Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

roidmax

roidmax Beslenme Programı

Önerilen İletiler

roidmax    49

Arkadaşlar selam,

Hem beslenme planımı sizlerle paylaşıp hatalarımı düzeltmek için, hem de düzgün bir örnek oluşturmak adına kendi beslenme planımı sizlerle paylaşıyorum. Herkesin yorumlarını bekliyorum. Hatalarım varsa hep beraber düzeltelim.

Excel halinden buraya geçirmek zor olacağı için resim halinde internete yükledim. Beslenme planım 3242 kaloridir(tabi kaçak abur cuburları saymazsak). Biraz daha lean bulk ile dirty bulk arasında olduğunu düşünüyorum. Steroid kullanımı öncesi, dianabol daha vücuda girmemişken gayet lean bulk ile dirty bulk arası bir büyüme sağlıyordum. Aynı şekilde de devam ediyor ama steroid sayesinde daha hızlı :) :)

-Son öğünde nohut yazdım ancak o değişebiliyor enginar, diğer bakliyatlar, sebze yemekleri gibi şeylerle. Aynı şekilde de elma yazdım hep, ama bazen başka meyveler ve ekstra meyveler de oluyor beslenme planından ayrıca.

-Beslenme planımdaki yağ tüketimim çoğu insana fazla gelebilir. Ancak kalori hesabını uzun süredir kademeli olarak değiştiriyorum ve vücudum şu ana kadar verdiği en hızlı tepkiyi yüksek yağ kullanımı olduğunda verdi ve bunu yağlanma sağlamadan yaptı. O yüzden hesaplamamdaki artı 500 kalori bir kural değil kendi kendime deneyerek ulaştığım bir sonuçtur. O rakam dışındaki hesaplamalar internette bulduğum kurallara göredir. Ama beslenmemde karbonhidrat ve yağ tüketimim bu hesapların üstündedir.

-Yukarıda da bahsettiğim gibi yağ tüketimi toplamım aşağıdaki hesaplamanın oldukça üstünde kalıyor ancak yağlanma olmuyor ekstra vücudumda son 6 aydır yüzde 15 yüzde 16 arasında gidip geliyorum. Bitkisel yağ olarak kötü yağlar kullanmıyorum. Beslenme plannındaki ezmeleri kendim hazırlıyorum hindistan cevizi yağı ile. Sadece şirketten sağladığım pilav ve ayrandaki yağlardan emin değilim. Besinlerden aldığımız yağların karbonhidrat kadar önemli olduğunu düşünüyorum beslenmede

-Beslenme planı haricinde günde 2 neskafe, 1 türk kahvesi ve 1 çay içiyorum.

-Antreman öncesi olarak 300 ml suya 2 çorba kaşığı keçiboynuzu pekmezi karıştırıp içiyorum. Arjinin içeriği yüksek olmasından dolayı en etkili besin bende keçiboynuzu pekmezi oldu. Zaten bunu da beslenme planıma yazdım.

Aşağıdaki linklere veya resimlere tıklayıp büyütebilirsiniz.

Hesaplama yöntemim :

http://s4.imgload.info/6f7zhdh9vxmns92.png

6f7zhdh9vxmns92.png

Beslenme planım :

http://s4.imgload.info/mauf831934naz44.png

mauf831934naz44.png

İyi günler.

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.225

Son zamanlarda gördüğüm en profesyonel kür öncesi hazırlık planı bravo gerçekten çok azimlisin.

Bunları uygulayabilirsen tank gibi olursun. Şunu unutma genel tecrübelerime dayanarak söylüyorum.

Genelde çok iyi çıkış yapıyorsun kür için yemek,antrenman,enjeksiyon vb.

Bu düzen 3 ay'dan sonra sekteye uğramaya başlıyor bende hep böyle oldu sonra kür sıradanlaşmaya başlıyor.

Ve istediğini sana vermiyor çünkü olması gerektiği gibi gitmiyor hiç bir şey.

Umarım istediğin gibi olur her şey gelişimini son noktasına kadar takip ediyor olacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49
Son zamanlarda gördüğüm en profesyonel kür öncesi hazırlık planı bravo gerçekten çok azimlisin.

Bunları uygulayabilirsen tank gibi olursun. Şunu unutma genel tecrübelerime dayanarak söylüyorum.

Genelde çok iyi çıkış yapıyorsun kür için yemek,antrenman,enjeksiyon vb.

Bu düzen 3 ay'dan sonra sekteye uğramaya başlıyor bende hep böyle oldu sonra kür sıradanlaşmaya başlıyor.

Ve istediğini sana vermiyor çünkü olması gerektiği gibi gitmiyor hiç bir şey.

Umarım istediğin gibi olur her şey gelişimini son noktasına kadar takip ediyor olacağım.

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim hocam. Sizin de çok yardımlarınız oldu bana. Bu yönlendirmeleriniz için de ayrı teşekkür etmek istiyorum.

Dediğinizde çok haklısınız. 4. aya girdiğimde bakalım durum ne olacak.

Şu anda uyguladığım bu beslenme planını kür başlangıcına kadar da geliştireceğim mutlaka ve ayrıntıları da burada paylaşırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ea_sports    0

Selamlar roidmax,

Disiplinine, azmine ve planlamana hayran kaldım. Başarılar dilerim. Takipçinim.

Ayrıca günün birinde exceline ihtiyacım olabilir :D O durumda haber ederim :)

Saygılar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49
Selamlar roidmax,

Disiplinine, azmine ve planlamana hayran kaldım. Başarılar dilerim. Takipçinim.

Ayrıca günün birinde exceline ihtiyacım olabilir :D O durumda haber ederim :)

Saygılar...

Bende Excel çok hocam ne zaman istersen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.215

Aslında bu şekilde boş exel yemek veya kür hazırlık şablonları adına konu oluştuturabilir ve her kez bir adım ileriye taşır diye düşünüyorum bu konu enine boyuna tasarlanıp burada sunulursa herkese büyük kolaylık sağlar hocam. gerçekten tebrikler çok iyi hazırlık

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Hocam aslında ben onu düşündüm ancak biraz daha kapsamlı düşündüm. Bir besin değerleri veritabanı oluşturup bu Excel e yazılacak şeyleri oradan almak. Besin değerleri Excel içinde 1 tabloda olur buton koyar çekerim ama tek başıma altından kalkabileceğimi zannetmiyorum veri toplamanın altından. Zor iş teker teker teker o değerleri toplamak. İşlemesi kolay tabloya sonrasında.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.215
Hocam aslında ben onu düşündüm ancak biraz daha kapsamlı düşündüm. Bir besin değerleri veritabanı oluşturup bu Excel e yazılacak şeyleri oradan almak. Besin değerleri Excel içinde 1 tabloda olur buton koyar çekerim ama tek başıma altından kalkabileceğimi zannetmiyorum veri toplamanın altından. Zor iş teker teker teker o değerleri toplamak. İşlemesi kolay tabloya sonrasında.

Haklısın ama olurda yapabilirsen tr spor dünyası için yapılmamış bir şeyi yapmışş olursun heleki bunun peptid turkiye ailesindne çıkmasıda en büyük bomba olur. Besinler kal. protein miktarları vs vs exelde her şey matematik sanırım işin piri varsa bu konuda senden başka bi el atsın :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Valla işyerinde olmasam günün çoğunluğunda başlayacağım aslında ama iş sonra spor derken vakit gerçekten kalmıyor. Bir ara kür planı oluşturacak, antreman planı oluşturacak, takviye kombini oluşturacak bir program yazmaya başlamıştım bu forumda paylaşım yapmaya başladığım zamanlar ki çok kapsamlı güzel bir şey tasarladım kafamda. O da yarım kaldı. Ben bu tarz paylaşımlar yapayım, bu spora gönül veren bilinçli insanlara fayda sağlayayım çok isterim.

Aslında bir kaç kişi halinde iş planı yapsak yine de işe yarar bir şeyler koyabiliriz ortaya ve bunu forumumuz adına çıkartırız. Böylece forumun da popülerliği artar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    13

@Roidmax hocam valla gece giriyorum burdasın gündüz giriyorum burdasın geçen sitenin facebook sayfasında gördüm adamın biri senin nicki yazmışi o sana yardım eder diyor forumda :D sayende baya bişi öğrendikkk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.