Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Trenhard

test prop+tren ace+clen

Önerilen İletiler

Trenhard    1

Arkadaşlar çevremde sorucak bir hoca olmadığı için sizlere danışıyorum test prop(300mg haftalık)+tren ace(300mg haftalık)+clen 2 hafta on 2hafta off

arimidex+cabaser ve levotiron var kür içi koruyucu olarak

bu kürü uyguluyorum kürde 9.günüm pump ve kas ağrılarındaki artış dışında bir değişiklik hissetmedim.O herkesin bahsettiği güç artışı kaçıncı hafta oluyor ilaçlar bvs labs.Bide sormak istediğim sabah aç karınla ya da az bir kalori alarak idamana gidince özellikle bacak idmanında kusma hissi,mide bulantısı ve baş dönmesi oluyor bunun sebebi nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

oguzdalkilic    81

Cünkü ac karınla da, az kaloriyle de spora gidilmez. Zamanım yok bilmem ne gibi bahaneler varsa da tren girilmez. Profesyonel bi ilactır ve profesyonel sekilde spor yapılamayacaksa kullanılmaz. En az 2 saglam ogun yiyerek gidin spora düzelecektir sanırım. Ben beslenmemi etkiliyor diye okulu bıraktım guzel bi ornek olmasa da soylemek istedim(aynı etkileri yasıyodum okul donemi bas donmesi ,mide bulantısı vs)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Trenhard    1

teşekkürler cevap için artık gece giderim genelde kalorileri akşam alıyorum okuldan dolayı

tren ne zaman etkisini hissettirir acaba ilaçta mı sıkıntı var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

Acetate oldugundan etkiyi erken hissettirmesi gerek aslında en gec 3. Haftada hala hissettirmiyorsa tren gibi guclu bir ilac, buyuk ihtimal degil kesinlikle sahtedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FreQueency    2

Dostum sen definasyon kürüne giriyorsun, ilaçlar zaten su atacak, su tutan bi ilacın yok, haliyle diyet yapıyorsun carb az alıyosun.

Ne gücü bekliyorsun ?

Testomu trenmi kaldırcak o altına girdiğin agırlığı.

Sporda mide bulantına gelince kahve yada pre workout içiyorsan oda yapabilir. Eğer içmiyorsan

İdmandan en az 2 saat önce hafif protein carb karışımı bişeyler ye öyle git.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Trenhard    1

karbı bu hafta arttırdım dediğiniz gibi 300 civarı şuan 250g protein 50-60g yağ var 3000 civarı kaloriye çıktım umarım güç artışı gelir formum şu şekilde https://i.hizliresim.com/LnbjYJ.jpg

yağ oranımı iyice düşürmek amacındaydım ama kürden verim alamıcağım için karbı arttırdım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Trenhard    1
Acetate oldugundan etkiyi erken hissettirmesi gerek aslında en gec 3. Haftada hala hissettirmiyorsa tren gibi guclu bir ilac, buyuk ihtimal degil kesinlikle sahtedir

sitesinden kontol ettim bvs labsın sıkıntısı yoktu enjeksğiyon sonrası 2 gün ağrısı oluyor lokal olarak boşuna çekmeyelim bu ağrıları :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
karbı bu hafta arttırdım dediğiniz gibi 300 civarı şuan 250g protein 50-60g yağ var 3000 civarı kaloriye çıktım umarım güç artışı gelir formum şu şekilde https://i.hizliresim.com/LnbjYJ.jpg

yağ oranımı iyice düşürmek amacındaydım ama kürden verim alamıcağım için karbı arttırdım

Dostum sende kaydadeğer bir yağ yok gayet define görünüyorsun. Bulk kürü bile yapsan olurmuş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mastos    1

Kardeşim nasıl bı his ariyosun bende buna yakın bı kür yapıyorum bitkinlik halsizlik uykusuzluk ama aynı zamanda yağ oranimin düştüğünü kollarımda ellerimde damarların çıktığını durup dururken pump oldugum oluyor. Ama genelde şuanda olduğu gibi yorgunluk ve uykusuzluk en güzel belirtileri ilaçların😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sen baska bir forumda görmüstüm testo danabol kürü yapmıstın sanırım :)

üstüne güzel kütle koymussun tebrikler

kür ne durumda

tarihinde Frank_McGrath tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.