Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

büyümehormonu

BOY UZATMA (CİDDİ ANLAMDA KAFAYI YİCEM)

Önerilen İletiler

Beyler 1 eylül 1966 doğumluyum,boyum 186cm,radyoloji teknisyeniyim

Şimdi diceksiniz 21 yaşına girceksin boyun 1.86 boyun var ne uzamasından bahsediyorsun ne saçmalıyorsun

-ANLATIYORUM; Ben 15 yıldır basketbol oynuyorum bir çok takımda oynadım hep boyum kısa diye yedek tutuldum,transfer olamadım 1 hafta önce bir takımın denemek için çağrıldım koç boyum daha uzun olsa seni kesin almıştık dedi.Yıllarca hep aynı şeyleri duydum boyun daha uzun olsaydı olsaydı olsaydı menejerimde oldu 1.86 boyla olmayacını söyledi ve ayrıldı menejerlikten,başka hiçbir şey duymadım hep aynı şeyler çok yeteneklisin kondisyonun sağlam çok hırslısın ama boyun ama boyun

-Mevki olarak pivot ve forvet oynayabiliyorum pivot olabilmek için en az 2 metre forvet olabilmek için en az 1.90 boy lazım ( bunlar en az ölçüler ) yoksa kağıt üzerinde transferiniz biter direk üzerinizi çizeler denemeye bile çağırmazsınız ben araya adam sokarak veya boyumu uzun yazdırarak gidiyorum.

-Şimdi diceksiniz 1.75 bile basketbol oyuncusu var onlar oyun kurucu ve muazzam yetenekler bende 2side yok.

*Yani uzun lafın kısası bu 6 ay sonra kemiklerim tamamen kapancak doktorlar konuştum*

*Büyüme hormonu kullanmam fayda vermezmiş boy uzatmasını etkileyen başka metobolik olaylarda varmış konuştum 5 farklı doktorla *

*yaptığım işten nefret ediyorum asgari ücret alıyorum +radyosyon yiyorum,ve çok yetenikliyim bu yetenek boşuna gitcek die çok üzülüyorum az değil 15 yıldır hergün anteraman yapıyorum ve profosyonel basketbolcu olmaktan başka bir şey istemiyorum bu hayattan hiçbir zamanda istemedim*

1- ŞİMDİ NEDEN BAŞLIK AÇTIM ? İLK AMACIM TAVSİYE ALMAK

2.Sİ BOY UZATMAK İSTEYEN BİRİ VARSA BEN BAŞARALI OLURSAM ONA YOL GÖSTERSİN DİE

Şimdi anavar, büyüme hormonu kullanmak boyumu uzatırmı veya başka tavsiyesi olan var mı benzin iç uzarsın derseniz içerim o derece ? (4 santim yeterli)

5 bin tl kredi çekme hakkım kaldı başka param yok.

-bundan sonra başlık açmıcam söz.

BOY UZATMAK İÇİN NE YAPIYORIM;

1- 2 yıl yetcek kadar balığın siyah eti konservesi aldım haftada 4 kere yicem + biberiye çayı,kemikler kapansa bile uzatırmış (kaynak;

)

2 Özel Macun + mesir macunu (kaynak;

)

3-İnversiyon aleti günlük 15 dakika kullanma (yaş 70 yolun yarısı kitabında geçiyor)

4-esneme hareketleri,zıplama omega-3,sipurilana(doğal multivitamin)

5-Çok sağlam beslenme full proteinli kalsiyumlu aşşağı yukarı 4.000 kalorilik kaliteli beslenme

dipnot: psikolojik destek alıyorum takıntı yaptığımın farkındayım bütün gün nasıl uzacağımı düşünüyorum rüyamda bile boyumun uzadığını görüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tolgacan94    213

yapabileceğiniz hareketler

1. Barfiks Salınması

2. Kobra Germesi

3. Ayak Bilekleri İle Ağırlık Kaldırma

kullanabileceğiniz bir peptid var TB500 bulması kolay değildir. kullanan kişilerde kellik karşıtı, sakatlanma karşıtı, tendonlarda ve yaralarda iyileşme, kıkırdaklarda ve kaslarda esneklik sağladığından boyda uzamaya yardımcı olduğuna dair birşeyler duymuştum fakat kesin uzatır diye birşey malesef yok. ve belirteyim öyle 3 5 ayda değil daha uzun vadelerde sadece destekleyecek birşeydir ama kullanırken sakatlanmazsınız daha esnek olursunuz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dncr    0

Konuyu açalı 1 seneye yakın zaman geçmiş herhangi bir sonuç alabildiniz mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame    62

Sakal ciktiysa vucutta yeterli seviyede androjen var demektir. Androjenler büyümeyi durdurur. Sen bundan 1 yıl öncede konu açmıştın plaklar 6 ay sonra kapanacak diye noldu kapanmadimi hala 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
büyümehormonu, ‎15‎.‎07‎.‎2017 - 02:16 yazdı:

Beyler 1 eylül 1966 doğumluyum,boyum 186cm,radyoloji teknisyeniyim

Şimdi diceksiniz 21 yaşına girceksin boyun 1.86 boyun var ne uzamasından bahsediyorsun ne saçmalıyorsun

-ANLATIYORUM; Ben 15 yıldır basketbol oynuyorum bir çok takımda oynadım hep boyum kısa diye yedek tutuldum,transfer olamadım 1 hafta önce bir takımın denemek için çağrıldım koç boyum daha uzun olsa seni kesin almıştık dedi.Yıllarca hep aynı şeyleri duydum boyun daha uzun olsaydı olsaydı olsaydı menejerimde oldu 1.86 boyla olmayacını söyledi ve ayrıldı menejerlikten,başka hiçbir şey duymadım hep aynı şeyler çok yeteneklisin kondisyonun sağlam çok hırslısın ama boyun ama boyun

-Mevki olarak pivot ve forvet oynayabiliyorum pivot olabilmek için en az 2 metre forvet olabilmek için en az 1.90 boy lazım ( bunlar en az ölçüler ) yoksa kağıt üzerinde transferiniz biter direk üzerinizi çizeler denemeye bile çağırmazsınız ben araya adam sokarak veya boyumu uzun yazdırarak gidiyorum.

-Şimdi diceksiniz 1.75 bile basketbol oyuncusu var onlar oyun kurucu ve muazzam yetenekler bende 2side yok.

*Yani uzun lafın kısası bu 6 ay sonra kemiklerim tamamen kapancak doktorlar konuştum*

*Büyüme hormonu kullanmam fayda vermezmiş boy uzatmasını etkileyen başka metobolik olaylarda varmış konuştum 5 farklı doktorla *

*yaptığım işten nefret ediyorum asgari ücret alıyorum +radyosyon yiyorum,ve çok yetenikliyim bu yetenek boşuna gitcek die çok üzülüyorum az değil 15 yıldır hergün anteraman yapıyorum ve profosyonel basketbolcu olmaktan başka bir şey istemiyorum bu hayattan hiçbir zamanda istemedim*

1- ŞİMDİ NEDEN BAŞLIK AÇTIM ? İLK AMACIM TAVSİYE ALMAK

2.Sİ BOY UZATMAK İSTEYEN BİRİ VARSA BEN BAŞARALI OLURSAM ONA YOL GÖSTERSİN DİE

Şimdi anavar, büyüme hormonu kullanmak boyumu uzatırmı veya başka tavsiyesi olan var mı benzin iç uzarsın derseniz içerim o derece ? (4 santim yeterli)

5 bin tl kredi çekme hakkım kaldı başka param yok.

-bundan sonra başlık açmıcam söz.

BOY UZATMAK İÇİN NE YAPIYORIM;

1- 2 yıl yetcek kadar balığın siyah eti konservesi aldım haftada 4 kere yicem + biberiye çayı,kemikler kapansa bile uzatırmış (kaynak;

)

2 Özel Macun + mesir macunu (kaynak;

)

3-İnversiyon aleti günlük 15 dakika kullanma (yaş 70 yolun yarısı kitabında geçiyor)

4-esneme hareketleri,zıplama omega-3,sipurilana(doğal multivitamin)

5-Çok sağlam beslenme full proteinli kalsiyumlu aşşağı yukarı 4.000 kalorilik kaliteli beslenme

dipnot: psikolojik destek alıyorum takıntı yaptığımın farkındayım bütün gün nasıl uzacağımı düşünüyorum rüyamda bile boyumun uzadığını görüyorum.

Konuyu yeni gördüm.Sana tavsiyem doktorlara herşeyi bilir düşüncesiyle yaklaşma.Çoğu tıbbın klasik verileriyle teşhis koyuyor.Kendini ciddi anlamda geliştiren öğrenmeye araştırmaya aç doktor bulmak çok zor.Bir çoğunda acaip ego var herşeyi ben bilirim edasıyla hastalara yaklaşıyorlar.Libido sorunu olan hastaya sustanon yazmayı okuldaki tıp bilgilerine göre öneriyorlar.Biz sporcuyken bu konularda bizzat üzerimizde deneyimleyerek öğrendik doğrusunu..Bu ve benzeri konuları düşünerek bakmanı tavsiye ederim doktorların tavsiyelerine...Maddi durumun iyiyse büyüme hormonu veya en iyisi kendi doğal üretimini maksimuma çıkacak peptidler kullan.Sabit testo enantat eşliğinde büyüme hormonu kullandığında kesin süre veremem ama boy uzaması sağlıyor.Beslenmen mineral açısından ve özellikle d vitamini yönünden zengin olsun.Bol bol uyumaya çalış.8-10 saat uykular düzenli yatıp aşırıya kaçmadan spor 2-3 santim de olsa boyunda uzama sağlar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheKing34    17

1.86 boy basketbol için ideal. Dedikleri kadar yetenekli olsan emin ol seni takımda tutarlardı.Bence boyunu bahane etmişler. Fazla takılma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byleo    18
tolgacan94, 15/7/2017 - 10:25 yazdı:

yapabileceğiniz hareketler

1. Barfiks Salınması

2. Kobra Germesi

3. Ayak Bilekleri İle Ağırlık Kaldırma

kullanabileceğiniz bir peptid var TB500 bulması kolay değildir. kullanan kişilerde kellik karşıtı, sakatlanma karşıtı, tendonlarda ve yaralarda iyileşme, kıkırdaklarda ve kaslarda esneklik sağladığından boyda uzamaya yardımcı olduğuna dair birşeyler duymuştum fakat kesin uzatır diye birşey malesef yok. ve belirteyim öyle 3 5 ayda değil daha uzun vadelerde sadece destekleyecek birşeydir ama kullanırken sakatlanmazsınız daha esnek olursunuz.

250 euro civari falan yurtdisinda tb500

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.