Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

aylardanKASIM

2, kür tekrar aynı ilaç

Önerilen İletiler

öncelikle herkese kolay gelsin peptit türkiye ailesi ilk kürüm 500 testosteron enanhate 400 boldenondu testo iran marka boldenon da gamma idi gözle görünür bir verim aldım almasına ama ilk defa ilaç kullandığım için az mı çok mu aldım bilemiyorum şimdi ikinci kürde tıhger parma veboldex 400 mg olan ampuller var hem ekonomik hem kaliteli olduğunu düşünüyorum testoyuda tekrar iran kullanmayı düşünüyorum haftalık 750 mg testo 800 mg boldenon 20 hafta gidicem acaba bu dozajlar yüksek mi yan etki alırmıyım hormonlarımı çok bozarmı bilemedim birde markalar ve dozaj hakkında yardımcı olursanız çok teşekkür ederim herkese kolay gelsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.215
aylardanKASIM, 5 dakika önce yazdı:

öncelikle herkese kolay gelsin peptit türkiye ailesi ilk kürüm 500 testosteron enanhate 400 boldenondu testo iran marka boldenon da gamma idi gözle görünür bir verim aldım almasına ama ilk defa ilaç kullandığım için az mı çok mu aldım bilemiyorum şimdi ikinci kürde tıhger parma veboldex 400 mg olan ampuller var hem ekonomik hem kaliteli olduğunu düşünüyorum testoyuda tekrar iran kullanmayı düşünüyorum haftalık 750 mg testo 800 mg boldenon 20 hafta gidicem acaba bu dozajlar yüksek mi yan etki alırmıyım hormonlarımı çok bozarmı bilemedim birde markalar ve dozaj hakkında yardımcı olursanız çok teşekkür ederim herkese kolay gelsin

Hocam satıcına güveniyorsan her ilaç güzeldir etkide alırsın ama kim olduğunu bilmediğin kişilerden uzak dur. Aynı kürden verim aldıysan aynısını yapabilirsin ama mg bir tık üste çıkarmanı tavsiye ederim ki sen zaten 750 mg çıkarmışsın testoyu boldenon 800 mg çıkmış güzel yani problem yok boldenon çok kaliteli ve hafif bir ilaç ben 1 gr kadar kullanılabileceği kanısındayım 2-4 kürler arası. başarıları şimdiden. ürün fiyatlarını ve resimlerini paylaşır mısın rica etsem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T, 15 dakika önce yazdı:

Hocam satıcına güveniyorsan her ilaç güzeldir etkide alırsın ama kim olduğunu bilmediğin kişilerden uzak dur. Aynı kürden verim aldıysan aynısını yapabilirsin ama mg bir tık üste çıkarmanı tavsiye ederim ki sen zaten 750 mg çıkarmışsın testoyu boldenon 800 mg çıkmış güzel yani problem yok boldenon çok kaliteli ve hafif bir ilaç ben 1 gr kadar kullanılabileceği kanısındayım 2-4 kürler arası. başarıları şimdiden. ürün fiyatlarını ve resimlerini paylaşır mısın rica etsem.

ürünleri daha almadım fiyat paylaşmak siteye aykırı bir durum değil dimi özelden mi paylaşayım anlamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.215
aylardanKASIM, 15 dakika önce yazdı:

ürünleri daha almadım fiyat paylaşmak siteye aykırı bir durum değil dimi özelden mi paylaşayım anlamadım

Satıcı yada direk adres vermek yasak ürün fotoğrafı veya fiyat paylaşma da sorun yok hocam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

şimdi abim benmim 400 mg site fiyatı 300 tl boldenonun ben 280 liraya falan alırım yeri zeytinburnunda iran testoyada 120 diyo sitede 90 a alırım site adı vermiyimde hani googleye yazınca hemen genelde ilk çıkan bi site var resimli falan alışveriş yaptınızmı hiç bilmiyorum ben şahsen yüzyüze görüşüyorum istanbulda olduğum için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.215
aylardanKASIM, 10 dakika önce yazdı:

şimdi abim benmim 400 mg site fiyatı 300 tl boldenonun ben 280 liraya falan alırım yeri zeytinburnunda iran testoyada 120 diyo sitede 90 a alırım site adı vermiyimde hani googleye yazınca hemen genelde ilk çıkan bi site var resimli falan alışveriş yaptınızmı hiç bilmiyorum ben şahsen yüzyüze görüşüyorum istanbulda olduğum için

Yok size yer sormuyorum zaten yıllardır buradan alış veriş yapıyorum o konuda sıkıntı yok rakamları merak ediyorum sadece kime ne rakam çekiyorlar diye. 400 MG boldenon 300 TL mi ? O.o iran ideal gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aylardanKASIM, Bir saat önce yazdı:

Abi geçen senin bir yazını okudum kürden alınan kası 1 sene içinde kaybedersin falan yazmıştın şimdi genetik limite ilaçlarla geldik dayandık diyelim limitin üstüne geçersek kaslar gider biliyorum ama mesela limite geldik kas çekirdek sayımız arttı kas hafızası diyelim ilaç bırakıldıktan sonra hani ara ara illaki sporu beslenmeyi boşlar insan ama mesela doğal bi şekilde abansak bu genetik limit sınırları içerisinde kasları koruyamazmıyız hepsi gidermi eğer gidecekse hiç girmiyecem küre sen yaş ve kür deneyimi olarak benden çok daha tecrübelerin var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T, Bir saat önce yazdı:

Yok size yer sormuyorum zaten yıllardır buradan alış veriş yapıyorum o konuda sıkıntı yok rakamları merak ediyorum sadece kime ne rakam çekiyorlar diye. 400 MG boldenon 300 TL mi ? O.o iran ideal gibi.

400 mg 10 adet thaiger pharma fiyat bu hocam elden teslim alıyorum 275 e falan bırakır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.215
aylardanKASIM, 3 dakika önce yazdı:

400 mg 10 adet thaiger pharma fiyat bu hocam elden teslim alıyorum 275 e falan bırakır 

Anladım thaiger pharma piyasadan kaybolalı uzun süre oluyor bu millet bunu nasıl üretipte satıyor hayret bir şey.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T, Şimdi yazdı:

Anladım thaiger pharma piyasadan kaybolalı uzun süre oluyor bu millet bunu nasıl üretipte satıyor hayret bir şey.

yani ben bilmiyorum ilaçlar çalışıyor hiç apse falanda yapmadı steril siz türkiye üretimi olduğundan mı şüpheleniyorsunuz ? bu aralar generics omega meds litelemeye çalışıyorlar hatta mesela carbon falan gibi sahte ilaç satan insanlar genelde leon itelemeye çalışıyorlar bu aralar leonun sahtesi falan çok heralde

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.215
aylardanKASIM, 8 dakika önce yazdı:

yani ben bilmiyorum ilaçlar çalışıyor hiç apse falanda yapmadı steril siz türkiye üretimi olduğundan mı şüpheleniyorsunuz ? bu aralar generics omega meds litelemeye çalışıyorlar hatta mesela carbon falan gibi sahte ilaç satan insanlar genelde leon itelemeye çalışıyorlar bu aralar leonun sahtesi falan çok heralde

Carbon kullananın aklından şüphe ederim zaten diğerleride çöp ürünler. Ama thaiger için dikkatli olun derim. iyi kürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

boldenonu 1.5 ml (600mg)  yapabilirsin son haftalar 2ml (800mg) çıkarabilirsin piramit sistem

20 hafta testo bolde kürü güzel verim alınır temiz büyütür damarlandırır   tabi ilaçlar sağlam beslenme antreman dinlenme  tamsa  10. hafta kan ver rahatlarsın boldenon testo kırmızı kan hücresini artırır çünkü kick start için danabol veya turinabol ekleyebilirsiniz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs, 4 saat önce yazdı:

boldenonu 1.5 ml (600mg)  yapabilirsin son haftalar 2ml (800mg) çıkarabilirsin piramit sistem

20 hafta testo bolde kürü güzel verim alınır temiz büyütür damarlandırır   tabi ilaçlar sağlam beslenme antreman dinlenme  tamsa  10. hafta kan ver rahatlarsın boldenon testo kırmızı kan hücresini artırır çünkü kick start için danabol veya turinabol ekleyebilirsiniz.

teşekkür ederim kardeşim birde bu 12, haftadan sonra ekileri çok artıyo deniliyor bu konuda ne düşünüyorsun bide bu kürden çıkınca kas kaybı yaşarmıyım boldenon temiz büyütür diye kaybedeceğmi düşünmüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77
aylardanKASIM, 3 dakika önce yazdı:

teşekkür ederim kardeşim birde bu 12, haftadan sonra ekileri çok artıyo deniliyor bu konuda ne düşünüyorsun bide bu kürden çıkınca kas kaybı yaşarmıyım boldenon temiz büyütür diye kaybedeceğmi düşünmüyorum

doğru boldenon asıl 12. haftadan sonra çalışmaya başlar
kayıp tabikide olucak testo e. su tutcak boldenonda su tutcak  ama deca kürüne göre çok daha az kayıp olcak

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225

Arkadaşlar bu site konusu çok uzadı ve konu başlığı çok başka içeriği çok başka bir hal almaya başladı bundan sebep konu odaklı mesajlar titizlikle seçilip diğer mesajlar silinmiştir bilginize. Lütfen konu içeriğine odaklı merak edilen ne varsa paylaşmaya devam edin.

Keyifli forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.