Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

labslabs

Epilasyon ve steroid

Önerilen İletiler

labslabs    77

Soru şu Epilasyona gitsek sonra steroid kullansak kıllar tekrar çıkar mı ? Bu konuda araştırma yapan var mı veya epilasyona giden ?

Sırt kıllarımdan çok rahatsızım her ay almaktan yoruldum epilasyona gideyim diyorum uygun fiatlı güvenilir bir yer buldum arkadaşlarımın gittiği, ama steroid kullanıyorum kullanmayada devam edicem ne kadar yayarlı olur konu açıp sorayım dedim belki daha önce bu konuda araştırma yapan vardır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tolgacan94    213

Kasit lazer epilasyon ise malesef orasi kil koklerinizi gucsuz kilip dokmeye calisirken siz kil koklerini testosteron ile guclendiriyorsunuz. Kisiden kisiye degisir sure baya bi uzayabilir yada sadece artmasini engellemis bile olabilirsiniz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

bir ara bende gitmiştim ense ve omuz başları için. Oradaki uzman "spor yapıyorsun herhalde süreç uzun olur sizde, normal bir insandan farklı olarak testosteron seviyeniz yüksektir" demişti. Steroid falan desem "boşuna zahmet etmişsiniz" derdi diye düşünüyorum. 

Ayrıca lazer epilasyon uzun bir süreç, tek seferde kıllardan kurtulamazsın (kurtulduğunu sanarsın ama tekrar çıkıyorlar)  1 yıl falan düzenli gitmelisin. Hatta O bile yetmeyebiliyor.  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.227
labslabs, 6 saat önce yazdı:

Soru şu Epilasyona gitsek sonra steroid kullansak kıllar tekrar çıkar mı ? Bu konuda araştırma yapan var mı veya epilasyona giden ?

Sırt kıllarımdan çok rahatsızım her ay almaktan yoruldum epilasyona gideyim diyorum uygun fiatlı güvenilir bir yer buldum arkadaşlarımın gittiği, ama steroid kullanıyorum kullanmayada devam edicem ne kadar yayarlı olur konu açıp sorayım dedim belki daha önce bu konuda araştırma yapan vardır.

3 Yıl önce; özel bir hastanede bundan sebep gittim ve doktorun bana dedikleri; Burak bey biz bunu yaparız ama tekrar çıkar bilginiz olsun. Neden dediğim de siz spor yaptığınız için testesteron almanızdan sebep tüylenme,kıllanma devamlı olacaktır diye. Bende teşekkür edip ayrılmıştım oradan böyle bir durum söz konusu.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    94

Konuyu hortlatıyorum ama benim anlamadığım piyasadaki birçok pro vücutcu sürekli olarak vücutlarına yüksek mg testo girmesine rağmen nasıl oluyorda baştan aşağıya bu kadar kılsız tüğsüz gezebiliyor ? 

İki ihtimal görüyorum .. ya bunlar düzenli olarak sağlam lazer epilasyonlar yaptırıyorlar ki yüksek mg testo kullanırken lazer nasıl bukadar etkili olabilir orası da muamma yada bizden sır gibi saklanan birtakım özel yöntemler var 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
_NEMO_    12
boss41, 52 dakika önce yazdı:

Konuyu hortlatıyorum ama benim anlamadığım piyasadaki birçok pro vücutcu sürekli olarak vücutlarına yüksek mg testo girmesine rağmen nasıl oluyorda baştan aşağıya bu kadar kılsız tüğsüz gezebiliyor ? 

İki ihtimal görüyorum .. ya bunlar düzenli olarak sağlam lazer epilasyonlar yaptırıyorlar ki yüksek mg testo kullanırken lazer nasıl bukadar etkili olabilir orası da muamma yada bizden sır gibi saklanan birtakım özel yöntemler var 😁

düzenli alexandrite lazer epilasyon

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.