Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Montana300

Generics Pharma

Önerilen İletiler

Montana300    24

Hepinize merhaba, aranızda yeniyim. Yakın zamanda ilk kürüme başlayacağım testo bolde danabol. Generics pharma testo ve boldenon, balkan danabol aldım. Fakat generics hakkında sitedeki yorumları görünce pişman oldum ve  ilaçların sahte olma olasılığı beni korkuttu açıkcası. Şu an piyasada genericsin orjinal ürünü yokmu, yada sahte olsa bile az da olsa çalışır mı? Ayrıca Balkan danabolün piyasa durumu nedir acaba? O da mı çalışmayabilir? genericspharma.com dan teyit ettim kodları ve kutu-flakon özelliklerini(birebir uyuyor), ama bu sanırsam bir şey ifade etmiyor :( Yanıtlarınız için teşekkürler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bloxq    34
Montana300, 7 saat önce yazdı:

Hepinize merhaba, aranızda yeniyim. Yakın zamanda ilk kürüme başlayacağım testo bolde danabol. Generics pharma testo ve boldenon, balkan danabol aldım. Fakat generics hakkında sitedeki yorumları görünce pişman oldum ve  ilaçların sahte olma olasılığı beni korkuttu açıkcası. Şu an piyasada genericsin orjinal ürünü yokmu, yada sahte olsa bile az da olsa çalışır mı? Ayrıca Balkan danabolün piyasa durumu nedir acaba? O da mı çalışmayabilir? genericspharma.com dan teyit ettim kodları ve kutu-flakon özelliklerini(birebir uyuyor), ama bu sanırsam bir şey ifade etmiyor :( Yanıtlarınız için teşekkürler. 

Bir kaç gün önce bende aldım sitede her şey uyuyor hatta testo ve boldenon için kutunun içinden kağıt çıkması lazım oda çıktı fakat 5-6 hafta içinde anlaşılmaz sonuçlara bakalım ben dinabol almadım dinabol çalışırsa siz diğerleride çalıştı diye düşünürsünüz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Ben de şunu düşünüyorum bilgili ve senelerdir tecrübeli olan dostlar da şuna bir cevap verirse mutlu olurum. Diyelim ki ; aldığımız ürünün kodu geçerli oldu kutusu da hologramı da uydu. Bunlara karşılık sahte olma olasılığı % kaçtır sizce? Marka olarak örneğin ; Bvs Labs , Generics Pharma gibi markalar?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81
JrRommel, 2 dakika önce yazdı:

Ben de şunu düşünüyorum bilgili ve senelerdir tecrübeli olan dostlar da şuna bir cevap verirse mutlu olurum. Diyelim ki ; aldığımız ürünün kodu geçerli oldu kutusu da hologramı da uydu. Bunlara karşılık sahte olma olasılığı % kaçtır sizce? Marka olarak örneğin ; Bvs Labs , Generics Pharma gibi markalar?

Marka ne olursa olsun sahte olma oranı kodu dogrulasan dahi en az %50 dir. Ülkede steroid yok denecek kadar az tavsiye uzerine satıcınızı secin veya buradan alıp kullanmayı deneyin

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Genel olarak forumlarda gidip de x kişisinden almak nasıldır diye sormak forum kurallarını okumadım çoğunluklar yasak ve ayıptır mantiken , yine de üstü kapalı şekilde şurası nasıldır diye bir soru sorabilme lüksümüz var mı ? Özel mesaj nedense atamıyorum çünkü ; sanırım entry sayım az diye olduğunu düşünemiyorum bir kişiye özel mesaj atmıştım , sonra forumda 2 3 haftadır yazdıklarını takip ettiğim bay t ve labs labs a mesaj atamadım direk ya şurası nasıldır diye sormak için :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Montana300    24
Bloxq, 3 saat önce yazdı:

Bir kaç gün önce bende aldım sitede her şey uyuyor hatta testo ve boldenon için kutunun içinden kağıt çıkması lazım oda çıktı fakat 5-6 hafta içinde anlaşılmaz sonuçlara bakalım ben dinabol almadım dinabol çalışırsa siz diğerleride çalıştı diye düşünürsünüz.

Hormon ve kan testi yaptırdım hocam, kürden 3 4 hafta sonra da yaptırıcam. İlacın gerçek olup olmadığını anlarız o zaman. Şayet gerçek çıkmazsa forumdaki ilgili bölüme bir konu da ben açıcam, başkaları da mağdur olmasın diye. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
Montana300, 23 dakika önce yazdı:

Hormon ve kan testi yaptırdım hocam, kürden 3 4 hafta sonra da yaptırıcam. İlacın gerçek olup olmadığını anlarız o zaman. Şayet gerçek çıkmazsa forumdaki ilgili bölüme bir konu da ben açıcam, başkaları da mağdur olmasın diye. 

Umarım ikimizinde ürünleri çalışır yarin ilk enjeksiyonu yapicam gelişmelerden haberdar ederseniz sevinirim .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Montana300    24

17 Ağustos başlayacağım hocam, Eylül gibi bilgilendiricem inşallah. Sizde haberdar edin bizleri. Umarım dediğiniz gibi ilaçlar çalışır ve güzel sonuçlar alırız. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eserutkur09    19

Yapacağınız kan testleri aslında ilacın tam olarak veriminin ve içeridiğini açıklamaya yetmez evet elindeki ürünler orjinal ozaman ama ürünün orjinal olması demek firmanın ürünün her serisini düzgün yapacağı anlamına gelmez adamlar kilogramlarca hammadde alıyorlar 1 seri veya 2 seri artık herneyse üretiyorlar ürünler güzel çalışıyor, sonra tekrar hammadde siparişi veriyorlar fakat belki bu sefer hammadde zayıf veya kalitesiz oluyor fakat adamlar onlarca yatırım yapıp seriyi basmışlar napsın ? el mahkum onlarıda piyasaya sürüyorlar böyle oluncada ilacın içeriği düşük oluyor, veya bunu bilinçli olarakta yapıyor olabilirler o yüzden her firma her sene aynı kalitede mal çıkaracak diye bir kaide yok, o yüzden en sağlam istikrar sağlayan markalara yönelmenizi tavsiye ederim, yoksa aslında ürünlerin orjinal... Sahtesi olanları zaten direk kullanma çoğu markanın sahtesi var onları direk hiç bulaşma anladığında geri ver veya çöpe at. Bu yüzünden uzun yıllarca boyunca istikrarını koruyup ürününü bozmamış markalara yönelmelisin. Orjinal Balkan, Orjinal Bvs, Orjinal Thaiger, Orjinal Genesis Meds, Orjinal İran Testo

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Montana300    24
eserutkur09, 18 dakika önce yazdı:

Yapacağınız kan testleri aslında ilacın tam olarak veriminin ve içeridiğini açıklamaya yetmez evet elindeki ürünler orjinal ozaman ama ürünün orjinal olması demek firmanın ürünün her serisini düzgün yapacağı anlamına gelmez adamlar kilogramlarca hammadde alıyorlar 1 seri veya 2 seri artık herneyse üretiyorlar ürünler güzel çalışıyor, sonra tekrar hammadde siparişi veriyorlar fakat belki bu sefer hammadde zayıf veya kalitesiz oluyor fakat adamlar onlarca yatırım yapıp seriyi basmışlar napsın ? el mahkum onlarıda piyasaya sürüyorlar böyle oluncada ilacın içeriği düşük oluyor, veya bunu bilinçli olarakta yapıyor olabilirler o yüzden her firma her sene aynı kalitede mal çıkaracak diye bir kaide yok, o yüzden en sağlam istikrar sağlayan markalara yönelmenizi tavsiye ederim, yoksa aslında ürünlerin orjinal... Sahtesi olanları zaten direk kullanma çoğu markanın sahtesi var onları direk hiç bulaşma anladığında geri ver veya çöpe at. Bu yüzünden uzun yıllarca boyunca istikrarını koruyup ürününü bozmamış markalara yönelmelisin. Orjinal Balkan, Orjinal Bvs, Orjinal Thaiger, Orjinal Genesis Meds, Orjinal İran Testo

Haklısınız hocam, bu forumla tanışmadan önce temin ettim ilaçları açıkcası. Şuanki aklım olsa İran Testo sp boldenon alırım loving hocamdan. Artık ilerdeki kürlere inşallah. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sherlock91    4

Bende 17 temmuzda başladım  generics pharma propionat boldenon masteron kürüne. 3 hafta doldu 4. Hafta enjeksiyojuna yarn baslicam. Hic verim alamadim henuz bilmiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
Sherlock91, 3 dakika önce yazdı:

Bende 17 temmuzda başladım  generics pharma propionat boldenon masteron kürüne. 3 hafta doldu 4. Hafta enjeksiyojuna yarn baslicam. Hic verim alamadim henuz bilmiyorum 

Ürünü güvenilir bir satıcından mı almıştınız? yani güvenilirk konusunda sıkıntınız var mı? sitede karşılaştırma yaptınız mı generics pharma.com dan?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sherlock91    4
Bloxq, 8 saat önce yazdı:

Ürünü güvenilir bir satıcından mı almıştınız? yani güvenilirk konusunda sıkıntınız var mı? sitede karşılaştırma yaptınız mı generics pharma.com dan?

Birini yaptm sadece olumlu cikti. Valla websitesi olan birinden aldim cok tanimiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
Sherlock91, 1 dakika önce yazdı:

Birini yaptm sadece olumlu cikti. Valla websitesi olan birinden aldim cok tanimiyorum

O zaman tahmin ettiğim gibi sabahda arkadaş sormuştu benimde aldığım satıcı galiba sizin aldığınız siteden alıp kar koyarak bana sattı :D sizin ki sahte çıktıysa %95 de benimki sahte 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sherlock91    4

O zaman tahmin ettiğim gibi sabahda arkadaş sormuştu benimde aldığım satıcı galiba sizin aldığınız siteden alıp kar koyarak bana sattı :D sizin ki sahte çıktıysa %95 de benimki sahte 

Sanirim. Ama yan rtki verdi ilaclar sersemlik, spermde miktarinda çoğalma, yorgunluk vs. Hani yan etki vermeyen ilac sahte olmaz diye dusundum en azindan yada kendimi avutuyorum. Sizde de bu yan etkiler oldu mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
Sherlock91, 1 dakika önce yazdı:

Sanirim. Ama yan rtki verdi ilaclar sersemlik, spermde miktarinda çoğalma, yorgunluk vs. Hani yan etki vermeyen ilac sahte olmaz diye dusundum en azindan yada kendimi avutuyorum. Sizde de bu yan etkiler oldu mu ?

benim elime 3-4 gün önce geçti dalgalanma olmasın diye pazartesiyi bekledim yarın vuracağım yüksek ihtimal 2-3 hafta etki göstereceğini sanmam kaç mg kullanıyorsunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sherlock91    4
Bloxq, 9 saat önce yazdı:

benim elime 3-4 gün önce geçti dalgalanma olmasın diye pazartesiyi bekledim yarın vuracağım yüksek ihtimal 2-3 hafta etki göstereceğini sanmam kaç mg kullanıyorsunuz?

Ilk 2 hafta propionsti 300 vurdum boldenonu 200 masteronu 300 sl2. Haftadan sonra propionat 400 yaptm boldenon 200 masteron 300. 4. Haftaya baslicam yarn yada baslamayacagim sanirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
Sherlock91, Şimdi yazdı:

Ilk 2 hafta propionsti 300 vurdum boldenonu 200 masteronu 300 sl2. Haftadan sonra propionat 400 yaptm boldenon 200 masteron 300. 4. Haftaya baslicam yarn yada baslamayacagim sanirim

Ben klasik 500 testo 400 boldenon vuruyorsunuz sandım bu ürünler çalışsın veya çalışmasın ben bu markadan bir daha asla almam . bence devam edin küre etki görüyorsanız ama son karar sizin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sherlock91    4

Ben klasik 500 testo 400 boldenon vuruyorsunuz sandım bu ürünler çalışsın veya çalışmasın ben bu markadan bir daha asla almam . bence devam edin küre etki görüyorsanız ama son karar sizin 

Yok hic göremiyorum neyse psikolojima bagli aksama kdr bakicam (:

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
JrRommel, 06.08.2017 - 09:26 yazdı:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
breakermarty, 7 dakika önce yazdı:

selamlar generics kullanan arkadaşlar sonuçları yazabilirmi . bende aldım fiyatı digerlerine göre cok az daha uygun oldugu için

Dördüncü haftam bitti somut bir gelişim yok , libido artışı yok ,  memnun değilim %90 çalışmıyor zaten dördüncü haftayım, boldonen etkisi zaten daha sonra belli olur fakat ben etki hissetmiyorum hem de hiç 

Bu arada şunu belirtmek istiyorum özellikle burda ve diğer siteler de  ocak -şubat-mart-nisan ürünleri genelde çalışırken daha sonrasında hiç çalışan etki alan kişiler yazmamış tahminim piyasaya nisandan sonra sürekli sahte generics pharma ürünlerinin olduğu bir kaç yılda tahminim generics pharmanın orjinaline zor denk geliriz

tarihinde Bloxq tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Torento33    7

@Bloxqkardesim bende aynı ürünü kullanıyorum bir hafta sonra test yaptıracam sonuçları paylaşırım da sen neden test yaptirmiyorsun bende merak ettim şimdi yaptırıp paylaşırsan sevinirim..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.