Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

musclegym

Hiç testo yu kesmemek

Önerilen İletiler

JrRommel    259

@Loving bildiğim kadarıyla Burak Bey bu konuda tecrübeli sanırım size de söyleyeceği bir şey vardır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
musclegym, 11 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar aranızda hiç Testo yu kesmeyenler vardır nasıl önlemler alıyorsunuz ?

13,14 Aydır kesmedim testesteronu ve şimdi 2 ay ortalama 6-7 haftalık pct sürecine girmeme son 7,8 gün. Doğal üretimi tekrar tetikler tetiklemez 2017-2018 bulk kürüme başlayacağım tüm prolar bu şekilde yapıyor hatta üst seviyeler çocuk yapmış bireyler hiç kesmiyor 4,5 yıldır kesmeyen üstatlar var öyle diyeyim. Tavsiyem pro olarak düşünüyorsanız kendinizi ileride her 12 ayda bir pct 2 ay off olarak sonra tekrar on sezona geçebilirsiniz veya 6 ayda bir de yapabilirsiniz size kalmış en iyi verim için yıllık kürler en mantıklı olanlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nerdarnold    3

Kevin Levrone da 6 aylık kür yapardı kesmeden bi yıl içinde.Ama o adam farklı bir dünya.Kür dönemi yani 6 ay boyunca tüfekle yatıp kalkarmış yani kendini sürekli savaşta hissettirmek için.Kısaca adam kendini 6 ay boyunca diğer dünyadan kısıtlayarak bu işi yapıyor.Ben kullanmıyorum artık ama kullansam da 16 haftalık kür yaparım kendi şahsi yorumum budur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77
gökhan1501030193, 11.08.2017 - 15:14 yazdı:

@Loving peki burak abi kür döneminde hcg kullanımı ve ester değişikliği yaptın mı ?

1 yıllık kürde pregnly olmaz   arada gidip tahlil yapılır vücudun durumuna bakılır   ester değişimi mantıklı resöptörleri doldurmazsın ama only testo yaparsan resöptör dolmaz diyebilirim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77
gökhan1501030193, 3 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim @labslabs süreyi 1 sene olarak baz alırsak reseptörlerin dolması için testo + anabolizan mı olması gerek ?

şimdi ona net cevap veremem ama  only testo kolay kolay resöptörleri doldurmaz    +anabolizan ekliceksen değiştir esterleri   cyp. kullan sustanon kullanan sonra enath tekrar dön ben 1 yıllık kür planım şu şekilde 10 hafta cyp, 20 hafta sustanon 25 hafta testo enath    anabolizanda var peptidde var kür planımda o yüzden resöptör dolmasın die sürekli ester değiştircem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eserutkur09    19

Ester degistirmene kesinlikle gerek yok reseptor muhabbeti diye bir olayda kesinlikle ve kesinlikle yok , suan yurtdisindayim Turkiyeye gittigimde sana bunlar ile alakali bilimsel makaleleri paylasacagim. Senik reseptor dedigin sey ortalama 6 saatte bir yenileniyor, testoda alacagin verim dusmez uzun sure kullanabilirsin ester degistirmenede gerek yok enanthate devam et , fakat ne kadar yararli olur senin icin cok uzun sure kullanim bilemem. Anabolizanlarinida tavsiyem trende 11~12, decada ise 15 haftayi gecmemen yonunde boldenonda en fazla bana kalirsa 20 hafta olmali , bana kalirsa musabik bir sporcu degilsen tablet steroide hic gerek yok , hem sindirim sistemine hemde karacigere gereksiz yük...  Mesela 12 hafta tren yaptiysan 9 10 hafta dinlen sonra baska anabolizana gec ...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77
eserutkur09, 13.08.2017 - 12:35 yazdı:

Ester degistirmene kesinlikle gerek yok reseptor muhabbeti diye bir olayda kesinlikle ve kesinlikle yok , suan yurtdisindayim Turkiyeye gittigimde sana bunlar ile alakali bilimsel makaleleri paylasacagim. Senik reseptor dedigin sey ortalama 6 saatte bir yenileniyor, testoda alacagin verim dusmez uzun sure kullanabilirsin ester degistirmenede gerek yok enanthate devam et , fakat ne kadar yararli olur senin icin cok uzun sure kullanim bilemem. Anabolizanlarinida tavsiyem trende 11~12, decada ise 15 haftayi gecmemen yonunde boldenonda en fazla bana kalirsa 20 hafta olmali , bana kalirsa musabik bir sporcu degilsen tablet steroide hic gerek yok , hem sindirim sistemine hemde karacigere gereksiz yük...  Mesela 12 hafta tren yaptiysan 9 10 hafta dinlen sonra baska anabolizana gec ...

İşhallah resöptör dolma olmayı yoktur ozaman 30-35 hafta boldenon kullanırım bu benim çok işime gelir, ama genel bir yargı var herkesin katıldığı söylediği işte boldenon 20 hafta deca tren  masteron 10 hafta sonra resöptörler dolar die bu konuyu çok tartıştım ama resöptörler dolmaz diene ilk defa denk geldim.

testo,büyümehormonu,peptid;  bunlarda resöptör olayı çok önemli değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Andraste1    7
labslabs, 1 saat önce yazdı:

İşhallah resöptör dolma olmayı yoktur ozaman 30-35 hafta boldenon kullanırım bu benim çok işime gelir, ama genel bir yargı var herkesin katıldığı söylediği işte boldenon 20 hafta deca tren  masteron 10 hafta sonra resöptörler dolar die bu konuyu çok tartıştım ama resöptörler dolmaz diene ilk defa denk geldim.

testo,büyümehormonu,peptid;  bunlarda resöptör olayı çok önemli değil.

iyide hocam adamın bahsettiği testosteron anabolizanlar için dememiş ki reseptör olayını boldenon için zaten 20hafta yazmış :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77
Andraste1, Bir saat önce yazdı:

iyide hocam adamın bahsettiği testosteron anabolizanlar için dememiş ki reseptör olayını boldenon için zaten 20hafta yazmış :)

biliyorum ama yazdığım mesajı düzenleyemiyorum :) zaten yazdım testo peptid gh  RESÖPTÖRLER önemsiz die :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ridvan2626    1
Loving, 11.08.2017 - 13:52 yazdı:

13,14 Aydır kesmedim testesteronu ve şimdi 2 ay ortalama 6-7 haftalık pct sürecine girmeme son 7,8 gün. Doğal üretimi tekrar tetikler tetiklemez 2017-2018 bulk kürüme başlayacağım tüm prolar bu şekilde yapıyor hatta üst seviyeler çocuk yapmış bireyler hiç kesmiyor 4,5 yıldır kesmeyen üstatlar var öyle diyeyim. Tavsiyem pro olarak düşünüyorsanız kendinizi ileride her 12 ayda bir pct 2 ay off olarak sonra tekrar on sezona geçebilirsiniz veya 6 ayda bir de yapabilirsiniz size kalmış en iyi verim için yıllık kürler en mantıklı olanlar.

Hocam paylaşımınız için teşekkürler bir de şu ana kadar max kaç mg testoya kadar çıktınız yani senelik kürünüzde vücuda aldığınız testo mg ne kadar oldu. Örneğin 1-10 hafta 250mg. 10- 20 500mg gibi açıklar mısınız? şimdiden teşekkürler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225

Yeterli olur umarım.

kur.jpg

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ridvan2626    1
Loving, 23 saat önce yazdı:

Yeterli olur umarım.

kur.jpg

Hocam ilgi ve alakanız için çok teşekkürler böyle güzel ve ayrıntılı bir tablo yapıp beni aydınlattınız. Birde sadece Enanthate mi kullandınız hocam. İyi çalışmalar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225

Yani kendi kür listemi koydum zaten çizelge anlamında ve en üstte dikkatiniz den kaçtı sanırım t. en. yazıyor. :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ridvan2626    1
Loving, 28 dakika önce yazdı:

Yani kendi kür listemi koydum zaten çizelge anlamında ve en üstte dikkatiniz den kaçtı sanırım t. en. yazıyor. :) 

Evet hocam onu gördüm de yani propionat filanda kullanmadınız mı yani ya da boldenon, masteron filan onu merak etmiştim hocam. İyi forumlar herkese.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
ridvan2626, 4 dakika önce yazdı:

Evet hocam onu gördüm de yani propionat filanda kullanmadınız mı yani ya da boldenon, masteron filan onu merak etmiştim hocam. İyi forumlar herkese.

Detaylar yazıyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ridvan2626    1
Loving, 2 saat önce yazdı:

Detaylar yazıyor.

Hocam çok teşekkürler mükemmel bir değişim tam benim hedeflediğim kafamda kurduğum bir yapılanma çalışması yapmışsın başarılarının devamını dilerim darısı bizim başımıza inşallah :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.