Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bunuyazanTosun

İLK KÜRDE STEROİD VE PEPTİD KULLANMAK

Önerilen İletiler

Selamlar ve sevgiler  herkese,     arkadaşıma ilk kürünü  yapıcaz  plan şu şekilde;

steroidler;
1-20 hafta: testo enath,bolderon 
20-30 hafta: testo P, pribolon

peptidler:
1-5  hafta:    grhp-6
5-10 hafta :  grhp-6+cjc dac
10-15 hafta: grhp-6

15-20 hafta:  hexarelin
20-25 hafta:  hexarelin+cjc dac
25-30 hafta:  hexarelin

-peptidlerin burdaki görevi 
sadece growht salgılatmak karakteristlik özelliklerinin bir önemi yok zaten bu forumdan kopya çektik hazırlarken.

SORUM ŞU İLK KÜRDEN BÖYLE KÜR OLUR MU?    PEPTİDLER  +DAN İŞE YARAR MI YOKSA PARA İSRAFIMI OLUR ŞÖYLE YAPIN DAHA İYİ OLUR DİYEN VAR MI ? 

Dip not: Şimdi diceksiniz 12 hafta testo danabol yapın  vücudun nasıl tepki verceğini bilmiyorsun daha yüzme bilmeden açık denize mi açılınır  ? Ama çok çok  farklı bir durum var bu arkadaşımın ilk kürden yapabilceği kadar sağlam kür yapması lazım  ilaçlara ayırdığı parada 5 bin tl anca yetiyor zaten bu küre 
boyu kilosu spor geçmişi sıkıntı yok onlarda dozajlarda orta seviye girilcek 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

oguzdalkilic    81

Arkadasın vucudu bu ilacları kullanmaya degecek bir vucutsa, ilk kürden patlama yapacaktır ben begendim. Bunu ilk kür olarak yapan arkadasın degisimini merak ediyorum buraya 30 hafta sonra atarsanız guzel olur gormus oluruz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219

Hocam gayet güzel olmuş iyi kopya çekmişsiniz follistatin neden eklemediniz bütçe sorunundan dolayı sanırım 5000 olurdu 15 bin galiba :D İşin şakası cidden emek verilmiş bellki bende sonuçları bekliyorum. Peptidleri hangi marka nereden kaça alacaksınız belli mi ? steroidleri yada ? sakın iyi araştırmadan alım yapmayın satıcı konusunda.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hocam peptidler psr olcak, psr firmasına fotoraf yolladığınız zaman size orjinal mi değil mi söylüyorlar alcak sağlam yer var daha önce almıştım kendime sorun çıkmadı   steroidler eczane ve bu siteden olcak o  yüzden sorun yok ilaçların çalışmasında zaten arada teste gitcek sahtemi orjinalmi anlaşılır.

arkadaşın alt yapısı var genetiğide sağlam böyle bir kür planladık bence güzel oldu tabiki before-afteri atıcaz bende çok merak ediyorum sonucu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

Sonunda aklı başında insanların kür kombinlerini görmek güzel  okurken ben heyecanlandım baya iyi kür olcak gibi duruyor.
boldenon,ribolon temiz kütle ekler  bide peptidlerden gelcek büyüme hormonu salgılatması baya iyi sonuçlar çıkarır ortaya.
zaten başka seçenek yok gibi 5 bin tlye ve ilk kür olarak en iyi böyle olurdu tebrikler sonuçları bekliyoruz

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

Benim kişisel fikrim şu yönde. Ilk kürde Testosteron(uzun ester kullanıyorsa ve sabırsızsa +dbol) hariç her şey israf olur. Zaten bu olaya bu kadar para yatıracak bütçesi varsa arkadaşın bence bu işe sonraki kürlere saklasın bu ilaçları. Ilk kür günlüklerini okursanız ayrıca kendimde yaşadıklarımı katarak konuşuyorum uzun esterli ilaç 4-5. haftada çalışmaya başlar yani kas kazanmaya başlarsınız 8-9. haftada bu kas kazanımı çok yavaşlar. Yani size ilacın gözle görülür etki yaptığı 3-4 hafta var. Ilk kür 30 hafta, bu kadar uzun olmasının nedeni boldenon evet mantıklı fakat ilk kür bu ilk kürde ben 15 kilo kas kazanan görmedim şu ana kadar tren basan manyağın birinin loglarını okumuştum onda dahi yoktu, sadece testo basan adam 6-8 kilo kas kazanıyorsa trenle belki 7-10 kilo kazanır, yine belki diyorum. Genelde herkes şöyle der ilk kürde kazandığın kas kütlesini hiç bir kürde kazanamayacaksın. Bu testosteronun yanına başka ilaç ekleyen adamlar zaten ilk kürlerini ikinci kürlerini yapmış adamlar artık gelişemiyor çünkü vücut 500testo kürüyle alabildiği kası zaten aldı bu yüzden farklı ilaçlar ekleniyor. Neden sadece testo ile yapabileceğin vücuda başka ilaç ekliyorsun ki? 30 hafta küre giriyorsun ilk kürden, ikinci kürde kütle kazanman için deca veya trenden aşağısı kurtarmaz. Ilk kür bu zaten bence 10 haftalık testo 500 yap, istersen 4 hafta dbol koyarsın önden eğer bulk kürüyse, değilse tbol koyarsın su toplamaz. Bi sıkıntı yaşayacak mısın bi bakarsın deneyim olur mis gibi de 6-7 kilo kasını alırsın güzelce pct yaparsın. Sonra tahlillerini yaparsın zamanın geçmesini bekleyip ikinci kürüne girersin. Ayrıca eğer testosteron tedavisi görmüyorsan 30 hafta gerçekten çok uzun bi süre testo üretimin için bu kadar uzun süreden sonra eski testosteron seviyene dönebilecek misin bunu da düşünmen lazım, bu işin psikolojik boyutu var 30 hafta kürde olmak, o yemek düzenini aksatmadan antrenmanları aksatmadan çalışmak hiç kolay bişey değil bunu söyliyeyim psikolojisi bile bozulur adamın. Diyorsan ben illa yapıcam, sana ne. Tavsiyem kesinlikle HCG kullan, adex olsun elinde kür içindeyken de arada tahlil yaptır, ve boldenon yüzünden kan vermen gerekecek onu ihmal etme. Benim fikrim bu kürde kazanacağın maksimum kas kütlesi 12 kilo olur o da mükemmel yaparsan, bence hiç riske atma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81
xeaven, 27 dakika önce yazdı:

Benim kişisel fikrim şu yönde. Ilk kürde Testosteron(uzun ester kullanıyorsa ve sabırsızsa +dbol) hariç her şey israf olur. Zaten bu olaya bu kadar para yatıracak bütçesi varsa arkadaşın bence bu işe sonraki kürlere saklasın bu ilaçları. Ilk kür günlüklerini okursanız ayrıca kendimde yaşadıklarımı katarak konuşuyorum uzun esterli ilaç 4-5. haftada çalışmaya başlar yani kas kazanmaya başlarsınız 8-9. haftada bu kas kazanımı çok yavaşlar. Yani size ilacın gözle görülür etki yaptığı 3-4 hafta var. Ilk kür 30 hafta, bu kadar uzun olmasının nedeni boldenon evet mantıklı fakat ilk kür bu ilk kürde ben 15 kilo kas kazanan görmedim şu ana kadar tren basan manyağın birinin loglarını okumuştum onda dahi yoktu, sadece testo basan adam 6-8 kilo kas kazanıyorsa trenle belki 7-10 kilo kazanır, yine belki diyorum. Genelde herkes şöyle der ilk kürde kazandığın kas kütlesini hiç bir kürde kazanamayacaksın. Bu testosteronun yanına başka ilaç ekleyen adamlar zaten ilk kürlerini ikinci kürlerini yapmış adamlar artık gelişemiyor çünkü vücut 500testo kürüyle alabildiği kası zaten aldı bu yüzden farklı ilaçlar ekleniyor. Neden sadece testo ile yapabileceğin vücuda başka ilaç ekliyorsun ki? 30 hafta küre giriyorsun ilk kürden, ikinci kürde kütle kazanman için deca veya trenden aşağısı kurtarmaz. Ilk kür bu zaten bence 10 haftalık testo 500 yap, istersen 4 hafta dbol koyarsın önden eğer bulk kürüyse, değilse tbol koyarsın su toplamaz. Bi sıkıntı yaşayacak mısın bi bakarsın deneyim olur mis gibi de 6-7 kilo kasını alırsın güzelce pct yaparsın. Sonra tahlillerini yaparsın zamanın geçmesini bekleyip ikinci kürüne girersin. Ayrıca eğer testosteron tedavisi görmüyorsan 30 hafta gerçekten çok uzun bi süre testo üretimin için bu kadar uzun süreden sonra eski testosteron seviyene dönebilecek misin bunu da düşünmen lazım, bu işin psikolojik boyutu var 30 hafta kürde olmak, o yemek düzenini aksatmadan antrenmanları aksatmadan çalışmak hiç kolay bişey değil bunu söyliyeyim psikolojisi bile bozulur adamın. Diyorsan ben illa yapıcam, sana ne. Tavsiyem kesinlikle HCG kullan, adex olsun elinde kür içindeyken de arada tahlil yaptır, ve boldenon yüzünden kan vermen gerekecek onu ihmal etme. Benim fikrim bu kürde kazanacağın maksimum kas kütlesi 12 kilo olur o da mükemmel yaparsan, bence hiç riske atma.

Adam korkmuyor,saglam kürle baslıyor. Dogrusunu yapıyor. Goruslerinize katılmıyorum, boyle bi kür dusundugune gore hedefleri yuksek, onerdiginiz only testo da bunun ceyregini karşılayamaz. Hcg konusuna da katılmıyorum icinde deca tren gibi ilaclar yok baslangıc seviye boldenon testo var ve boldenon zaten uzun kullanılması mantıklı olan. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

İyide bu kürde fazla olan sadece PEPTİDLER   diğerleri fazla değil ki 

boldenon,ribolom,testo   bunlar ilk kürde kullanılır hafif ilaçlar zaten. bulk kısa olmaz uzun olcak kalıcı kas kütlesi istiyorsan 

BUNDAN SONRAKİ KÜRLERİ NASIL OLUR DİYORSUN DA ?

Daha bu lele bide bunun lolosu var,  daha   anapolon,DECA,TREN,FOLLISTATIN,ACE-031,MYOSTATIN,IGF-1,TRESTOLONE,METRİBOLON,MK-677,SR9009,YK-11,
LGD 4033,GPE,OSTARINE,GW1516,RAD140,LGD 4033,MGF   vs. vs. var daha yazardımda yoruldum :) testo bolde grhp bunlar leblebi  sen yeterki paradan haber ver ben sana ne kür planı çıkarırım :) 

bundan sonrası basit   2.kür olarak dozaj artırıp tekrar testo bolde yapar
3. kürde deca ekler
4.kürde tren ekler
5.kürde anapolon tren ekler dozaj arıtırır

zaten bu 5 .kürde muazzam sonuçlar alır dahada ilerlemek istiyorsa ilerler 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

Bu arkadaş kaç yaşında bilmiyorum ama 30 haftalık küre giriyor ilk kür olarak testisleri en az 28 hafta civarı kapalı kalacak 28 hafta lh fsh 0 hcg gerek yok diyorsun da hcg ne için LH FSH'ı uyarıyor ki testisler kendini tamamen kapatmasın diye fakat yine de yeterli değil küçülme oluyor bu kişi daha önce küre girmemiş vücudu ne tepki verecek pctsi nasıl toparlayacak bilmiyoruz. Bu arkadaş bu kürden sonra ömür boyu trt'ye maruz kalırsa diyecek sözünüz olacak mı? Ben ilaçlar yüklü demiyorum bolde koyarsan evet kürün süresi uzun olması gerekir arkadaşın hedefleri yüksek olabilir ama kimse 1 kürde şampiyon olmuyor bunu unutmayın. Vücudun tepkisini bilmeden 28 hafta kapalı kalmak gerçekten tehlikeli. Ilk kürü yapar arkadaş normal şekilde gider Kür öncesi hormon seviyelerini alır pct bittikten sonra da seviyeleri alır bi karşılaştırır bakalım testosteron ne durumda fsh lh ne durumda. Azalmalar olabilir olmayabilir eğer fazla azalma varsa bi daha pct yapar bi daha bakar baktı değişmiyor seviyeler HPTA dayanmıyor demektir, bazıları toparlanır bazıları toparlanmaz kişiden kişiye değişir. Devam etmek isterse ömür boyu TRT'yi araştırır katlanırım derse devam eder olmazsa çok zarar görmeden bırakır. Benim şahsi fikrim ilk kür deneme kürüdür kendimizi deneriz sonra önümüze bakarız. Peptidler hakkında bilgim yok o yüzden onlar hakkında yorum yapamam. Kas kazanımındaki düşüncem konusunda da ısrarlıyım. Ne kürü olursa olsun hiç bi günlükte gördünüz mü pct sonrası 15kg lean kas koyan birini? Ben görmedim henüz

tarihinde xeaven tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45

bildiğim kadarıyla bu küre yakın bir şey @Loving yapıyordu 13 aydır testoyu kesmeden, çok iyi sonuç almıştı.

tarihinde AxtoR tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

herkese cevabı için teşekkürler,    labslabs'ın  dediği gibi fazlalık olan sadece  peptidler oda büyüme hormonu salgılatsın die

1-4. haftadan itibaren haftalık 500iu pregnly vurcak    arada 1-2 hafta atlar (pct çok yardımcı oluyor kür içi pregnly, 4. haftadan başlama sebebi vücut doğal üretimi 4. haftadan sonra kesiyor)
2-arimidex yedekte beklicek
3-kür sonu  lh fsh total testo  e2  kan testi karaciğer fonksiyon   testleri yaptırcak
4-kür içide arada gidip tahlil yaptırcak yola 30 hafta die çıkıyor sorun olursa yarım bırakır kürü zaten 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.