Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

oguzdalkilic

10 AY KÜR? (fotograflı)

Önerilen İletiler

oguzdalkilic    81

Beyler ben şuan testo deca küründeyim 7. haftaya gircem. Simdi ben 2018 mart ayında yarısma düsünüyorum. Düsüncem şu; suanki deca kürüm bittikten sonra hic ara vermeden sadece testesteronla devam edeyim 500 mg seklinde. 2 ay sonra boldenon ekliyim,peptidler ekliyim o sekilde mart ayına kadar testesteronun yanına farklı ilaclar ekleyerek gidiyim hic kesmeden diyorum. Simdi sorum şu; Bu sekilde ilerlersem deca bitikten sonra ilacı kesmeyecegim halde pct yapmam gerekecek mi,herhangi bişey kullanmalı mıyım küre devam edecegim halde,pregnyl vb... Kür hakkında,pct hakkında tavsiyeleriniz varsa lütfen yazın. Son formumu da bırakıyorum ek olarak oradan yola cıkarak da yorumlarsanız sevinirim. Eger kürü yaparsam baska bi baslık altında before after seklinde kürün detaylarını da anlatırım. Simdiden tesekkürler.

IMG_7948.JPG.0ba5bdaea943fc9cf320437b8a30e172.JPG

IMG_7251.JPG.7a924cdef75f88de1e0d2086ea70b8b1.JPG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sir_Ozzyz    2

Formun güzel, ufak ufak pregnyl vurman taraftarıyım çok kaçırmamak şartıyla. 10 aylık kür için bişey diyemiycem ama daha bilgili arkadaşlara bırakıyorum :=)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

30 haftalık kür yapan bir arkadaşım var ona istinayen konuşuyorum: 4. haftadan itibaren her hafta 500 pregnly vurdu bunun sebebi ise 4. haftadan sonra vücudun doğal testo üretimini sıfırlamasıydı yani 4. haftadan 30. haftaya kadar her hafta 500 pregnly çaktı,pct için değerlerine baktırıp öyle pct yaptı baya kalıcı kas kütlesi ve baya yağ yakmıştı.Şuan değerlerinde hiçbir sorun yok gayet sağlıklı devam ediyor hayatına (20 hafta testo bolde 10 hafta testo masteron)

formunuz güzel,20 hafta boldenon 8 hafta deca 8 hafta tren tarzı hacim yaparsanız efsane kas kütlesi koyarsınız define olmak içinde 5 haftanız kalır ama tercih sizin eğer bu küre girmeye karar verirseniz lütfen tecrübelerinizi ve yapacaklarınızı yazın ben 40 hafta hacim kürü düşünüyorum 20si boldenon 10nu deca 10nu tren şeklinde

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

O zaman haftada bir 500 pregnyl mi vurmalıyım? Kalıcı kas kütlesi konusunda süphem yok,10 ay boyunca testo boldenon peptidler en son da kapanıs olarak tren yapmayı dusunuyorum sonra da podyum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hocam kür içi pregnly önemli hem pct kolaylaştırır hemde ilerde cinsel sıkıntı yaşamaman ve pct dönemini kolay atlatman için gerekli ama herkes farklı lütfen ezbere iş yapmayın test yaptırın test sonucuna göre hareket edin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81
30 haftalık kür yapan bir arkadaşım var ona istinayen konuşuyorum: 4. haftadan itibaren her hafta 500 pregnly vurdu bunun sebebi ise 4. haftadan sonra vücudun doğal testo üretimini sıfırlamasıydı yani 4. haftadan 30. haftaya kadar her hafta 500 pregnly çaktı,pct için değerlerine baktırıp öyle pct yaptı baya kalıcı kas kütlesi ve baya yağ yakmıştı.Şuan değerlerinde hiçbir sorun yok gayet sağlıklı devam ediyor hayatına (20 hafta testo bolde 10 hafta testo masteron)

formunuz güzel,20 hafta boldenon 8 hafta deca 8 hafta tren tarzı hacim yaparsanız efsane kas kütlesi koyarsınız define olmak içinde 5 haftanız kalır ama tercih sizin eğer bu küre girmeye karar verirseniz lütfen tecrübelerinizi ve yapacaklarınızı yazın ben 40 hafta hacim kürü düşünüyorum 20si boldenon 10nu deca 10nu tren şeklinde

Küre gircem, detayları da baska bi baslık altında yazıcam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219

Maşallah güzel yol almışsınız ben beğedndim çok daha iyi olursunuz bu formu kkorursanız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.227

Güzel gelişim tebrikler. Ben 12 aydır testoyu kesmedim mesela 4,5 yıldır aktif kullanan tanıdıklarım'da var bunu böyle yapın diye anlatmıyorum elbet zira testoyu hiç bir pro kesmez en azından ben kesenini görmedim. Kendi adıma 12 aydan sonra 1,2 ay define girer sonra pct testesteron dan dolayı yapar 4,5 ay off kür içi olduğu gibi dışıda peptidlerle geçirir 2018'e hazırlanırım..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81
Güzel gelişim tebrikler. Ben 12 aydır testoyu kesmedim mesela 4,5 yıldır aktif kullanan tanıdıklarım'da var bunu böyle yapın diye anlatmıyorum elbet zira testoyu hiç bir pro kesmez en azından ben kesenini görmedim. Kendi adıma 12 aydan sonra 1,2 ay define girer sonra pct testesteron dan dolayı yapar 4,5 ay off kür içi olduğu gibi dışıda peptidlerle geçirir 2018'e hazırlanırım..

Tesekkürler hocam insallah basarılı olur kür.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81
Bu arada kaç yıldır spor yapıyosun?bu kaçıncı kürün?güzel form tutmuşsun.tebrikler

3. Kürüm bu. 3 yıldır spor yapıyorum. 4 kür olması lazımdı fakat bir kürümde 5. Haftada sakatlanıp 3-4 ay spordan uzak kaldım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81
Gelişim güzel ondan sordum.diğer kürlerin neydi

Tesekkürler. İlk only testo, 2.testo deca düsük doz, 3. Tren boldenon testoydu fakat 5. Haftada sakatlanıp 3-4 ay spor yapamadım kür yalan oldu. Suanda 750 testo 400 deca kürünün icindeyim 7. Haftasındayım. Hep hacime yonelik kür yaptım hayatımda hic diyet yapmadım definasyona girmedim ondan dolayı cok define degilim malesef.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kratos9084    3

Amerikada artık kür sonu pct uygulanmıyor, kür bitimi bir müddet daha testo alınıyor, kullanılan mg düşürülerek en sonunda kür bitiriliyor. Yada aynı bir kür içi ilacı gibi her hafta pregly vuruluyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156

Ortada büyük yanlış bilgi var...

Bu tarz ilaç kesmeden devam edilecek kürlerde pregnly kullanmaya gerek yoktur.Zaten testo almaya devam ediceksiniz boşu boşuna bir daha leyding hücrelerini uyarıp yormaya gerek yok.

Bütün profesyonel vücutcular pct sini sadece düşük doz testo ile yapar buna "Blast and Cruise" denir.Yani atıyorum 12 hafta testo deca bolde kullandınız sonra reseptörleri dinlendirmek ve birdahaki küre kadar kazanılan kası kaybetmemek adına 6 hafta düsük doz testo alınır.Sonra bir daha anabolizan ve androjenli kür sonra tekrar düsük doz testo ...

Tabi bu mantık uzun süre kür kesmeyecekler için uygulanmalı.Onun dısında ben 12 hafta kür yapıp en az 8 ay dinlenicem diyorsanız pct yani pregnly olayı şart

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81
Ortada büyük yanlış bilgi var...

Bu tarz ilaç kesmeden devam edilecek kürlerde pregnly kullanmaya gerek yoktur.Zaten testo almaya devam ediceksiniz boşu boşuna bir daha leyding hücrelerini uyarıp yormaya gerek yok.

Bütün profesyonel vücutcular pct sini sadece düşük doz testo ile yapar buna "Blast and Cruise" denir.Yani atıyorum 12 hafta testo deca bolde kullandınız sonra reseptörleri dinlendirmek ve birdahaki küre kadar kazanılan kası kaybetmemek adına 6 hafta düsük doz testo alınır.Sonra bir daha anabolizan ve androjenli kür sonra tekrar düsük doz testo ...

Tabi bu mantık uzun süre kür kesmeyecekler için uygulanmalı.Onun dısında ben 12 hafta kür yapıp en az 8 ay dinlenicem diyorsanız pct yani pregnly olayı şart

Evet bu da aklıma yatmıyor degil ama pregnyl kullanmak cinsel acıdan alacagım yan etkiyi azaltmaz mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156

Hayır hiçbir etkisi olmaz.Zaten vucuttan testoyu kesmediginiz icin cinsel acıdan sıkıntı yaşamazsınız.Asıl bu kadar uzun kür üstüne pct de pregnly yapıp bırakırsanız cok büyük sıkıntı yaşarsınız cinsel açıdan.Bu tarz uzun kürlerde çok iyi pct de yapılsa vücudun eski üretimine dönmesi minimum 6 ay belki daha da fazla.O yüzden müsabıklar bu işten elini ayağını çekmeden asla testo kesmezler.

Kür arasında vurdugunuz pregnly sadece dedigim gibi leyding hücrelerini yorar.Onlara doğal üretime geç emri verip yapay testo alınca tekrar üretimi kesicekler ve boşu boşuna yıpratıcaksınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

O zaman anladıgım şu; bu kürü bırakırken pct niyetine testo düsük dozajlarla alıp bitiricem kürü ve sistem kendi kendini 6 ay gibi bi sürede anca toparlayacak. Veya testoyu spor yaptıgım süre boyunca hic kesmiycem? Dogru mu anladım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156

Spor yaptıgınız sürece demek biraz yanlış olur.Yarışma hazırlıgında olucaksanız sürekli ve formunuzu hep yukarda tutup daha da üstüne koymak istiyorsanız bu şekilde yapmanız en mantıklısı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

kür içi pregnly 15-25 haftalık kürlerde iş görür, senin kür çok uzun olcak boşver küriçi pregnly zaten yola 40 hafta die çıkarsın atıyorum 26. hafta işler ters gitti bitirirsin kürü sonuçta mr.olimpia hazırlanmıyorsun .Sana verebilceğim en iyi tavsiye her yan etki için ayrı ayrı ciddi önlemler al.

örnek karaciğer tahribatı için=

3 ayda bir karaciğer fonksiyon testi yaptır

nac 600 (karaciğeri yeniler)

deve dikeni tohumu (yeni mahsül al hergün 1 tatlı kaşığı suyla yut karaciğeri korur etkisi %100 kanıtlanmış)

enginar al çuvalla hem yemeğini yersin hem yapraklarını kurutur kaynatıp suyunu içersin

enginar sirkesi al salatalara dök

balen 700mg enginar plus al (karahindibağı,enginar,zerdaçal bide bir ot daha vardı o var içinde doğal karaciğer koruyucu)

karaciğerin vücutta 4.000 görevi var 1ni yapamadımı dengeler şaşar karaciğerine çok iyi bak

böbrekler için

tuz tüketimi çok önemli (himaliya tuzu öneririm)

günlük 4lt su

kırkkilit otu (yeni mahsül al her sabah iç tadı ıhlamur gibi hem böbreğe iyi gelir hem karaciğere babam 25 yıldır böbrek hastası bu otu 1 yıl boyunca her sabah işte şimdi hiçbir arı sızısı yok o derece etkili ama düzünli iç bide yeni mahsül al)

kreatini abartma

proteini abartma (tabiki protein ağırlıklı beslen ama gidipte günde 350gr protein alma)

vs. vs. vs. vs.

şimdi biri çıkcak dicek ne gerek var bu kadar korumaya hiç gerek yok "SAĞLIK" bu elden gittimi dünyaları verseler sana tenezül etmezsin, sen önlemini al yada alma cebinden en fazla 200tl çıkar

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.