Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

aylardanKASIM

boldenon aşkı

Önerilen İletiler

ilk kürüm 500 mg testo enanhate 400 mg boldenon olarak 17 hafta tamamladım 2, kür olarak 750 testo 750 boldenon 20 hafta girmeyi düşünüyorum acaba deca mı girsem yoksa testo boldenon mu girsem aynı şeklşde mg arttıarark hangisinden sizce daha iyi verim alırım boldenonu beğendim ama

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DAYIOĞLU    54

1-6 danabol 40mg

1-10 deca 300 mg

1-20 testo enath 650mg

1-20 boldenon 500 mg

efsane hacim kürü tam bir bulk bunu tavsiye ederim yan etkide fazla görmezsin dozajları kilona spor geçmişine göre ayarlarsın örnek bu

boldenon 500mg iş görür fazlasın gerek yok testoyu her zaman en az +100 vur testo anabolizandan fazla olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Deca giren arkadaş 10kilo aldıysa 8ini verdik diyorlar ben boldenon kürü sonrası 7 kilo aldım geriye kilo falan vermedim siz daha önce deca kürü girdiniz mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaesat    4

2.kürden dayıoglunun yazdıgı kadar cok ılaca gerek yok bence. ılkkuru fazla dozajlarla tekrar edebılırsın veya degısıklık olsun dıyosan rımobolan yapabılırsın. veya deca testo yapabılırsın boldeye gerek yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34

Ne kadarlık spor geçmişiniz vardı ne kadar ölçü aldığınızı hatırlıyor musunuz decanın 4 ve daha üzeri kürlerde kullanırması gerektiğini okumuştum oldukca fazla su tutuyor ben boldenonu arttırmanızı devam etmenizi düşünüyorum 1 -2 hafta içinde ben de ilk kürümü 20 haftalık testo-boldenon tarzında gireceğim yanlış anlamazsanız 7 kilo bana biraz az gibi geldi 9 -10 civarı alabilirdiniz sanarım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54

( danabol ) kick start için

(testo ) olmazsa olmaz

(boldenon) temiz büyümek için

(deca) su tutcak güç vercek tam bir bulk ilacı

dozajları abartmadığın takdirde, yedekte arimidex,cabaser tutarsan %99 yan etki görmeden bitirirsin kürü hiçte ağır kür değil 2. kür için olabilir 3. kürde aynı kombin ve dozaj artırarak girilebilir bu benim fikrim decadan korkmayın :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

20 hafta 650 testo 500 bolde yap kick start için danabol ekle veya deca ekliceksen DAYIOĞLU'nun kürü güzel onu yapabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

(testo ) olmazsa olmaz

dozajları abartmadığın takdirde, yedekte arimidex,cabaser tutarsan %99 yan etki görmeden bitirirsin kürü hiçte ağır kür değil 2. kür için olabilir 3. kürde aynı kombin ve dozaj artırarak girilebilir bu benim fikrim decadan korkmayın :)

ŞİMDİ BU KÜRDE DECA NIN AMACI SU TUTMASI VE GÜÇ VERMESİ Mİ ?? YİNE BÜYÜTEN BOLDENON MU OLUCAK

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54

(testo ) olmazsa olmaz

ŞİMDİ BU KÜRDE DECA NIN AMACI SU TUTMASI VE GÜÇ VERMESİ Mİ ?? YİNE BÜYÜTEN BOLDENON MU OLUCAK

GOOGLE GİR DECA NEDİR YAZ OKU ve bu kürde sadece boldenon bu kas kütlesi koycak öğrenmiş olursun

testo-deca-boldenon-danabol 2. kür için gayet uygundur, yan etkisi azdır önlemler alınırsa,ucuzdur,etkilidir tambir bulk kürüdür,tren olmadan yapılabilcek en iyi steroid kürüdür,3. 4. kür olarakta yapılabilir dozaj ve hafta artırarak,decanın diğer +sı tedavi edici özelliği vardır sakatlıklarda çoğu sporcu tedavi için kullanır + kemik yoğunluğunu artırır kas kütlesi koymak için trenden sonra en etkili ilaç deca'dır.Bu forumda takılıyorsanız ve steroid kullanıyorsanız decanın nasıl bir ilaç oladuğunu bilmeniz lazımdı kalkıpta sadece boldenon mu kas kütlesi koycak die sormak :/

cevap verirken karşınızda 32 yaşında insan olduğunu unutmayın birbirimize saygı çercevesinde tartışabiliriz saygı yoksa ben yokum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende 29 yaşındayım hocam ben deca yı araştırdım bağzı kaynaklar boldenon ve deka birbirine karıştırılmamalı diyor birde doğal testosteron seviyesini çok çabuk 0a indirdiği yazıyor şimdi deca giren bir arkadaşım da 10kilo aldım 8 kilo verdim diyince hani bir soğukluk geldi içime sinmedi birde siz bilen arkadaşlara sormak istedim şimdi birazda maliyet artıyor bütçemiz de pek uygun değil boldenon eklemeden danabol testo deca girsem nasıl olur acaba ne dersiniz boldenon küründe aldığım verimi alırmıyım sizce

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.196
Bende 29 yaşındayım hocam ben deca yı araştırdım bağzı kaynaklar boldenon ve deka birbirine karıştırılmamalı diyor birde doğal testosteron seviyesini çok çabuk 0a indirdiği yazıyor şimdi deca giren bir arkadaşım da 10kilo aldım 8 kilo verdim diyince hani bir soğukluk geldi içime sinmedi birde siz bilen arkadaşlara sormak istedim şimdi birazda maliyet artıyor bütçemiz de pek uygun değil boldenon eklemeden danabol testo deca girsem nasıl olur acaba ne dersiniz boldenon küründe aldığım verimi alırmıyım sizce

Deca yüksek mg. kesinlikle tavsiye etmiyor kürlerdeki kullanım sebebide yarattığı anabolik etkidir. Ben deca tavsiye etmiyorum kullanılacaksada illa kürde düşük dozda kullanılmalı. Evet testesteronu fazlasıyla baskılar tren gibi keza anabolik etkilerinin fazlalığından dolayı tercih edilirler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

kararsız olcak durum yok  fazla seçeneğin yok çünkü  ya dozaj ve mg artırıp testo bolde yapcan   yada  deca eklicen     hangisini seçersen sana kalmış     bana kalırsa 20 hafta  testo bolde yap  çok güzel etki alırsın daha önce yaptım ben memnun kaldım tavsiye ederim  yan etki az temiz büyürsün ucuz kalıcı kas kütlesi koyarsın daha ne istiyorsun .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaesat    4

bu konuyla alakası yok fakat birşey sormak istiyorum.

diyelimki ilk kür primo/testo

ikinci kür bolde/testo yaptık,

sıra geldi üçüncü küre

deca kullanmak istemiyorum diyelim. 3,kürü testo/deca yerine direkt olarak testo/tren enanth. olarak yapılabilir mi?

tren ve deca arasında yanetki bakımından uçuk farklar var mı?tren ve deca kullanmış arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

bu arada forum çok klas olmuş :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

Cok buyuk fark var bana gore. 1 kez tren 2 kez deca kürü yaptım. Deca ilk kürde bile girilebilir bence cok sıkıntılı bi kür degil abartıldıgı kadar. Tren 3. Kürde girilebilir mi? Kendine,vucuduna,bünyene guveniyosan girilir illa 5. Kürde girilcek diye bisey yok 300 mg civarı girilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaesat    4

decanın yan etkılerınden deca dıck olayından bahsedılıyor, o yuzden deca karsı sempatım ıyıce gıttı : ))

bılgıler ıcın tesekurler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaesat    4

decanın yan etkılerınden deca dıck olayından bahsedılıyor, o yuzden deca karsı sempatım ıyıce gıttı : ))

bılgıler ıcın tesekurler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar yan etkiden neden bu kadar çekiniyosunuz tecrubeli hocalarımız zaten önlem alma yöntemlerini söylüyor dozuna kadar,ayrıca bu kür işine girdikten sonra bana göre yan etki bakılmaz başladıysak artık en ucuna kadar gitmek gerekir benım düşüncem bu yönde

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutgenc35    26
ronniecoleman, 31 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar yan etkiden neden bu kadar çekiniyosunuz tecrubeli hocalarımız zaten önlem alma yöntemlerini söylüyor dozuna kadar,ayrıca bu kür işine girdikten sonra bana göre yan etki bakılmaz başladıysak artık en ucuna kadar gitmek gerekir benım düşüncem bu yönde

Aynen ben de katılıyorum, zaten olay fayda/zarar şeklinde düşünülmesi gerek ee sen fayda almak icin zaten zararları kabul edip steroide başlamışsın bunu minimalize etmek icinde mct vs vs var , o yüzden yan etkiden bu kadar korkmamak gerek vucudunuzu tanirsaniz daha kolay bas edebilirsiniz bu yan etkilerle. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

olay kendini kürlerde tartma işi aslında deca herkese yaramaz çok iyi bir psikolojin olması lazım. deca dick denilen sorun da o kadar yaygın birşey değil ama düşünün biraz 15 kilo civarı kilo alıyorsunuz 10 haftada aynaya bakıyorsun kenini görüyorsun 1-2 ay sonra yarısı gitmiş ulan ne oluyor? diyesin geliyor. günde 4000 5000 kalorileri alıp bu işi hakkıyla yapan herkes bunu yaşar. yarım yamalak yersen yarım yamalak kilo alır yarım yamalak da küçülürsün o ayrı.

bu psikolojiyi kaldırmak cidden zor oluyor benim decayı sevmeme sebebim bu onun dışında iyi bir ilaç tabiki. hatta hep geyikleri döner arnold un 2 yıl boyunca hiç kesmeden deca kullanma hikayeleri felan ne kadar doğru kimse bilemez gerçi :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaesat    4

Beyler yan etkiden korktuğum yok zaten kür yapan biri az çok gözünü karartmıştır. Benim söylemek istediğim deca yan etkileri olan bir ilaç. tren de yan etkileri olan bir ilaç. İkisini de kullanmadığım için aralarında yanetki, dezavantaj olarak çok fark var mı bilmiyorum. Ama deca sonrası kilo kayıpları göz önüne alındığında tren daha mantıklı geliyor. rimobolan kürü yaptık, boldenone kürü yaptık diyelim. sıra geldi decaya mesela. hiç decaya bulaşmadan direkt olarak testo en./tren en. yapsak olmaz mı?yan etkilerden kastım bu yöndeydi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

deca kemik yoğunluğu artırıyor ufak dozda(400mg) en azından 1 kür yapılması gerekir diye düşünüyorum. soruna gelirsek, gerekli alt yapı oluştuğu taktirde deca es geçip tren girilebilir.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hasan78    9

bence bolde daha etli kas bırakıyor ve kalıcı oluyor deca cok su topluyor bırakınca dönüşü yok bolde hemde faydalı karar sizin bolde favorimdir bnm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.