Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bay-T

Game of thrones / taht oyunları

Önerilen İletiler

Bay-T    4.219

Arkadaşlar forum bayağı renkli bende farklı bir yerden girip biraz sosyalleşelim istedim :D game of thrones izleyenler vardır illa ki ? 7 sezona geldi dizi ve son 1,2 bölüm kalıd 5,6 bölümler sızdırıldı ve büyük heyecan ile izledim sizler neler düşünüyorsunuz ? İşin sonu nereye gidiyor ? Jon ve dany büyük aşın eşiğindeler ejderhalardan birini kaybettik malum. :( yorumları dört gözle bekliyor olacağım. :D 

got 7 sezon 6 bölümü önceden izlemek isteyenlere hediyem olsun. :D http://www.setfilmizle.com/bolum/game-of-thrones-7-sezon-6-bolum-turkce-altyazili-izle/

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Montana300    24

Senaryoyu okudum fazla konuşmayayım spoiler olmasın da, bu night king sağlam küre girmiş o mızrak neydi arkadaş :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225

Ben kitaplarımdan diziye hepsini okudum ve izledim bir yerden sonra kitap ayrı yere dizi ayrı yere gitti. :)  Ama şuan bildiğin gece gündüz uykularımı kaçırıyor acaba yeni bölüm sızdı mı ? sızacak mı ? derken. :) 

Montana300, 19 dakika önce yazdı:

Senaryoyu okudum fazla konuşmayayım spoiler olmasın da, bu night king sağlam küre girmiş o mızrak neydi arkadaş :D

DHYfk5wXkAAl1sm.jpg

Night king peptid küründe oda bizim sponsorluğumuz da :D:) 

GOT 7/7 bölüm de sızdı diyorlar ama eşekheriften açıklama geldi biraz önce. 

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219

@Loving hocam yarıldım ya :D valla bende sızıntıyı kaçırmadım bakalım sezon finali nasıl olacak duvar yıkılacak galiba O.o:D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Keşke son bölüm sızsa da rahatlasak , zaten diyalog seviyelerini düşürdüler. Sanki diyalogları benim gibi kazmalar yazmış gibi duruyor... :D . Sanırım bu sezondan sonra 2018deki bölümü çıkmadan da kitap çıkacak diye düşünüyorum. İnşallah Gece Kralı reis hepsinin içinden geçer de rahatlarım. Bu arada ekşi sözlük entry linki paylaşabiliyor muyuz? Hani başka site linki ya sonuçta sorup izin istiyeyim dedim.

tarihinde JrRommel tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
JrRommel, 7 saat önce yazdı:

Keşke son bölüm sızsa da rahatlasak , zaten diyalog seviyelerini düşürdüler. Sanki diyalogları benim gibi kazmalar yazmış gibi duruyor... :D . Sanırım bu sezondan sonra 2018deki bölümü çıkmadan da kitap çıkacak diye düşünüyorum. İnşallah Gece Kralı reis hepsinin içinden geçer de rahatlarım. Bu arada ekşi sözlük entry linki paylaşabiliyor muyuz? Hani başka site linki ya sonuçta sorup izin istiyeyim dedim.

Paylaşılabilir sorun yok. Sadece aynı sektörde olduğumuz projelerin önerimi ve paylaşımı yasak. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Montana300    24

6. bölüm sızmadı zaten HBO İspanya yanlışlıkla yayınladı :D 7. bölümde güzel olaylar olacak spoiler isteyen mesaj atsın :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219
Montana300, 4 saat önce yazdı:

6. bölüm sızmadı zaten HBO İspanya yanlışlıkla yayınladı :D 7. bölümde güzel olaylar olacak spoiler isteyen mesaj atsın :D

Ver hocam spoiler buradan ver herkes bilsin :D duvar yıkılacak ? dany ile jon sandal yada gemi tarzı bir şeyfe fasulyeyi fırına verecekler ? başka ? :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Montana300    24

--Spoiler--

--Spoiler--

Ejderha çukurunda Jon, Westeros’un tüm önde gelenlerine yakaladığı Ak Gezen’i gösterir ve tehlike konusunda uyarır. Cersei de oradadır ve Mountain’a Ak Gezen’i öldürmesini söyler fakat Mountain, Ak Gezen’i yaralayamaz bile. Jon ise sadece ejderha camı ile öldürülebildiklerini anlatır. Cersei, Jon’a yardım edeceğini söylese de daha sonrasında Jaime’ye yalan söylediklerini ve gelen diriltilmiş bir ordu varsa da düşmanlarını yok etmesinin faydalarına olduğunu söyler. Jaime bu konuşmadan rahatsız olur ve kuzeye doğru at sürer. Night king viserionla beraber duvara saldıracak. Branle Sam Jon'un gerçek adının Aegon olduğunu ve piç olmadığını ortaya çıkaracak. Bran Baelishin oyununun farkına varacak ve Sansayı uyaracak. Muhtemelen Sansa Aryanın verdiği hançerle Baelishi öldürecek. 

Buyrun hocam siz istediniz :D

tarihinde Montana300 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219
Montana300, 5 dakika önce yazdı:

--Spoiler--

--Spoiler--

Ejderha çukurunda Jon, Westeros’un tüm önde gelenlerine yakaladığı Ak Gezen’i gösterir ve tehlike konusunda uyarır. Cersei de oradadır ve Mountain’a Ak Gezen’i öldürmesini söyler fakat Mountain, Ak Gezen’i yaralayamaz bile. Jon ise sadece ejderha camı ile öldürülebildiklerini anlatır. Cersei, Jon’a yardım edeceğini söylese de daha sonrasında Jaime’ye yalan söylediklerini ve gelen diriltilmiş bir ordu varsa da düşmanlarını yok etmesinin faydalarına olduğunu söyler. Jaime bu konuşmadan rahatsız olur ve kuzeye doğru at sürer. Night king viserionla beraber duvara saldıracak. Branle Sam Jon'un gerçek adının Aegon olduğunu ve piç olmadığını ortaya çıkaracak. Bran Baelishin oyununun farkına varacak ve Sansayı uyaracak. Muhtemelen Sansa Aryanın verdiği hançerle Baelishi öldürecek. 

Buyrun hocam siz istediniz :D

BABA SPOILER :P

Dizi 5 yıl önceden dizinin finalinde olacakları göstermiş!

Dikkat! Bu yazı ciddi derecede spoiler içerir. Dizinin finalinin muhtemel senaryosu yazılmıştır. Istemeyen okumasın ciddi derecede ruhsal sorun oluşabilir çok etkilyici bir olay anlatılacak.

ikinci sezonun finalinde dany bazı hayaller görüyor. bu hayallerde king's landing yanmış, çatısı kalmamış durumda. şimdiye kadar bu gerçekleşti, sağolsun cercei wild fire ile bunu halletti. sonra dany çığlıklar duyuyor ve odadan çıkıyor - hop geldi mi the wall'a. buradan da khal drogo ve çocuğunun yanına geçiyor. yani ölüyor. dizinin sonunda da bu olacak. dany night king ile savaşırken ölecek. Artık sızan 8.sezon senaryosu bence fake değil tamamen gerçek diyebiliriz.Ayrıca senaristlerin yapısına uygun senaryo. Edit:Game of thronesun 8.sezon 6.bölümünde Dany'nin cesedini king landinge astırıyor euron greyjoy.Herkes görüyor cesedini Dany'nin.Dany nasıl öldü diye soracak olanlara; jonun cocugunu dogururken DANY MAALESEF ÖLÜYOR. :(

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225

2019 da görüşmek dileği ile GOT :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    733

son bölüm 80 dk olacak ve ismi '' ejderha ile kurt '' :D sızsada izlesek hahaha

• Beğen 1
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Bugün sızabilir ben de gece ara ara eşekherifin twitterına bakacağım , çarşambaları sızdı hep

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219
JrRommel, 21 dakika önce yazdı:

Bugün sızabilir ben de gece ara ara eşekherifin twitterına bakacağım , çarşambaları sızdı hep

Kesin sızacak diyorlar hocam bu hackerlar yayınlama sözü vermişler finali.

Ayrıca bu eşek herif bölüm ismini paylaşmış ve dakikasını nasıl biliyor ki bölümün ismini ve kaç dk süreceğini ? SIZDI DA HABERİMİZ Mİ YOK :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

O zaman biraz otursam mı ya yarın 2de de işim var ama :D . Tayfun Abi isimler taa sezon çıkmadan yayınlanmıştı ya dakikaları falan birebir yani o da sızmıştı. Örneğin imdb'de hala 7. bölüm ismi yazmıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    733
JrRommel, 22 dakika önce yazdı:

O zaman biraz otursam mı ya yarın 2de de işim var ama :D . Tayfun Abi isimler taa sezon çıkmadan yayınlanmıştı ya dakikaları falan birebir yani o da sızmıştı. Örneğin imdb'de hala 7. bölüm ismi yazmıyor

Belli hocam doğru bende eşek heriften alıntı yaptım. GOT forumu var orada haberlere bakıyorumda kesin sızdırılacak diyorlar :D ulan 1080p varken dayanamaz izlerim yine bir daha da 2019 gelecek deniyor bakalım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
SPECTRE, Şimdi yazdı:

Belli hocam doğru bende eşek heriften alıntı yaptım. GOT forumu var orada haberlere bakıyorumda kesin sızdırılacak diyorlar :D ulan 1080p varken dayanamaz izlerim yine bir daha da 2019 gelecek deniyor bakalım.

Cidden kesin mi acaba Samet Abi ya yoksa iş olsun diye mi konuşuyorlar bilemedim :D . Ben de şöyle bir adamım ben otururum sabaha kadar sızmaz etmez , ben yatarım sızar :D. Ne yapsam acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219

Biraz gülelim sezon finali öncesi :D 

viserion konya uyuşturucu operasyonu

bi de böyle izleyelim

eledim eledim

Kafeye çiçek geldi başlığı ile :D 

DHbQqM-XoAAzjCu.jpg

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219
Bu sezon gerçekten çok yordu, çok üzdü, çok sevindirdi ve bitti. Altı haftadır uyandığım gibi ilk işim hissettiklerimi yazıp paylaşmak oluyor, bu sefer de geldim ama başa bitti yazdıktan sonra uzunca bir süre klavyeye dokunamadım. Üzerimde apayrı bir yorgunluk ve ağırlık var bu sefer, iyi hissetmiyorum.

0c8544de408a7001-0c8544de408a7002.jpeg

Baktığım zaman geçen seneki çılgınlığı saymazsam birinci sezondan bu yana alıştığımız bir sezon finali olduğunu söyleyebilirim. Bir önceki bölümde heyecanı doruklarda yaşadıktan sonra olayları bağlayan ve birkaç büyük gelişmeyle yeni sezona hazırlayan bir bölümdü. Bizim bildiğimiz şeyleri karakterler de öğrendi. Benim gözümde altıncı bölüm kadar efsane değildi, o kadar yükselmediğim ki bu da gayet doğal diye düşünüyorum. Yine de her hafta olduğu gibi yattığım yerden keyifle izlerken toplantının başlamasıyla gerilip koltuğumun ucuna geldim ve bir daha geri dönemedim. Doyamadım, çok özleyeceğim. 9.9/10.

Uzatmadan bölüme geçeyim. Toplantı öncesinde yine uzun süredir görüşmeyen karakterler birbiriyle buluştu ve eğlendik. Bu dizi ilk sezondan beri diyalog dizisiydi ve bu sezon sayısı artan buluşmalar da bana göre en keyifli diyalogları verdi. Bugün de özellikle Tazı’nın Arya sevgisi ve karşısına çıkmayacağını söylemesine çok sevindim.

0c854546744a7001-0c854546744a7002.jpeg

Toplantı tam beklediğim gibiydi. Aşırı gergin, herkesin müthiş oynadığı, repliksiz karakterlerin yüz ifadeleriyle dünyaları anlattığı bir sahneydi. Dany’nin gözdağı vermek için tüm askerleri kapıya dizmesi ve çocuklarla birlikte gelmesi ne kadar mantıklı bir hareketti emin olmamakla birlikte Cersei’nin böyle korkmayacağını bilmesi gerekirdi.

Ölü adamın sandıktan çıkıp saldırıya geçmesi harikaydı. Cersei’yi ilk kez bu kadar dehşete düşmüş bir ifadeyle gördüm galiba. Qyburn’ün yaratığı görünce orgazm olmasına da çok eğlendim. Ardından Euron kaçıp gittiğinde gönülden inandım ama üzerinde durmamıştım. Cersei’nin ateşkesi kabul etmesini beklemiyordum ve şaşırdım. Gayet makul şartlar öne sürse de Jon geri zekalısı aşkı yüzünden her şeyi bok etti. Bu evrende doğruluğu ve dürüstlüğü gerçekten hiç sevmiyorum.

0c854586cb4a7001-0c854586cb4a7002.jpeg

Tyrion – Cersei sahnesi mükemmeldi. Çok ama çok gergindi ve bir o kadar da duygusaldı. Sürekli bahsetmek istemiyorum ama dayanamıyorum, kusursuz oynamışlar, hayranlıkla izledim. Cersei’deki Tyrion nefreti ve arkasındaki sebepleri onun açısından öğrendiğimde yine oldukça mantıklı buldum. Resmi hesabın bölüm sonu yorumlu videosunda yapımcılar sahne boyunca Cersei’nin Tyrion’ı manipüle ettiği ve kontrolü hiç bırakmadığını söylemiş. Euron oyunu da dahil olmak üzere kadının artık Westeros’un en zeki insanlarından biri olduğunu kabul etmemiz gerekiyor gibi hissediyorum. Oyunu en iyi o oynuyor. Tyrion ile sonrasında ne konuştular bilmiyorum ama içim rahat değil.

Araya giren Jon ve Dany’nin flördü eğlenceliydi. Sonra Cersei geri geldiğinde direkt inandım, hiç şüphe duymadım. Umutlarım yeşerdi, heyecanlandım. Dedim olay artık Büyük Savaş. Bravo Cersei sen aslında busun dedim. Mal eşek.
Sıra geldi Serçeparmak ve Sansa’ya. Şimdiye kadar aksine inanmamız için elimizdeki tek dayanak Stark çocuklarının birbirinden kopmayacağına dair beslediğimiz inanç ve Sansa’nın son iki sezonda kafasının çalışmaya başlamasıydı. Yine de hiçbir ipucu olmadan birkaç bölümdür Sansa salak salak konuşuyor, Baelish’in kendisini yönlendirmesine izin veriyordu. Arya ile sahneleri de bize aksini göstermedi, her şey çok gergindi. Bebeler birbirine düşmüştü.

0c85458ccf4a7001-0c85458ccf4a7002.jpeg

Ama işte bu çocuklar Stark. Helal olsun size çocuklar. Kimseyle konuşmuyormuş gibi görünen ve kendini Stark olarak görmeyen Bran geri zekalısının sonunda her şeyi anlattığını öğrenmek içimi epey rahatlattı. Başta Arya’nın getirilmesi ama mevzunun Baelish’e dönmesi şimdi bakınca biraz cheesy gelmesine rağmen izlerken “HOAYDAAAAAAA xDdd” dedirtti. Mutlu etti. İlk sezondan bu yana orospu çocukluğu yaparak hayatta kalan Serçeparmak’ın sonunun bu şekilde gelmesi, çaresizliği ve veletler gibi ağlaması çok çok çok keyifliydi. Bu noktada başından beri harika bir iş çıkaran oyuncu Aiden Gillen’a kocaman bir alkış göndermek istiyorum. Güle güle orospu çocuğu.

Ejderhakayası’nda harita masada konuşurken Jon ve Dany’nin aynı gemiyle yolculuk ısrarı soru işaretleri yarattı. :P

Sonrasında Theon salağının muhabbeti keyfimi kaçırdı. Bu bebeyi gerçekten hiç sevmiyorum. Keşke ölseydi diye izledim dövüşü ve çok da yaklaştık ama yıllar sonra ilk kez, hem de çüksüzlüğü sayesinde bir şey kazandı. Komikti. Yine de umurumda değil, umarım bir daha görmeyiz.
Cersei ve dizinin yıldızlarından biri olmaya koşan Jaime’nin diyaloğu yüreğimi dağladı. Orospu yalan söylemiş. :( Hiç beklemezdim kendisinden çok ayıp etti. Euron ile yaptığı plan mükemmel. Cersei’den gerçekten çok rahatsız oluyor ama aynı zamanda çok saygı duyuyorum. Jaime’nin ise artık dayanamaması, öldürülmemek için sadece biz varız demesi çok üzücü. Ama Cersei için Jaime yok. :(

0c8546058eca7001-0c8546058eca7002.jpeg

Bu noktada Dağ’a başıyla onay vermesine rağmen Jaime’nin çıkıp gitmesi benim de kafamı karıştırmıştı. Okuduklarıma göre mantıklı bulduğum tek açıklama Cersei’nin öncesinde Dağ’a öldürme demiş olması ve orada da Jaime gitmesin diye blöf yapması. İnanmıyorum demesi de bu yüzden. Bunu alıp tatmin olalım. Senin de yolun açık olsun Jaime.

Ve geldik boatsex. Rhaegar - Lyanna flashback’i, Bran Stark Değil Üç Gözlü Kuzgun’un olayları çözüp seslendirmesi ve bu evrendeki en büyük gerçeğin kesin olarak doğrulanmasıyla birlikte AEGON TARGARYEN ve DAENERYS TARGARYEN’in sevişmesini izledik. Çok ama çok kısa sürdüğünü düşünüyorum. Doymadım. Yine de Demir Taht’ın gerçek varisi Aegon Targaryen Westeros’a hayırlı olsun.
Arya ve Sansa. Bebeğimsiniz. Bir daha sakın kavga etmeyin, gelecek çok güzel olacak. Yalnız kurt ölecek ama sürü yaşamayı sürdürecek.

0c85468f690a7001-0c85468f690a7002.jpeg

Ve final. Bu nasıl final? Yıkıldım. Yok oldum. Tormund öldü, Beric öldü, Gece Kralı Dany’den hızlı ejderha sürüyor, Viserion mavi ateş üflüyor. Duvar yıkıldı. DUVAR YOK OLDU. Allah belanızı versin. Boku yedik. Gelecek hiç güzel olmayacak.

Ya da gelecek hep savaş olacak ve bizim çok güzel olacak. Umarım 2018’de, belki 2019’da hepsini görecek ve o zaman tamamen bitireceğiz, ya da biteceğiz.
Şimdilik hoşça kalın. Sezon boyunca yanımda oldunuz, çok çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız. Görüşürüz. <3

Kaynak : https://storia.me/tr/@esekherif/game-of-thrones-2opord/7x6-duvarin-otesi-1kfjrv
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.