence sizde kullanmayın ben artık bıraktım gerek yok süzgece dönmeye boş yere.

Bende ha bu hafta ha sonraki hafta etki derken 6.hafta bitti.Tamamen ayni seyleri yasamisiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.