Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

labslabs

EGZAMA VE SEDEFTEN NASIL KURTULDUM

Önerilen İletiler

labslabs    77

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 8 yıldır hem  egzama hemde sedef hastasıydım kesin tedavisi yok deniyor tüm dünyada  belki aramızda sedef veya egzama hastası olan vardır anlatayım ben veya egzama sedef hastası olabilirsiniz  giderek çoğalıyor bu cilt hastalıkları veya tanıdığınızda olabilir    ve tüm doktorlar kesin tedavisi yok diyor  8 yıl ne kullanmadığım ilaç kaldı ne takviye kaldı  Almanya'ya kadar gittim tedavi için.

Bu hastalığın sebebi bilinmiyordu  kasım 2016'ya kadar sonra Almanyadaki doktor 20 yıllık deneyin ve incelemenin sonucunda  bağırsaktaki mantarın sebep olduğunu ortaya çıkardı 
ben bunu biliyorum ama emin olun dünyadaki doktorların %80ni bu araştırmadan haberi bile yok  hayla  genetik ve stres deyip kortizollu ilaç yazıp yolluyorlar
Şimdi hastalığın sebebi belli oldu yapmanız gereken bağırsaktaki zararlı bakteriyi öldürüp yerine yararlı bakteri koyup hastalıktan tamamen kurtulmak. 

nasıl olcak bu gaps dieti yapcaksınız bu  kadar basit ne ilaç ne takviye hiçbir şeye gerek yok  2 yıl yaparsanız bağırsanız %100 yenilenir ve hastalıktan sonsuza kadar kurtulursunuz.
ben 6 aydır yapıyorum ne egzama kaldı ne sedef  ama bağırsağın kendini yenilemesi için 2 yıl yapmak şart
zor bi diet değil internetten araştırıp dietisyenle birlikte oluşturup rahatlıkla yapabilirsiniz.

şimdi egzama ve sedeften kalan yara izleri ve çukurluklar var onlar içinde çeşitli çalışmalar okuyup deniyorum eğer başarılı olursam onuda yazarım

• Beğen 7
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.225

Platformda böyle aydınlatıcı konuları görmek güzel geçmiş olsun teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hasan78    9

ilk baş gecmiş olsun çok eski zamanda bendede vardı on yaşlarında gittiğim doktor bu işin kesin tedavisi olmadığını sölüyorlardı ve ama sıkık görüşmemizi sölüyorlardı ozaman lar özel muhayhaneye gidiyorduk babamla bundan 20 sene önceki olayı anlatıyorum ve babmaın maaşını yarısından fazlasını istiyorlardı özel oldugu için sonra bir kadın varmış köyün birinde okuyormuş hatırladıgım kadarıyla cok yaşlı teyzedi ocağı diyorlardı ama okudu ve okudukdan sonra 3 ay içerisinde sedef gecti şimdi 30 yaşındayım cildim tertemiz elhamdülillah ozamnlar babam cok üzülüyordu bu cocuk genclik döneminde napacak die okudum aklıma geldi paylaşmak istedim umarım forum dışı harket etmemişimdir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77
hasan78, 34 dakika önce yazdı:

ilk baş gecmiş olsun çok eski zamanda bendede vardı on yaşlarında gittiğim doktor bu işin kesin tedavisi olmadığını sölüyorlardı ve ama sıkık görüşmemizi sölüyorlardı ozaman lar özel muhayhaneye gidiyorduk babamla bundan 20 sene önceki olayı anlatıyorum ve babmaın maaşını yarısından fazlasını istiyorlardı özel oldugu için sonra bir kadın varmış köyün birinde okuyormuş hatırladıgım kadarıyla cok yaşlı teyzedi ocağı diyorlardı ama okudu ve okudukdan sonra 3 ay içerisinde sedef gecti şimdi 30 yaşındayım cildim tertemiz elhamdülillah ozamnlar babam cok üzülüyordu bu cocuk genclik döneminde napacak die okudum aklıma geldi paylaşmak istedim umarım forum dışı harket etmemişimdir

forum dışı bir şey yok dostum bazı hastalıklar okunmayla geçer  ama TÜM hastalıklar okunmayla geçmez hatta başıma geleni anlatayım

-abimde ve bende siğil vardı  onunki eczaneden aldığı ilaçla geçti bana fayda vermedi aynı ilaç, 2 yıl sonra bir kitapta okumuştum kalemle yuvarlak içine aldım siğili duayı okudum siğil geçti gitti 2 gün içersinde.

-zaten sedef ve egzamanın kesin tedavisi yok  Türkiyede'de yok Amerikada'da  yok  anca hafifleten ilaçlar var   ilaç sektörü büyük sektör kortizollu kremler şampuanlar kortizol hapları iğneleri  bunlar hep para tedaviyi bulup bu paradan vazgeçmezler  

-bende bir nefesi güçlü bir  hocaya okuttum sedef ve egzamayı 200tl verdim hiç bir bok olmadı :) o yüzden hocalara ön yargılıyım . Allaha şükür kendi tedavimizi kendimiz bulduk Allah nasip etti 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hasan78    9

o kadın bizden para almadı sırf allah rızası için yapıormuş ve inanılmaz  derecede gecti heralde rahmetli olmuşdur uzun zaman gecti cok yaşlıydı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77
hasan78, 6 dakika önce yazdı:

o kadın bizden para almadı sırf allah rızası için yapıormuş ve inanılmaz  derecede gecti heralde rahmetli olmuşdur uzun zaman gecti cok yaşlıydı

demekki kalp gözü açık Allah tarafından verilen bir özelliği varmış böyle insanların şu zamanda kaldığını düşünmüyorum, sizinde hastalığının geçceği varmış vesile olmuş yoksa Bilim adamı kanıtladı bağırsaktaki mantardan olduğunu onu öldürmenin tek yoluda aç bırakmak o yüzden çare gaps dieti 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hasan78    9

evet katılıyorum herşey allahdan insanlar vesile allah nasip ederse olur şu vucudu bile allah nasip ederse olur her zaman gencler tavsiyem su olmuşdur 6 kilo kas yaparsan herkes bakar 6 gün yatağa düştüğün zaman kimse bakmaz 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omerpisun    14

vallahi bu konuyu açan arkadaşa çok teşekkürler, aynı durum benim eşimde de var en son kolsuz agop diye çok ünlü bir doktora gittik o bize sedefle egzama bu dedi ve bir karışım merhem önerdi onu kullandık yaralar ve egzamalar düzeldi ama geçmedi ara ara azıyorlar azdıkça merhemi kullanıyoruz. Azdıkçanın resmini ekliyorum bu eşimin eli(bacak ve dizlerde de oluyor) geçtiğimiz kış böyleydi, çok şükür şuan bundan eser yok.

egzema.jpeg

tarihinde omerpisun tarafından düzenlendi
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hasan78    9

Rabbim şafı adıy la şifasını versin inşallah gecmiş olsun herşey allahtan abi benim anlattığım olay böle benim başımdan da sedef gecmişdi abi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

çok geçmiş olsun eldeki  seboraik dermoit egzama  aynısı bendede  vardı  ve benim vücudumun %40'ı egzama ve sedef doluydu halinize şükredin

şimdi kremler anlık çözüm ve bu hastalık bazen azalır bazen azar tamamen geçmesi için gaps dieti şart 
yapmanız gereken gaps dietini internetten araştırmak sonra diyetisyene gidip size uygun dieti birlikte ayarlayın ve 2 yıl uygulayın  bu kadar basit kremdir dokturdur fayda vermez yıllarca uğraştım ben kalıcı çözüm için 2 yıl gaps dietinden başka çare yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omerpisun    14

sizin yazınızı okuduktan sonra gaps diyetini araştırdım,diyete giriş aşamasını geçmenin zor olduuğunu hatta bazı hastaların 2 yıldır gaps diyete girişte kaldığını okudum,ayrıca diyette kullanılan yiyeceklerin %100 organik olması gerektiği fln diyetin nasılda zor olduğu konusunda beni düşündürdü.diyet gerçekten bu kadar zor mu?gezen tavuk yumurtası saf tereyağı ekşi krema fln derken hayatımı yemek yapmak için malzeme bulmaya endekslemek beni germekte :)

siz bu diyeti 6 aydır yapmaktasınız diyet gerçekten de bu kadar zor mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77
omerpisun, 55 dakika önce yazdı:

sizin yazınızı okuduktan sonra gaps diyetini araştırdım,diyete giriş aşamasını geçmenin zor olduuğunu hatta bazı hastaların 2 yıldır gaps diyete girişte kaldığını okudum,ayrıca diyette kullanılan yiyeceklerin %100 organik olması gerektiği fln diyetin nasılda zor olduğu konusunda beni düşündürdü.diyet gerçekten bu kadar zor mu?gezen tavuk yumurtası saf tereyağı ekşi krema fln derken hayatımı yemek yapmak için malzeme bulmaya endekslemek beni germekte :)

siz bu diyeti 6 aydır yapmaktasınız diyet gerçekten de bu kadar zor mu ?

Kolay hocam zor değil   her  şey organik olamaz gerekte yok  zaten  örnek beslenme

ilk 1 ay yapılcak diet 
sabah: 2 tam yumurta+bal+ açık çay
ara öğün: fıstık
öğlen:tavuk veya hindi veya et +sebze yemeği (nişastasız sebze)+salata+turşu
akşam:tavuk veya hindi veya et+salata+1 meyve+sebze yemeği (nişastasız sebze)+turşu

bu giriş aşaması için uygun az karbonhidrat var   halsizlik normel 1 ay civarı yapılır bu ishal bitince 2. aşamaya geçilir 
2. aşamada  kuru fasulye,mercimek,kuru bezelye yenilebilir ama 12 saat suda beklicek suyunu iyice süzceksiniz 

1 yıl 11 ay yapılcak diet 

sabah: 2 tam yumurta+kabuklu kuruyemiş+bal+açık çay
ara öğün: 1 meyve
öğlen: kuru fasulye veya mercimek veya bezelye+hindi veya tavuk veya et+ sebze yemeği (nişastasız sebze)+salata+turşu
akşam:kuru fasulye veya mercimek veya bezelye+hindi veya tavuk veya et+ sebze yemeği (nişastasız sebze)+salata+turşu

bu dietin en güzel yanı istersen tavuğu günde 2 kilo ye sınır yok istersen günde 10 öğün ye  karbonhidrat var yağ var protein var vitamin minarel var    insan bu dieti yapınca kendini  çok sağlıklı hissediyor 

en önemli: 6ay bu dieti yaptın  1 dilim ekmek yedin diet biter baştan başlarsın kesinlikle yasaklı gıdalardan 1gram bile yenilmicek bağırsaktki bakteri aç bırakılıp öldürülcek amaç bu  2 yıl aç kalırsa ölür.

+ gıdalar: ev yapımı turşu (yayarlı bakteri dolu),haftada 1 kere kefir veya ev yapımı yoğurt  (yayarlı bakteri dolu ama en fazla haftadada 1 kere casein proteinide yasak çünkü),elma sirkesi tüketin,kemik suyu 

tarihinde labslabs tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Güneş    1

Merhaba Ahmet bey, ben 7 senedir egzama hastasiyim senelerce kortizonlu ilac kullandim genetik diyip stres diyip sakinlestirici yazdi doktorlar.Psikolojik olarak ta cok yiprandim sac derimde  var ve dokulme de yapiyor.Internette bir care ararken sizin yazinizi gordum.Cok umutlandim acikcasi arastirip diyetisyene gittim hemen doktor tam gaps diyetinden basladi ve 3 haftadir diyetteyim.Henuz bir farklilik yok siz ne zaman fayda gormeye basladiniz ve suan diyetle birlikte hastalik durumunuz nedir acaba? Cevap verirseniz cok memnun olurum.Şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mandalinom    0

@omerpasdasdisun Kolsuz agop'un reçetesine nasıl ulaşabilirim? Doktor vefat ettiği için yetiştirdiği öğrencileri bulabilirsiniz demişlerdi ama bulamadım bilginiz varsa yardım edebilir misiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
labslabs, 08.08.2017 - 20:54 yazdı:

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 8 yıldır hem  egzama hemde sedef hastasıydım kesin tedavisi yok deniyor tüm dünyada  belki aramızda sedef veya egzama hastası olan vardır anlatayım ben veya egzama sedef hastası olabilirsiniz  giderek çoğalıyor bu cilt hastalıkları veya tanıdığınızda olabilir    ve tüm doktorlar kesin tedavisi yok diyor  8 yıl ne kullanmadığım ilaç kaldı ne takviye kaldı  Almanya'ya kadar gittim tedavi için.

Bu hastalığın sebebi bilinmiyordu  kasım 2016'ya kadar sonra Almanyadaki doktor 20 yıllık deneyin ve incelemenin sonucunda  bağırsaktaki mantarın sebep olduğunu ortaya çıkardı 
ben bunu biliyorum ama emin olun dünyadaki doktorların %80ni bu araştırmadan haberi bile yok  hayla  genetik ve stres deyip kortizollu ilaç yazıp yolluyorlar
Şimdi hastalığın sebebi belli oldu yapmanız gereken bağırsaktaki zararlı bakteriyi öldürüp yerine yararlı bakteri koyup hastalıktan tamamen kurtulmak. 

nasıl olcak bu gaps dieti yapcaksınız bu  kadar basit ne ilaç ne takviye hiçbir şeye gerek yok  2 yıl yaparsanız bağırsanız %100 yenilenir ve hastalıktan sonsuza kadar kurtulursunuz.
ben 6 aydır yapıyorum ne egzama kaldı ne sedef  ama bağırsağın kendini yenilemesi için 2 yıl yapmak şart
zor bi diet değil internetten araştırıp dietisyenle birlikte oluşturup rahatlıkla yapabilirsiniz.

şimdi egzama ve sedeften kalan yara izleri ve çukurluklar var onlar içinde çeşitli çalışmalar okuyup deniyorum eğer başarılı olursam onuda yazarım

Verdiğin bilgiler için çok teşekkürler probiyotik kollojen antioksidan ve mantarlar lehimize çalışmaya başlıyorlar.

tarihinde Mlt44 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.