Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

HallOfFame

16 YAŞINDAYIM KÜRE GİRDİM EREKSİYON OLMUYOR (Tahlil Sonuçları Nasıl ?)

Önerilen İletiler

HallOfFame    62

Abilerim merhaba bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Bundan 2 ay önce 200 mg rimobolan , 1 ay boyunca her gün 2.5 mg letrozole (AntiÖstrojen) aldım. İğneyi vurduğum günden berli cinsel hayatım bitti sayılır önceden çok istekliydim 1 dakika da falan boşalıyordum ama boşaldıktan sonra yine 2-3 kere daha boşalmaya enerjim oluyordu şuan ise şu son 2 ay içinde belki 3-4 kere falan mastürbasyon yapmışımdır hemde 1 saatte falan anca boşalıyorum hatta bazen boşalamayıp yarıda bırakıyorum. Bu hafta çocuk endokrinoloji doktoruna gittim ereksiyon olmuyor dedim oda testosteronuna bakalım falan dedi bu arada Ergenliğim bitmiş , doktor artık ne boyun uzar nede fazladan kılın çıkar dedi ona göre lütfen daha gelişme çağındasın hormonların tavan yapmış falan demeyin.

Bunlar ilaçları kullanmadan önce ki tahlillerim;

Estradiol (E2) 30
FSH 1,34
LH (Lüteinleştiren hormon) 3,34
Total Testosteron 2,28
Ferritin 83,69
Vitamin B12 332

Bunlarda 2 gün önce yaptırdığım tahlil sonuçları;

Estradiol < 10   pg/mL      ()
FSH 4.99   mIU/mL      N(0.1 - 7.5)
LH 10.45   mIU/mL resultHigh.png H(0.1 - 6)
Prolaktin 9.11   ng/mL      N(2.1 - 17.7)
Total Testosteron 12.37   ng/mL resultHigh.png H(2.2 - 8.0)
Ferritin 45.03   ng/mL      N(36 - 311)
Vitamin B12 410   pg/mL      N(187 - 883)

Doktor testosteron' un düşük değil psikolejiktir diyip yollar diye korkuyorum. Sizce ne yapmalıyım ? Şuan hiçbir ilaç almıyorum. Lütfen boş geçmeyin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hasan78    9

sadece rimabolon 4. haftasında sonra testisler basskı kuracaktır ve dogal testesteron düşerecektir onun için herzaman 8 hafta kür yapılması ve testo olarak enantat 500 alınması en uygundur mutlaka androjen olması gerekir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

16 yaşından sonra boy mu uzamaz mı fazladan kıl mı çıkmaz ? doktorun söylediğine eminmisin ?

erkek gelişimi 22de bitiyor ortalama, ağır saçlamış ,ben 16 yaşımda lise 2'ye gidiyordum boyum 1.65 yoktu sakallarım yoktu  göğüsümde tüy  vardı 3-4 tane  şimdi 26 olduk boy 1.78 sakallar 2 karış  göğüstekiler kıl oldu o dönem arkadaşlarımıda hatırlıyorum hepsi benim gibiydi sonradan geliştik hatta sınıfın en kısası bilaldi  şimdi 1.85 adam yok öyle uzamazsın kıllanmazsın sabret hepsi olcak

senin zaten bu yaşta ne işin var buralarda musadursun büyük ihtimalle bide cinsel hayatım diyor desene tek elle pc kullanıyorum bırak kullanma hiçbir şey vücudunu rahat bırak yaşın küçük her şey toparlar kendini 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aragorn    3
labslabs, 3 saat önce yazdı:

16 yaşından sonra boy mu uzamaz mı fazladan kıl mı çıkmaz ? doktorun söylediğine eminmisin ?

erkek gelişimi 22de bitiyor ortalama, ağır saçlamış ,ben 16 yaşımda lise 2'ye gidiyordum boyum 1.65 yoktu sakallarım yoktu  göğüsümde tüy  vardı 3-4 tane  şimdi 26 olduk boy 1.78 sakallar 2 karış  göğüstekiler kıl oldu o dönem arkadaşlarımıda hatırlıyorum hepsi benim gibiydi sonradan geliştik hatta sınıfın en kısası bilaldi  şimdi 1.85 adam yok öyle uzamazsın kıllanmazsın sabret hepsi olcak

senin zaten bu yaşta ne işin var buralarda musadursun büyük ihtimalle bide cinsel hayatım diyor desene tek elle pc kullanıyorum bırak kullanma hiçbir şey vücudunu rahat bırak yaşın küçük her şey toparlar kendini 

Doktor bitmiş diyorsa dikkate almak gerekir çok emin konuşuyorsun kendinden tıp fakültesine mı gidiyorsun? herkesin vücudu farklı benim lise 2 deki arkadaşımin boyu hala aynı 6-7 yıl geçti üzerinden ve ergenlikte bu tarz ilaçlar kullananlar genellikle kısa kalırlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

Ben bu olaydan hiçbi şey anlamadım.

Kür bitti mi? En son iğneyi ne zaman vurdun? Tahlilleri gün bittikten kaç gün sonra yaptın? PCT yaptın mı?

Eski konuymuş mesajı attıktan sonra farkettim.

tarihinde xeaven tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77
Aragorn, Bir saat önce yazdı:

Doktor bitmiş diyorsa dikkate almak gerekir çok emin konuşuyorsun kendinden tıp fakültesine mı gidiyorsun? herkesin vücudu farklı benim lise 2 deki arkadaşımin boyu hala aynı 6-7 yıl geçti üzerinden ve ergenlikte bu tarz ilaçlar kullananlar genellikle kısa kalırlar 

bunun için tıp fakultesi okumaya gerek yok hemşirelik ve radyoloji mezunuyum 2 üniversite bitirdim sağlıkla ilgili en az doktor kadar fizyoloji anatomi biyoloji biliyorum,16 yaşındaki erkeğin saçları bile tam oturmamış oluyor yok öyle 16 yaşından sonra uzamaz kıllanmaz kesin bir şey söyleyemez.16 yaş hiçbir şey
anotomi kitaplarını biraz kurcalarsanız erkeklerin gelişiminin 20-23 yaş aralığında tamamlandığını görürsün 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
labslabs, 29 dakika önce yazdı:

bunun için tıp fakultesi okumaya gerek yok hemşirelik ve radyoloji mezunuyum 2 üniversite bitirdim sağlıkla ilgili en az doktor kadar fizyoloji anatomi biyoloji biliyorum,16 yaşındaki erkeğin saçları bile tam oturmamış oluyor yok öyle 16 yaşından sonra uzamaz kıllanmaz kesin bir şey söyleyemez.16 yaş hiçbir şey
anotomi kitaplarını biraz kurcalarsanız erkeklerin gelişiminin 20-23 yaş aralığında tamamlandığını görürsün 

Yani 23 yaşına kadar sakal çıkabilir, boy uzayabilir mi?(ben 21 diye okumuştum) Bir de steroid ilaçları gelişimi bitirir mi? 

tarihinde AxtoR tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77
AxtoR, 3 dakika önce yazdı:

Yani 23 yaşına kadar sakal çıkabilir, boy uzayabilir mi?(ben 21 diye okumuştum) Bir de steroid ilaçları gelişimi bitirir mi? 

dostum foruma veda ettiğimde seni seviom sana cevap vereyim son kez sonra çıkış yapcam.

bak şimdi kimi bilim adamı 20 diyor kimisi 23 diyor yani ortalama olarak 20 ile 23 yaş aralığına kadar erkeğin gelişimi tamamlanıyor diyor tüm bilim adamları kitaplar vs. benim 22 yaşında tamamlandı gelişimim abimin 23de  büyük abimin 20 yaşında örneklerle çoğaltırsın ama ortalama 20-23 arası.
o yüzden 20 yaşından sonrada sakalın çıkabilir boyun uzayabilir ama kalkıpta 5 santim uzamazsın 1-2 santim biraz daha kıllanırsın felan bunlar olabilir.

2.si şimdi steroid boy uzamasını hızlandırıyor ama  sen 15 hafta kür yaptın kürün bitti büyük ihtimalle bidaha uzamazsın ama kür içinde uzayabilirsin uzacağın varsa 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
labslabs, 7 dakika önce yazdı:

dostum foruma veda ettiğimde seni seviom sana cevap vereyim son kez sonra çıkış yapcam.

bak şimdi kimi bilim adamı 20 diyor kimisi 23 diyor yani ortalama olarak 20 ile 23 yaş aralığına kadar erkeğin gelişimi tamamlanıyor diyor tüm bilim adamları kitaplar vs. benim 22 yaşında tamamlandı gelişimim abimin 23de  büyük abimin 20 yaşında örneklerle çoğaltırsın ama ortalama 20-23 arası.
o yüzden 20 yaşından sonrada sakalın çıkabilir boyun uzayabilir ama kalkıpta 5 santim uzamazsın 1-2 santim biraz daha kıllanırsın felan bunlar olabilir.

2.si şimdi steroid boy uzamasını hızlandırıyor ama  sen 15 hafta kür yaptın kürün bitti büyük ihtimalle bidaha uzamazsın ama kür içinde uzayabilirsin uzacağın varsa 

Cevabınız için çok teşekkür ederim ama bırakmanıza cidden üzüldüm. Sizin bilgilerinizden çok daha faydalanmayı düşünüyordum. Bugüne kadar verdiğiniz emekler ve bilgiler için çok teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aragorn    3
labslabs, 3 saat önce yazdı:

Bende dokuz eylulde fizik tedavi okudum ben bu işin içinde olmasam inanacam sana 😂 hemşirelerin gördüğü anatomiyi de biliyorum fizyolojiyide kucumsemiyorum ama kendini tıpla kıyaslanan komik olmuş 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60

Steroid boy uzamasını durdurmaz dışarıdan vücudumuza aldığımız C19 H28 O2 vücudumuzda ufak oranda doğal olarak bulunur hipofiz bezi tarafından vücuda  C19 H28 O2 gerekli koşullar olduğu sürece vücud tarafından yaşam boyu salgılanır ölene kadar bu hormon sizi asla ve asla terk etmez.

16 yaşındasın ne acelen var küre girdin kardeşim?! 16 yaşında küremi girilir zaten 16 yaşında bu sporu yapıyorsan ahım şahım bir kas kütlesi bekleme olmaz çünkü vucüdun tam olarak buna hazır değil ufaktan , ufaktan yayına oturur her şey.

LH ve FSH hormonları vücut içerisindeki C19 H28 O2 Testesteron hormonunu kontrol eder ve yeterli miktarda bulunuyorsa LH ve FSH değerleri kendini aşağıya çekerek üretimi yavaşlatır,durdurur.

Zamanla vücudunda yapay testesteron azaldıkça LH ve FSH değerleri tamamen normale dönecek ve tüm gelişim kaldığı yerden devam edecek doktorun bir bok bilmiyor dışarıdan anobilik kullanımının ne sonuç verdiğini bilmiyor Değerlerini yüksek görünce sana Ergenlikten çıkmışsın büyüyemezsin gibisinden bir şey söylemiş.

2-3 ay içerisinde vücudun normale dönecek bu süre zarfında kendini kız gibi hissedebilirsin diğer erkekler senden küçük olsada onları kendinden büyük gibi görebilirsin bu süre zarfında çünkü C19 H28 O2 hormonu yani Erkeklik hormonun düşüşe geçti bile.

Bu saatten sonra anabolik işine bir daha girme iyi beslen güzel idman yap iyi dinle ! :@

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yabgu    27

steroid kullanımı kemiklerdeki epifiz plaklarını kapatır... epifiz plağının kapanması demek boy uzamasının bitmesi demektir.. doktorlarda bu yüzden 22 yaşdan önce steroid kullanmayın der.. buradan insanlara yanlış bilgiler vermeyin. bu konuyu özellikle üniversitedeki hocama sorduğumda kendisi anlatmıştı. (kendisi doçent doktor)

bir erkeğin gelişimi ise ortalama olarak 19-23 yaş arasında tamamlanır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60

@Yabgu Anabolik kullanımı vücudun doğal gelişimini durduramaz her Doktor her konuyu bilemez Steroid kullanımı vücudun Katobolik(YIKIM) çalışmasını durdurur ve Anabolik çalışmayı başlatır kür boyunca protein sentezi ve erkeklik hissi normale oranla daha fazladır iş böyle olunca doğru kürle birlikte bir atlet daha fazla kas kütlesini daha kısa sürede elde eder. Anabolikler vücudu belirli bir süre sonra tamamen terk eder LH ve FSH oranları normal aralıklara geldiğinde Testesteron hormonunu kontrol eder ve eğer düşük bir miktardaysa vücut kendi için gerekli C19 H28 O2(TESTESTERON) hormonunu belirler ve bu seviyede üretilmesi için gerekli salgılamayı yapar ve olay burada kapanır.

Tabiki şöyle bir şeyde vardır uzun süreli kürler 5 ay 6 ay 1 sene bu kadar uzun süre anabolik kullanımı vücudun LH FSH üreme hormonların büyük ölçüde bloklar tabikide bu tamamen değildir uzun süre bloklanmış LH ve FSH hormonları doğal olarak testesteron üretimi yapamaz ve bu süre zarfında kas kütlesinde azalma yağ oranında yükselme gelişimde yavaşlama görülür ama bu etkilerin hepsi geçiçidir.

Kısacası şu şekilde işler Hipofiz bezi tarafından testesteron hormonu kontrol edilir eğer miktar gereğinden yüksekse LH ve FSH üreme oranlarının değerleri normal aralıktan dışarı çıkar ve artık Doğal Testesteron üretimi Tamamen bloklanır Total Testesteron oranı normal seviyenin altına düştüğünde beyindeki Hipofiz bezi tarafından LH ve FSH hormonu tekrar uyarılır ve doğal üretim yavaştan başlarak 2 , 3 ay içerisnde normale döner ve gelişim kaldığı yerden devam eder.

Hiç bir anabolik steroid Özenle yaratılmış insan vücudununun gelişimini TAMAMEN DURDURAMAZ.

PCT işte bu yüzden yapılır biran önce vücudu uyarıp destek olarak kas kaybını minumum a indirmek ve doğal üretimi tekrardan başlatmaktır amaç !

Erkek = Östrojen (yüksekse(Prengyl) = (Testesteron Düşükse) = > Dönüşür C19 H28 O2 Testesterona.

Erkek = Testesteron(Normal aralıktan fazla ve Yüksekse) = (Östrojen Düşükse Hızla yükseliş e geçer) = Östrojen , anormal testesteron oranı ile savaşarak C19 H28 O2 testesteron hormonunu Östrojen e dönüştürür.

Şuan konuyu açan bu arakdaşımız LH ve FSH üreme sorunu yaşıyor bu sorunlar zamanlar düzelecek ve vücut doğal sürece geri dönecek sertleşme tekrardan başlayacak (7-90 gün arası) 

SAYGILAR

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yabgu    27

Ben anabolik kullanmak vücudun doğal gelişimini durdurur demedim yazıyı iyi okuyunuz..

Uzun kemiklerde 2 tane epifiz (primer) büyüme noktası, yani plakları vardır. Erken yaşta kullanılan anabolikler bu epifiz plaklarının kapanmasına sebeb olurlar.. +22 yaşındaki bir insanın epifiz plakları zaten kapanmıştır.. Doğal olarakta 22 yaşını (gelişim çağını) tamamlamış birisinin bu tür problemleri olmaz lakin henüz 15-16-17-18 yaşında birisi anabolik kullanırsa genetiğine göre 19-20-21 yaşında kapanacak olan epifiz plağını, anabolik kullanmaya başladığı yaşta kapatmış olur ki buda boy uzamasının artık durması anlamına gelir.

O yüzden burada uzuuuun uzuuun hormonlardan bahsetmenize gerek yok ben burada hormonlaran değil uzun kemiklerdeki epifiz plaklarından bahsediyorum.

NOT: Kemiklerimizin boyuna büyümesini sağlayan noktalar "epifiz plaklarıdır"

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.