Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Big Muscle

Gamma Enathe

Önerilen İletiler

Big Muscle    12

Merhaba arkadaşlar

Bugün Gamma Enathe sipariş ettim ve ilk enjeksiyonumu oldum. Önceki başkan ilacıma göre ilaç yağsız su gibi geldi bana. Kutusunu onaylattım sürede orjinal diyor. Umarım sıkıntı yaşamam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.225
crash47, 59 dakika önce yazdı:

umarım yaşamassın. bu check kod onaylarına inanmamak lazım. orj diyenler sahte cıkıyor. sahte diyenler çalısıyor.

Güzel tespit.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Big Muscle, 01.08.2017 - 07:00 yazdı:

Merhaba arkadaşlar

Bugün Gamma Enathe sipariş ettim ve ilk enjeksiyonumu oldum. Önceki başkan ilacıma göre ilaç yağsız su gibi geldi bana. Kutusunu onaylattım sürede orjinal diyor. Umarım sıkıntı yaşamam

iyi akşamlar , ürünü kullandınız mı ? verim durumu nedir ? arkadaşıma bugün ulaşmış gamma deca her şey orjinal gibi duruyor diyor check yapmış onaylamış ancak ürün dediğniz gibi biraz akışkan su gibi geldi banada diyor . Bilgi verirseniz eğer . Saygılar..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Big Muscle    12

Dostum o kürümü kısa kesmek zorunda kalmıştım. Ama 4. Haftada bi etki gördüm desem yalan olur. Arkadaşınız almış kullansın belkide iş görür. Ben kısa kestiğim için belki de etki göremedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kuntkral    34

Gamma sahte ya da içeriği çok çok az benim denk geldiklerim ve gözlemlediklerim buydu sadece bi kaç kişide deli gibi çalışan winstrolüne ve trenine denk geldim, uzak durmanızı tavsiye ederim bu markadan, kendini kanıtlamış onca marka varken riske girmeye gerek yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
prometheus3    5
kuntkral, 10.05.2018 - 23:10 yazdı:

Gamma sahte ya da içeriği çok çok az benim denk geldiklerim ve gözlemlediklerim buydu sadece bi kaç kişide deli gibi çalışan winstrolüne ve trenine denk geldim, uzak durmanızı tavsiye ederim bu markadan, kendini kanıtlamış onca marka varken riske girmeye gerek yok.

allah aşkına hangi markalar onlar?
bvs desen kime sorsam orjinal ama son seride içeriği düşük tutmuşlar adam gibi çalışmıyor diyor
alpha hiçbir yerde bulamıyorum
thaiger desen thaiger pharma adı altında zibilyon tane firma açılmış.senelerdir alışveriş yaptığım adam bana orjinal thaiger diye thaiger labs diye nike'ın "nayk" çakması gibi bi frag verdi.
gamma ve generics e başka forumlarda çok iyi güvenilir diyorlar burada herkes gömüyor
balkan desen 1-2 ürününü kullandım ben de bi etki yaratmadı.
tam alpha buldum alıcam dedim adam bitti elimde artık biotech diye bi ürün geldi daha iyi aynı fiyattan veririm diyor.az kaldı kendim sentezlicem banyoda :)

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gamma boldenon kullandım kullanıyorum deli gibi acıktırıyor.Sustanon tarzı içeriğe sahip ürününü kullandım aynı şekilde oda çalıştı.Ha içerik az olabilir o ayrı bir konu ama verim aldım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175

Bende gece terlemesi hafiften,uyku problemi, saat başı uyanma baya başladı.Ama ilactan mı havalardan mı emin olamadım başka yan etki şuanlık yok.haftalık trt iran testo,500mg tren e gamma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
HalfNatty, 12.05.2018 - 23:22 yazdı:

Bende gece terlemesi hafiften,uyku problemi, saat başı uyanma baya başladı.Ama ilactan mı havalardan mı emin olamadım başka yan etki şuanlık yok.haftalık trt iran testo,500mg tren e gamma.

İlaç deli gibi çalıştı.İştahsızlık,karb sonrası ter basması, yüksek kan basıncı,güç,oturduğum yerdende yağ yakan bir makineye döndüm.

Tecrübe için ve yakın zamandaki düğüne recomp için kullanmıştım, kimseye tren önermiyorum.Hobi olarak yapılcaksa diğer alternatifler daha iyidir :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aziz    42
HalfNatty, 25 dakika önce yazdı:

İlaç deli gibi çalıştı.İştahsızlık,karb sonrası ter basması, yüksek kan basıncı,güç,oturduğum yerdende yağ yakan bir makineye döndüm.

Tecrübe için ve yakın zamandaki düğüne recomp için kullanmıştım, kimseye tren önermiyorum.Hobi olarak yapılcaksa diğer alternatifler daha iyidir :)

Merhaba kardeşim

500 mg tren eşliğinde haftalık kaç mg testo kullanıyorsun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
Aziz, Şimdi yazdı:

Merhaba kardeşim

500 mg tren eşliğinde haftalık kaç mg testo kullanıyorsun ?

Şuan 120 test,100 deca,600 tren.Test:Tren oranında eşitlik veya testo daha yüksek olduğunda yan etkilerin haddi hesabı yok.Böyle daha ideal benim için tekrar 400e düşürüceğim bu hafta

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.