Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

omerpisun

Abd peptid hakkında

Önerilen İletiler

omerpisun    14

ABD'de üretilen peptidler güvenirlikleri nasıl, sahte, iş görmeyen ürünler var mı? elite,extreme, peptideswarehouse şirketlerin ürünlerini çok merak ediyorum buralardan daha önce alış veriş yapan kullanan var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.218
omerpisun, Şimdi yazdı:

ABD'de üretilen peptidler güvenirlikleri nasıl, sahte, iş görmeyen ürünler var mı? elite,extreme, peptideswarehouse şirketlerin ürünlerini çok merak ediyorum buralardan daha önce alış veriş yapan kullanan var mı?

hocam bluesky kullandım zamanında güzeldi sonra bozdu bir daha almadım canada peptid de öyle şuan sadece burada med alıyorum ve tek flakonda dahi işimi görüyorum. Bu aralar psr diye bir saçmalık çıkardılar milleti nasıl s.... şaşırıp fotoğrafı çekiyormuşun mail atıyormuşun da teyit ediyorlarmış bilmemne kanmayın sakın satıcınıza güveniyorsanız gözünüz arkada kalmasın direk kullanın. Gidip kendim alacağım dersenizde sokması sıkıntı ama denersiniz ve kapalı kutu çalışırsa ne ala çalışmazsa yazık tabi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omerpisun    14

Şimdi ön araştırmadayım, yazlıkta tatil yapyorum, ekim gibi spora başlayınca, peptidtürkiyeden sipariş vermeyi düşünüyorum kafamda planladıklarım doğrultusunda. Zaman bol olunca ordan oraya araştırıp internette gezince ABD üretimi peptidleri merak ettim, yukardaki mesaj içersinde 3tane şirket saydım bunlardan alışveriş yapan var mı merak ettim, bluesky ve buna benzer bir kaç siteyi yurt dışı forumlarda uzak durulması gerekenlerin listesine katmışlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

psr peptidin kralıdır,karekodu barkodu var sorgulama yapabilirsiniz  ama bu güvenli değil biliyoruz o yüzden  eğer istersenizde fotorafını çekip mail adreslerine atabiliyorsunuz ortalama 15 dakika içinde size orjinal mi sahtemi söylüyorlar bu çok önemli çünkü piyasadaki peptidlerin %95 sahte.

peptid kremini,grhp-2,grhp-6,fragment,hexarelin,cjc no dac,combo-5'ni kullanan biri olarak söylüyorum grhp-6 hariç hepsi tam not aldı bende  grhp-6 beğenmeme sebebim beklentimin fazla olması açlık hissi konusunda çok az acıktırma hissi verdi.

psr markasının tek kötü yanı pahalı olması kutusu 300-350tlye  psr peptid olmaz  dolar=3.6 çünkü firmadan fiat alıp karşılaştırın.

Bir gün orjinal psr denk gelirse ne demek istediğimi anlarsınız.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
daekmean    0
labslabs, 36 dakika önce yazdı:

psr peptidin kralıdır,karekodu barkodu var sorgulama yapabilirsiniz  ama bu güvenli değil biliyoruz o yüzden  eğer istersenizde fotorafını çekip mail adreslerine atabiliyorsunuz ortalama 15 dakika içinde size orjinal mi sahtemi söylüyorlar bu çok önemli çünkü piyasadaki peptidlerin %95 sahte.

peptid kremini,grhp-2,grhp-6,fragment,hexarelin,cjc no dac,combo-5'ni kullanan biri olarak söylüyorum grhp-6 hariç hepsi tam not aldı bende  grhp-6 beğenmeme sebebim beklentimin fazla olması açlık hissi konusunda çok az acıktırma hissi verdi.

psr markasının tek kötü yanı pahalı olması kutusu 300-350tlye  psr peptid olmaz  dolar=3.6 çünkü firmadan fiat alıp karşılaştırın.

Bir gün orjinal psr denk gelirse ne demek istediğimi anlarsınız.

Kesinlikle katılıyorum psr şuan tek orjinal peptid.

Diğerleri insulin mix tir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
musclegym    17

Geçen kürüm de Psr ghrp ve igf kullandım arkadaşım igf 1 ghrp 2 ve Fragment kullandı ikimiz de çok memnun kaldık. Tabiki yanında Steroid ler de vardı. Tabiki ucuz ürünler değil. Kalite ucuza gelmez.

tarihinde musclegym tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

Bu arada gece 300-350 tl olmaz yazmışım ama  grhp,mgf  300 tlye olur.

cjc fragment combo vs. olmaz 300 tlye foliye girmiyorum bile en son 450 dolar diyorlardı :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
musclegym    17

İgf 1 lr3 ün 1 gramı 1500$ hammaddesi bunu Amerika da yaşayan üniversite arkadaşımdan geçen gün öğrendim.

Adamlar 300-400 TL igf alıyor içinde ne oldukları belli değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.218
musclegym, Bir saat önce yazdı:

İgf 1 lr3 ün 1 gramı 1500$ hammaddesi bunu Amerika da yaşayan üniversite arkadaşımdan geçen gün öğrendim.

Amcamın kızı halamın oğlu kaynımın kardeşi şöyle dedi böyle yaptı demekle oluyor mu arkadaşlar ? KAYNAK VAR MI ? Çok ama çok iyi çalışan ürünler var ama bildiğiniz çöp ürünlerde var igf 1 lr3 1 gramı 1500  dolarrrrrrrr ??? Bir ara follistatine 30-40 bin dolarrr diyen kitle vardı buralar da ! Sahi onlar neredeler ya ? ssezonluk çıkıp kayboluyorlar herhalde.

5817365-2893101338-tumbl.gif

Neyse.

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

psr markası için foliye 450 dolar fiat aldım mgf 65 dolar  hexarelin grhp  75 dolar   cjc combo fragment 150 dolar civarı   bunlar bana verilen fiatlar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
musclegym    17
Bay-T, 10 saat önce yazdı:

Amcamın kızı halamın oğlu kaynımın kardeşi şöyle dedi böyle yaptı demekle oluyor mu arkadaşlar ? KAYNAK VAR MI ? Çok ama çok iyi çalışan ürünler var ama bildiğiniz çöp ürünlerde var igf 1 lr3 1 gramı 1500  dolarrrrrrrr ??? Bir ara follistatine 30-40 bin dolarrr diyen kitle vardı buralar da ! Sahi onlar neredeler ya ? ssezonluk çıkıp kayboluyorlar herhalde.

Neyse.

Farkındaysanız orada hammadde nin gramı yazıyor. Ne kadar doğrudur bilmiyorum sadece bana söyleneni burada paylaştım. Bunu söyleyen kişi de Charles Glas ile birebir çalışan biri Charles Glas'ı bilmeyen varsa araştırabilir 2008 yılında Dexter'ı olimpia yapan kişidir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
musclegym    17
Bay-T, 10 saat önce yazdı:

Neyse.

7 ay sonra Amerika ya arkadaşımın yanına gideceğim Charles Glas ile birebir konuşma fırsatına da erişebiliçeğim anlaşabilirsek en önemlisi kabul ederse Kendisinden online danışmanlık alacağım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77
musclegym, 22 saat önce yazdı:

Thagier Pharma nin peptidleri ve Noveaux peptid daha önce deneyen oldu mu ?

Orjinal thair pharma ise güzel çalışır markanın ismi yeter arkadaşım GHnı kullandı memnun kaldı ,Noveaux Türkiyede satan tek bir kişi biliyorum kendisi öyle diyor birtek bende var die ben getirdim Türkiye'ye fiat aldım psr'den biraz daha ucuz ama 3 kuruş fazla olsun psr olsun bence,yabancı forumlardan okuyabilirsin kullananların yorumlarını yanlış hatırlamıyorsam orjinal sayfalarında üretim yerlerinin fotorafı felan vardı profosyonel bir şirkete benziyorlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs, 11 saat önce yazdı:

psr markası için foliye 450 dolar fiat aldım mgf 65 dolar  hexarelin grhp  75 dolar   cjc combo fragment 150 dolar civarı   bunlar bana verilen fiatlar 

hocam bana psr foliye 500tl dediler kesin sahtemidir ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.218
omerpisun, 14 dakika önce yazdı:

bu psr neymiş yaa :) forumunda her konun içeriğinde illa kendini bi gösteriyor :D

son dönemlerin pazarlama tekniği dostum. psr yada marka isimler yada ıvır zıvır tamamen saptırma ve yönlendirme bana göre doğru ve gerçek ola uzun süreli aynı etkiyi veren ve kaliteli ürün/satıcı gerisi psr,csr,kasr vb. hikaye. düne kadar psr mi vardı ?????? neyse bıktım konuşmaktan bu konuyu isteyen istediğini kullansın.

Not : Tüm arkadaşlara tavsiyem bir ürün çok popiiii şeklinde lanse ediliyorsa bunu popüler olarak ilan eden arkadaşların forum geçmişlerine bir baksınlar tecrübelerini incelesinler.. Adam buraya '' BU ÜRÜN ÇOK İYİ YEAAAAA '' diyor iddiaaaaa ediyorrrr !!! Sonra bir bakıyorum ki forum da konu açmış bu ürün ne işe yarıyor bunun etkisi ne zaman gelir, iğne olurken şöyle oldu böyle oldu.. Ya ayranı yok içmeye atla gider S****YA.  Daha ne kadar açık konuşabilirim ki :) Saygı ve sevgilerimle

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omerpisun    14

bu siteye üye olupta hala bu sitenin sattığı malları almayıp dışardan başka satıcılardan ürün varsa tuhaf :) 

mesela ben, peptid kullancam kafaya koydum sadece tatilin bitmesini bekliyorum :) alacağım ürünleri de bu site üzerinden temin edeceğim.

konuyu açarken amacım elite,extreme, peptideswarehouse şirketlerin ürünlerini kullanan arkadaşları bulmaktı :) 

hatta varsa direk peptideswarehouse bu peptid markası hakkında bilgisi olan kullanan ,tecrübesi olan varsa bilgi verebilir mi ? 

tarihinde omerpisun tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    733
omerpisun, Bir saat önce yazdı:

bu siteye üye olupta hala bu sitenin sattığı malları almayıp dışardan başka satıcılardan ürün varsa tuhaf :) 

mesela ben, peptid kullancam kafaya koydum sadece tatilin bitmesini bekliyorum :) alacağım ürünleri de bu site üzerinden temin edeceğim.

konuyu açarken amacım elite,extreme, peptideswarehouse şirketlerin ürünlerini kullanan arkadaşları bulmaktı :) 

hatta varsa direk peptideswarehouse bu peptid markası hakkında bilgisi olan kullanan ,tecrübesi olan varsa bilgi verebilir mi ? 

Bir çok markayı denedim peptidswarehause bunlara dahil hiç bir etki almadım hocam şuda var ben hgh denedim ve igf1 olarak full kutulu geldi arkadaşım vasıtası ile hediye olarak beğenirsem alacaktım ama boş ürün sıfır etki. ayrıca psr olayı hikayedir yarışma dönemimde kullandım yine test amaçlı igf biraz kendini hissetirir gibi oldu ama allahtan yüklü almamıiştım binlerce tl çöp olacaktı yoksa. piyasa çok b++++k arkadaşlar sahte ürünlere dikkat edin @Loving hocamada selamlar ne peptidlerde nede steroidlerde 2,3 yıldır hiç şaşırtmadı beni Allah razı olsun.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

PSR PETPİD ve paranın çöp olması çok ilginç  kreminden grhp türevlerinine  kadar kullandım çok memnun kaldım ya size orjinali denk gelmiyor yada peptidleri sihirli değnek sanıyorsunuz diğer markalardan memnunsanız alın kullanın kimse size neden kullanıyorsunuz demiyor veya psr markası hariç hiçbiri çalışmıyor demiyor kullanıp memnun kaldığımız bir markayı övüp tavsiye etmiceksek bu forumun ne anlamı kaldı bu olayın aynısı genesis steroidde oldu sahte dedim 120tl asla olmaz  dedim herkese bana yüklendi her markaya sahte diyormuşum nerde şimdi o 120 tl genesis kullananlar ??  Piyasa çakal dolu steroidlerin %80 sahte peptidlerde bu oran %90larda    o kadar  tecrübeliyim geçen yine dolandırıldım konuda açtım  okuyabilirsiniz,Birider bu forumda takılıyorsun bu forumdan alcaksın sen kimsin sanamı sorcaz nerden alcağımızı almadığımı nerden biliyorsun insanı bazen çileden çıkarıyorsunuz bırakında bu kadar çalışmayan kortizol insülin dolu ürünlerin içinde güzel çalışan markaları övelim size taktik veriyorum nasıl sahte orjinal psr olduğunu anlamak için ona bile laf ediyorsunuz sanki psr benim markam psr alınca ben para kazanıyorum 

kafasıkarışık, 13 saat önce yazdı:

hocam bana psr foliye 500tl dediler kesin sahtemidir ? 

yanlış hatırlamıyorsam psr firması 275 dolar demişti mail atıp fiatını öğrenebilirsin ama 500tl'ye olmaz büyük ihtimalle

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    733
labslabs, 3 dakika önce yazdı:

PSR PETPİD ve paranın çöp olması çok ilginç  kreminden grhp türevlerinine  kadar kullandım çok memnun kaldım ya size orjinali denk gelmiyor yada peptidleri sihirli değnek sanıyorsunuz diğer markalardan memnunsanız alın kullanın kimse size neden kullanıyorsunuz demiyor veya psr markası hariç hiçbiri çalışmıyor demiyor kullanıp memnun kaldığımız bir markayı övüp tavsiye etmiceksek bu forumun ne anlamı kaldı bu olayın aynısı genesis steroidde oldu sahte dedim 120tl asla olmaz  dedim herkese bana yüklendi her markaya sahte diyormuşum nerde şimdi o 120 tl genesis kullananlar ??  Piyasa çakal dolu steroidlerin %80 sahte peptidlerde bu oran %90larda    o kadar  tecrübeliyim geçen yine dolandırıldım konuda açtım  okuyabilirsiniz,Birider bu forumda takılıyorsun bu forumdan alcaksın sen kimsin sanamı sorcaz nerden alcağımızı almadığımı nerden biliyorsun insanı bazen çileden çıkarıyorsunuz bırakında bu kadar çalışmayan kortizol insülin dolu ürünlerin içinde güzel çalışan markaları övelim size taktik veriyorum nasıl sahte orjinal psr olduğunu anlamak için ona bile laf ediyorsunuz sanki psr benim markam psr alınca ben para kazanıyorum 

yanlış hatırlamıyorsam psr firması 275 dolar demişti mail atıp fiatını öğrenebilirsin ama 500tl'ye olmaz büyük ihtimalle

Dostum küçük çocukta değilsin 26 yaşında koskoca adamsın yakışıyor mu sana böyle sözler ? Eski üyelerdensin birde senin yaptığın kür kadar podyuma çıkmışlığım var ki bu bir gövde gösterisi değil olamazda ama bana saygın yoksa spor hayatıma saygın olsun bak daha PCT nasıl yapılır onu doğru düzgün bilmiyorsun (testler) ki bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. Ama kalkmış burada senden tecrübeli tecrübesiz herkese laf sokuyorsun testesteronu fazla kaçırdın galiba yada treni ? Relax biraz :)

Tamam haklısın Tayfun abi de demiş iyiside var kötüsüde var ama sen yönlendirme yapıyorsun bariz iyi ise iyi kötü ise kötü de geç ballandıra ballandıra anlatıyorsun bak ben etki görmedim mesela Allahtan ki para vermedim yoksa ziyan olacaktı o kadar emeğim ama şimdi misal ben erzurumluyum bir kötülük yaptım diye tüm erzurumlular kötü mü olacak ? hayır elbette o yüzden haklısın markadan markaya elbette fark eder ama sen teşvik ediyorsun etme diyorum burada sana uyar millet kullanır patlarlar sıbra aaa bak bu demişti olur itibarın sıfıra iner şimdi seni dinleyen varsa o zaman hiç dinlemez bundan sebep daha sakin bence. PCT döneminde başarılar bir sonraki küründe de. saygılarımlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225

Selamlar;

Kimse kimsenin nereden ne alacağına müdahale edemez ! Etmemelidir de ! Herkes rızkını yer. Asıl konu şudur defalarca uyarmama rağmen konu sapıyor lütfen açılan başlıklara içerik odaklı yorumlar yapalım. Farklı alanlarda merakınız varsa açarsınız bir başlık onun altında aylarca,yıllarca tartışır dururuz. PSR hakkında yorum yapmayacağım isteyen istediği ürünü ve belli ünvana sahip ürünleri tercih edebilir. Zira neyin tercih edilir olup olmayacağını ya sağlığımız yada paramız gittiğin de anlıyoruz tek üzücü olan şey bu hepimizin adına. 

KONU KİLİT.

Bir daha konu dışı yorum yapıp konu içeriğinin sapmasına sebep olan üyeler eski,yeni gözetmeksizin belirli gün aralığınca uzaklaştırılıcaklardır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.