Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

canreyiz

Genesis meds hakkında

Önerilen İletiler

canreyiz    0

Merhaba arkadaşlar . Ben 2 yıldır aldığım bir satıcı var ve şuana kadar 4 kür yaptım hepsi çok iyidi. ta ki bu son kürüme kadar . generics kullandım testo prop ve tren enantat ve etki sıfır . 3 ay önce neysen 3 ay sonra da öyle oldum . şimdi konuştum satıcımla genesisi önerdi bana . kalıbımı basarım ben garantinim falan gibi sözler söyledi. yakın bir arkadaşım da bu forumdan fotoğraflar attı bana genesis kadıköyde yapılıyor vs tarzında. acaba bilgilendirir misiniz beni . teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

labslabs    77

orjinali çok zor bulunan marka  ben 6 kutu kullandım 4 kutusu sahte çıkmıştı  benimkide ölmüş annesinin üzerine yemin etmişti  o yüzden dediklerine inanmayın güveniyorsanız alın orjinali çok güzel çalışır   

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220

Bu arkadaşta almış kendi itiraf ediyor çok ,iyi şeyler duymadığını son dönemlerde ama denemek istemiş tavsiyem uzak durun satıcınıza güvenmiyorsanız.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34

Ürünü pazartesi kullanıcam qR kodu olarak sorgulamadım fakat kutu ampul özellikleri aynı gözüküyor sitesinde çünkü burda neredeyse tüm konuları okudum kodları kolaylıkla aliexpress gibi yerlerden temin edebiliyormış burdan öğrendim ilacı enjekte etmeden orjinalliği çalışıp çalışmadığını bilemeyecek oluşumuz fakat bir daha bedava verseler bu ürünü kullanmam almamda kullanmadan strese giriyor insan çalışacak mı orjinal mi diye ilk kez almamın azizliğine uğradım diyebilirim ben şu an pişmanım açıkcası 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220
Bloxq, 1 dakika önce yazdı:

Ürünü pazartesi kullanıcam qR kodu olarak sorgulamadım fakat kutu ampul özellikleri aynı gözüküyor sitesinde çünkü burda neredeyse tüm konuları okudum kodları kolaylıkla aliexpress gibi yerlerden temin edebiliyormış burdan öğrendim ilacı enjekte etmeden orjinalliği çalışıp çalışmadığını bilemeyecek oluşumuz fakat bir daha bedava verseler bu ürünü kullanmam almamda kullanmadan strese giriyor insan çalışacak mı orjinal mi diye ilk kez almamın azizliğine uğradım diyebilirim ben şu an pişmanım açıkcası 

Dostum kod sistemi çok b+++tan yani orjinal ürünler bile kodlarında fake verebiliyor yani kesinlikle kodlara güvenilmez. Yani pişman olma madem aldın dene bizede sonuçları yazarsın ama insanlardaki bu ilginç marka arayışını anlamıyorum hayatımda duymadığım ürünler paylaşılıyor :D bu nasıl diye yahu yıllardır referans yapmış markalar var neden heyecan arıyorsunuz kendini kanıtlamış satıcılar var onlarla çalışın kafanız rahat olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
Bay-T, 8 dakika önce yazdı:

Dostum kod sistemi çok b+++tan yani orjinal ürünler bile kodlarında fake verebiliyor yani kesinlikle kodlara güvenilmez. Yani pişman olma madem aldın dene bizede sonuçları yazarsın ama insanlardaki bu ilginç marka arayışını anlamıyorum hayatımda duymadığım ürünler paylaşılıyor :D bu nasıl diye yahu yıllardır referans yapmış markalar var neden heyecan arıyorsunuz kendini kanıtlamış satıcılar var onlarla çalışın kafanız rahat olsun.

Hocam ilk balkan alacaktım herkes çok sahtesi var diyince buna yöneldim bvs aklımda vardı onun üretimi durdu  istanbul üretimi denildi ondan da soğudum tek seçenek generics kaldı ama keşke boldenonu sp alsaydım testoyu iran.. sanarım 10 haftalık ikinci devam küründe öyle yapıcam içimden ürünler hiç çalışmayacak beslenmeye gömdüğüm para kalıcak gibi duruyor :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220
Bloxq, 9 dakika önce yazdı:

Hocam ilk balkan alacaktım herkes çok sahtesi var diyince buna yöneldim bvs aklımda vardı onun üretimi durdu  istanbul üretimi denildi ondan da soğudum tek seçenek generics kaldı ama keşke boldenonu sp alsaydım testoyu iran.. sanarım 10 haftalık ikinci devam küründe öyle yapıcam içimden ürünler hiç çalışmayacak beslenmeye gömdüğüm para kalıcak gibi duruyor :D 

Olsun olsun bozmayın moralinizi olumlu düşünün inş. güzel olur sonuçlar. Ummadık taş baş yarar misali. :) Ya peptidturkiye yeni bacağı var steroidturkey.com neden burası ile bağlantıya geçmediniz ? yada geçtiniz mi ? bakın bu adamlar inanılmaz hassaslar ve dürsüt knouşlacağım yılllardır çalışırım kendileriyle hiç bir sorun yaşamadım keke burası ile konuşsaydınız. Belki bir tık piyasaya göre fazla pahalı ama hakkını veriyorlar hem destek hem ürün olarak. gerçi bazı ürünleride çok ucuz kimse onları yazmıyor :D Neyse gelişmelerden haberdar edin lütfen.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34

Size bir şey sormak istiyorum gerçi ne kadar güvenilir bilmiyorum ama sitede söylediklerini diyorum mesela boldenone yazan mavi kısımda kabartmalar nasıl? düz mü hologram nasıl kutuları duruyorsa onlara bir bakın derim ampul rengi falan..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
Bay-T, 1 dakika önce yazdı:

Olsun olsun bozmayın moralinizi olumlu düşünün inş. güzel olur sonuçlar. Ummadık taş baş yarar misali. :) Ya peptidturkiye yeni bacağı var steroidturkey.com neden burası ile bağlantıya geçmediniz ? yada geçtiniz mi ? bakın bu adamlar inanılmaz hassaslar ve dürsüt knouşlacağım yılllardır çalışırım kendileriyle hiç bir sorun yaşamadım keke burası ile konuşsaydınız. Belki bir tık piyasaya göre fazla pahalı ama hakkını veriyorlar hem destek hem ürün olarak. gerçi bazı ürünleride çok ucuz kimse onları yazmıyor :D Neyse gelişmelerden haberdar edin lütfen.

Hocam arkadaşın facebookundan iletişime geçmiştim evet benim o an biraz bütçemi aşıyordu çünkü 4 er kutu alacağımı hesapladığımda 4 testo 4 boldonone aldığımda fiyat 250 TL gibi bir fark yapıyordu hatta 260 o an beslenmeme çok aşırı önem verdiğim için bu ara 250 260 TL benim için büyük bir değer gibi gözüküyordu sanarım 8 ürün içinde indirim istemek satıcının emeğine biraz ayıp olur düşüncesiyle yazamadım:) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
canreyiz    0

Beyler yanlız benim bahsettiğim genesis, sizin bahsettiğiniz generics. Generics kullandım ve sıfır etki. Trenbolonu susam yağı gibi kokuyordu hiç tavsiye etmem . Kullanmadıysanız geri verin onun yerine başka markalar alın içiniz rahat etsin paranızı çöpe atmayın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
musclegym    17

Şimdi 1000 TL ürünler tuttu diyelim bu aldığınız 1000 TL lik ürün sahte çıktı yada düşük doz vs 250 TL fazla verip düzgün mal alın 1000 TL çöpe atmayın... 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

eğer orjinal çıkarsa deymeyin keyfinize,ne ödem yapar ne eksik doz çıkar hep overdose hep en kaliteli hammadde genesis meds çok kaliteli marka

emin ol bu vücut geliştirme sporu yapıp dolandırılmayan kimse yoktur bana şahsen en az 5 bin tl girmiştir  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eserutkur09    19
Bloxq, 03.08.2017 - 23:16 yazdı:

Bvs çalışıyor aklında olsun ...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77
eserutkur09, 21 dakika önce yazdı:

Bvs çalışıyor aklında olsun ...

bvs 2 yıla yakındır steroid üretmiyor mesaj atıp öğrenebilirsiniz
istanbul veya bulgar üretimi diye çalışmıcak die bir şey yok  çinden hammadde+benzil alkol+yağ   orjinalden farkı yok yeterki adam akıllı üretsinler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eserutkur09    19

Adamlar yeni dizaynlar çıkarıyorlar nasıl üretmiyor :) 4 ay önce mail attığımda adamlar 8 saat sonra geri döndüler :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
eserutkur09, 30 dakika önce yazdı:

Adamlar yeni dizaynlar çıkarıyorlar nasıl üretmiyor :) 4 ay önce mail attığımda adamlar 8 saat sonra geri döndüler :D 

Ben de görmüştüm  hatta yeni kutuları siyahimsiydi generics markasını pazartesi kullanıcam 10 haftalık var 10 hafta kalıyor başka marka alicam generics çalışmayacak gibi bir his var ama hayırlısı bvsyi yazdım aklıma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220

BVS bugün en dandik markanın 1/4 kadar çalışsın ben burada üyeliğimi iptal ettirim o kadar iddialı konuşuyorum BVS övmesin kimse çevremde en az 50 yakın öreneğine şahitlik ettim tamamen çöp ürün !!!!! 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

alın kullanın bvs  ama kimseye tavsiye etmeyin   tavsiye edilcek marka değil

yıl 2010-2014   olsaydı ozaman tavsiye ederdin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eserutkur09    19

Ben övmüyorum ve kullanmıyorum fakat şuan ev arkadaşım genesis testo ve bvs trenbolone acetat kullanıyor 4. haftasında beklenenden çok çok daha iyi sonuçları var yan etkileri de bir hayli hissediyor sağolsun bizde hissediyoruz onun sayesinde...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.