Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Loving

Steroid check kodları - orjinal ürün / sahte ürün

Önerilen İletiler

Loving    825

Merhaba arkadaşlar bu husus üzerinden çok duruluyor artık bilir kişi olarak kendi adıma bir konu açmak ve herkesi bilgilendirmek istedim. Steroid veya peptid veya sarm veya diğer gruplar check kodu veren tüm markalar adına yapacağım bu açıklamayı ve kendi üzerimden olmakla beraber piyasa adına örneklemelerde yapacağım.

Balkan Pharma Orjinallik Kontrolü

Balkan pharma ürünlerini orjinallik doğrulaması icin gireceğiniz site;  https://b-p.md/

Balkan Pharma ürünlerinin doğrulama kodunu okumak bazen sıkıntılı olabiliyor. I,İ,U,V,Q,0,O,1,Z,8,B gibi harf ve rakamlar genelde karıştırılmaktadır. Doğrulama yaparken Valid Code yazana kadar emin olmadığınız harfler ve rakamları değiştirerek deneyiniz.

1. Sorgulyacağınız ürün tabletse; Tablets kategorisini işaretiyorsunuz.
  2. Sorgulayacağınız ürün enjeksiyonsa; injectable kategorisini işaretiyorsunuz.
  • Ürün Orjinalse; Valid Product yazacak.
  • Ürün Sahteyse; Attention, Fake Product yazacak.

Tüm bu seçeneklerin dışında sahte ürün sunanların en çok güvendikleri açıklama bu olsada şöyle bir gerçek var.

Türkiye'de 1 elin 5 parmağını geçmeyecek kadar adam hatta net sayı vereyim 2 kişi. (bunlardan biriside biziz.) ürünlerini uzak doğu,balkanlar ve orta doğu kısımlarında tek tek kendi ellerimiz ile topluyoruz. O yüzden ne diyoruz %100 orjinal ürün çünkü eczane ürünleri ve fabrika ürünleri. Ben kendi adıma örnekleme yapmak istiyorum balkan ve sp anabolik konusunda iran testo vs konusunda tedarik sağlanması konusunda elimden geleni yapmaktayım sorun şudur ki harfler baskı konusunda çok yanlış anlaşılıp kişiler doğruluk testi yaparken yanlış sonuca gidiyorlar ki bu durumla çok karşılaştık.

VEYA ( ÖNEMİ NOKTA )

Balkan , sp (ki sp balkanın alt markasıdır.) aynı kodu 5 sorgulatıp pozitif sonuç alıp 7,8,9 sorgulamalarda negatif sonuç verdiğine hem kendim denk geldim hemde müşterilerimde denk geldim ama bu nasıl oluyor ? Kendi ellerimle topladığım ürün ? İşte işin özür ve sahtecilikle uğraşan arkadaşların en büyük referansı ne kadar köklü firmalar olursa olsun check kodları konusunda sınıfta kalıyorlar yani aynı koda fake derken bir yerden sonra orjinal diyebiliyor veya tam tersi burada onlarca ürün tedariği sağladığım arkadaş var ki aralarında '' aa burak abi bak negatif sonuç çıktı diyenlerde var '' ki ben şunu derim eğer kayda değer biri değilse hiç vakit kaybetmem direk yolla ürünü al paranı derim ama değerli biri ise platform ve benim için kullan test sonuçlarını benimle paylaş negatif çıkarsa hem aynı üründen hediye edeceğim hemde paranı iade edeceğim diye bu güne kadar tek 1 tane Allah'ın kulu sahte ürün sattın yada verdin çalışmadı demedi diyemez çünkü sıfır olasılık varsa böyle diyen buyursun konu altına yazsınlar. Yani şunu demek istiyorum %100 orijinal üründe dahi fake products diyebiliyor o yüzden ürünün orijinalliğini bu şekilde tartmanız neredeyse imkansız gibi bir şey. Anlamanızın tek sağlıklı yolu TEST ! TEST ! TEST ! Arkadaşlar.

Keyifli forumlar. :) 

• Beğen 3
  • Teşekkürler 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    616

Kesinlikle @Loving hocam kodların hiç bir güvenilirliği ve doğruluğu yok bende aynı koda defalarca orjinal sonucu alıp aynı koda fake sonuç aldığım oldum ama ürünlerde takır takır çalıştı ve sizinle de çok konuştuk bu konuları ben zaten sorgulamıyorum bile sizin sözünüz yetiyor bana yıllardır tek sefer şaşırtmadınız ürün konusunda peptid ve anabolik olarak. Daha burada steroid turkey yokken dahi yardımcı oldunuz o zamandan bu zaman sıfır problem. İşin kötü tarafı sahteciler için büyük fırsat konu hoca sizi bu konuyu referans alıp ahaa bakın adamlar konu bile açmış diye milleti kandırmasınlarda daha çok. Neyse millete aptal değil artık gözlerini açsınlar.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    157

Şöyle; kodlar zaten tek kullanımlık olmalı yoksa adam bi tane orjinal ürün alır üstündeki kodu açar bakar 500 tane sahte ürün yapar aynı kodla piyasaya sürer. Ben daha önce doğrulama sistemi olan tek Shree Venkatesh markasını kullanmıştım ürünün kodu zaten kazı kazan gibi kazıyorsun siteye yazıyorsun tek seferde valid veriyor ya da fake diyor. Yazdım valid verdi fakat daha sonra tekrar yazdığımda fake gösteriyordu. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    76

yaklaşık 2  yıldır  not defterimde kayıtlı  balkan testo chechk kodları var,  arada girip kontrol ediyorum bazen  ilk defa check edilmiştir diyor bazen sahte ürün diyor 
KESİNLİKLE BALKAN CHECK SİSTEMİNE GÜVENİLMEZ 

Bu tek
balkan pharmayla alakalı değil hiçbir markanın chechk koduna güvenmeyin,güvenilir satıcı bulmaktan başka çare yok 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    76
xeaven, 07.08.2017 - 03:00 yazdı:

Şöyle; kodlar zaten tek kullanımlık olmalı yoksa adam bi tane orjinal ürün alır üstündeki kodu açar bakar 500 tane sahte ürün yapar aynı kodla piyasaya sürer. Ben daha önce doğrulama sistemi olan tek Shree Venkatesh markasını kullanmıştım ürünün kodu zaten kazı kazan gibi kazıyorsun siteye yazıyorsun tek seferde valid veriyor ya da fake diyor. Yazdım valid verdi fakat daha sonra tekrar yazdığımda fake gösteriyordu. 

peki hackerlar orjinal kodları bulamaz mı ?
peki hackerlar her koda orjinaldir yazısını çıkartamaz mı ?
peki hackerlar kodları sıfırlayamazlar mı ?
peki algoritma çözen programlar  x markasının algoritmasını çözüp orjinal kodları size veremez mi?
peki satan kişi sadece kabı orjinal yollayıp içine sahte steroid koyamaz mı ? (orjinalini kendi kullanır veya tanıdıklarına verir)

hackerlar dünyaca ünlü bankaları hackliyorlar kıytırık steroid sitesinimi hackleyemicek   zaten hackerların işi böyle şeyler yoksa nasıl para kazancaklar ?

GÜVENİLİR SATICI BULMAKTAN BAŞKA ÇARE YOK HİÇBİR CHECK SİSTEMİNE GÜVENMEYİN ÜZÜLÜRSÜNÜZ SONRA

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
blader06    12

Thaiger pharma ürünlerinin hakkında düşünceleriniz nedir bazı hocalarımız thaiger pharmanın sahtesinin olma ihtimalinin düşük olduğunu en kötü ihtimal kutusunun içindeki ürünün değiştirilebileceğini söyledi.Birde dikkatimi çeken bir olay var satıcılar balkan,gep vb. ürünlerde ciddi indirim yapabiliyorlar 150 tl dediği bir ürünü 90 tl ye veriyor ama thaigerda 200 diyorsa en fazla 180 tl yapabiliyorlar.Hiç sahte thaiger pharma ürününe denk gelen oldumu bunu merak ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
m.oguz    10
blader06, 3 saat önce yazdı:

Thaiger pharma ürünlerinin hakkında düşünceleriniz nedir bazı hocalarımız thaiger pharmanın sahtesinin olma ihtimalinin düşük olduğunu en kötü ihtimal kutusunun içindeki ürünün değiştirilebileceğini söyledi.Birde dikkatimi çeken bir olay var satıcılar balkan,gep vb. ürünlerde ciddi indirim yapabiliyorlar 150 tl dediği bir ürünü 90 tl ye veriyor ama thaigerda 200 diyorsa en fazla 180 tl yapabiliyorlar.Hiç sahte thaiger pharma ürününe denk gelen oldumu bunu merak ediyorum.

Kardeşim Thaiger testo bolde kullanıyorum şu an 1 aya yaklaştı, perşembe günü teste gideceğim, sonuçları paylaşırım..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
blader06    12
m.oguz, 19 dakika önce yazdı:

Kardeşim Thaiger testo bolde kullanıyorum şu an 1 aya yaklaştı, perşembe günü teste gideceğim, sonuçları paylaşırım..

Ben thaigerla 2 kür yaptım etkisinide gördüm ama şu olay var sahte ürünler tamamen boş olmuyor zaten 16 yaşındaki çocuk bile testosteron yapıyor.Türkiye üretimli merdiven altı ürünlerle gelişeni gördüm.Ama sıkıntı şu değer kaybı var 1 ml de 250 yazar 100-150 vardır.Orjinal ürünlerde bile bu kayıplar görünüyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pavel    45

zamanında balkan pharmadan kendi imkanımızla fabrikadan ürün getirdik kodlar düz ve net bir yüzeyin üstüne basılmadığı için tam okunamıyor ve sistem sahte ürün diyor halbuki orjinal fabrika ürünüydü.Kod tek defa onay aldıktan sonra 2. defa sahte ürün diye uyarı verir .bAlkan'ın bazı ürünleri etkili bazıları ise tam etkili değildir.Her markanın öne çıktığı ürün var.Son olarakda bazı arkadaşlarda tam herşeyi yapmasına rağmen etki hiç göremediklerini söylerler bu değildi ürün sahtedir çok garip bir şekilde çok düşük oranda kişiler steroidlerden  hiç etkilenmezler  genetikle alakalı sanırım yıllar önce bir ingilizce makalede okuduğum kadarıyla.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    616
pavel, 30.08.2017 - 00:10 yazdı:

zamanında balkan pharmadan kendi imkanımızla fabrikadan ürün getirdik kodlar düz ve net bir yüzeyin üstüne basılmadığı için tam okunamıyor ve sistem sahte ürün diyor halbuki orjinal fabrika ürünüydü.Kod tek defa onay aldıktan sonra 2. defa sahte ürün diye uyarı verir .bAlkan'ın bazı ürünleri etkili bazıları ise tam etkili değildir.Her markanın öne çıktığı ürün var.Son olarakda bazı arkadaşlarda tam herşeyi yapmasına rağmen etki hiç göremediklerini söylerler bu değildi ürün sahtedir çok garip bir şekilde çok düşük oranda kişiler steroidlerden  hiç etkilenmezler  genetikle alakalı sanırım yıllar önce bir ingilizce makalede okuduğum kadarıyla.

Okuduğunuz makale spor kariyerimde sadece 2 kişide denk geldim buna vücuduna 10bin tl yakın ürün sokup 1000 tl'lik ürünün verdiği etkinin 1/3 alamayan kişilerdi bunlar.

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gokten    6

Moldova'da eczaneden kendi elimle Testo E aldım, kontrol ettim az önce sitesinden, birkaç defa kontrol ettim, sürekli VALID diyor. Geçen yıl face üzerinden bulduğum birinden almıştım, onu kontrol ettim, birkaç defa aynı kodu kontrol ettim, her seferinde FAKE diyor.

He, geçen yıl bu FAKE dediği testo-E'nin 1 kutusunu kullanmıştım, etki etmedi mi, etti. Belki gerçekten o da Testo E vardır içeriğinde, ama Balkan Pharma popüler bir marka olduğu için, üretici Balkan Pharma şeklinde ambalajlayıp satıyordur, bilemem. Yani içinde ki gerçekten Testo E'dir, ama Balkan Pharma değil, merdiven altıdır. Ya da Balkan Pharma check sisteminde sorun vardır bilemiyorum, ama çöpe atacağım, elimde eczane ürünü varken, gerek yok riske girmeye.

Bu arada Moldova'da eczanede kaç para diye merak edenler için: 332,45 MDL, yani 76 TL yapıyor, 10 adet x 250 mg.

Ayrıca bu facedeki heriften aldığım Boldenon da sahte çıktı, o ara GEP'in internet sitesinde sorun olduğu için kontrol edememiştim, sonra da unutmuştum. Onun da 1 kutusunu kullanmıştım, artık pamuk yağı mı kullandık, yoksa içinde gerçekten Boldenon olan merdiven altı bir ürün mü bilemiyorum :)

tarihinde Gokten tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    45
Gokten, 30.11.2017 - 01:08 yazdı:

Moldova'da eczaneden kendi elimle Testo E aldım, kontrol ettim az önce sitesinden, birkaç defa kontrol ettim, sürekli VALID diyor. Geçen yıl face üzerinden bulduğum birinden almıştım, onu kontrol ettim, birkaç defa aynı kodu kontrol ettim, her seferinde FAKE diyor.

He, geçen yıl bu FAKE dediği testo-E'nin 1 kutusunu kullanmıştım, etki etmedi mi, etti. Belki gerçekten o da Testo E vardır içeriğinde, ama Balkan Pharma popüler bir marka olduğu için, üretici Balkan Pharma şeklinde ambalajlayıp satıyordur, bilemem. Yani içinde ki gerçekten Testo E'dir, ama Balkan Pharma değil, merdiven altıdır. Ya da Balkan Pharma check sisteminde sorun vardır bilemiyorum, ama çöpe atacağım, elimde eczane ürünü varken, gerek yok riske girmeye.

Bu arada Moldova'da eczanede kaç para diye merak edenler için: 332,45 MDL, yani 76 TL yapıyor, 10 adet x 250 mg.

Ayrıca bu facedeki heriften aldığım Boldenon da sahte çıktı, o ara GEP'in internet sitesinde sorun olduğu için kontrol edememiştim, sonra da unutmuştum. Onun da 1 kutusunu kullanmıştım, artık pamuk yağı mı kullandık, yoksa içinde gerçekten Boldenon olan merdiven altı bir ürün mü bilemiyorum :)

Sahte ürünü kimden aldın hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    132
Loving, 07.08.2017 - 01:26 yazdı:

Merhaba arkadaşlar bu husus üzerinden çok duruluyor artık bilir kişi olarak kendi adıma bir konu açmak ve herkesi bilgilendirmek istedim. Steroid veya peptid veya sarm veya diğer gruplar check kodu veren tüm markalar adına yapacağım bu açıklamayı ve kendi üzerimden olmakla beraber piyasa adına örneklemelerde yapacağım.

Balkan Pharma Orjinallik Kontrolü

Balkan pharma ürünlerini orjinallik doğrulaması icin gireceğiniz site;  https://b-p.md/

Balkan Pharma ürünlerinin doğrulama kodunu okumak bazen sıkıntılı olabiliyor. I,İ,U,V,Q,0,O,1,Z,8,B gibi harf ve rakamlar genelde karıştırılmaktadır. Doğrulama yaparken Valid Code yazana kadar emin olmadığınız harfler ve rakamları değiştirerek deneyiniz.

1. Sorgulyacağınız ürün tabletse; Tablets kategorisini işaretiyorsunuz.
  2. Sorgulayacağınız ürün enjeksiyonsa; injectable kategorisini işaretiyorsunuz.
  • Ürün Orjinalse; Valid Product yazacak.
  • Ürün Sahteyse; Attention, Fake Product yazacak.

Tüm bu seçeneklerin dışında sahte ürün sunanların en çok güvendikleri açıklama bu olsada şöyle bir gerçek var.

Türkiye'de 1 elin 5 parmağını geçmeyecek kadar adam hatta net sayı vereyim 2 kişi. (bunlardan biriside biziz.) ürünlerini uzak doğu,balkanlar ve orta doğu kısımlarında tek tek kendi ellerimiz ile topluyoruz. O yüzden ne diyoruz %100 orjinal ürün çünkü eczane ürünleri ve fabrika ürünleri. Ben kendi adıma örnekleme yapmak istiyorum balkan ve sp anabolik konusunda iran testo vs konusunda tedarik sağlanması konusunda elimden geleni yapmaktayım sorun şudur ki harfler baskı konusunda çok yanlış anlaşılıp kişiler doğruluk testi yaparken yanlış sonuca gidiyorlar ki bu durumla çok karşılaştık.

VEYA ( ÖNEMİ NOKTA )

Balkan , sp (ki sp sahtesi yok ve balkanın alt markasıdır.) aynı kodu 5 sorgulatıp pozitif sonuç alıp 7,8,9 sorgulamalarda negatif sonuç verdiğine hem kendim denk geldim hemde müşterilerimde denk geldim ama bu nasıl oluyor ? Kendi ellerimle topladığım ürün ? İşte işin özür ve sahtecilikle uğraşan arkadaşların en büyük referansı ne kadar köklü firmalar olursa olsun check kodları konusunda sınıfta kalıyorlar yani aynı koda fake derken bir yerden sonra orjinal diyebiliyor veya tam tersi burada onlarca ürün tedariği sağladığım arkadaş var ki aralarında '' aa burak abi bak negatif sonuç çıktı diyenlerde var '' ki ben şunu derim eğer kayda değer biri değilse hiç vakit kaybetmem direk yolla ürünü al paranı derim ama değerli biri ise platform ve benim için kullan test sonuçlarını benimle paylaş negatif çıkarsa hem aynı üründen hediye edeceğim hemde paranı iade edeceğim diye bu güne kadar tek 1 tane Allah'ın kulu sahte ürün sattın yada verdin çalışmadı demedi diyemez çünkü sıfır olasılık varsa böyle diyen buyursun konu altına yazsınlar. Yani şunu demek istiyorum %100 orijinal üründe dahi face products diyebiliyor o yüzden ürünün orijinalliğini bu şekilde tartmanız neredeyse imkansız gibi bir şey. Anlamanızın tek sağlıklı yolu TEST ! TEST ! TEST ! Arkadaşlar.

Keyifli forumlar. :) 

Kesinlikle ürünler güvenilir elden alınmalı ben o hatayı yaptım ürünleri buradan almadım daima da içimde kuşku var. Üstelik elimde eczane mali rimobolan ve sustanonon var deca yi ve enantat başka yerden aldım. Ic8me dama dert ilk isim yarın kan testi yaptırmak. Hocam aklımdaydı sizin bu tavsiyenizde öne getirdi test işini teşekkürler..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    9

Arkadaslar bilenlerden yardim istiyorum. Eczane urunleri steroidleri bilenler yazabilir mi? Mesela testo enant eczane urunu varmidir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    1.241
Nisay67, 14 dakika önce yazdı:

Arkadaslar bilenlerden yardim istiyorum. Eczane urunleri steroidleri bilenler yazabilir mi? Mesela testo enant eczane urunu varmidir?

Sustanon-rimobolan-proviron-nebido-anapolon...

Testo enantat eczanede satılmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alii    7

Site gayet iti calisiyor ben chek yapiyorum bayadir, balkan yeni sisteme gecti yeni kutularla birlikte, vok auper bir is cikardilar l...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    44
Balkan ali, 29.12.2019 - 22:23 yazdı:

Site gayet iti calisiyor ben chek yapiyorum bayadir, balkan yeni sisteme gecti yeni kutularla birlikte, vok auper bir is cikardilar l...

Eski balkan kutusu ile sorgulama yapmayı denediniz mi? Yeni üründe sorun yok ama eski ürünlerde fake uyarısı veriyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alii    7

Balkan pharma 2,5 senedir eski urun cikarmiyor kulanim tarihleri urune gore degismekte ama maksimum 3 sene, bi urun fake veriyorsa bu siteden degil once urunden olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ken Kaneki    12

Dün orjinal ilk kez sorgulama yazan ürün bugün fake diyor ve diğer ampullerede fake demeye başladı ilacı 3 arkadaşım kullanıyor güzel verim aldılar umarım bende alırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Proxzi06    0

Hocam balkan siparişi vermek istiyorum ve detaylı bilgi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    825
Proxzi06, 2 saat önce yazdı:

Hocam balkan siparişi vermek istiyorum ve detaylı bilgi

info@peptidturkiye.com mail atarsanız veys whatsapp ikonuna tıklayarak bana ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Keyifli forumlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    61
gönderildi (düzenlendi)
Ken Kaneki, 24.01.2020 - 13:29 yazdı:

Dün orjinal ilk kez sorgulama yazan ürün bugün fake diyor ve diğer ampullerede fake demeye başladı ilacı 3 arkadaşım kullanıyor güzel verim aldılar umarım bende alırım.

dostum 2. defa sorguladığında aynı ürünü daha önce sorgulanmış demesi lazım fake dememesi lazım ilginç

tarihinde Hasan3542 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    44
Hasan3542, Bir saat önce yazdı:

dostum 2. defa sorguladığında aynı ürünü daha önce sorgulanmış demesi lazım fake dememesi lazım ilginç

Balkan sitesinde bir sorun var. 1 kere sorguluyosun orijinal diyor. 2 ncisinde fake diyor. Sonra tekrar orijinal diyor. Bazen hiç bir alakası olmayan bir kod yazdığında bile orijinal diyebiliyor. Kod değil, satıcın güvenilir olucak. Bu siteden 5-6 defa alışveriş yaptım, kodu dahi sorgulamadım. Neden? Çünkü orijinal olduğundan eminim :) 

• Beğen 1
  • Teşekkürler 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ken Kaneki    12

Burak hocadan alışverişe geçeceğim bende bu ülkenin tek doğru adresi Burak hoca bence umarım uzun yıllar nasip olur 😊

• Teşekkürler 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.