Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kartal34

ilaç mg ları nasıl ?

Önerilen İletiler

kartal34    1

arkadaşlar merhaba,

ilk kürüme giriyorum başlayalı yaklaşık 2 hafta oldu.

haftada 2 kez 1 gram deca, 1 gram testo enanth. her gün sabah akşam dianabol alıyorum sabah-akşam.

boy 1.78 kilo 90 yağ oranım yüzde 14-15

Sizce gramlar nasıl yüksek mi ? teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eserutkur09    19

Dalga geçtiğini varsayarak yorum yapmak istemiyorum... ilk kürün 2. haftadasın ve dozajlarına edecek laf yok.. Veya gramdan kastının 1ml olmasını umuyorum .. Eğer kast etmek istediğin oysa ilk kürün için deca zaten doğru bir seçenek olmamış fakat olması gereken , 500mg Test E ve 500mg deca fazla ve yeter..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eserutkur09    19

Heh tamam 1 er 1 er se olur o 500 testo 500 deca eder sorun yok dianabolü 40mg yap 20mg bir hayli düşük bir doz 20 ve 30 mg alman sana su tutmaktan başka birşey yapmayacaktır, 40 ve üzeri al hiç olmazsa anabolik etki yaratsın

tarihinde eserutkur09 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.218
kartal34, 46 dakika önce yazdı:

evet hocam haftada 2000 deca 2000 testo

giphy.gif

• Beğen 1
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

Ertug evrekli,Serdar aktolga seviyesinin bile 2000 deca kullandıgını hic sanmıyorum.(deca zaten kullanmazlar da ornek veriyorum iste) Eger trol yapmıyosan da cidden kullanıyosan hemen kes o kürü cok sey kaybedersin dönüsü olmaz,arastırmadan mı basladın ne yaptın dostum ilk kür 2000 deca ne demek 30 yıllık pro sporcular cesaret edemez 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eserutkur09    19

Kesinlikle öyle deca bana kalırsa bodybuilding ilacı değil ... Güç ve birebir rekabet gerektiren branşlarda yaygın olan bir ilaç. Yanlış söylemiş arkadaş düzeltti şimdi fakat vurduğun ilacın kaç mg olmadıgını bilmekte çok yanlış, belkide sorsak deca ne desek bilmiyorsun, vücuduma ne soktuğumuzu ve vücudumuzun tepkilerini öçlmemiz lazım bu tarz işler çocuk oyuncağı kesinlikle değil, hepimiz hata yaptık yapıyoruz fakat birinin lafı üzerine üstünkörü iş yapmayın açın bir bakın deca nedir ne değildir ne amaçla kullanıyor hangi kimyasal yapıya sahiptir neden prolaktin yükseltir hangi yolla bunu yapar vs vs vs... 

oguzdalkilic, 30 dakika önce yazdı:

Ertug evrekli,Serdar aktolga seviyesinin bile 2000 deca kullandıgını hic sanmıyorum.(deca zaten kullanmazlar da ornek veriyorum iste) Eger trol yapmıyosan da cidden kullanıyosan hemen kes o kürü cok sey kaybedersin dönüsü olmaz,arastırmadan mı basladın ne yaptın dostum ilk kür 2000 deca ne demek 30 yıllık pro sporcular cesaret edemez 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crash47    10
eserutkur09, 27 dakika önce yazdı:

Kesinlikle öyle deca bana kalırsa bodybuilding ilacı değil ... Güç ve birebir rekabet gerektiren branşlarda yaygın olan bir ilaç. Yanlış söylemiş arkadaş düzeltti şimdi fakat vurduğun ilacın kaç mg olmadıgını bilmekte çok yanlış, belkide sorsak deca ne desek bilmiyorsun, vücuduma ne soktuğumuzu ve vücudumuzun tepkilerini öçlmemiz lazım bu tarz işler çocuk oyuncağı kesinlikle değil, hepimiz hata yaptık yapıyoruz fakat birinin lafı üzerine üstünkörü iş yapmayın açın bir bakın deca nedir ne değildir ne amaçla kullanıyor hangi kimyasal yapıya sahiptir neden prolaktin yükseltir hangi yolla bunu yapar vs vs vs... 

hocam bu forumda herkes decadan nefret ediyor. diğer forumlarda ya da yabancı forumlarda birçok kişi övüyor. Ben de kışa deca girmeyi düşünüyorum. Herkes kafamı kurcalıyor :/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kartal34    1
eserutkur09, 1 saat önce yazdı:

Heh tamam 1 er 1 er se olur o 500 testo 500 deca eder sorun yok dianabolü 40mg yap 20mg bir hayli düşük bir doz 20 ve 30 mg alman sana su tutmaktan başka birşey yapmayacaktır, 40 ve üzeri al hiç olmazsa anabolik etki yaratsın

ocam yine yanlış anlaşıldım.

salı günü 1 ml deca ve 1 ml testo

cuartersi günü 1 ml deca ve 1 ml testo vuruluyorum. haftanın her günü sabah akşamda dianabol içiyorum 1 hap

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
kartal34, 4 saat önce yazdı:

arkadaşlar merhaba,

haftada 2 kez 1 gram deca, 1 gram testo enanth. her gün sabah akşam dianabol alıyorum sabah-akşam.

ya böyle müptezellere cevap verilmeden konu kilitlense çok güzel olacak. daha cümle kurmayı bilmiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
M4jeste, 10 dakika önce yazdı:

ya böyle müptezellere cevap verilmeden konu kilitlense çok güzel olacak. daha cümle kurmayı bilmiyor.

Merhaba @M4jeste bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp konuyu yakından takip ediyorum zaten ortada büyük bir bilgi eksikliği söz konusu ama biz veya sizin gibi deneyimli aynı çatı altında bulunduğumuz profesyonel kişiler sayesinde bu ve benzeri arkadaşlar deneyim edinecek ve sosyalleşecekler eğer biz onları bu şekilde küçük düşürür dışlarsak nasıl iletişim kuracaklar karşılarındakilerle sağlıklı şekilde ? Siz bu arkadaştan muhtemelen yaşça ve deneyim anlamın da çok daha ileridesiniz en azından benim izlenimlerim bu doğrultuda ama sizden istirham ediyorum lütfen kim olursa olsun bu yönde konuşmalar yapıp forum kurallarına aykırı hareket ve davranışlar sergilemeyin. Burayı mütevazi bir yer yapan en büyük özelliklerden birisi seviyeli muhabbetler ve her konu yardım etme amaçlı kişisel egomuzu tatmin etme veya üstünlük taslama yeri değil tabiri caiz ise. Yaptığım bu konuşmada sizi tenzih ederek yazdığımı da bilmenizi isterim.

Not : Konu amacından saparsa kitlenecektir lütfen herkes '' doğru tektir ve asla değişmez '' sözünden yola çıkıp birbirine destek ve yardımcı olmaya devam etsin.

Keyifli forumlar. :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kartal34    1
M4jeste, 54 dakika önce yazdı:

Ben 4-5 yıldır bir fiil bu sporu yapıyorum. Şimdiye kadar natural yaptığım için konudan biraz uzağım. Zaten forumada bunları merak edip öğrenmek için katıldım. Kurduğum cümlede ne gibi bir acayiplik sezdin bilmiyorum ama ben yüksek lisan mezunuyum cümle kurmayı becerebiliyorum, anlayamadıysanız o sizin sorununuz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

öncelikle teşekkürler. yaptığım tek kötü yorum buydu. oda tamamen "makara" amaçlı olduğuna inandığım için yazdım çünkü zaten arkadaş ne yaptığının farkında değil. öte yandan sabrımızın son damlasına kadar birşeyler aktarabilmek için çabalarız. iyi forumlar

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

"lisanS" mezunu ol zira lisan "dil" demek. hadi S basmadı farz edelim. Bilmiyorsun ve öğrenmek için geldin ama küre başlamışsın hemde 1gr değerlerle. Şimdi bana sorduğun "Kurduğum cümlede ne gibi bir acayiplik sezdin" ?? normal bir yer var mı ?

Yüksek lisaN mezunu biri "ilk kürüme giriyorum başlayalı yaklaşık 2 hafta oldu." kuruyor.

şuna bak: "bursa ya geliyorum. geleli 2 hafta oldu"

Saygılar..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
kartal34, 5 saat önce yazdı:

arkadaşlar merhaba,

Merhaba; aramıza hoş geldiniz.

mg / gr ölçüler her zaman bireysel fiziki özelliklerimiz sonrası hedeflerimiz doğrultusunda belirlenir. İlk kürlerde muhakak bu ölçüler diplerde tutulur ve o şekilde bir yola çıkılır her sezon kür miktarlarıda fiziki gelişimimiz ve hedeflerimize göre düzenlenir @kartal34 Danabol ülk kürde olsa 30 mg kadar kullanılabilir dilerseniz sabah, öğle, akşam 10 mg şeklinde çünkü yarılanma süreleri 4 saat kadardır. Yağ seviyeniz kısmen ideal bulk dönemi bu bir iki tık üst seviyeye çıkabilir boy orantınızda bu spor için güzel başarılarınızı dilerim.

Keyifli sporlar. :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

Arkadaslar sizi bilgilendireyim, olayı anladım. Arkadas gr ve cc birimlerini bilmiyor. Buyuk ihtimalle 2 cc vuruyor toplam yani 400 deca vuruyor bize 2 gr dedigi icin 2000 anladık. Ama yine yanlıs yoldasın iyi bir arastırma olmadan küre girilmez(iyiden kastım aylarca belki yıl). Steroid kürleri bilgi eksikligini kaldırmaz, bitirir adamı. 2 cc degilde gercekten 2 gr vuruyorsan buyuk ihtimal yan etkilerini sana yasattıklarını kaldıramayıp sporu bile bırakırsın zaten fazla soze gerek yok. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eserutkur09    19
oguzdalkilic, 3 saat önce yazdı:

Arkadaslar sizi bilgilendireyim, olayı anladım. Arkadas gr ve cc birimlerini bilmiyor. Buyuk ihtimalle 2 cc vuruyor toplam yani 400 deca vuruyor bize 2 gr dedigi icin 2000 anladık. Ama yine yanlıs yoldasın iyi bir arastırma olmadan küre girilmez(iyiden kastım aylarca belki yıl). Steroid kürleri bilgi eksikligini kaldırmaz, bitirir adamı. 2 cc degilde gercekten 2 gr vuruyorsan buyuk ihtimal yan etkilerini sana yasattıklarını kaldıramayıp sporu bile bırakırsın zaten fazla soze gerek yok. 

Hem dediğin gibi araştırma öncesinde yapılmalı fakat küre girmiş biri herzaman daha fazla bilgiye aç olmalı daha fazla araştırmalı, o yüzden dediğine katılıyorum ...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kartal34    1
oguzdalkilic, 22 saat önce yazdı:

2000 deca 2000 testo?? 

Tüm olumlu olumsuz yorumlarınız ve verdiğiniz bilgler için teşekkürler arkadaşlar. Net olarak öğrendim cc'ymiş.

salı günü 1 cc deca 1cc testo

cumartesi günü 1 cc deca 1 cc testo dozajlar bu şekilde

iyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kartal34    1
Loving, 18 saat önce yazdı:

Merhaba; aramıza hoş geldiniz.

mg / gr ölçüler her zaman bireysel fiziki özelliklerimiz sonrası hedeflerimiz doğrultusunda belirlenir. İlk kürlerde muhakak bu ölçüler diplerde tutulur ve o şekilde bir yola çıkılır her sezon kür miktarlarıda fiziki gelişimimiz ve hedeflerimize göre düzenlenir @kartal34 Danabol ülk kürde olsa 30 mg kadar kullanılabilir dilerseniz sabah, öğle, akşam 10 mg şeklinde çünkü yarılanma süreleri 4 saat kadardır. Yağ seviyeniz kısmen ideal bulk dönemi bu bir iki tık üst seviyeye çıkabilir boy orantınızda bu spor için güzel başarılarınızı dilerim.

Keyifli sporlar. :) 

Merhaba,

Yardımseverliğiniz için teşekkür ederim. İleride foruma katkıda bulunabilirsem ne mutlu bana.

iyi günler :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.