Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

roidmax

Testo Enant-Deca-Dianabol Kürü Dikkat Edilmesi Gerekenler

Önerilen İletiler

roidmax    49

Merhaba arkadaşlar,

Giriş seviyesi bir Testosterone Enanthate Dianabol küründen sonra yapılabileceğini düşündüğüm ve temiz büyümek yerine maksimum seviyede büyümek isteyenlerin kullanabileceğini düşündüğüm Testosterone Enanthate-Deca-Dianabol küründe dikkat edilmesi gerekenleri sizinle paylaşmak istedim.

Öncelikle karaciğer, böbrek, kalp gibi önemli organlarında kronik hastalık yaşayanlar kesinlikle bu ve bu tarz steroid kürlerinden uzak durmalıdır. Bunu da belirteyim. Eğer kronik hastalığınız olmadığından eminseniz karar sizindir, ancak bilginiz yok ise mutlaka ilgili doktorlara ulaşıp testler olmalısınız.

Ayrıca kür başında FSH, LH, hassas E2, Total Testosterone, Free Testosterone değerlerinize baktırmalı ve aynı şeyi PCT yaptıktan sonra yapıp karşılaştırmalısınız ve durumunuzu incelemelisiniz. Ekstra olarak Total Testosterone ve Free Testosterone değerlerine ilk testosteron iğnesinden 4 hafta sonra yaptırırsanız ilk test ile karşılaştığınızda göreceğiniz fark ile ilacın sahte olup olmadığını anlayabilirsiniz. Ayrıca önlem amaçlı PCT öncesi ilk başta saydığım değerlere ek olarak Prolaktin değerlerinize de baktırarak tamamen kontrollü bir kür ve PCT dönemi geçirebilirsiniz.

Bu kürde kür içi koruyucularının çok daha önemli olduğunu düşünüyorum.

Dozları kişiye göre belirlenmiş, aşağıdaki uzunlukta bir kür dönemini örnek olarak kendimize baz alırsak,

1-12 hafta Testosterone Enanthate (Haftada 1 enjeksiyon)

1-10 hafta Deca (Haftada 1 enjeksiyon-Yarılanma süresinin uzun olmasından dolayı Testosterone Enanthate enjeksiyonunun son enjeksiyonundan 2 hafta önce kullanımı bırakılmalıdır.)

1-6 hafta Dianabol (Günlük-6 hafta üzeri kullanımlar karaciğer toksitesi ve yüksek seviye östrojene neden olabilir.)

1-12 hafta uygun bir AI (aromatize inhibitörü) kullanılması fazla östrojenin etkilerini kaldırmak ve dolaylı yoldan PCT dönemine katkı sağlamak konusunda yardımcı olabilir.

1-10 hafta uygun bir prolaktin inhibitörü kullanılması Deca'ya bağlı olarak oluşan fazla prolaktinin etkilerini kaldırmak ve dolaylı yoldan PCT dönemine katkı sağlamak konusunda yardımcı olabilir.

PCT için (Testosterone Enanthate yarılanma süresi 10,5 gün. Bundan dolayı 11 veya 14 gün sonra PCT başlatılır.)

PCT planı oluşturulurken, kan testlerine göre hareket edilmelidir. Bundan dolayı PCT için konu açıp, kan testleri sonuçlarını da paylaşarak, forumumuzdakilerin fikrini almanız daha doğru olur. PCT'yi ezbere yapmaya çalışmak sağlığınız için risk yaratabilir. Ondan dolayı bu konuya ezbere yaklaşılmamasının önemli olduğunu düşünüyorum.

Koruyucu ilaçlar ve bitkisel destekler

Kür boyunca + PCT bekleme süresince + PCT boyunca : Zinco 220 (Çinko) - Hepsinden 1 tablet

Kür boyunca : NAC (Karaciğer koruyucu), Benexol B12 (B1 / B6 / B12) - Hepsinden 1 tablet

PCT boyunca : Ester C (C Vitamin- kortizol yükselmesini önleme amaçlı), Tribulus Terrestris (LH uyarıcı-Yüksek saponinli olacak.) - Hepsinden 1 tablet

Supplementler

Protein Tozu (İzole-Hidrolize olmasına gerek yok. Tavsiyem spor öncesi ve spor sonrası kullanımı)

Kreatin Monohidrat (Tercihe göre yükleme metodu ile veya bu metod olmadan)

Kür içinde ekstra başka supplementler kullanılması kişiye bağlıdır. Besin olarak neyde ne var az çok bildiğim için supplement yerine besin tercih ediyorum. Sadece kreatin konusunda besin ile yeterli dozaja ulaşamadığımı bildiğim için onu alıyorum. Ayrıca protein tozu seçimi de kişiye bağlıdır. Ben açıkçası kalitesiz olmayan, kreatin-taurin gibi şeylerle şişirilmeyen ürünleri tercih ediyorum.

Bunların yanında günlük Bazal Metabolizma Hızı + Spor + Yapılan Mesleğe Göre Kalori toplamına göre bir beslenme planı uygulamak önemli. Eğer kişi bu konularda yetkin değilse bir diyetisyenden mutlaka destek almalıdır. Günlük 4 litre su alımı da kür zamanı ve kür dışında da çok önemlidir. Su alımına da çok dikkat edilmelidir.

İyi günler.

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
  • Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ZYZZ    13

Burada aslında önemli olan beslenme sanırım yoksa bu kür evet ciddi hacim aldırrır zira anapolon sonunda vücut aldığı 4,5 kg yakın suyu bırakır ve eski haline dönmesi an meselesi olur sporcunun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yuzdier    0

Forumu yeni keşfettim gayet derli toplu başarılı aradığımız her bilgi temiz bir şekilde mevcut mod adminler ilgili teşşekürü borc bilirm , Emeğnize saglık yaklaşık 20 gündür diğer forumnlardan topic topic derme çatma bilgilerle kür pct çalışması yapıyodum hepsi burda tek tittle altında mevcutmuş teşşekürler :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Foruma hoşgeldiniz.

Yorumunuz için konuyu açan kişi olarak da ayrıca teşekkür ederim.

Dilerseniz kür planınızı paylaşabilirsiniz ve biz de size fikirlerimizi iletiriz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.191
Forumu yeni keşfettim gayet derli toplu başarılı aradığımız her bilgi temiz bir şekilde mevcut mod adminler ilgili teşşekürü borc bilirm , Emeğnize saglık yaklaşık 20 gündür diğer forumnlardan topic topic derme çatma bilgilerle kür pct çalışması yapıyodum hepsi burda tek tittle altında mevcutmuş teşşekürler :)

Teşekkürler keyifli forumlar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu konuda bahsedildiği için soruyorum . arimidex veya cabaser gibi ilaçların kullanımında 3 günde bir yarım tablet öneriyorlar .bunun mantığı nedir .6 günde bir tablet almak aynı şey değil midir ? yoksa bu tabletleri bölerek mi kullanmalıyız .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu konuda bahsedildiği için soruyorum . arimidex veya cabaser gibi ilaçların kullanımında 3 günde bir yarım tablet öneriyorlar .bunun mantığı nedir .6 günde bir tablet almak aynı şey değil midir ? yoksa bu tabletleri bölerek mi kullanmalıyız ? ayrıca kür içi hcg kullanımından da bahsedilmiş bununla ilgili olarak da bir sorum var .çözelti hazırlandıktan sonra dolapta max kaç gün saklanılabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STEFAN35    0

Güzel bir paylaşım olmuş emeğinize sağlık, bende bu hafta testo enentat+deca+danabol kürüne gireceğim ilaçlar balkan pharma marka, 12 haftalık bir kür olacak.Fakat kafama takılan bir konu var hocamla başlayacağımız bu kürde pct gerekli görmüyor ve zararlı olduğunu savunuyor.Pct ilaçları kullanmadan 2 3 aya doğal hormonlar çalışmaya başlayacak zaten , pregnyl,nolvadeks,klomen vs. ilaçlara hiç luzum yok diyor.

Bu konuda düşünceleriniz nedir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

arimidexin kullanım önerisi ilacın yarılanma ömrü ile ilgili tam 48 saatte yarılanır 2 gün sonra aynı anda arimidex i içersen hiç boşluk bırakmamış olursun vucudunda

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STEFAN35    0
işin içinde deca girerse pct yi bırak hgg bile vurmalısın pregnyl+novaldex+klomen şart

Anlıyorum, bende hocaya aynısını söyledim fakat ısrarla uzak durmamı söyledi. İnternetten araştırıyorum herkes farklı yorumlar yapıyor. Kafam çok karışık bu konuda ve ayrıca deca bile kullanma taraftarı değilim aslında testo+enentat ilk kür için yeteceğini düşünüyorum. Hocayla anlaşamadık bu konularda deca olmazsa sakatlanma riskim olacağını söylüyor vs...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
battal50    0

3000mg dece 3 şişe 250mg iran testo 50 adet 3 paket danabol yapıcam 10 hafta tavsiyeleriniz nedir haftada kaç ml deca ve testo olmalı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101
İsacax, 05.04.2018 - 21:30 yazdı:

Ester c kür içinde neden değil?

kür içinde hayati bir önemi yok çünkü isteyen kullanır isteyen kullanmaz , pct de düşük testo üretiminden dolayı yükselen kortizolu bastırmak için çok önemli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ester C kür içinde kullanılırsa zayıflayan bağışıklık açısından daha korumacı olur.Kür içinde bağışıklığım zayıflayıp hastalandığım olmuştu.Ester C kullanmadığımdan kaynaklıydı.Sonrasında da kullanılmalı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vito    0

Selam ilk defa derli toplu bir site ile karşılaştım teşekkür ederiz sorum şu yardımcı olursanız çok sevinirim elim de 10mg testosterone ve 10 mg nandrolone decanoate mevcut buna ek danabol mu yoksa boldenon mu eklemeliyim şimdiden teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame    62
Vito, 7 saat önce yazdı:

Selam ilk defa derli toplu bir site ile karşılaştım teşekkür ederiz sorum şu yardımcı olursanız çok sevinirim elim de 10mg testosterone ve 10 mg nandrolone decanoate mevcut buna ek danabol mu yoksa boldenon mu eklemeliyim şimdiden teşekkür ederim 

Danabol

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CHRIS    0

ONCELIKLE SELAMIN ALEYKÜM ARKADAŞLAR BEN YILLARDAN BERI SPOR YAPIP BIRAKIYORUM GEREK İŞTEN GEREK MESGULIYETTEN BIRAKMAK ZORUNDA KALIYORUM YANİ VÜCUT YAPIYORUM İSTEMSIZCE DEVAM ETMEDIGIM SURECE VÜCUDU KAYBEDIYORUM BEN DİANABOL ENANTHAT BOLDENON VE DECA SIPARISI VERDIM VE FORUMDA OKUDUĞUM YORUMLARDAN DOLAYI KÜRE GIRMEYI PLANLAMIYORUM BUGÜN YENI BAŞLADIM KÜRE VE ILK KURUM SADECE DİANABOL ALDIM 1adet SPOR ONCESI 15 mg SADECE DİANABOL KULLANSAM VE DUSUK DOZAJLI BI SIKINTI OLURMU 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46
CHRIS, 21 dakika önce yazdı:

ONCELIKLE SELAMIN ALEYKÜM ARKADAŞLAR BEN YILLARDAN BERI SPOR YAPIP BIRAKIYORUM GEREK İŞTEN GEREK MESGULIYETTEN BIRAKMAK ZORUNDA KALIYORUM YANİ VÜCUT YAPIYORUM İSTEMSIZCE DEVAM ETMEDIGIM SURECE VÜCUDU KAYBEDIYORUM BEN DİANABOL ENANTHAT BOLDENON VE DECA SIPARISI VERDIM VE FORUMDA OKUDUĞUM YORUMLARDAN DOLAYI KÜRE GIRMEYI PLANLAMIYORUM BUGÜN YENI BAŞLADIM KÜRE VE ILK KURUM SADECE DİANABOL ALDIM 1adet SPOR ONCESI 15 mg SADECE DİANABOL KULLANSAM VE DUSUK DOZAJLI BI SIKINTI OLURMU 

olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
roidmax, 11.06.2015 - 10:40 yazdı:

Merhaba arkadaşlar,

Giriş seviyesi bir Testosterone Enanthate Dianabol küründen sonra yapılabileceğini düşündüğüm ve temiz büyümek yerine maksimum seviyede büyümek isteyenlerin kullanabileceğini düşündüğüm Testosterone Enanthate-Deca-Dianabol küründe dikkat edilmesi gerekenleri sizinle paylaşmak istedim.

Öncelikle karaciğer, böbrek, kalp gibi önemli organlarında kronik hastalık yaşayanlar kesinlikle bu ve bu tarz steroid kürlerinden uzak durmalıdır. Bunu da belirteyim. Eğer kronik hastalığınız olmadığından eminseniz karar sizindir, ancak bilginiz yok ise mutlaka ilgili doktorlara ulaşıp testler olmalısınız.

Ayrıca kür başında FSH, LH, hassas E2, Total Testosterone, Free Testosterone değerlerinize baktırmalı ve aynı şeyi PCT yaptıktan sonra yapıp karşılaştırmalısınız ve durumunuzu incelemelisiniz. Ekstra olarak Total Testosterone ve Free Testosterone değerlerine ilk testosteron iğnesinden 4 hafta sonra yaptırırsanız ilk test ile karşılaştığınızda göreceğiniz fark ile ilacın sahte olup olmadığını anlayabilirsiniz. Ayrıca önlem amaçlı PCT öncesi ilk başta saydığım değerlere ek olarak Prolaktin değerlerinize de baktırarak tamamen kontrollü bir kür ve PCT dönemi geçirebilirsiniz.

Bu kürde kür içi koruyucularının çok daha önemli olduğunu düşünüyorum.

Dozları kişiye göre belirlenmiş, aşağıdaki uzunlukta bir kür dönemini örnek olarak kendimize baz alırsak,

1-12 hafta Testosterone Enanthate (Haftada 1 enjeksiyon)

1-10 hafta Deca (Haftada 1 enjeksiyon-Yarılanma süresinin uzun olmasından dolayı Testosterone Enanthate enjeksiyonunun son enjeksiyonundan 2 hafta önce kullanımı bırakılmalıdır.)

1-6 hafta Dianabol (Günlük-6 hafta üzeri kullanımlar karaciğer toksitesi ve yüksek seviye östrojene neden olabilir.)

1-12 hafta uygun bir AI (aromatize inhibitörü) kullanılması fazla östrojenin etkilerini kaldırmak ve dolaylı yoldan PCT dönemine katkı sağlamak konusunda yardımcı olabilir.

1-10 hafta uygun bir prolaktin inhibitörü kullanılması Deca'ya bağlı olarak oluşan fazla prolaktinin etkilerini kaldırmak ve dolaylı yoldan PCT dönemine katkı sağlamak konusunda yardımcı olabilir.

PCT için (Testosterone Enanthate yarılanma süresi 10,5 gün. Bundan dolayı 11 veya 14 gün sonra PCT başlatılır.)

PCT planı oluşturulurken, kan testlerine göre hareket edilmelidir. Bundan dolayı PCT için konu açıp, kan testleri sonuçlarını da paylaşarak, forumumuzdakilerin fikrini almanız daha doğru olur. PCT'yi ezbere yapmaya çalışmak sağlığınız için risk yaratabilir. Ondan dolayı bu konuya ezbere yaklaşılmamasının önemli olduğunu düşünüyorum.

Koruyucu ilaçlar ve bitkisel destekler

Kür boyunca + PCT bekleme süresince + PCT boyunca : Zinco 220 (Çinko) - Hepsinden 1 tablet

Kür boyunca : NAC (Karaciğer koruyucu), Benexol B12 (B1 / B6 / B12) - Hepsinden 1 tablet

PCT boyunca : Ester C (C Vitamin- kortizol yükselmesini önleme amaçlı), Tribulus Terrestris (LH uyarıcı-Yüksek saponinli olacak.) - Hepsinden 1 tablet

Supplementler

Protein Tozu (İzole-Hidrolize olmasına gerek yok. Tavsiyem spor öncesi ve spor sonrası kullanımı)

Kreatin Monohidrat (Tercihe göre yükleme metodu ile veya bu metod olmadan)

Kür içinde ekstra başka supplementler kullanılması kişiye bağlıdır. Besin olarak neyde ne var az çok bildiğim için supplement yerine besin tercih ediyorum. Sadece kreatin konusunda besin ile yeterli dozaja ulaşamadığımı bildiğim için onu alıyorum. Ayrıca protein tozu seçimi de kişiye bağlıdır. Ben açıkçası kalitesiz olmayan, kreatin-taurin gibi şeylerle şişirilmeyen ürünleri tercih ediyorum.

Bunların yanında günlük Bazal Metabolizma Hızı + Spor + Yapılan Mesleğe Göre Kalori toplamına göre bir beslenme planı uygulamak önemli. Eğer kişi bu konularda yetkin değilse bir diyetisyenden mutlaka destek almalıdır. Günlük 4 litre su alımı da kür zamanı ve kür dışında da çok önemlidir. Su alımına da çok dikkat edilmelidir.

İyi günler.

Arkadaşım emeğine sağlık yalnız şahsi kanaatim kur içinde e2 ve prolaktin progesteron seviyeleri yuksekl8gine bağlı belirti oluşmadıkça kullanılması ni ben doğru bulmuyorum. Kendimde su an deca primo testo danabol kurundeyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.